Doletová listina

Místo vypuštění KÖRMEND (H)
Vzdálenost 305.998 km
Datum a čas startu 31.08.2017 06:40:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 13°C.
Počasí v cíli Jasno, 20°C, J vítr. Později 31°C.
Počet nasazených holubů 836
Počet chovatelů 253

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ YOUNG STARS Ella 09:53:50.56 1578.590 03:13:50.56
2 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 09:53:54.83 1578.010 03:13:54.83
3 DE HUBER TEAM Troster 09:53:59.14 1577.426 03:13:59.14
4 AT GRATZER Marco Roter Messias 09:54:46.49 1571.035 03:14:46.49
5 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 09:59:21.73 1534.885 03:19:21.73
6 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 09:59:27.41 1534.157 03:19:27.41
7 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 10:02:46.72 1509.025 03:22:46.72
8 SK PAVČO Ján Maria* 10:03:29.37 1503.753 03:23:29.37
9 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 6 10:03:33.59 1503.234 03:23:33.59
10 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 10:03:53.07 1500.840 03:23:53.07
11 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 10:04:30.15 1496.304 03:24:30.15
12 IT DOBAI Marian Esprit 10:04:37.69 1495.386 03:24:37.69
13 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 10:04:41.11 1494.969 03:24:41.11
14 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apache 10:04:43.67 1494.658 03:24:43.67
15 SK JANOŠKO Slavomír Niki 10:05:03.78 1492.215 03:25:03.78
16 CZ RANDJÁK R & M Viki. 10:06:10.15 1484.208 03:26:10.15
17 AT GEIST Werner Ida My 10:10:10.72 1455.895 03:30:10.72
18 DE HUBER TEAM Steenbergen 10:11:59.07 1443.492 03:31:59.07
19 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Herirna 10:12:01.45 1443.222 03:32:01.45
20 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 10:12:01.81 1443.181 03:32:01.81
21 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 10:12:03.18 1443.026 03:32:03.18
22 CZ DUDA Přemysl Peter 10:12:03.98 1442.935 03:32:03.98
23 BE TEAM NATURAL Native 10:12:04.54 1442.872 03:32:04.54
24 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 10:12:10.79 1442.163 03:32:10.79
25 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 10:12:12.20 1442.004 03:32:12.20
26 DE BRANDT Daniel Brandt 055 10:12:13.02 1441.911 03:32:13.02
27 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 10:14:14.71 1428.261 03:34:14.71
28 CZ BACHAN František Dan 10:14:16.01 1428.116 03:34:16.01
29 AT GEIST Werner Anna My 10:14:16.46 1428.067 03:34:16.46
30 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 10:14:16.88 1428.020 03:34:16.88
31 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 10:14:17.18 1427.987 03:34:17.18
32 DE K.H.WICHERT Budweis 10:14:17.54 1427.947 03:34:17.54
33 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 10:14:17.84 1427.913 03:34:17.84
34 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sioux 10:14:19.74 1427.702 03:34:19.74
35 DE TEAM UELSEN Leon. 10:14:21.35 1427.524 03:34:21.35
36 DE K.H.WICHERT Team B Trutnov 10:14:21.62 1427.494 03:34:21.62
37 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 10:14:26.28 1426.977 03:34:26.28
38 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 10:14:26.50 1426.952 03:34:26.50
39 CZ KARAS Antonín Tukaráma 10:14:27.27 1426.867 03:34:27.27
40 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 10:14:28.07 1426.778 03:34:28.07
41 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 10:14:28.88 1426.688 03:34:28.88
42 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 10:14:29.69 1426.598 03:34:29.69
43 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Erato 10:14:30.96 1426.458 03:34:30.96
44 DE HESSENBOYS Team Harley 10:14:32.47 1426.290 03:34:32.47
45 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 10:14:32.95 1426.237 03:34:32.95
46 DE DEBUS Gerhard Barbie 10:14:34.20 1426.099 03:34:34.20
47 DE BEHLKE Andreas Sunshine 10:14:35.73 1425.929 03:34:35.73
48 DE BEHLKE Andreas Moonlight 10:14:36.16 1425.882 03:34:36.16
49 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 10:14:36.44 1425.851 03:34:36.44
50 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 10:14:36.66 1425.826 03:34:36.66
51 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 10:14:37.26 1425.760 03:34:37.26
52 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 10:14:37.78 1425.702 03:34:37.78
53 CZ HLOŽEK Josef Hywin 10:14:39.29 1425.535 03:34:39.29
54 DE B & G RACING TEAM Eclipse 10:14:40.54 1425.397 03:34:40.54
55 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 10:14:41.35 1425.307 03:34:41.35
56 DE TEAM UELSEN Jörn 10:14:44.33 1424.977 03:34:44.33
57 CZ GORČÍK František Bára 10:14:47.86 1424.587 03:34:47.86
58 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 10:14:53.88 1423.922 03:34:53.88
59 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 10:15:06.62 1422.517 03:35:06.62
60 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 10:16:19.26 1414.555 03:36:19.26
61 DE TEAM UELSEN Emily 10:16:26.02 1413.819 03:36:26.02
62 CZ BARTL Pavel Spown 11 10:16:26.59 1413.757 03:36:26.59
63 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 10:16:27.95 1413.609 03:36:27.95
64 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 10:16:34.78 1412.866 03:36:34.78
65 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 10:16:35.14 1412.827 03:36:35.14
66 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 10:16:38.01 1412.515 03:36:38.01
67 CZ POLEHŇA František Klára. 10:16:39.64 1412.338 03:36:39.64
68 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 10:16:43.42 1411.927 03:36:43.42
69 CZ NERS Jaroslav Louisina 10:16:45.17 1411.737 03:36:45.17
70 CZ RANDJÁK R & M Tomek 10:16:45.86 1411.662 03:36:45.86
71 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:16:46.86 1411.554 03:36:46.86
72 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 10:16:47.24 1411.512 03:36:47.24
