Doletová listina

Místo vypuštění TVRDONICE (CZ)
Vzdálenost 113.476 km
Datum a čas startu 15.08.2017 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, 18°C, JV vítr.
Počasí v cíli Jasno, 20°C, V vítr. Později J vítr, 30°C.
Počet nasazených holubů 1021
Počet chovatelů 266

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ GROH Aleš Alda Star 08:20:54.11 1402.638 01:20:54.11
2 NL HEINRICHS Team Saskia 08:21:05.74 1399.286 01:21:05.74
3 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 08:21:07.26 1398.849 01:21:07.26
4 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 08:21:07.78 1398.699 01:21:07.78
5 CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3 08:21:23.33 1394.245 01:21:23.33
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 08:21:24.03 1394.045 01:21:24.03
7 CZ MAKA NAKI Naki 08:21:24.65 1393.869 01:21:24.65
8 GR ASLANIDIS G & D Grock 08:21:28.31 1392.825 01:21:28.31
9 AT RADU Constantin Porto Dynamit 08:21:29.92 1392.366 01:21:29.92
10 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 08:21:30.30 1392.258 01:21:30.30
11 DE B & G RACING TEAM Eclipse 08:21:31.40 1391.945 01:21:31.40
12 SK PAJTA Vladimír Rika 08:21:33.03 1391.481 01:21:33.03
13 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 08:21:33.80 1391.262 01:21:33.80
14 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 08:21:34.10 1391.177 01:21:34.10
15 NL BAS VAN BEVEREN Power 08:21:34.93 1390.941 01:21:34.93
16 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1. 08:21:35.66 1390.734 01:21:35.66
17 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hardy 08:21:36.48 1390.501 01:21:36.48
18 DE HIENZSCH Frank Habel 08:21:36.68 1390.444 01:21:36.68
19 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 08:21:37.20 1390.296 01:21:37.20
20 DE HIENZSCH Frank Hilton 08:21:37.88 1390.103 01:21:37.88
21 CZ PEJCHAR Luboš Luk 08:21:38.86 1389.825 01:21:38.86
22 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 08:21:39.39 1389.675 01:21:39.39
23 DE LAURA SUNSHINE Team Blue Diamand 08:21:39.56 1389.627 01:21:39.56
24 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 08:21:40.69 1389.306 01:21:40.69
25 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 08:21:42.06 1388.918 01:21:42.06
26 DE K.H.WICHERT Teplice 08:21:42.21 1388.876 01:21:42.21
27 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:21:42.36 1388.833 01:21:42.36
28 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 08:21:42.58 1388.771 01:21:42.58
29 DE K.H.WICHERT Olomouc 08:21:42.80 1388.708 01:21:42.80
30 DE K.H.WICHERT Hradec Králové 08:21:42.99 1388.655 01:21:42.99
31 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 08:21:43.16 1388.607 01:21:43.16
32 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 08:21:43.43 1388.530 01:21:43.43
33 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 08:21:43.91 1388.394 01:21:43.91
34 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 08:21:44.30 1388.284 01:21:44.30
35 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Luisa 08:21:44.51 1388.224 01:21:44.51
36 IT DOBAI Marian Eppo 08:21:44.98 1388.091 01:21:44.98
37 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 08:21:46.57 1387.641 01:21:46.57
38 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 08:21:48.64 1387.056 01:21:48.64
39 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 08:21:49.32 1386.864 01:21:49.32
40 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 08:21:49.55 1386.799 01:21:49.55
41 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 08:21:50.10 1386.644 01:21:50.10
42 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 08:21:50.77 1386.455 01:21:50.77
43 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 08:21:51.11 1386.359 01:21:51.11
44 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 08:21:51.42 1386.271 01:21:51.42
45 DE K.H.WICHERT Ostrava 08:21:51.57 1386.229 01:21:51.57
46 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 08:21:51.86 1386.147 01:21:51.86
47 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 08:21:52.10 1386.079 01:21:52.10
48 BE HESSELS Johan Seppe 08:21:52.46 1385.978 01:21:52.46
49 EU WANDERER Team Donald Tusk 08:21:52.66 1385.921 01:21:52.66
50 DE B & G RACING TEAM Ebony 08:21:53.38 1385.718 01:21:53.38
51 DE SCHWARM Claudia Varenne 08:21:54.01 1385.541 01:21:54.01
52 CZ GORČÍK František Bára 08:21:54.82 1385.312 01:21:54.82
53 IT DOBAI Marian Esprit 08:21:56.87 1384.735 01:21:56.87
54 NO SAEVAREID Martin MS 35 08:21:57.34 1384.602 01:21:57.34
55 SK HROZEN Peter Mária 08:21:58.34 1384.321 01:21:58.34
56 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:21:58.71 1384.217 01:21:58.71
57 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 08:22:00.23 1383.789 01:22:00.23
58 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 08:22:01.37 1383.468 01:22:01.37
59 AT WALDER Florian Graham 08:22:03.22 1382.949 01:22:03.22
60 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 08:22:03.62 1382.836 01:22:03.62
61 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 08:22:03.79 1382.788 01:22:03.79
62 DE K.H.WICHERT Prag. 08:22:04.49 1382.592 01:22:04.49
63 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 08:22:04.56 1382.572 01:22:04.56
64 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 08:22:05.99 1382.171 01:22:05.99
65 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 08:22:06.44 1382.045 01:22:06.44
66 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 08:22:07.91 1381.632 01:22:07.91
67 DE LECKE Theo & Markus Favorit 08:22:09.44 1381.204 01:22:09.44
68 CZ UHERKOVI bratři V 2 08:22:09.98 1381.052 01:22:09.98
69 NL HEINRICHS Team Pammie 08:22:10.65 1380.865 01:22:10.65
70 IT DOBAI Marian Eurico 08:22:12.72 1380.285 01:22:12.72
71 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 08:22:13.72 1380.005 01:22:13.72
72 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1 08:22:15.15 1379.605 01:22:15.15
73 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 08:22:16.06 1379.351 01:22:16.06
74 SK PAVČO Ján Ján 08:22:16.79 1379.147 01:22:16.79
75 DE TEAM UELSEN Sarah 08:22:17.85 1378.851 01:22:17.85
76 IT DOBAI Marian Erokee 08:22:18.14 1378.770 01:22:18.14
77 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 08:22:18.53 1378.661 01:22:18.53
78 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 08:22:19.25 1378.460 01:22:19.25
79 DE TEAM UELSEN Jörn 08:22:20.97 1377.980 01:22:20.97
80 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 08:22:21.13 1377.936 01:22:21.13
81 DE BEHLKE Andreas Moonlight 08:22:21.90 1377.721 01:22:21.90
82 IT PALTRINIERI Cristiano Capox 08:22:22.18 1377.643 01:22:22.18
83 NL VISSER & MEIBOOM Team Alesi 08:22:22.65 1377.512 01:22:22.65
84 DE MARQUART & SÖHNE Marquis 08:22:23.15 1377.373 01:22:23.15
85 SK POLÁČEK Jozef Olii 08:22:26.33 1376.487 01:22:26.33
86 CZ HLOŽEK Josef Hyland 08:22:26.86 1376.340 01:22:26.86
87 DE LECKE Theo & Markus Stefan 08:22:27.17 1376.253 01:22:27.17
88 DE HUBER TEAM Troster 08:22:27.53 1376.153 01:22:27.53
89 CZ RYŠAVÝ Roman Roels 08:22:28.30 1375.939 01:22:28.30
90 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sioux 08:22:29.37 1375.642 01:22:29.37
91 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 08:22:29.69 1375.553 01:22:29.69
92 DE HESSENBOYS Team Harley 08:22:30.27 1375.392 01:22:30.27
93 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 08:22:30.75 1375.258 01:22:30.75
94 DE DEBUS Gerhard Maxi. 08:22:31.21 1375.131 01:22:31.21
95 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vania 08:22:31.49 1375.053 01:22:31.49
96 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 08:22:31.98 1374.917 01:22:31.98
97 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:22:32.29 1374.831 01:22:32.29
98 DE B & G RACING TEAM Betty 08:22:33.36 1374.534 01:22:33.36
99 CZ VÍTEK Jan Darja 08:22:35.10 1374.051 01:22:35.10
100 AT PÖTSCHER Günter Pansch 08:22:36.73 1373.599 01:22:36.73
101 IT CELLI Pietro Triton 08:22:37.04 1373.513 01:22:37.04
102 DE SCHEPER Günter Golden Egy 17 08:22:37.42 1373.408 01:22:37.42
103 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Espace 08:22:37.71 1373.328 01:22:37.71
104 CZ HLOŽEK Josef Hyguardo 08:22:39.31 1372.885 01:22:39.31
105 AT GEIST Werner Lea My 08:22:39.58 1372.810 01:22:39.58
106 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 08:22:40.03 1372.685 01:22:40.03
107 SK NOVÁK Pavel Barbar 08:22:40.41 1372.580 01:22:40.41
108 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 08:22:40.79 1372.475 01:22:40.79
109 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:22:41.38 1372.312 01:22:41.38
110 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 08:22:42.96 1371.875 01:22:42.96
111 AT WALDER Florian Kiwi Blue 08:22:43.22 1371.803 01:22:43.22
112 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 08:22:43.35 1371.767 01:22:43.35
113 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 08:22:43.71 1371.668 01:22:43.71
114 DE DEBUS Gerhard Burlie 08:22:44.12 1371.554 01:22:44.12
115 SK PAJTA Vladimír Rutinka 08:22:44.85 1371.353 01:22:44.85
116 NL HEINRICHS Team Gijsje 08:22:45.32 1371.223 01:22:45.32
117 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 08:22:46.84 1370.803 01:22:46.84
118 GR ASLANIDIS G & D Gritt 08:22:47.49 1370.624 01:22:47.49
119 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 08:22:47.85 1370.524 01:22:47.85