73 DE BRANDT Daniel Brandt 054 10:16:48.90 1411.332 03:36:48.90
74 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 10:16:49.10 1411.311 03:36:49.10
75 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 10:16:50.06 1411.206 03:36:50.06
76 CZ YOUNG STARS Pavel 10:16:52.37 1410.956 03:36:52.37
77 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 10:16:52.85 1410.904 03:36:52.85
78 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 10:16:52.99 1410.889 03:36:52.99
79 DE GOETZ Guenter Ziggy 10:16:53.85 1410.795 03:36:53.85
80 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 10:16:54.03 1410.776 03:36:54.03
81 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 10:16:54.67 1410.707 03:36:54.67
82 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Marv 10:16:55.12 1410.658 03:36:55.12
83 AT WALDER Florian Nala 10:16:56.02 1410.560 03:36:56.02
84 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 10:16:58.33 1410.310 03:36:58.33
85 DE FISCHER Lothar Figaro 10:16:58.66 1410.274 03:36:58.66
86 NL VOLLEBEEK Randy Softy 10:16:59.72 1410.159 03:36:59.72
87 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 10:17:01.50 1409.967 03:37:01.50
88 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 10:17:02.77 1409.829 03:37:02.77
89 CZ BARTOŠ Radek Alex* 10:17:03.31 1409.771 03:37:03.31
90 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 10:17:03.49 1409.751 03:37:03.49
91 DE B & G RACING TEAM Betty 10:17:03.93 1409.704 03:37:03.93
92 CZ POLEHŇA František Mery 10:17:08.27 1409.234 03:37:08.27
93 SK POLÁČEK Jozef Olii 10:17:08.72 1409.185 03:37:08.72
94 CZ REIN Jan Ali 10:17:13.33 1408.687 03:37:13.33
95 CZ HANÁK Milan Karola 10:17:16.51 1408.343 03:37:16.51
96 BE HESSELS Johan Hanne 10:17:26.56 1407.258 03:37:26.56
97 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 10:17:30.52 1406.831 03:37:30.52
98 CZ UHERKOVI bratři V 2 10:17:32.70 1406.596 03:37:32.70
99 NL BAS VAN BEVEREN Bas 10:18:31.80 1400.256 03:38:31.80
100 CZ MAKA NAKI Maka 10:18:32.40 1400.192 03:38:32.40
101 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 10:18:33.69 1400.054 03:38:33.69
102 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 10:18:36.85 1399.717 03:38:36.85
103 DE SCHWARM Claudia Abano As 10:18:38.92 1399.496 03:38:38.92
104 CZ BARTL Pavel Spown 10 10:18:39.54 1399.430 03:38:39.54
105 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 10:18:41.07 1399.267 03:38:41.07
106 EU WANDERER Team Mario Draghi 10:18:42.92 1399.070 03:38:42.92
107 CZ REIN Jan Fred 10:18:43.02 1399.059 03:38:43.02
108 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 10:18:43.70 1398.987 03:38:43.70
109 DE TEAM UELSEN Merle. 10:18:44.59 1398.892 03:38:44.59
110 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 10:18:45.06 1398.842 03:38:45.06
111 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 10:18:45.84 1398.758 03:38:45.84
112 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 10:18:46.97 1398.638 03:38:46.97
113 DE LECKE Theo & Markus Athen 10:18:47.24 1398.609 03:38:47.24
114 CZ RANDJÁK R & M Willy 10:18:48.06 1398.522 03:38:48.06
115 AT PÖTSCHER Günter Parri 10:18:49.12 1398.409 03:38:49.12
116 CZ YOUNG STARS Karolína II. 10:18:49.46 1398.373 03:38:49.46
117 DE DEBUS Gerhard Debby 10:18:49.99 1398.316 03:38:49.99
118 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 10:18:50.40 1398.273 03:38:50.40
119 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 10:18:50.96 1398.213 03:38:50.96
120 NL HEINRICHS Team Gijsje 10:18:51.06 1398.202 03:38:51.06
121 AT WALDER Florian Space Boy 10:18:51.64 1398.141 03:38:51.64
122 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 10:18:51.93 1398.110 03:38:51.93
123 AT GEIST Werner Felix My 10:18:52.08 1398.094 03:38:52.08
124 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 10:18:52.65 1398.033 03:38:52.65
125 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 10:18:53.49 1397.944 03:38:53.49
126 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 10:18:54.96 1397.787 03:38:54.96
127 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 10:18:55.68 1397.711 03:38:55.68
128 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 10:18:59.67 1397.286 03:38:59.67
129 CZ GORČÍK František Bárny 10:19:01.39 1397.103 03:39:01.39
130 CZ KONOPÍK Jiří Heli 10:19:01.50 1397.092 03:39:01.50
131 NL MOL Ed Edje 10:19:02.18 1397.019 03:39:02.18
132 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 10:19:04.45 1396.778 03:39:04.45
133 HU KLAUZ Attila Rose 10:19:06.36 1396.575 03:39:06.36
134 BE TEAM NATURAL Natty 10:19:06.82 1396.526 03:39:06.82
135 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 10:19:11.71 1396.007 03:39:11.71
136 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 10:19:20.36 1395.089 03:39:20.36
137 CZ KUBÁČEK Lubomír Tři Sestry 10:19:22.36 1394.878 03:39:22.36
138 SK GEMELA Štefan Deisy 10:19:24.10 1394.693 03:39:24.10
139 CZ BARTL Pavel Spown 8 10:19:35.25 1393.513 03:39:35.25
140 DE TEAM UELSEN Sarah 10:19:39.75 1393.037 03:39:39.75
141 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 10:20:21.61 1388.627 03:40:21.61
142 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 10:21:12.28 1383.325 03:41:12.28
143 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 10:21:13.72 1383.175 03:41:13.72
144 DE BRANDT Daniel Brandt 052 10:21:15.94 1382.944 03:41:15.94
145 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 10:21:17.60 1382.771 03:41:17.60
146 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 10:21:23.02 1382.207 03:41:23.02
147 BE SAUVAGE Laurent Berry 10:21:24.89 1382.012 03:41:24.89
148 CZ YOUNG STARS Hvězda 10:21:28.72 1381.614 03:41:28.72
149 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 10:21:29.40 1381.543 03:41:29.40
150 CZ BACHAN František Alenka 10:21:31.47 1381.328 03:41:31.47
151 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 10:21:31.69 1381.305 03:41:31.69
152 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 150 10:21:32.67 1381.203 03:41:32.67
153 DE K.H.WICHERT Most 10:21:33.26 1381.142 03:41:33.26
154 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Suzuki 10:21:33.50 1381.117 03:41:33.50
155 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 10:21:33.88 1381.078 03:41:33.88
156 IT LARO Ervin Weg 10:21:34.08 1381.057 03:41:34.08
157 AT GEIST Werner Agnes My 10:21:34.72 1380.990 03:41:34.72
158 CZ RANDJÁK R & M Nasty 10:21:35.37 1380.923 03:41:35.37
159 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 10:21:38.58 1380.590 03:41:38.58
160 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:21:39.41 1380.503 03:41:39.41
161 SK PAVČO Ján Matúš 10:21:41.55 1380.281 03:41:41.55
162 AT GRATZER Marco Little Ben 10:21:43.11 1380.119 03:41:43.11
163 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 10:21:43.65 1380.063 03:41:43.65
164 DE LECKE Theo & Markus Favorit 10:21:44.07 1380.020 03:41:44.07
165 CZ KAREL Team Pidova Hlava 10:21:45.21 1379.902 03:41:45.21
166 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 10:21:45.35 1379.887 03:41:45.35
167 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 10:21:45.69 1379.852 03:41:45.69
168 IT DOBAI Marian Esko 10:21:46.96 1379.720 03:41:46.96
169 DE SCHWARM Claudia Lukas 10:21:49.89 1379.416 03:41:49.89
170 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 142 10:21:50.19 1379.385 03:41:50.19
171 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 10:21:50.35 1379.369 03:41:50.35
172 CZ VÍTEK Jan Darja 10:21:50.94 1379.308 03:41:50.94
173 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 10:21:51.21 1379.280 03:41:51.21
174 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 10:21:51.49 1379.251 03:41:51.49
175 CZ REIN Jan Sally 10:21:51.91 1379.207 03:41:51.91
176 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 10:21:52.95 1379.099 03:41:52.95
177 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 10:21:53.03 1379.091 03:41:53.03
178 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 10:21:53.49 1379.043 03:41:53.49
179 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elmut 10:21:53.82 1379.009 03:41:53.82
180 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 10:21:54.19 1378.971 03:41:54.19
181 SK SELECKÝ Ján Joojo 10:21:54.44 1378.945 03:41:54.44
182 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 10:21:54.78 1378.910 03:41:54.78
183 DE DEBUS Gerhard Flori 10:21:55.20 1378.866 03:41:55.20
184 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Yamaha 10:21:55.62 1378.823 03:41:55.62
185 UK CHADWICK Mike Chris 10:21:55.69 1378.816 03:41:55.69
186 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 10:21:58.21 1378.555 03:41:58.21
187 DE BEHLKE Andreas Storm 10:22:01.66 1378.198 03:42:01.66
188 CZ FOJTÍK Jan Walter 10:22:29.79 1375.294 03:42:29.79
189 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 10:22:34.35 1374.824 03:42:34.35
190 SK BEŇÁK Vladimír Lili 10:22:39.76 1374.267 03:42:39.76
191 CZ LAŇKA Alfons Laura 10:22:42.09 1374.028 03:42:42.09
192 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 10:22:43.48 1373.885 03:42:43.48
193 SK FLIMEL Miroslav Atos. 10:22:46.66 1373.558 03:42:46.66
194 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 10:22:49.95 1373.220 03:42:49.95
195 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 10:22:50.24 1373.190 03:42:50.24
196 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 10:22:51.60 1373.050 03:42:51.60
197 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 10:22:52.54 1372.954 03:42:52.54
198 SK OVŠÁK Anton Rose. 10:22:53.71 1372.834 03:42:53.71
199 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 10:22:54.99 1372.702 03:42:54.99
200 SK OVŠÁK Anton Jack. 10:22:55.16 1372.685 03:42:55.16
201 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 8 10:22:55.46 1372.654 03:42:55.46
202 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 10:22:55.67 1372.633 03:42:55.67
203 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 10:22:56.18 1372.580 03:42:56.18
204 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 10:22:56.57 1372.540 03:42:56.57
205 CZ DUDA Přemysl Mirek 10:22:57.02 1372.494 03:42:57.02
206 CZ LUNDÁK Pavel Dido 10:22:57.62 1372.432 03:42:57.62
207 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 10:22:58.06 1372.387 03:42:58.06
208 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 10:22:58.56 1372.336 03:42:58.56
209 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 10:22:58.83 1372.308 03:42:58.83
210 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 10:23:01.42 1372.043 03:43:01.42
211 DE GOETZ Guenter Zea 10:23:01.93 1371.990 03:43:01.93
212 UK CHADWICK Mike Andy 10:23:02.43 1371.939 03:43:02.43
213 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 10:23:02.83 1371.898 03:43:02.83
214 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 10:23:03.55 1371.824 03:43:03.55
215 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 10:23:04.46 1371.731 03:43:04.46
216 CZ YOUNG STARS Stella. 10:23:04.87 1371.689 03:43:04.87
217 CZ SVOBODA Jiří Olga 10:23:10.22 1371.141 03:43:10.22
218 DE LECKE Theo & Markus Madrid 10:23:11.16 1371.045 03:43:11.16
219 DE HUBER TEAM Scheemann 10:23:22.57 1369.878 03:43:22.57
220 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 10:23:23.30 1369.803 03:43:23.30
221 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 10:23:24.91 1369.638 03:43:24.91
222 BE TAVEIRNE Francky Candy 10:23:25.94 1369.533 03:43:25.94
223 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 10:23:40.97 1367.999 03:43:40.97
224 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 10:23:41.05 1367.991 03:43:41.05