120 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 08:22:48.24 1370.417 01:22:48.24
121 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:22:48.96 1370.218 01:22:48.96
122 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 08:22:49.04 1370.196 01:22:49.04
123 CZ KARAS Antonín Tukaráma 08:22:49.95 1369.945 01:22:49.95
124 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 08:22:50.45 1369.808 01:22:50.45
125 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 08:22:50.66 1369.750 01:22:50.66
126 BE TEAM NATURAL Native 08:22:53.24 1369.039 01:22:53.24
127 BE VANHEE Johan Soes 08:22:53.67 1368.921 01:22:53.67
128 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 08:22:54.46 1368.703 01:22:54.46
129 CZ BRULÍK Josef Kadlik 08:22:55.06 1368.538 01:22:55.06
130 DE TEAM UELSEN Leon. 08:22:55.62 1368.384 01:22:55.62
131 DE BEHLKE Andreas Sunshine 08:22:55.79 1368.337 01:22:55.79
132 CZ REIN Jan Felix 08:22:56.14 1368.241 01:22:56.14
133 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 08:22:56.97 1368.013 01:22:56.97
134 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 08:22:57.38 1367.900 01:22:57.38
135 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 08:22:59.18 1367.406 01:22:59.18
136 DE LANG Karl Heinz Olaf 08:23:01.75 1366.700 01:23:01.75
137 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 08:23:02.54 1366.484 01:23:02.54
138 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 08:23:03.25 1366.289 01:23:03.25
139 DE K.H.WICHERT Pilsen 08:23:06.10 1365.508 01:23:06.10
140 DE B & G RACING TEAM Apachi 08:23:06.56 1365.382 01:23:06.56
141 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 08:23:08.41 1364.876 01:23:08.41
142 DE SG SCHMIDT - SOMMER Fox 08:23:09.85 1364.482 01:23:09.85
143 DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste 08:23:10.74 1364.239 01:23:10.74
144 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 08:23:11.41 1364.055 01:23:11.41
145 CZ HANÁK Milan Karola 08:23:13.23 1363.558 01:23:13.23
146 DE LECKE Theo & Markus Madrid 08:23:13.46 1363.495 01:23:13.46
147 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 08:23:13.71 1363.427 01:23:13.71
148 DE BEHLKE Andreas Rainbow 08:23:16.01 1362.800 01:23:16.01
149 IT DOBAI Marian Erongo 08:23:18.28 1362.181 01:23:18.28
150 CZ KOTÁSEK František Kotas 08:23:22.20 1361.113 01:23:22.20
151 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marina 08:23:22.59 1361.007 01:23:22.59
152 DE DEBUS Gerhard Krissi 08:23:26.90 1359.835 01:23:26.90
153 DE DEBUS Gerhard Flori 08:23:28.25 1359.469 01:23:28.25
154 CZ STRNAD Jaroslav Schali 08:23:28.88 1359.298 01:23:28.88
155 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 08:23:30.22 1358.934 01:23:30.22
156 NO SAEVAREID Martin MS 32 08:23:31.08 1358.701 01:23:31.08
157 BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe 08:23:31.67 1358.541 01:23:31.67
158 ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi 08:23:33.43 1358.064 01:23:33.43
159 CZ KONOPÍK Jiří Eva 08:23:33.81 1357.961 01:23:33.81
160 AT GRATZER Marco Little Ben 08:23:34.60 1357.747 01:23:34.60
161 CZ SATORA Miroslav Egon. 08:23:35.99 1357.371 01:23:35.99
162 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:23:36.82 1357.147 01:23:36.82
163 BE GODDERIS Linda Bravo 08:23:37.19 1357.046 01:23:37.19
164 DE K.H.WICHERT Most 08:23:39.18 1356.508 01:23:39.18
165 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 08:23:41.20 1355.963 01:23:41.20
166 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 08:23:42.15 1355.706 01:23:42.15
167 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 08:23:42.96 1355.488 01:23:42.96
168 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:23:49.43 1353.744 01:23:49.43
169 NL HEINRICHS Team Tineke 08:23:49.78 1353.650 01:23:49.78
170 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 08:23:50.42 1353.477 01:23:50.42
171 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 08:23:52.44 1352.934 01:23:52.44
172 SK OVŠÁK Anton Rose. 08:23:56.65 1351.803 01:23:56.65
173 CZ DOHNAL Václav Elda 08:24:05.90 1349.325 01:24:05.90
174 AT GRATZER Marco Rübe 08:24:09.23 1348.435 01:24:09.23
175 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 08:24:10.90 1347.989 01:24:10.90
176 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05 08:24:11.48 1347.835 01:24:11.48
177 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 08:24:12.39 1347.592 01:24:12.39
178 DE SIELKA Alfred Alfred 2 08:24:14.47 1347.037 01:24:14.47
179 AT GRATZER Marco Kozel 08:24:16.76 1346.427 01:24:16.76
180 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Hornet 08:24:17.24 1346.300 01:24:17.24
181 SK SELECKÝ Juraj Zajla 08:24:20.33 1345.477 01:24:20.33
182 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:24:22.27 1344.962 01:24:22.27
183 CZ FOJTÍK Jan Walter 08:24:22.90 1344.794 01:24:22.90
184 DE RISING SUN Team RS 3 08:24:23.29 1344.691 01:24:23.29
185 CZ LAŇKA Alfons Laura 08:24:23.52 1344.630 01:24:23.52
186 SK FLIMEL Miroslav Atos. 08:24:24.24 1344.439 01:24:24.24
187 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 08:24:24.45 1344.383 01:24:24.45
188 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 08:24:24.89 1344.266 01:24:24.89
189 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 922 08:24:25.24 1344.173 01:24:25.24
190 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 08:24:25.86 1344.009 01:24:25.86
191 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 08:24:27.50 1343.574 01:24:27.50
192 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 08:24:28.29 1343.364 01:24:28.29
193 CZ YOUNG STARS Hvězda 08:24:28.96 1343.187 01:24:28.96
194 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 08:24:30.83 1342.691 01:24:30.83
195 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 08:24:31.45 1342.527 01:24:31.45
196 NL BAS VAN BEVEREN Bas 08:24:31.88 1342.413 01:24:31.88
197 CZ SZERENCSÉS Josef Stevie 08:24:32.20 1342.329 01:24:32.20
198 BE DENYS Rebecca Allegro 08:24:33.44 1342.001 01:24:33.44
199 EU WANDERER Team Mario Draghi 08:24:34.49 1341.723 01:24:34.49
200 CZ SZERENCSÉS Josef Spiros 08:24:35.12 1341.556 01:24:35.12
201 SK BACHÁR Pavol Gabi 6 08:24:35.25 1341.522 01:24:35.25
202 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 08:24:35.42 1341.477 01:24:35.42
203 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sasso 08:24:35.76 1341.387 01:24:35.76
204 CZ LANGER Bohuslav Grippen 08:24:35.97 1341.332 01:24:35.97
205 AT GEIST Werner Felix My 08:24:36.31 1341.242 01:24:36.31
206 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 08:24:36.51 1341.189 01:24:36.51
207 CZ LAŇKA Alfons Vlasta 08:24:37.02 1341.054 01:24:37.02
208 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 08:24:37.35 1340.967 01:24:37.35
209 CZ PROFI TEAM Ajka 08:24:37.66 1340.885 01:24:37.66
210 DE GOETZ Guenter Zeus 08:24:38.36 1340.701 01:24:38.36
211 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 08:24:38.68 1340.616 01:24:38.68
212 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela 08:24:39.28 1340.458 01:24:39.28
213 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 08:24:39.55 1340.386 01:24:39.55
214 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 08:24:39.57 1340.381 01:24:39.57
215 CZ LAŇKA Alfons Vojta 08:24:39.86 1340.305 01:24:39.86
216 NL WASSENAAR Bram Brace 08:24:40.02 1340.262 01:24:40.02
217 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 08:24:40.18 1340.220 01:24:40.18
218 SK DZURÁK Martin Evon 08:24:40.64 1340.099 01:24:40.64
219 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Vespa 08:24:40.88 1340.036 01:24:40.88
220 GR ASLANIDIS G & D Grand 08:24:40.90 1340.030 01:24:40.90
221 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 08:24:41.12 1339.972 01:24:41.12
222 DE LECKE Theo & Markus Markus. 08:24:41.54 1339.862 01:24:41.54
223 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 08:24:41.83 1339.785 01:24:41.83
224 CZ KAREL Team Pidova Hlava 08:24:42.11 1339.711 01:24:42.11
225 BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 08:24:42.19 1339.690 01:24:42.19
226 AT PILLWEIN Herbert Apolo-P 08:24:42.50 1339.608 01:24:42.50
227 DE HESSENBOYS Team Josef 08:24:42.61 1339.579 01:24:42.61
228 SK SELECKÝ Ján Vichor 08:24:42.95 1339.490 01:24:42.95
229 SK KASAN Jozef Peťa 08:24:43.08 1339.456 01:24:43.08
230 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 08:24:43.22 1339.419 01:24:43.22
231 AT GEIST Werner Fabian My 08:24:43.62 1339.313 01:24:43.62
232 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 08:24:43.78 1339.271 01:24:43.78
233 SK SELECKÝ Ján Joojo 08:24:43.80 1339.266 01:24:43.80
234 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 08:24:44.21 1339.158 01:24:44.21
235 BE HESSELS Johan Hanne 08:24:44.42 1339.103 01:24:44.42
236 CZ SATORA Miroslav Blesk 08:24:44.69 1339.031 01:24:44.69
237 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 08:24:44.87 1338.984 01:24:44.87
238 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 08:24:45.17 1338.905 01:24:45.17
239 IT CELLI Pietro Tintin 08:24:45.43 1338.837 01:24:45.43
240 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 08:24:45.54 1338.808 01:24:45.54
241 UK CHADWICK Mike Ralph 08:24:46.24 1338.623 01:24:46.24
242 NL MOL Ed Edje 08:24:46.88 1338.455 01:24:46.88
243 BE FAMILIE SCHREEL DS 10 08:24:47.31 1338.342 01:24:47.31
244 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 08:24:47.52 1338.287 01:24:47.52