225 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 10:23:42.32 1367.862 03:43:42.32
226 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 10:23:42.68 1367.825 03:43:42.68
227 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 10:23:47.58 1367.326 03:43:47.58
228 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 10:23:48.90 1367.192 03:43:48.90
229 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 10:23:49.22 1367.159 03:43:49.22
230 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 10:23:49.83 1367.097 03:43:49.83
231 DE HESSENBOYS Team Olli 10:23:51.48 1366.929 03:43:51.48
232 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 10:23:52.33 1366.843 03:43:52.33
233 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 10:23:53.21 1366.753 03:43:53.21
234 AT GEIST Werner Leo My 10:23:53.81 1366.692 03:43:53.81
235 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 10:24:21.40 1363.891 03:44:21.40
236 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 10:24:29.57 1363.064 03:44:29.57
237 CZ YOUNG STARS Maty. 10:24:30.79 1362.940 03:44:30.79
238 UK CHADWICK Mike Lottie 10:24:36.61 1362.352 03:44:36.61
239 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 10:24:37.27 1362.285 03:44:37.27
240 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 10:24:43.88 1361.617 03:44:43.88
241 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 10:24:45.81 1361.422 03:44:45.81
242 CZ BARTL Pavel Spown 7 10:24:51.48 1360.850 03:44:51.48
243 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 10:24:52.11 1360.786 03:44:52.11
244 SK MAJDÁK Michal Apatit 10:25:00.73 1359.918 03:45:00.73
245 SK HRNČIAR Peter Nelka 10:25:05.51 1359.436 03:45:05.51
246 SLO STOPA Team Kill Patrick 10:25:14.62 1358.520 03:45:14.62
247 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 10:25:15.73 1358.408 03:45:15.73
248 NL HEINRICHS Team Pammie 10:25:16.65 1358.316 03:45:16.65
249 AT WALDER Florian Graham 10:25:17.97 1358.183 03:45:17.97
250 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 10:25:18.80 1358.100 03:45:18.80
251 DE BEHLKE Andreas Thunder 10:25:21.76 1357.803 03:45:21.76
252 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 10:25:24.27 1357.551 03:45:24.27
253 DE LECKE Theo & Markus Markus. 10:25:25.02 1357.475 03:45:25.02
254 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 10:25:25.80 1357.397 03:45:25.80
255 CZ BRULÍK Josef Kadlik 10:25:26.06 1357.371 03:45:26.06
256 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 10:25:27.01 1357.276 03:45:27.01
257 SK PAVČO Ján Ján 10:25:27.60 1357.216 03:45:27.60
258 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 10:25:27.71 1357.205 03:45:27.71
259 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 10:25:28.11 1357.165 03:45:28.11
260 SK LATUS Vladimír Alica. 10:25:28.35 1357.141 03:45:28.35
261 CZ BARTL Pavel Spown 3 10:25:28.75 1357.101 03:45:28.75
262 DE HUBER TEAM Adamos 10:25:29.43 1357.033 03:45:29.43
263 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 10:25:30.16 1356.960 03:45:30.16
264 SK MINÁRIK Jozef Deno 10:25:31.30 1356.845 03:45:31.30
265 CZ BARTL Pavel Spown 4 10:25:31.92 1356.783 03:45:31.92
266 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 10:25:32.06 1356.769 03:45:32.06
267 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 10:25:32.55 1356.720 03:45:32.55
268 CZ REIN Jan Nela 10:25:33.07 1356.668 03:45:33.07
269 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hardy 10:25:33.99 1356.576 03:45:33.99
270 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 10:25:34.12 1356.563 03:45:34.12
271 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 10:25:34.94 1356.480 03:45:34.94
272 CZ MAKA NAKI Naki 10:25:35.46 1356.428 03:45:35.46
273 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 10:25:36.33 1356.341 03:45:36.33
274 SK LAŠ Vladimír Las 1 10:25:37.79 1356.195 03:45:37.79
275 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 10:25:39.49 1356.024 03:45:39.49
276 CZ KOTÁSEK František Francos 10:25:39.96 1355.977 03:45:39.96
277 CZ PROFI TEAM Ajka 10:25:40.40 1355.933 03:45:40.40
278 CZ LOVEČEK Alois Aďula 10:25:42.53 1355.720 03:45:42.53
279 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 10:25:43.64 1355.609 03:45:43.64
280 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 10:25:46.96 1355.277 03:45:46.96
281 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 10:25:49.10 1355.063 03:45:49.10
282 DE DEBUS Gerhard Krissi 10:25:57.21 1354.252 03:45:57.21
283 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 10:25:58.20 1354.153 03:45:58.20
284 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 10:25:58.78 1354.095 03:45:58.78
285 CZ ADAMEC Lubomír Drak 10:25:59.65 1354.008 03:45:59.65
286 DE BRANDT Daniel Brandt 049 10:26:01.69 1353.805 03:46:01.69
287 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 10:26:02.21 1353.753 03:46:02.21
288 DE B & G RACING TEAM Ebony 10:26:04.76 1353.498 03:46:04.76
289 DE SCHWARM Claudia Varenne 10:26:06.45 1353.330 03:46:06.45
290 DE K.H.WICHERT Pilsen 10:26:08.06 1353.169 03:46:08.06
291 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 10:26:08.50 1353.125 03:46:08.50
292 BE ALINE Aline 1 10:26:13.22 1352.655 03:46:13.22
293 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 10:26:15.14 1352.463 03:46:15.14
294 CZ VEVERKA Karel Gripen 10:26:32.14 1350.772 03:46:32.14
295 CZ JAVŮREK Miloš Stan 10:26:33.57 1350.630 03:46:33.57
296 BE TAVEIRNE Francky Cairo 10:26:39.25 1350.066 03:46:39.25
297 NL NICO VAN VEEN Nicot 10:26:39.61 1350.030 03:46:39.61
298 SK NOVÁK Pavel Barbar 10:26:39.73 1350.018 03:46:39.73
299 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 10:26:40.84 1349.908 03:46:40.84
300 CZ JAKUBČÍK Petr Lukaas 10:26:45.33 1349.462 03:46:45.33
301 DE K.H.WICHERT Ostrava 10:26:45.70 1349.426 03:46:45.70
302 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 10:26:46.20 1349.376 03:46:46.20