245 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter 08:24:47.58 1338.271 01:24:47.58
246 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 08:24:48.16 1338.118 01:24:48.16
247 PL KASZUBA Andrej Priam 08:24:48.37 1338.063 01:24:48.37
248 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 08:24:48.47 1338.037 01:24:48.47
249 AT WALDER Florian Electric Blue 08:24:48.72 1337.971 01:24:48.72
250 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 08:24:48.87 1337.932 01:24:48.87
251 CZ REIN Jan Klára! 08:24:48.98 1337.903 01:24:48.98
252 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 08:24:49.17 1337.853 01:24:49.17
253 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 08:24:49.31 1337.816 01:24:49.31
254 SK MINÁRIK Jozef Feďa 08:24:49.51 1337.763 01:24:49.51
255 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 08:24:49.83 1337.679 01:24:49.83
256 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 08:24:49.84 1337.677 01:24:49.84
257 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 08:24:50.08 1337.614 01:24:50.08
258 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 08:24:50.65 1337.464 01:24:50.65
259 CZ LAŇKA Alfons Fony 08:24:50.91 1337.395 01:24:50.91
260 SK HROZEN Peter Žaneta 08:24:51.02 1337.367 01:24:51.02
261 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 08:24:52.10 1337.083 01:24:52.10
262 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 08:24:52.49 1336.981 01:24:52.49
263 GR ASLANIDIS G & D Grappa 08:24:52.60 1336.952 01:24:52.60
264 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl 08:24:52.83 1336.891 01:24:52.83
265 CZ SVOBODA Jiří Olga 08:24:53.26 1336.778 01:24:53.26
266 CZ RANDJÁK R & M Viki. 08:24:53.40 1336.742 01:24:53.40
267 PL KONIOR Józef Basia 08:24:53.94 1336.600 01:24:53.94
268 DE GRÜTER Herbert Gringo 08:24:54.11 1336.555 01:24:54.11
269 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 08:24:54.15 1336.545 01:24:54.15
270 UK CHADWICK Mike Chris 08:24:54.38 1336.485 01:24:54.38
271 CZ MAKA NAKI Maka 08:24:54.43 1336.471 01:24:54.43
272 CZ LOVEČEK Alois Aďula 08:24:54.71 1336.398 01:24:54.71
273 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Petite Sezanne 60 08:24:54.85 1336.361 01:24:54.85
274 DE GRÜTER Herbert Grisu. 08:24:55.21 1336.267 01:24:55.21
275 CZ LAŇKA Alfons Jirka 08:24:55.65 1336.151 01:24:55.65
276 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 08:24:56.24 1335.997 01:24:56.24
277 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 08:24:56.52 1335.923 01:24:56.52
278 CZ DOHNAL Václav STÝV 08:24:57.09 1335.774 01:24:57.09
279 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 08:24:57.11 1335.769 01:24:57.11
280 AT GEIST Werner Ida My 08:24:57.38 1335.698 01:24:57.38
281 SK HROZEN Peter Jana 08:24:57.40 1335.693 01:24:57.40
282 CZ KYTLICA Jan Majda 08:24:57.65 1335.627 01:24:57.65
282 CZ RANDJÁK R & M Nasty 08:24:57.65 1335.627 01:24:57.65
284 DE LANG Karl Heinz Oliver 08:24:57.78 1335.593 01:24:57.78
285 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 08:24:57.93 1335.554 01:24:57.93
286 IT SICILIA INSIEME Team Icon 08:24:58.26 1335.467 01:24:58.26
287 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman 08:24:58.46 1335.415 01:24:58.46
288 CZ HLOŽEK Josef Bonansa 08:24:59.12 1335.242 01:24:59.12
289 CZ BARTOŠ Radek Klára 08:24:59.48 1335.148 01:24:59.48
290 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 08:24:59.54 1335.132 01:24:59.54
291 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa 08:24:59.92 1335.033 01:24:59.92
292 CZ BARTL Pavel Spown 10 08:25:00.15 1334.973 01:25:00.15
293 SK SKALIČAN Ján Aďka 08:25:00.17 1334.967 01:25:00.17
294 DE GOETZ Guenter Zart 08:25:00.63 1334.847 01:25:00.63
295 SK COMOREK Pavel Krym 08:25:00.92 1334.771 01:25:00.92
296 NO SAEVAREID Martin MS 39 08:25:01.10 1334.724 01:25:01.10
297 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 08:25:01.29 1334.674 01:25:01.29
298 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly 08:25:01.63 1334.585 01:25:01.63
299 DE BEHLKE Andreas Thunder 08:25:01.92 1334.509 01:25:01.92
300 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 08:25:02.32 1334.405 01:25:02.32
301 NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho 08:25:02.58 1334.337 01:25:02.58
302 DE DEBUS Gerhard Debby 08:25:02.77 1334.287 01:25:02.77
303 SK HROZEN Peter Anička 08:25:03.05 1334.214 01:25:03.05
304 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 08:25:03.38 1334.128 01:25:03.38
305 CZ KONOPÍK Jiří Soňa 08:25:03.70 1334.044 01:25:03.70
306 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 08:25:03.76 1334.028 01:25:03.76
307 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 08:25:04.26 1333.898 01:25:04.26
308 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 08:25:04.62 1333.803 01:25:04.62
309 SK GEMELA Štefan Saimon 08:25:05.30 1333.626 01:25:05.30
310 AT WALDER Florian Nala 08:25:05.31 1333.623 01:25:05.31
311 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 08:25:05.49 1333.576 01:25:05.49
312 AT GEIST Werner Agnes My 08:25:05.75 1333.508 01:25:05.75
313 CZ NERS Jaroslav Louisina 08:25:05.81 1333.493 01:25:05.81
314 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Herirna 08:25:06.17 1333.399 01:25:06.17
315 CZ YOUNG STARS Deny 08:25:06.69 1333.263 01:25:06.69
316 NL NICO VAN VEEN Nicot 08:25:07.41 1333.075 01:25:07.41
317 CZ MACHALA František Rocky. 08:25:07.85 1332.960 01:25:07.85
318 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 08:25:08.16 1332.879 01:25:08.16
319 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 11 08:25:08.42 1332.811 01:25:08.42
320 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 08:25:08.91 1332.683 01:25:08.91
321 DE BRANDT Daniel Brandt 054 08:25:09.15 1332.621 01:25:09.15
322 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:25:09.45 1332.543 01:25:09.45
323 SLO STOPA Team Van Damme 08:25:09.58 1332.509 01:25:09.58
324 DE LECKE Theo & Markus Athen 08:25:09.82 1332.446 01:25:09.82
325 CZ REIN Jan Nela 08:25:10.34 1332.311 01:25:10.34
326 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 08:25:10.85 1332.178 01:25:10.85
327 BE ALINE Celien 1 08:25:11.56 1331.993 01:25:11.56
328 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 08:25:12.14 1331.841 01:25:12.14
329 DE K.H.WICHERT Brno 08:25:12.28 1331.805 01:25:12.28
330 DE MARQUART & SÖHNE Maroc 08:25:12.42 1331.769 01:25:12.42
331 CZ LOVEČEK Alois Toba 08:25:12.75 1331.683 01:25:12.75
332 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Hermiene 08:25:12.85 1331.657 01:25:12.85
333 DE K.H.WICHERT Team B Jablonec 08:25:13.27 1331.547 01:25:13.27
334 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 08:25:13.56 1331.472 01:25:13.56
335 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 08:25:13.78 1331.414 01:25:13.78
336 DE FISCHER Lothar Figaro 08:25:13.85 1331.396 01:25:13.85
337 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit 08:25:14.15 1331.318 01:25:14.15
338 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:25:14.34 1331.269 01:25:14.34
339 DE MÜLLER Wolfgang Muck 08:25:14.55 1331.214 01:25:14.55
340 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 08:25:14.75 1331.162 01:25:14.75
341 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 08:25:14.82 1331.144 01:25:14.82
342 CZ LAŇKA Alfons Katka 08:25:15.36 1331.003 01:25:15.36
343 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:25:15.69 1330.917 01:25:15.69
344 SK HRNČIAR Peter Peter. 08:25:15.74 1330.904 01:25:15.74
345 SK FEKIAČ + KASAN Dodo. 08:25:16.94 1330.592 01:25:16.94
346 CZ BRULÍK Josef Filhammer 08:25:16.99 1330.579 01:25:16.99
347 AT GEIST Werner Leo My 08:25:17.04 1330.566 01:25:17.04
348 CZ REIN Jan Fred 08:25:17.14 1330.540 01:25:17.14
349 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 08:25:17.88 1330.348 01:25:17.88
350 CZ VÍTEK Jan Viky 08:25:18.17 1330.272 01:25:18.17
351 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 8. 08:25:18.47 1330.194 01:25:18.47
352 DE K.H.WICHERT Pardubitz 08:25:19.01 1330.054 01:25:19.01
353 CZ VLČEK Jiří JV 16 08:25:20.08 1329.776 01:25:20.08
354 CZ VALENTA Jiří Fénix 08:25:20.11 1329.768 01:25:20.11
355 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta 08:25:20.63 1329.633 01:25:20.63
356 AT GRATZER Marco Schwejk 08:25:20.66 1329.625 01:25:20.66
357 AT GRATZER Marco Roter Messias 08:25:20.68 1329.620 01:25:20.68
358 AT GRATZER Marco Mickey 08:25:21.19 1329.488 01:25:21.19
359 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 08:25:21.59 1329.384 01:25:21.59
360 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:25:22.49 1329.150 01:25:22.49
361 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 08:25:22.77 1329.078 01:25:22.77
362 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 08:25:23.07 1329.000 01:25:23.07
363 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 08:25:23.62 1328.857 01:25:23.62
364 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 08:25:23.66 1328.847 01:25:23.66
365 CZ BACHAN František Brigitka 08:25:24.30 1328.681 01:25:24.30
366 DE SG SCHMIDT - SOMMER Blackfeet 08:25:24.78 1328.557 01:25:24.78
367 BE TAVEIRNE Francky Candy 08:25:24.92 1328.520 01:25:24.92
368 CZ DUDA Přemysl Marek PD 08:25:25.09 1328.476 01:25:25.09
369 CZ VÍTEK Jan Naty 08:25:25.30 1328.422 01:25:25.30
370 SK MATÚŠ Július Magda 08:25:25.85 1328.279 01:25:25.85
371 DE GOETZ Guenter Zanny 08:25:25.89 1328.269 01:25:25.89
372 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 08:25:26.14 1328.204 01:25:26.14
373 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:25:26.68 1328.064 01:25:26.68
374 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 08:25:26.81 1328.030 01:25:26.81
375 CZ YOUNG STARS Fuči 08:25:27.46 1327.862 01:25:27.46
376 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 08:25:27.72 1327.795 01:25:27.72
377 CZ VACEK Josef Čerčil 08:25:27.81 1327.772 01:25:27.81
378 CZ SVOBODA Jiří Lenka 08:25:28.13 1327.689 01:25:28.13
379 SK KUPČO Pavol Avra 08:25:28.70 1327.541 01:25:28.70
380 DE TEAM UELSEN Brigitte. 08:25:29.86 1327.241 01:25:29.86
381 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 08:25:30.29 1327.130 01:25:30.29
382 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:25:30.99 1326.949 01:25:30.99
383 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 08:25:31.16 1326.905 01:25:31.16
384 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske 08:25:31.61 1326.788 01:25:31.61
384 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 08:25:31.61 1326.788 01:25:31.61
386 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 08:25:31.87 1326.721 01:25:31.87
387 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Marv 08:25:32.24 1326.625 01:25:32.24
388 BE VANHEE Johan Tompoes 08:25:32.58 1326.538 01:25:32.58
389 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 6. 08:25:32.75 1326.494 01:25:32.75
390 CZ VLČEK Jiří JV 15 08:25:32.92 1326.450 01:25:32.92
391 DE HUBER TEAM Patrick 08:25:33.17 1326.385 01:25:33.17
392 CZ ALBRECHT Jiří Entony 1 08:25:34.10 1326.145 01:25:34.10
393 DE BEHLKE Andreas Storm 08:25:34.40 1326.067 01:25:34.40
394 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 08:25:34.79 1325.967 01:25:34.79
395 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 08:25:35.24 1325.850 01:25:35.24
396 UK CHADWICK Mike Eliza 08:25:35.45 1325.796 01:25:35.45
397 CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior 08:25:36.27 1325.585 01:25:36.27
398 CZ POLEHŇA František Klára. 08:25:36.76 1325.458 01:25:36.76
399 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 08:25:37.93 1325.156 01:25:37.93
400 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 08:25:38.13 1325.105 01:25:38.13
401 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 08:25:38.35 1325.048 01:25:38.35
402 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 08:25:38.85 1324.919 01:25:38.85
403 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 08:25:38.90 1324.906 01:25:38.90
404 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 08:25:39.52 1324.746 01:25:39.52
405 AT PÖTSCHER Günter Pacco 08:25:39.92 1324.643 01:25:39.92
406 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 08:25:40.30 1324.545 01:25:40.30
407 DE GOETZ Guenter Zea 08:25:40.34 1324.535 01:25:40.34
408 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 08:25:41.44 1324.252 01:25:41.44
409 NL NICO VAN VEEN Nicco 08:25:41.76 1324.169 01:25:41.76
410 SK BLAŠKO Ivan Sára. 08:25:41.91 1324.131 01:25:41.91
411 SK PAVČO Ján Matúš 08:25:42.27 1324.038 01:25:42.27
412 DE GOETZ Guenter Ziggy 08:25:42.29 1324.033 01:25:42.29
413 DE TEAM UELSEN Maxx 08:25:42.76 1323.912 01:25:42.76
414 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 08:25:43.09 1323.827 01:25:43.09
415 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 08:25:43.65 1323.683 01:25:43.65
416 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 08:25:44.57 1323.446 01:25:44.57
417 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 08:25:45.31 1323.256 01:25:45.31
418 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 08:25:45.85 1323.117 01:25:45.85
419 CZ VLČEK Jiří JV 19 08:25:46.49 1322.952 01:25:46.49
420 SK DZURÁK Martin Agáta 08:25:47.49 1322.695 01:25:47.49
421 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 4 08:25:47.85 1322.603 01:25:47.85
422 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 08:25:48.33 1322.479 01:25:48.33
423 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 08:25:48.34 1322.477 01:25:48.34
424 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček 08:25:48.91 1322.330 01:25:48.91
425 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 08:25:49.52 1322.174 01:25:49.52
426 CZ LAŇKA Alfons Marta F 08:25:50.45 1321.935 01:25:50.45
427 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 08:25:50.67 1321.879 01:25:50.67
428 CZ YOUNG STARS Karolína II. 08:25:51.07 1321.776 01:25:51.07
429 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:25:51.51 1321.663 01:25:51.51
430 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:25:52.24 1321.476 01:25:52.24
431 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 08:25:52.84 1321.322 01:25:52.84
432 SK LATUS Vladimír Majka 08:25:53.50 1321.153 01:25:53.50
433 DE GOETZ Guenter Ziggan 08:25:54.41 1320.919 01:25:54.41
434 SK LESNICKÝ Jozef Silva 08:25:55.12 1320.737 01:25:55.12
435 CZ FOJTÍK Jan Elys 08:25:55.99 1320.515 01:25:55.99
436 CZ RANDJÁK R & M Willy 08:25:56.53 1320.376 01:25:56.53
437 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 08:25:58.26 1319.933 01:25:58.26
438 CZ BARTOŠ Radek Peťula 08:25:58.56 1319.857 01:25:58.56
439 AT PÖTSCHER Günter Panach 08:25:59.08 1319.724 01:25:59.08
440 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 08:25:59.59 1319.593 01:25:59.59
441 DE MARQUART & SÖHNE Marten 08:26:00.04 1319.478 01:26:00.04
442 CZ RANDJÁK R & M Lili. 08:26:00.88 1319.263 01:26:00.88
443 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 08:26:03.59 1318.571 01:26:03.59
444 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 08:26:04.05 1318.454 01:26:04.05
445 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II. 08:26:05.72 1318.027 01:26:05.72
446 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 08:26:06.11 1317.928 01:26:06.11
447 SK PAJTA Vladimír Filo 08:26:07.45 1317.586 01:26:07.45
448 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 08:26:08.04 1317.436 01:26:08.04
449 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 08:26:10.49 1316.811 01:26:10.49
450 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 08:26:11.02 1316.676 01:26:11.02
451 SK COMOREK Pavel Havana 08:26:11.93 1316.445 01:26:11.93
452 CZ DUDA Přemysl Mirek 08:26:14.49 1315.793 01:26:14.49
453 CZ BARTL Pavel Spown 9 08:26:14.65 1315.753 01:26:14.65
454 BE FAMILIE SCHREEL DS 12 08:26:15.19 1315.615 01:26:15.19
455 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 08:26:22.23 1313.828 01:26:22.23
456 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:26:22.71 1313.707 01:26:22.71
457 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 08:26:23.74 1313.446 01:26:23.74
458 CZ REIN Jan Ali 08:26:26.40 1312.772 01:26:26.40
459 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 08:26:26.80 1312.671 01:26:26.80
460 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 08:26:27.47 1312.501 01:26:27.47
461 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 08:26:28.86 1312.149 01:26:28.86
462 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 08:26:32.88 1311.134 01:26:32.88
463 DE GRÜTER Herbert Grisby 08:26:33.92 1310.871 01:26:33.92
464 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 08:26:37.65 1309.930 01:26:37.65
465 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 08:26:38.71 1309.663 01:26:38.71
466 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Pat 08:26:41.35 1308.999 01:26:41.35
467 EU WANDERER Team Mama Merkel 08:26:43.54 1308.448 01:26:43.54
468 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 08:26:49.79 1306.878 01:26:49.79
469 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 08:26:52.87 1306.106 01:26:52.87
470 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:26:57.15 1305.034 01:26:57.15
471 CZ BARTL Pavel Spown 4 08:26:59.56 1304.432 01:26:59.56
472 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 08:27:00.47 1304.204 01:27:00.47
473 CZ BACHAN František Dan 08:27:04.04 1303.313 01:27:04.04
474 AT GRATZER Werner Grabenrust 08:27:06.61 1302.672 01:27:06.61
475 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 08:27:09.51 1301.950 01:27:09.51
476 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 08:27:15.49 1300.463 01:27:15.49
477 CZ POLEHŇA František Mery 08:27:19.59 1299.445 01:27:19.59
478 CZ BARTOŠ Radek Alex* 08:27:20.18 1299.299 01:27:20.18
479 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 08:27:20.26 1299.279 01:27:20.26
480 AT GEIST Werner Gregor My 08:27:20.64 1299.185 01:27:20.64
481 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Luc Junior 08:27:20.84 1299.135 01:27:20.84
482 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 08:27:22.54 1298.714 01:27:22.54
483 SK MATÚŠ Július Filip. 08:27:25.74 1297.922 01:27:25.74
484 DE TEAM UELSEN Dorette. 08:27:26.13 1297.825 01:27:26.13
485 CZ BARTL Pavel Spown 2 08:27:26.63 1297.702 01:27:26.63
486 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 08:27:27.85 1297.400 01:27:27.85
487 CZ BACHAN František Alenka 08:27:30.20 1296.819 01:27:30.20
488 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 08:27:33.40 1296.029 01:27:33.40
489 CZ HLOŽEK Josef Hymack 08:27:34.67 1295.716 01:27:34.67
490 DE BRANDT Daniel Brandt 050 08:27:39.22 1294.595 01:27:39.22
491 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 2 08:27:39.81 1294.450 01:27:39.81