303 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 10:26:47.23 1349.274 03:46:47.23
304 DE WINGS 2 WIN Sanches 10:26:47.37 1349.260 03:46:47.37
305 CZ LAŇKA Alfons Fony 10:26:47.52 1349.245 03:46:47.52
306 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 10:26:47.99 1349.199 03:46:47.99
307 SK LATUS Vladimír Majka 10:26:49.47 1349.052 03:46:49.47
308 UK CHADWICK Mike Ralph 10:26:50.39 1348.961 03:46:50.39
309 EU WANDERER Team Donald Tusk 10:26:50.69 1348.931 03:46:50.69
310 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 10:26:51.43 1348.858 03:46:51.43
311 PL KONIOR Józef Basia 10:26:53.07 1348.695 03:46:53.07
312 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 10:26:53.71 1348.632 03:46:53.71
313 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 10:26:54.10 1348.593 03:46:54.10
314 SK MINÁRIK Jozef Feďa 10:26:54.34 1348.569 03:46:54.34
315 SK FLIMEL Miroslav Alica 10:26:54.98 1348.506 03:46:54.98
316 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 11 10:26:55.20 1348.484 03:46:55.20
317 AT PÖTSCHER Günter Pacco 10:26:55.41 1348.463 03:46:55.41
318 SK PAJTA Vladimír Lara 10:26:55.82 1348.423 03:46:55.82
319 AT GEIST Werner Lea My 10:26:56.97 1348.309 03:46:56.97
320 DE KAMP v.d. Horst Elke 10:26:58.42 1348.165 03:46:58.42
321 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 10:26:58.66 1348.141 03:46:58.66
322 IT SICILIA INSIEME Team Icon 10:26:59.12 1348.096 03:46:59.12
323 SK POLÁČEK Jozef Suny 10:26:59.51 1348.057 03:46:59.51
324 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 10:27:01.42 1347.868 03:47:01.42
325 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 10:27:10.30 1346.990 03:47:10.30
326 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 10:27:10.45 1346.975 03:47:10.45
327 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 10:27:10.96 1346.925 03:47:10.96
328 SK NOVÁK Pavel Stano 10:27:11.93 1346.829 03:47:11.93
329 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 10:27:15.94 1346.433 03:47:15.94
330 CZ VÍTEK Jan Viky 10:27:17.97 1346.233 03:47:17.97
331 AT PÖTSCHER Günter Panach 10:27:56.40 1342.450 03:47:56.40
332 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 10:27:57.94 1342.299 03:47:57.94
333 SK LESNICKÝ Jozef Silva 10:27:59.03 1342.192 03:47:59.03
334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 10:28:28.56 1339.300 03:48:28.56
335 DE MÜLLER Wolfgang Muck 10:28:35.20 1338.652 03:48:35.20
336 DE GRÜTER Herbert Grisby 10:28:42.27 1337.962 03:48:42.27
337 CZ DUDA Přemysl Marek PD 10:28:42.82 1337.909 03:48:42.82
338 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 10:28:45.06 1337.690 03:48:45.06
339 CZ YOUNG STARS Eman 10:28:45.50 1337.647 03:48:45.50
340 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 10:28:47.62 1337.441 03:48:47.62
341 DE GRÜTER Herbert Grigio 10:28:51.85 1337.029 03:48:51.85
342 CZ KYTLICA Jan Majda 10:28:54.43 1336.778 03:48:54.43
343 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 10:28:55.84 1336.640 03:48:55.84
344 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 10:28:56.45 1336.581 03:48:56.45
345 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 10:28:57.69 1336.460 03:48:57.69
346 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 10:28:58.52 1336.380 03:48:58.52
347 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 10:29:03.11 1335.933 03:49:03.11
348 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 10:29:04.16 1335.831 03:49:04.16
349 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 10:29:11.28 1335.140 03:49:11.28
350 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 4 10:29:23.70 1333.935 03:49:23.70
351 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 10:29:25.14 1333.795 03:49:25.14
352 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 12 10:29:26.42 1333.671 03:49:26.42
353 DE GOETZ Guenter Zanny 10:29:27.09 1333.606 03:49:27.09
354 DE MARQUART & SÖHNE Marten 10:29:29.01 1333.420 03:49:29.01
355 SLO STOPA Team Van Damme 10:29:29.59 1333.364 03:49:29.59
356 CZ FOJTÍK Jan Teska 10:29:29.85 1333.339 03:49:29.85
357 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 10:29:30.93 1333.235 03:49:30.93
358 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 10:29:36.29 1332.716 03:49:36.29
359 AT GRATZER Werner Graden 10:29:37.57 1332.592 03:49:37.57
360 SK HROZEN Peter Jana 10:29:45.90 1331.787 03:49:45.90
361 DE RISING SUN Team RS 4 10:29:53.75 1331.029 03:49:53.75
362 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 10:30:05.49 1329.897 03:50:05.49
363 AT GRATZER Marco Donald 10:30:06.79 1329.772 03:50:06.79
364 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 10:30:07.17 1329.735 03:50:07.17
365 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 10:30:08.23 1329.633 03:50:08.23
366 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Aplaus 10:30:08.90 1329.569 03:50:08.90
367 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 10:30:09.67 1329.494 03:50:09.67
368 SK KUPČO Pavol Avra 10:30:11.69 1329.300 03:50:11.69
369 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 10:30:14.79 1329.002 03:50:14.79
370 SK PAJTA Vladimír Filo 10:30:24.45 1328.073 03:50:24.45
371 SK HRNČIAR Peter Sima 10:31:09.76 1323.735 03:51:09.76
372 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 10:31:19.73 1322.784 03:51:19.73
373 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 10:31:40.23 1320.833 03:51:40.23
374 DE HIENZSCH Frank Hilton 10:31:43.05 1320.565 03:51:43.05
375 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 10:31:49.94 1319.911 03:51:49.94
376 CZ REIN Jan Felix 10:31:55.88 1319.347 03:51:55.88
377 CZ FOJTÍK Jan Elys 10:31:59.49 1319.005 03:51:59.49
378 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 10:32:09.86 1318.023 03:52:09.86
379 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 10:32:10.27 1317.985 03:52:10.27