492 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:27:47.73 1292.504 01:27:47.73
493 DE LAURA SUNSHINE Team Yvanka. 08:27:49.61 1292.042 01:27:49.61
494 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 08:27:51.51 1291.577 01:27:51.51
495 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:27:54.16 1290.928 01:27:54.16
496 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 08:28:00.20 1289.451 01:28:00.20
497 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:28:00.80 1289.305 01:28:00.80
498 CZ YOUNG STARS Stella. 08:28:03.21 1288.717 01:28:03.21
499 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 08:28:04.87 1288.312 01:28:04.87
500 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 08:28:16.78 1285.415 01:28:16.78
501 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 08:28:33.27 1281.426 01:28:33.27
502 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 08:29:02.64 1274.381 01:29:02.64
503 SK OVŠÁK Anton Jack. 08:29:03.01 1274.293 01:29:03.01
504 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 08:29:05.95 1273.592 01:29:05.95
505 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy 08:29:08.40 1273.009 01:29:08.40
506 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter 08:29:09.24 1272.809 01:29:09.24
507 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 08:29:10.70 1272.462 01:29:10.70
508 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Stress 08:29:11.20 1272.343 01:29:11.20
509 CZ YOUNG STARS Letka 08:29:16.43 1271.100 01:29:16.43
510 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 08:29:17.04 1270.956 01:29:17.04
511 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel 08:29:17.60 1270.823 01:29:17.60
512 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 08:29:17.82 1270.771 01:29:17.82
513 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 08:29:18.49 1270.612 01:29:18.49
514 DE WINGS 2 WIN Gomes 08:29:19.04 1270.481 01:29:19.04
515 SK NOVÁK Pavel Dunko 08:29:19.57 1270.356 01:29:19.57
516 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:29:19.82 1270.296 01:29:19.82
517 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Teri 08:29:20.47 1270.142 01:29:20.47
518 DE SCHWARM Claudia Victory Tilly 08:29:22.29 1269.711 01:29:22.29
519 CZ UHERKOVI bratři KB 6 08:29:22.51 1269.659 01:29:22.51
520 AT GEIST Werner Anna My 08:29:22.84 1269.581 01:29:22.84
521 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 08:29:23.39 1269.451 01:29:23.39
522 AT GEIST Werner Rita My 08:29:24.11 1269.280 01:29:24.11
523 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 08:29:24.91 1269.091 01:29:24.91
524 CZ YOUNG STARS Pavel 08:29:25.25 1269.011 01:29:25.25
525 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 3 08:29:25.67 1268.911 01:29:25.67
526 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 08:29:26.77 1268.651 01:29:26.77
527 SK NOVÁK Pavel Stanka 08:29:28.33 1268.283 01:29:28.33
528 AT NÖRES & OFNER Team N 02 08:29:28.97 1268.132 01:29:28.97
529 UK CHADWICK Mike Andy 08:29:29.12 1268.096 01:29:29.12
530 CZ RANDJÁK R & M Tomek 08:29:30.77 1267.706 01:29:30.77
531 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 08:29:30.82 1267.695 01:29:30.82
532 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 142 08:29:31.08 1267.633 01:29:31.08
533 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 08:29:31.23 1267.598 01:29:31.23
534 SK FLIMEL Miroslav Alica 08:29:31.37 1267.565 01:29:31.37
535 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 08:29:31.74 1267.478 01:29:31.74
536 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 10 08:29:32.04 1267.407 01:29:32.04
537 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 08:29:33.48 1267.067 01:29:33.48
538 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 08:29:33.82 1266.987 01:29:33.82
539 SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex 08:29:34.82 1266.751 01:29:34.82
540 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 08:29:35.95 1266.485 01:29:35.95
541 CZ VÍTEK Jan Míša 08:29:36.22 1266.421 01:29:36.22
542 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 08:29:37.18 1266.195 01:29:37.18
543 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 08:29:37.57 1266.103 01:29:37.57
544 AT WALDER Florian Space Boy 08:29:38.22 1265.950 01:29:38.22
545 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Káťa 08:29:38.78 1265.819 01:29:38.78
546 SK BEŇÁK Vladimír Lili 08:29:39.05 1265.755 01:29:39.05
547 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 08:29:39.50 1265.649 01:29:39.50
548 DE TEAM UELSEN Merle. 08:29:40.63 1265.383 01:29:40.63
549 DE HUBER TEAM Adamos 08:29:42.02 1265.057 01:29:42.02
550 DE RISING SUN Team RS 4 08:29:42.72 1264.892 01:29:42.72
551 DE WINGS 2 WIN Sanches 08:29:43.02 1264.822 01:29:43.02
552 NO SAEVAREID Martin MS 17 08:29:44.22 1264.540 01:29:44.22
553 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 08:29:44.55 1264.462 01:29:44.55
554 CZ BARTL Pavel Spown 3 08:29:46.09 1264.101 01:29:46.09
555 AT GRATZER Werner Graden 08:29:46.57 1263.988 01:29:46.57
556 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 08:29:47.30 1263.817 01:29:47.30
557 BE DENYS Emiel Bamboo 08:29:47.43 1263.786 01:29:47.43
558 CZ MACHALA František Mohykán 08:29:47.88 1263.681 01:29:47.88
559 CZ MAČALA Zdeněk Gabin 08:29:48.19 1263.608 01:29:48.19
560 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 08:29:49.10 1263.395 01:29:49.10
561 IT DOBAI Marian Esko 08:29:49.26 1263.357 01:29:49.26
562 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 08:29:49.53 1263.294 01:29:49.53
563 SK PAJTA Vladimír Lara 08:29:49.77 1263.238 01:29:49.77
564 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 08:29:50.91 1262.970 01:29:50.91
565 DE HUBER TEAM Smiley 08:29:52.03 1262.708 01:29:52.03
566 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 08:29:52.24 1262.659 01:29:52.24
567 DE GOETZ Guenter Zelda 08:29:52.54 1262.589 01:29:52.54
568 SK HRNČIAR Peter Nelka 08:29:52.76 1262.537 01:29:52.76
569 CZ ADAMEC Lubomír Drak 08:29:52.87 1262.511 01:29:52.87
570 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 08:29:54.24 1262.191 01:29:54.24
571 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 08:29:54.59 1262.109 01:29:54.59
572 CZ HLOŽEK Josef Genius 08:29:55.29 1261.945 01:29:55.29
573 DE LECKE Theo & Markus Berlin 08:29:55.43 1261.912 01:29:55.43
574 CZ KOTÁSEK František Francos 08:29:55.85 1261.814 01:29:55.85
575 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi Boy 08:29:56.39 1261.688 01:29:56.39
576 CZ JURA Vladimír Ondra 08:29:56.90 1261.569 01:29:56.90
577 CZ BARTOŠ Radek Meggi 08:29:57.26 1261.485 01:29:57.26
578 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5 08:29:57.96 1261.321 01:29:57.96
579 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 08:29:58.48 1261.199 01:29:58.48
580 NL VOLLEBEEK Randy Softy 08:29:59.14 1261.045 01:29:59.14
581 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 08:29:59.68 1260.919 01:29:59.68
582 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elio 08:30:00.04 1260.835 01:30:00.04
583 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 08:30:00.47 1260.735 01:30:00.47
584 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 08:30:00.96 1260.620 01:30:00.96
585 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra. 08:30:01.10 1260.588 01:30:01.10
586 CZ REIN Jan Viki 08:30:02.26 1260.317 01:30:02.26
587 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 08:30:05.97 1259.452 01:30:05.97
588 SK GEMELA Štefan Arlo 08:30:07.45 1259.107 01:30:07.45
589 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 08:30:10.48 1258.402 01:30:10.48
590 CZ JAVŮREK Miloš Stan 08:30:10.97 1258.288 01:30:10.97
591 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 08:30:11.89 1258.074 01:30:11.89
592 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:30:12.34 1257.970 01:30:12.34
593 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 2 08:30:13.25 1257.758 01:30:13.25
594 CZ BARTOŠ Radek Bára. 08:30:14.51 1257.466 01:30:14.51
595 DE KAMP v.d. Horst Elke 08:30:18.44 1256.554 01:30:18.44
596 BE SAUVAGE Laurent Biggy 08:30:18.68 1256.498 01:30:18.68
597 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 08:30:19.82 1256.234 01:30:19.82
598 SK POLÁČEK Jozef Suny 08:30:21.28 1255.895 01:30:21.28
599 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 08:30:22.17 1255.689 01:30:22.17
600 SK LATUS Vladimír Vivien 08:30:22.63 1255.583 01:30:22.63
601 DE BRANDT Daniel Brandt 049 08:30:27.57 1254.440 01:30:27.57
602 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 08:30:28.06 1254.327 01:30:28.06
603 SK MATÚŠ Július Agáta. 08:30:28.72 1254.174 01:30:28.72
604 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 08:30:29.06 1254.096 01:30:29.06
605 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 08:30:36.64 1252.347 01:30:36.64
606 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn 08:30:42.82 1250.925 01:30:42.82
607 AT NÖRES & OFNER Team KO 2 08:30:58.98 1247.222 01:30:58.98
608 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom 08:31:01.42 1246.665 01:31:01.42
609 DE HUBER TEAM Prange 08:31:18.38 1242.805 01:31:18.38
610 DE LANG Karl Heinz Margit 08:31:29.84 1240.211 01:31:29.84
611 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 08:31:31.11 1239.924 01:31:31.11
612 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:31:35.76 1238.875 01:31:35.76
613 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hubert 08:31:40.56 1237.794 01:31:40.56
614 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 8 08:31:43.84 1237.056 01:31:43.84
615 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 08:31:44.26 1236.962 01:31:44.26
616 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Lissy 08:31:44.90 1236.818 01:31:44.90
617 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:32:09.98 1231.209 01:32:09.98
618 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Lucas Go 08:32:22.27 1228.479 01:32:22.27
619 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandro 08:32:22.77 1228.368 01:32:22.77
620 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 08:32:23.82 1228.135 01:32:23.82
621 AT POSCH Manfred MP 1 08:32:28.13 1227.181 01:32:28.13
622 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 08:32:28.66 1227.064 01:32:28.66
623 SK NOVÁK Pavel Stano 08:32:31.35 1226.469 01:32:31.35
624 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 08:32:36.89 1225.246 01:32:36.89
625 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 08:32:40.31 1224.493 01:32:40.31
626 NL WASSENAAR Bram Bradleys 08:32:41.12 1224.315 01:32:41.12
627 CZ GORČÍK František Bárny 08:32:41.64 1224.200 01:32:41.64
628 BE DENYS Rebecca Achim 08:32:41.67 1224.193 01:32:41.67
629 AT GEIST Werner Marc My 08:32:43.88 1223.707 01:32:43.88
630 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 08:32:45.18 1223.421 01:32:45.18
631 CZ HRUDA Jan Masopust 08:32:46.71 1223.085 01:32:46.71
632 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 08:32:59.94 1220.185 01:32:59.94
633 CZ HLOŽEK Josef Tobak 08:33:09.50 1218.098 01:33:09.50
634 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 08:33:15.36 1216.823 01:33:15.36
635 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gold Veronicia 08:33:15.74 1216.740 01:33:15.74
636 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:33:17.84 1216.283 01:33:17.84
637 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 921 08:33:23.48 1215.059 01:33:23.48
638 BE HESSELS Johan Rieke 08:33:25.81 1214.554 01:33:25.81
639 BE DENYS Rebecca Adeline 08:33:32.85 1213.031 01:33:32.85
640 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 08:33:34.35 1212.707 01:33:34.35
641 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo 08:33:37.96 1211.927 01:33:37.96
642 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 08:33:40.28 1211.427 01:33:40.28
643 AT GRATZER Marco Luna 08:33:40.75 1211.326 01:33:40.75
644 AT GRATZER Marco Barron 08:33:42.45 1210.960 01:33:42.45
645 PT SPORTING PIGEONS TEAM Polar 08:33:46.43 1210.103 01:33:46.43
646 BE DENYS Rebecca Accent 08:33:49.24 1209.499 01:33:49.24
647 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 08:33:52.45 1208.810 01:33:52.45
648 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 08:33:55.54 1208.147 01:33:55.54
649 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 08:34:02.34 1206.691 01:34:02.34
650 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 08:34:06.67 1205.766 01:34:06.67
651 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 08:34:15.32 1203.921 01:34:15.32
652 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 08:34:15.93 1203.791 01:34:15.93
653 CZ OSIČKA František Kučka 08:34:17.60 1203.436 01:34:17.60
654 CZ HRUDA Jan Bican 08:34:24.35 1202.002 01:34:24.35
655 DE SG SCHMIDT - SOMMER Hopi 08:34:39.52 1198.791 01:34:39.52
656 CZ YOUNG STARS Maty. 08:34:41.57 1198.359 01:34:41.57
657 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 08:34:44.91 1197.655 01:34:44.91
658 DE SCHWARM Claudia Abano As 08:35:27.55 1188.739 01:35:27.55
659 CZ VLČEK Jiří JV 13 08:35:32.30 1187.754 01:35:32.30
660 AT POSCH Manfred MP 2 08:35:43.45 1185.448 01:35:43.45
661 DE HESSENBOYS Team Olli 08:38:56.08 1146.979 01:38:56.08
662 CZ DUDA Přemysl Michal 08:39:03.86 1145.478 01:39:03.86
663 NL HEINRICHS Team Martha 08:39:14.28 1143.473 01:39:14.28
664 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 7 08:40:32.05 1128.731 01:40:32.05
665 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 08:40:39.19 1127.396 01:40:39.19
666 BE ALINE Aline 1 08:41:04.57 1122.678 01:41:04.57
667 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:41:11.81 1121.339 01:41:11.81
668 CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout 08:41:21.45 1119.562 01:41:21.45
669 SK LATUS Vladimír Alica. 08:41:22.15 1119.433 01:41:22.15
670 BE DENYS Rebecca Albee 08:42:13.79 1110.009 01:42:13.79
671 DE RISING SUN Team RS 2 08:42:21.03 1108.700 01:42:21.03
672 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 08:43:12.03 1099.568 01:43:12.03
673 CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic 08:43:17.05 1098.678 01:43:17.05
674 SK PAVČO Ján Maria* 08:43:23.25 1097.579 01:43:23.25
675 DE MARQUART & SÖHNE Marine 08:43:24.90 1097.288 01:43:24.90
676 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 08:43:27.59 1096.812 01:43:27.59
677 CZ MAYER Antonín Girlstockx 08:43:29.57 1096.462 01:43:29.57
678 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 08:43:33.82 1095.712 01:43:33.82
679 CZ LUNDÁK Pavel Jennifer 08:43:36.22 1095.289 01:43:36.22
680 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 08:43:41.68 1094.328 01:43:41.68
681 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 08:43:44.69 1093.799 01:43:44.69
682 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 08:43:46.25 1093.525 01:43:46.25
683 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 08:43:46.74 1093.439 01:43:46.74
684 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 08:43:47.75 1093.262 01:43:47.75
685 CZ STRNAD Jaroslav Despota 08:43:48.08 1093.204 01:43:48.08
686 SK BINDAS Štefan jun. Edward 08:43:49.76 1092.909 01:43:49.76
687 DE SCHEPER Günter Golden Egy 22 08:43:50.83 1092.721 01:43:50.83
688 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 08:43:53.07 1092.328 01:43:53.07
689 IT SICILIA INSIEME Team Ibarr 08:43:54.26 1092.120 01:43:54.26
690 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 08:43:58.51 1091.376 01:43:58.51
691 CZ BARTL Pavel Spown 1 08:44:08.82 1089.575 01:44:08.82
692 CZ ADAMEC Lubomír Elen 08:44:10.28 1089.321 01:44:10.28
693 CZ SVOBODA Jiří Lucka 08:44:26.32 1086.532 01:44:26.32
694 CZ RANDJÁK R & M Probe 08:44:33.39 1085.308 01:44:33.39
695 CZ YOUNG STARS Lotta 08:44:34.52 1085.112 01:44:34.52
696 DE HUBER TEAM Scheemann 08:44:38.54 1084.418 01:44:38.54
697 CZ JAVŮREK Miloš T.G.M. 08:44:50.35 1082.382 01:44:50.35
698 DE SCHWARM Claudia Anna. 08:45:08.29 1079.304 01:45:08.29
699 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 08:45:43.11 1073.379 01:45:43.11
700 DE DEBUS Gerhard Barbie 08:46:21.38 1066.942 01:46:21.38
701 CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca 08:46:25.70 1066.220 01:46:25.70
702 DE GOETZ Guenter Zara 08:47:10.46 1058.798 01:47:10.46
703 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 08:49:52.76 1032.733 01:49:52.76
704 DE DEBUS Gerhard Claire 08:52:19.01 1010.321 01:52:19.01
705 BE TAVEIRNE Francky Cairo 08:52:47.53 1006.063 01:52:47.53
706 SK GEMELA Štefan Deisy 08:52:50.93 1005.558 01:52:50.93
707 CZ BARTL Pavel Spown 7 08:52:58.42 1004.446 01:52:58.42
708 DE WINGS 2 WIN Ronalda 09:01:10.55 936.457 02:01:10.55
709 UK CHADWICK Mike Richard 09:01:43.31 932.257 02:01:43.31
710 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 09:06:51.19 894.546 02:06:51.19
711 SK DREXLEROVÁ Helena Benoni 09:06:54.05 894.210 02:06:54.05
712 SK BLAŠKO Miroslav Rossi 09:06:57.47 893.809 02:06:57.47
713 DE B & G RACING TEAM Mira 09:07:01.47 893.339 02:07:01.47
714 CZ HAVLÍK Antonín Eli 2 09:07:06.40 892.762 02:07:06.40
715 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha 09:07:08.67 892.496 02:07:08.67
716 DE BRAND Reinhard & YU TAO Tatjana 09:07:14.99 891.758 02:07:14.99
717 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanovic 09:07:17.88 891.420 02:07:17.88
718 SK BLAŠKO Ivan Xena. 09:07:23.30 890.788 02:07:23.30
719 DE B & G RACING TEAM Rocket 09:07:27.29 890.323 02:07:27.29
720 AT KÖNIGSECKER Leopold Ulli. 09:07:33.16 889.640 02:07:33.16
721 BE TEAM NATURAL Natali 09:07:34.84 889.445 02:07:34.84
722 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 09:07:46.46 888.097 02:07:46.46
723 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 09:07:50.14 887.671 02:07:50.14
724 DE GRÜTER Herbert Grigio 09:08:04.27 886.039 02:08:04.27
725 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 928 09:08:05.14 885.938 02:08:05.14
726 DE BRAND Reinhard & YU TAO Sven 09:08:11.21 885.239 02:08:11.21
727 DE B & G RACING TEAM Golden Boy 09:08:15.54 884.741 02:08:15.54
728 AT BUCHTELE Matthias Thebian 09:08:19.01 884.342 02:08:19.01
729 CZ JAVŮREK Miloš Merlose 09:08:22.93 883.892 02:08:22.93
730 BE TEAM NATURAL Nathan 09:08:24.17 883.750 02:08:24.17
731 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 09:08:41.98 881.712 02:08:41.98
732 CZ GRUBER Simon Toni Junior 09:08:43.67 881.519 02:08:43.67
733 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts IV. 09:08:59.97 879.662 02:08:59.97
734 DE TEAM UELSEN Jan. 09:09:03.49 879.262 02:09:03.49
735 CZ REIN Jan Kuba 09:09:08.76 878.664 02:09:08.76
736 CZ SUCHÁNEK Břetislav Venda 09:10:12.01 871.550 02:10:12.01
737 SK DREXLEROVÁ Helena Lygia 09:10:29.25 869.631 02:10:29.25