380 BE VANHEE Johan Soes 10:32:18.62 1317.195 03:52:18.62
381 DE SIELKA Alfred Alfred 2 10:32:19.55 1317.107 03:52:19.55
382 BE GODDERIS Linda Bravo 10:32:20.34 1317.032 03:52:20.34
383 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 10:32:20.52 1317.015 03:52:20.52
384 SK PAJTA Vladimír Rutinka 10:32:33.68 1315.773 03:52:33.68
385 AT BUCHTELE Matthias Xenon 10:33:24.50 1310.999 03:53:24.50
386 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 10:33:27.45 1310.723 03:53:27.45
387 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 10:33:30.61 1310.427 03:53:30.61
388 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 10:33:47.42 1308.857 03:53:47.42
389 SK BINDAS Štefan jun. Edward 10:34:08.75 1306.869 03:54:08.75
390 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 10:34:12.70 1306.502 03:54:12.70
391 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 10:34:14.55 1306.330 03:54:14.55
392 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 10:34:16.13 1306.183 03:54:16.13
393 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 10:34:20.90 1305.740 03:54:20.90
394 IT LARO Ervin Wector 10:34:28.37 1305.047 03:54:28.37
395 CZ VÍTEK Jan Naty 10:35:02.36 1301.901 03:55:02.36
396 CZ YOUNG STARS Lotta 10:35:06.21 1301.546 03:55:06.21
397 DE K.H.WICHERT Teplice 10:35:12.65 1300.952 03:55:12.65
398 CZ VACEK Josef Merlin 10:35:15.27 1300.711 03:55:15.27
399 SK SELECKÝ Ján Vichor 10:35:22.21 1300.071 03:55:22.21
400 CZ BARTOŠ Radek Saly 10:35:24.11 1299.896 03:55:24.11
401 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 10:35:38.06 1298.614 03:55:38.06
402 DE BRANDT Daniel Brandt 050 10:35:39.33 1298.497 03:55:39.33
403 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 10:35:39.51 1298.481 03:55:39.51
404 SK DZURÁK Martin Yvon 10:35:45.99 1297.886 03:55:45.99
405 SK HRNČIAR Peter Peter. 10:36:34.16 1293.481 03:56:34.16
406 SK BLAŠKO Ivan Sára. 10:36:55.55 1291.535 03:56:55.55
407 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 10:36:56.19 1291.477 03:56:56.19
408 SK LAŠ Vladimír Las 3 10:36:56.68 1291.432 03:56:56.68
409 AT WALDER Florian Kiwi Blue 10:36:57.29 1291.377 03:56:57.29
410 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 10:36:57.39 1291.368 03:56:57.39
411 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 10:36:57.89 1291.322 03:56:57.89
412 CZ SUCHÁNEK Břetislav Beta 10:37:01.91 1290.957 03:57:01.91
413 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 10:37:11.19 1290.116 03:57:11.19
414 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 10:37:12.01 1290.041 03:57:12.01
415 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 10:37:27.85 1288.607 03:57:27.85
416 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 10:38:06.01 1285.165 03:58:06.01
417 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 10:38:37.51 1282.338 03:58:37.51
418 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 10:39:56.72 1275.282 03:59:56.72
419 DE SCHWARM Claudia Anna. 10:39:57.16 1275.243 03:59:57.16
420 CZ HRUDA Jan Bican 10:40:01.64 1274.846 04:00:01.64
421 DE GOETZ Guenter Zelda 10:40:02.85 1274.739 04:00:02.85
422 EU WANDERER Team Mama Merkel 10:40:09.43 1274.157 04:00:09.43
423 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 10:40:10.24 1274.086 04:00:10.24
424 SK LATUS Vladimír Vivien 10:40:10.97 1274.021 04:00:10.97
425 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 10:40:13.85 1273.767 04:00:13.85
426 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Jana. 10:40:18.56 1273.350 04:00:18.56
427 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 10:40:58.54 1269.829 04:00:58.54
428 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 10:42:02.24 1264.260 04:02:02.24
429 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 10:42:07.42 1263.809 04:02:07.42
430 SK NOVÁK Pavel Stanka 10:42:11.91 1263.418 04:02:11.91
431 DE LECKE Theo & Markus Heike 10:42:12.02 1263.409 04:02:12.02
432 BE SAUVAGE Laurent Biggy 10:42:14.42 1263.200 04:02:14.42
433 BE DENYS Emiel Bacardi 10:42:14.77 1263.170 04:02:14.77
434 CZ LANGER Bohuslav Bolt 10:42:15.83 1263.078 04:02:15.83
435 BE DENYS Emiel Bamboo 10:42:16.24 1263.042 04:02:16.24
436 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 10:42:16.81 1262.992 04:02:16.81
437 CZ BARTOŠ Radek Bára. 10:42:17.41 1262.940 04:02:17.41
438 SK GEMELA Štefan Saimon 10:42:17.85 1262.902 04:02:17.85
439 SK FLIMEL Miroslav Aďa 10:42:18.88 1262.813 04:02:18.88
440 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 10:42:22.45 1262.503 04:02:22.45
441 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Tamy 10:42:23.14 1262.443 04:02:23.14
442 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 10:42:27.30 1262.082 04:02:27.30
443 CZ VLČEK Jiří JV 19 10:42:28.78 1261.953 04:02:28.78
444 CZ HLOŽEK Josef Genius 10:42:31.51 1261.716 04:02:31.51
445 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 10:42:33.40 1261.553 04:02:33.40
446 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 10:42:35.84 1261.341 04:02:35.84
447 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 10:42:36.74 1261.263 04:02:36.74
448 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 10:42:37.18 1261.225 04:02:37.18
449 DE HIENZSCH Frank Higgins 10:42:58.27 1259.400 04:02:58.27
450 DE LANG Karl Heinz Margit 10:44:18.86 1252.477 04:04:18.86
451 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 10:45:05.07 1248.541 04:05:05.07
452 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 10:45:05.40 1248.513 04:05:05.40
453 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 10:45:05.94 1248.467 04:05:05.94
454 CZ REIN Jan Viki 10:45:08.29 1248.267 04:05:08.29
455 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 10:45:08.95 1248.211 04:05:08.95
456 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 9 10:45:10.56 1248.075 04:05:10.56