738 ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01 09:10:33.07 869.207 02:10:33.07
739 SK BLAŠKO Ivan Zora 09:10:35.73 868.912 02:10:35.73
740 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Tjinnie 09:10:38.96 868.554 02:10:38.96
741 BE DE SCHRYVER - VANDEPITTE Barabas 09:10:41.89 868.229 02:10:41.89
742 SK NEKORANEC Ivan Dida 09:10:49.05 867.437 02:10:49.05
743 DE TEAM UELSEN Jonas 09:10:50.82 867.242 02:10:50.82
744 CZ REIN Jan Oli 09:10:58.16 866.432 02:10:58.16
745 IT SICILIA INSIEME Team Ilya 09:11:02.43 865.961 02:11:02.43
746 CZ MAREČEK Karel Luky. 09:11:03.06 865.892 02:11:03.06
747 SK BLAŠKO Miroslav Lea 09:11:09.84 865.146 02:11:09.84
748 SK CHALUPA Pavol Zoro 09:11:17.71 864.282 02:11:17.71
749 CZ NOVÁK František Bruno 09:11:21.31 863.887 02:11:21.31
750 SK BINDAS Štefan jun. Delfi 09:11:21.96 863.816 02:11:21.96
751 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bacha Na Me 09:11:33.59 862.543 02:11:33.59
752 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo III. 09:11:36.65 862.209 02:11:36.65
753 SK BLAŠKO Miroslav Lwiis 09:11:39.25 861.925 02:11:39.25
754 SK KUPČO Pavol Aĺa 09:11:50.12 860.740 02:11:50.12
755 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia 09:11:55.67 860.137 02:11:55.67
756 BE DENYS Emiel Baldur 09:11:56.47 860.050 02:11:56.47
757 ES TANDEM IN MEMORIAM Yetty 09:12:29.87 856.437 02:12:29.87
758 DE B & G RACING TEAM Red Horse 09:12:31.46 856.265 02:12:31.46
759 FR SYLVAIN Henry Moulin 09:14:28.19 843.877 02:14:28.19
760 BE DENYS Rebecca Aaron 09:14:31.81 843.499 02:14:31.81
761 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 141 09:15:41.31 836.298 02:15:41.31
762 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-2 09:15:45.50 835.868 02:15:45.50
763 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 09:15:51.40 835.263 02:15:51.40
764 SK BINDAS Štefan jun. Bambi. 09:15:56.07 834.784 02:15:56.07
765 DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party 09:15:59.27 834.457 02:15:59.27
766 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 09:16:02.10 834.168 02:16:02.10
767 IT PALTRINIERI Cristiano Comic 09:16:23.30 832.007 02:16:23.30
768 SK DZURÁK Martin Yvon 09:16:25.84 831.748 02:16:25.84
769 CZ OSIČKA František Marty 09:16:30.07 831.319 02:16:30.07
770 BE DENYS Emiel Balki 09:16:41.16 830.195 02:16:41.16
771 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Effendi 09:16:46.66 829.638 02:16:46.66
772 UK CHADWICK Mike Teddy 09:17:16.54 826.629 02:17:16.54
773 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 09:17:17.02 826.580 02:17:17.02
774 SK ZICHO Ján Radka 09:17:52.85 823.001 02:17:52.85
775 DE SG SCHMIDT - SOMMER Navaho 09:17:54.48 822.838 02:17:54.48
776 CZ DYNKA Miroslav Anežka 09:17:58.56 822.433 02:17:58.56
777 SK KUPČO Pavol Linda. 09:17:59.42 822.347 02:17:59.42
778 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny 09:18:03.82 821.911 02:18:03.82
779 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Ebro 09:18:04.71 821.822 02:18:04.71
780 SK POLAČEK Viliam & Michal Sacek 09:18:11.68 821.132 02:18:11.68
781 CZ PEJCHAR Luboš Len 09:18:16.87 820.618 02:18:16.87
782 SK BINDAS Štefan jun. Eliška 09:18:18.58 820.449 02:18:18.58
783 CZ ECHTNER Antonín Monte Negro 09:18:21.56 820.154 02:18:21.56
784 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tiger 09:18:22.49 820.062 02:18:22.49
785 AT GANGL Helmut Regina 09:18:28.17 819.502 02:18:28.17
786 CZ DYNKA Miroslav Alžběta 09:18:29.90 819.331 02:18:29.90
787 SK PJ PIGEONS Team PJ Filies 09:18:32.35 819.090 02:18:32.35
788 CZ UHERKOVI bratři ZA 2 09:18:35.36 818.793 02:18:35.36
789 CZ OSIČKA František Hopka 09:18:36.94 818.638 02:18:36.94
790 CZ YOUNG STARS Ella 09:18:50.90 817.266 02:18:50.90
791 SK DROPPA Dušan Dáša 09:19:00.29 816.346 02:19:00.29
792 DE PREUSSEN DERBY Team Garrick The One 09:19:02.78 816.102 02:19:02.78
793 DE SG SCHMIDT - SOMMER Crow 09:19:05.25 815.861 02:19:05.25
794 SK JARIAS Jozef Dodo 09:19:06.47 815.741 02:19:06.47
795 BE LOFT LEFEVRE Chris 730 09:19:31.56 813.296 02:19:31.56
796 AT PILLWEIN Herbert Babsi-P 09:19:37.95 812.676 02:19:37.95
797 SK NEKORANEC Ivan Dante 09:19:44.79 812.013 02:19:44.79
798 CZ BOROVIČKA Ladislav Marge 09:19:46.58 811.840 02:19:46.58
799 SK DREXLEROVÁ Helena Zalika 09:19:53.86 811.136 02:19:53.86
800 SK NEKORANEC Ivan Aida. 09:20:00.94 810.452 02:20:00.94
801 CZ MARŠÁLEK Pavel Ronaldo* 09:20:05.62 810.001 02:20:05.62
802 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Věra 09:20:27.73 807.876 02:20:27.73
803 CZ BARTL Pavel Spown 8 09:20:30.16 807.643 02:20:30.16
804 NL WASSENAAR Bram Bragi 09:20:32.68 807.402 02:20:32.68
805 CZ JANEČEK Petr + František Xena 09:20:37.84 806.908 02:20:37.84
806 CZ LOVEČEK Alois Naťa 09:20:57.12 805.068 02:20:57.12
807 AT GANGL Helmut Helmut 09:21:00.61 804.736 02:21:00.61
808 SK CHALUPA Pavol Deno. 09:21:01.09 804.691 02:21:01.09
809 SK GEMELA Štefan Pandora 09:25:31.35 779.783 02:25:31.35
810 SK CHALUPA Pavol Max* 09:27:05.73 771.444 02:27:05.73
811 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 09:27:33.38 769.035 02:27:33.38
812 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 09:27:39.60 768.495 02:27:39.60
813 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 09:27:40.54 768.414 02:27:40.54
814 BE DENYS Emiel Bacardi 09:27:41.17 768.359 02:27:41.17
815 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Yamaha 09:28:13.45 765.570 02:28:13.45
816 CZ HRUDA Jan Vízek 09:28:15.67 765.379 02:28:15.67
817 DE K.H.WICHERT Budweis 09:30:41.12 753.066 02:30:41.12
818 DE RISING SUN Team RS 5 09:30:44.40 752.793 02:30:44.40
819 SLO STOPA Team Črna Ovca 09:36:30.77 725.027 02:36:30.77
820 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 150 10:12:10.30 590.493 03:12:10.30
821 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 10:12:11.10 590.452 03:12:11.10
822 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 10:12:14.14 590.296 03:12:14.14
823 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 10:12:45.39 588.701 03:12:45.39
824 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 10:16:50.72 576.473 03:16:50.72
825 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 10:16:51.02 576.458 03:16:51.02
826 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 10:23:09.90 558.541 03:23:09.90
827 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 10:23:11.18 558.482 03:23:11.18
828 SK BLAŠKO Miroslav Franko 10:23:52.57 556.593 03:23:52.57
829 DE K.H.WICHERT Team B Klatovy 10:29:09.64 542.530 03:29:09.64
830 SK FLIMEL Miroslav Aďa 10:33:13.23 532.200 03:33:13.23
831 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 10:33:15.83 532.092 03:33:15.83
832 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 10:33:22.94 531.797 03:33:22.94
833 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 6 10:35:14.39 527.207 03:35:14.39
834 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Suzuki 10:37:26.46 521.870 03:37:26.46
835 AT GRATZER Marco Donald 10:39:14.60 517.580 03:39:14.60
836 DE BEHLKE Andreas Lightning 10:44:08.45 506.271 03:44:08.45
837 IT LARO Ervin Wector 10:46:42.01 500.555 03:46:42.01
838 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 10:47:08.25 499.592 03:47:08.25
839 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 10:52:32.07 487.996 03:52:32.07
840 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 10:55:41.56 481.457 03:55:41.56
841 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 9 10:55:57.27 480.923 03:55:57.27
842 AT RADU Constantin Mario 10:56:07.52 480.575 03:56:07.52
843 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 10:56:10.49 480.475 03:56:10.49
844 CZ FOJTÍK Jan Teska 10:56:20.69 480.129 03:56:20.69
845 CZ VACEK Josef Merlin 10:56:38.18 479.538 03:56:38.18
846 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apache 10:56:47.60 479.220 03:56:47.60
847 CZ REIN Jan Miki 10:57:59.17 476.818 03:57:59.17
848 SK LESNICKÝ Jozef Jojo 10:59:34.10 473.669 03:59:34.10
849 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 10:59:35.38 473.626 03:59:35.38
850 CZ LANGER Bohuslav Bolt 11:03:15.87 466.472 04:03:15.87
851 SK MINÁRIK Jozef Deno 11:06:33.33 460.245 04:06:33.33
852 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 11:06:42.91 459.947 04:06:42.91
853 DE HUBER TEAM Steenbergen 11:12:54.32 448.690 04:12:54.32
854 SK HRNČIAR Peter Sima 11:16:36.03 442.228 04:16:36.03
855 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Čip 11:26:11.08 426.306 04:26:11.08
856 AT PILLWEIN Herbert Felix-P 11:30:14.24 419.912 04:30:14.24
857 DE SG SCHMIDT - SOMMER Cheyenne 11:30:18.35 419.806 04:30:18.35
858 BE DENYS Rebecca Arno 11:30:35.06 419.374 04:30:35.06
859 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 11:35:29.70 411.899 04:35:29.70
860 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 11:42:45.12 401.327 04:42:45.12
861 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 11:43:44.96 399.916 04:43:44.96
862 AT GEIST Werner Ernst My 11:43:46.24 399.886 04:43:46.24
863 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 11:43:53.61 399.713 04:43:53.61
864 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 11:43:54.17 399.700 04:43:54.17
865 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 11:45:15.73 397.795 04:45:15.73
866 CZ KAREL Team Smrtihlav 11:45:21.68 397.657 04:45:21.68
867 NL NICO VAN VEEN Nicola 11:45:23.10 397.624 04:45:23.10
868 BE SAUVAGE Laurent Berry 11:50:53.56 390.096 04:50:53.56
869 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 11:56:54.10 382.201 04:56:54.10
870 AT GRATZER Marco Maria Theresia 11:58:40.86 379.924 04:58:40.86
871 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 12:21:27.73 353.000 05:21:27.73
872 AT PÖTSCHER Günter Parri 12:24:01.58 350.206 05:24:01.58
873 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 12:24:17.04 349.928 05:24:17.04
874 CZ BARTL Pavel Spown 11 12:24:19.47 349.884 05:24:19.47
875 BE TEAM NATURAL Natty 12:30:53.14 342.946 05:30:53.14
876 CZ VEVERKA Karel Gripen 12:34:27.62 339.281 05:34:27.62
877 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 12:43:55.41 329.945 05:43:55.41
878 DE WINGS 2 WIN Nani 12:44:53.60 329.018 05:44:53.60
879 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 12:49:04.38 325.078 05:49:04.38
880 DE SCHWARM Claudia Lukas 12:57:00.59 317.851 05:57:00.59
881 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 13:02:37.85 312.924 06:02:37.85
882 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 13:03:27.91 312.206 06:03:27.91
883 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 13:20:53.92 297.917 06:20:53.92
884 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Erato 13:28:28.55 292.106 06:28:28.55
885 CZ DUDA Přemysl Peter 13:49:34.86 277.054 06:49:34.86
886 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 13:58:12.78 271.335 06:58:12.78
887 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 14:15:39.45 260.471 07:15:39.45
888 IT LARO Ervin Weg 14:27:28.84 253.589 07:27:28.84
889 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 14:27:56.41 253.328 07:27:56.41
890 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 14:28:26.38 253.046 07:28:26.38
891 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 14:46:13.21 243.396 07:46:13.21
892 BE DENYS Rebecca Albi 15:10:38.10 231.284 08:10:38.10
893 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 15:47:44.95 215.019 08:47:44.95
894 DE BRANDT Daniel Brandt 055 15:57:04.13 211.288 08:57:04.13
895 SK BINDAS Štefan jun. Marko 15:57:11.53 211.239 08:57:11.53
896 AT GEIST Werner Benno My 16:04:57.10 208.231 09:04:57.10
897 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Dodo* 16:13:39.44 204.957 09:13:39.44
898 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 16:23:19.32 201.441 09:23:19.32
899 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 16:27:06.42 200.096 09:27:06.42
900 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 16:32:21.48 198.261 09:32:21.48
901 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 16:32:21.88 198.258 09:32:21.88
902 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 16:34:43.80 197.442 09:34:43.80
903 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke 16:40:04.10 195.625 09:40:04.10
904 CZ BARTOŠ Radek Saly 16:41:30.28 195.142 09:41:30.28
905 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 16:41:36.07 195.110 09:41:36.07
906 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 16:53:30.39 191.196 09:53:30.39
907 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza 16:53:59.38 191.040 09:53:59.38
908 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 16:56:08.86 190.349 09:56:08.86
909 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 6 17:07:44.09 186.720 10:07:44.09
910 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Emilio 17:42:27.11 176.630 10:42:27.11
911 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 17:44:53.12 175.963 10:44:53.12
912 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 17:49:52.98 174.610 10:49:52.98
913 BE VANHEE Johan Frangipan 17:53:37.51 173.610 10:53:37.51
914 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 18:29:40.95 164.534 11:29:40.95
915 DE BRANDT Daniel Brandt 052 18:33:04.04 163.730 11:33:04.04
916 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 18:43:13.70 161.364 11:43:13.70
917 DE LECKE Theo & Markus Heike 18:56:10.30 158.448 11:56:10.30
918 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 19:29:34.06 151.389 12:29:34.06
919 CZ DYNKA Miroslav Andrej. 19:43:48.60 148.566 12:43:48.60
920 DE HIENZSCH Frank Haakon 19:54:55.45 146.435 12:54:55.45
921 NL NICO VAN VEEN Nicla 19:59:55.80 145.495 12:59:55.80
922 UK CHADWICK Mike Lottie 20:00:11.85 145.445 13:00:11.85
923 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:08:14.44 78.354 24:08:14.44
924 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 12 07:09:55.55 78.263 24:09:55.55
925 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 07:10:05.80 78.254 24:10:05.80
926 BE HIMBRECHT PIGEONS Elise 07:10:36.20 78.227 24:10:36.20
927 SK BOROS Štefan Žofka 07:16:44.10 77.897 24:16:44.10
928 SK JANOŠKO Slavomír Niki 07:18:16.48 77.815 24:18:16.48
929 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 07:30:45.65 77.155 24:30:45.65
930 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 07:48:47.13 76.221 24:48:47.13
931 CZ DYNKA Miroslav Alois 07:54:22.99 75.935 24:54:22.99
932 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 08:04:26.08 75.428 25:04:26.08
933 NL WASSENAAR Bram Brass 08:27:24.35 74.293 25:27:24.35
934 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elmut 08:51:57.85 73.118 25:51:57.85
935 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 09:02:52.80 72.607 26:02:52.80
936 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 4 09:15:58.78 72.003 26:15:58.78
937 HU KLAUZ Attila Rose 09:16:36.25 71.975 26:16:36.25
938 PL WÓJCIK Piotr Diablo 09:17:53.44 71.916 26:17:53.44
939 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 09:22:03.25 71.727 26:22:03.25
940 DE LECKE Theo & Markus Rom 09:44:51.81 70.708 26:44:51.81
941 CZ HLOŽEK Josef Hywin 09:57:39.91 70.148 26:57:39.91
942 SK PAVČO Ján Diana 10:24:44.99 68.993 27:24:44.99
943 CZ KOVAČÍK Štefan Jara 10:25:48.54 68.948 27:25:48.54
944 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-10 10:47:58.96 68.032 27:47:58.96
945 CZ BARTOŠ Radek Bazi 10:48:09.50 68.025 27:48:09.50
946 CZ REIN Jan Sally 10:48:50.13 67.997 27:48:50.13
947 DE TEAM UELSEN Emily 10:51:32.94 67.887 27:51:32.94
948 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 11:43:22.15 65.845 28:43:22.15
949 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Dream Fighter 12:33:53.82 63.970 29:33:53.82
950 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 13:25:15.91 62.170 30:25:15.91
951 CZ YOUNG STARS Eman 09:05:09.01 37.761 50:05:09.01
952 SK PRIEHODA Ján & Ivana Rebeka 08:16:07.00 25.813 73:16:07.00
953 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 09:15:00.00 25.472 74:15:00.00
954 HU KLAUZ Attila Fakó 19:30:00.00 22.382 84:30:00.00
955 DE SCHEPER Günter Golden Egy 23 11:50:00.00 9.608 196:50:00.00
956 CZ SUCHÁNEK Břetislav Beta 08:05:05.00 7.135 265:05:05.00
957 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 1 08:52:19.00 7.113 265:52:19.00
958 AT KOCH Josef C 10:42:28.00 7.065 267:42:28.00
959 SLO STOPA Team Kill Patrick 08:15:00.00 6.038 313:15:00.00
960 CZ MAYER Antonín Šarlstockx 08:15:30.00 5.608 337:15:30.00
961 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Champ 18:16:03.00 3.507 539:16:03.00
962 CZ KAREL Team AC/DC 18:17:12.00 3.507 539:17:12.00
963 CZ PŘÍVARA Vladimír Růža 15:47:53.00 1.305 838:59:59.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Sergio
BE ALINE Celien 2
GR ASLANIDIS G & D Grisu
CZ BERNHARD Karel Güda
SK BINDAS Štefan jun. Toby
BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 5
DE BRANDT Daniel Brandt 051
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lumpík
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Mirka
BE DENYS Rebecca Abrak
BE DENYS Emiel Baby
BE DENYS Emiel Baky
RO DERBY CORABIA Florin Corabia 2
CZ DYNKA Miroslav Andrea
CZ DYNKA Miroslav Ambrož
SK FABIAN František Fabia Lara
BE FAMILIE SCHREEL DS 16
SK FIALA Alexander + Tomáš Bambi
SK FIALA Alexander + Tomáš Soni
SK GEMELA Štefan Bongo
DE GOETZ Guenter Zeppo
CZ GRUBER Lubomír Marek
CZ HANÁK Milan Kiki
CZ HAVLÍK Antonín Eli 1
BE HESSELS Johan Bart.
DE HESSENBOYS Team Colin
CZ HLOŽEK Josef Dromos
CZ HLOŽEK Josef Rivero
SK HORŇÁČEK Miroslav Burg
SK HRNČIAR Peter Miro
CZ JURÁSEK - BARBAR Team Arnošt
CZ KARAS Antonín Balaráma
SK KASAN Jozef Romanka
AT KOCH Josef D
AT KOCH Josef G
AT KÖNIGSECKER Thomas Toni
SK MAJDÁK Michal Citrin
CZ MARŠÁLEK Pavel Donald.
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Doro
CZ OSIČKA František Skrb
SK PAVLÍČEK Ladislav Viktoria
AT POSCH Manfred MP 4
CZ POSPÍŠIL Petr Pako
SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Blonďák
SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Hary
NO SAEVAREID Martin MS 13
SK SELECKÝ Juraj Baxo
SK SELECKÝ Ján Kika
IT SICILIA INSIEME Team Imbri
PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon
SLO STOPA Team Vision of the Sky
CZ STRNAD Jaroslav Staar Boy
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petr
CZ TRUKSA Vítězslav Spiridion
BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vanius
NL VOLLEBEEK Randy Billy
CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Sir Assat
CZ YOUNG STARS Rady


Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
DE GOETZ Guenter Zanuss 10:28:34
DE HIENZSCH Frank Higgins 18:54:01
DE K.H.WICHERT Team B Trutnov 10:08:36
CZ KOVAČÍK Štefan Kara 08:21:35
AT NÖRES & OFNER Team KO 3 09:42:40
SK NOVÁK Pavel Barka 18:48:25
CZ VEVERKA Karel Mig 09:45:40