457 SK LAŠ Vladimír Las 2 10:45:17.64 1247.474 04:05:17.64
458 NO SAEVAREID Martin MS 39 10:45:18.60 1247.393 04:05:18.60
459 NL WASSENAAR Bram Brass 10:45:52.37 1244.538 04:05:52.37
460 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 10:46:46.82 1239.961 04:06:46.82
461 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Vespa 10:46:47.34 1239.918 04:06:47.34
462 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 10:46:57.65 1239.055 04:06:57.65
463 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 10:47:23.77 1236.874 04:07:23.77
464 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 10:47:24.08 1236.849 04:07:24.08
465 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 10:47:28.61 1236.471 04:07:28.61
466 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 10:47:29.47 1236.400 04:07:29.47
467 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 10:47:29.77 1236.375 04:07:29.77
468 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 10:47:30.58 1236.307 04:07:30.58
469 AT NÖRES & OFNER Team N 02 10:47:32.69 1236.132 04:07:32.69
470 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 10:47:35.63 1235.887 04:07:35.63
471 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 10:47:36.97 1235.776 04:07:36.97
472 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 10:47:37.33 1235.746 04:07:37.33
473 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 10:47:38.40 1235.657 04:07:38.40
474 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 10:47:39.62 1235.555 04:07:39.62
475 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 10:47:40.65 1235.470 04:07:40.65
476 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 10:47:43.20 1235.258 04:07:43.20
477 SK MATÚŠ Július Filip. 10:47:44.71 1235.132 04:07:44.71
478 BE HESSELS Johan Seppe 10:47:45.37 1235.077 04:07:45.37
479 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 10:47:55.82 1234.210 04:07:55.82
480 DE DEBUS Gerhard Maxi. 10:49:01.90 1228.751 04:09:01.90
481 CZ KAREL Team Smrtihlav 10:49:04.07 1228.573 04:09:04.07
482 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 10:49:16.13 1227.582 04:09:16.13
483 DE K.H.WICHERT Pardubitz 10:49:16.53 1227.549 04:09:16.53
484 DE HUBER TEAM Patrick 10:49:16.85 1227.523 04:09:16.85
485 BE DENYS Rebecca Albi 10:50:17.54 1222.562 04:10:17.54
486 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 10:50:26.51 1221.833 04:10:26.51
487 CZ DUDA Přemysl Michal 10:50:27.12 1221.783 04:10:27.12
488 CZ FOJTÍK Jan Ivanka 10:50:27.74 1221.733 04:10:27.74
489 SLO STOPA Team Črna Ovca 10:50:31.84 1221.399 04:10:31.84
490 BE DENYS Rebecca Arno 10:50:38.20 1220.883 04:10:38.20
491 SK COMOREK Pavel Havana 10:50:44.83 1220.345 04:10:44.83
492 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 10:50:51.82 1219.778 04:10:51.82
493 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 10:53:36.65 1206.565 04:13:36.65
494 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 10:54:14.44 1203.576 04:14:14.44
495 CZ HRUDA Jan Vízek 10:54:20.35 1203.110 04:14:20.35
496 DE GRÜTER Herbert Gringo 10:54:22.39 1202.949 04:14:22.39
497 DE K.H.WICHERT Brno 10:54:26.77 1202.604 04:14:26.77
498 AT GRATZER Werner Grabenrust 10:54:36.35 1201.850 04:14:36.35
499 AT GRATZER Marco Kozel 10:56:09.33 1194.579 04:16:09.33
500 AT POSCH Manfred MP 1 10:56:33.37 1192.713 04:16:33.37
501 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 10:56:42.81 1191.983 04:16:42.81
502 AT RADU Constantin Porto Dynamit 10:56:53.87 1191.127 04:16:53.87
503 DE LECKE Theo & Markus Stefan 10:59:38.51 1178.539 04:19:38.51
504 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 10:59:47.76 1177.840 04:19:47.76
505 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 11:00:05.29 1176.516 04:20:05.29
506 CZ MAYER Antonín Girlstockx 11:00:11.70 1176.033 04:20:11.70
507 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 11:02:06.56 1167.444 04:22:06.56
508 CZ RANDJÁK R & M Lili. 11:02:09.59 1167.219 04:22:09.59
509 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 11:04:51.84 1155.302 04:24:51.84
510 CZ LAŇKA Alfons Jirka 11:05:58.90 1150.448 04:25:58.90
511 BE DENYS Rebecca Albee 11:08:30.40 1139.629 04:28:30.40
512 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 11:09:33.39 1135.191 04:29:33.39
513 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 11:09:56.86 1133.546 04:29:56.86
514 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 11:11:03.64 1128.891 04:31:03.64
515 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 11:11:47.51 1125.854 04:31:47.51
516 BE DENYS Rebecca Accent 11:11:51.40 1125.586 04:31:51.40
517 CZ DOHNAL Václav STÝV 11:11:53.02 1125.474 04:31:53.02
518 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 11:13:48.43 1117.568 04:33:48.43
519 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 11:13:55.09 1117.115 04:33:55.09
520 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 11:16:05.32 1108.332 04:36:05.32
521 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 11:16:52.13 1105.209 04:36:52.13
522 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 11:20:12.08 1092.065 04:40:12.08
523 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 11:23:24.39 1079.714 04:43:24.39
524 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 7 11:27:57.21 1062.665 04:47:57.21
525 PL WÓJCIK Piotr Diablo 11:28:12.31 1061.737 04:48:12.31
526 NL WASSENAAR Bram Brace 11:28:33.53 1060.435 04:48:33.53
527 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 11:29:11.53 1058.113 04:49:11.53
528 CZ REIN Jan Miki 11:32:11.94 1047.225 04:52:11.94
529 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 11:35:08.14 1036.805 04:55:08.14
530 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 11:42:11.60 1012.590 05:02:11.60
531 AT GRATZER Marco Rübe 11:45:36.87 1001.255 05:05:36.87
532 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 11:50:27.93 985.610 05:10:27.93
533 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 11:54:47.63 972.058 05:14:47.63
534 NL WASSENAAR Bram Bradleys 11:55:31.10 969.826 05:15:31.10
535 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 11:58:57.70 959.357 05:18:57.70
536 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 12:04:18.25 943.552 05:24:18.25
537 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 12:08:29.70 931.515 05:28:29.70
538 CZ VACEK Josef Čerčil 12:08:48.41 930.632 05:28:48.41
539 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 12:12:41.86 919.748 05:32:41.86
540 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 12:13:04.90 918.688 05:33:04.90
541 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 12:13:07.34 918.575 05:33:07.34
542 DE GRÜTER Herbert Grisu. 12:13:07.60 918.564 05:33:07.60
543 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 12:13:09.72 918.466 05:33:09.72
544 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 12:13:13.98 918.270 05:33:13.98
545 DE BEHLKE Andreas Lightning 12:14:01.11 916.111 05:34:01.11
546 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 12:15:29.90 912.070 05:35:29.90
547 DE LANG Karl Heinz Olaf 12:15:34.14 911.878 05:35:34.14
548 CZ BRULÍK Josef Filhammer 12:16:36.08 909.081 05:36:36.08
549 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 12:21:12.57 896.804 05:41:12.57
550 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 12:31:03.64 871.639 05:51:03.64
551 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 051 12:32:19.73 868.501 05:52:19.73
552 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 12:32:27.98 868.162 05:52:27.98
553 AT GEIST Werner Gregor My 12:33:18.28 866.102 05:53:18.28
554 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 12:43:22.02 842.118 06:03:22.02
555 SK PAVČO Ján Diana 12:44:58.34 838.414 06:04:58.34
556 CZ LOVEČEK Alois Toba 12:48:41.31 829.964 06:08:41.31
557 IT CELLI Pietro Triton 12:51:37.70 823.398 06:11:37.70
558 IT DOBAI Marian Erongo 12:52:10.26 822.197 06:12:10.26
559 DE DEBUS Gerhard Burlie 12:53:58.60 818.228 06:13:58.60
560 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 12:56:08.42 813.521 06:16:08.42
561 NL BAS VAN BEVEREN Power 12:56:10.87 813.433 06:16:10.87
562 SK BINDAS Štefan jun. Marko 12:56:13.45 813.340 06:16:13.45
563 SK HROZEN Peter Žaneta 12:56:14.23 813.311 06:16:14.23
564 AT PÖTSCHER Günter Pansch 13:04:50.99 795.110 06:24:50.99
565 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 13:12:38.51 779.331 06:32:38.51
566 CZ PEJCHAR Luboš Len 13:14:41.67 775.278 06:34:41.67
567 UK CHADWICK Mike Richard 13:37:09.88 733.518 06:57:09.88
568 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 13:38:13.09 731.671 06:58:13.09
569 DE SG SCHMIDT - SOMMER Cheyenne 14:46:57.05 628.396 08:06:57.05
570 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 14:59:43.44 612.334 08:19:43.44
571 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 15:04:28.94 606.558 08:24:28.94
572 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 15:20:43.41 587.640 08:40:43.41
573 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi Boy 15:49:05.18 557.286 09:09:05.18
574 CZ MACHALA František Rocky. 16:11:36.78 535.324 09:31:36.78
575 BE VANHEE Johan Frangipan 16:27:34.78 520.777 09:47:34.78
576 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 10 16:27:51.80 520.526 09:47:51.80
577 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 16:33:07.44 515.909 09:53:07.44
578 CZ ADAMEC Lubomír Elen 16:43:34.42 506.977 10:03:34.42
579 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 16:48:19.01 503.024 10:08:19.01
580 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 16:55:03.64 497.509 10:15:03.64
581 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 17:00:56.38 492.798 10:20:56.38
582 BE DENYS Rebecca Adeline 17:03:38.49 490.663 10:23:38.49
583 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 17:12:42.98 483.626 10:32:42.98
584 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 17:13:13.74 483.234 10:33:13.74
585 CZ OSIČKA František Kučka 17:27:09.79 472.830 10:47:09.79
586 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sasso 17:34:32.56 467.499 10:54:32.56
587 DE HESSENBOYS Team Josef 17:36:02.59 466.430 10:56:02.59
588 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 17:46:43.14 458.961 11:06:43.14
589 CZ KOTÁSEK František Kotas 17:53:59.25 454.011 11:13:59.25
590 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 18:00:49.48 449.452 11:20:49.48
591 CZ VALENTA Jiří Fénix 18:07:19.82 445.198 11:27:19.82
592 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 18:13:55.28 440.969 11:33:55.28
593 BE DENYS Rebecca Allegro 18:26:51.73 432.896 11:46:51.73
594 BE DENYS Rebecca Aaron 18:27:10.02 432.710 11:47:10.02
595 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 18:31:30.35 430.071 11:51:30.35
596 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 18:31:35.84 430.016 11:51:35.84
597 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 18:33:14.51 429.024 11:53:14.51
598 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 18:43:02.07 423.214 12:03:02.07
599 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 18:46:22.68 421.266 12:06:22.68
600 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 18:48:00.49 420.322 12:08:00.49
601 SK PAJTA Vladimír Kačena 18:57:32.69 414.887 12:17:32.69
602 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 18:58:34.13 414.312 12:18:34.13
603 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 19:00:10.69 413.411 12:20:10.69
604 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 2 19:11:47.17 407.028 12:31:47.17
605 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 19:13:35.75 406.051 12:33:35.75
606 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 19:24:58.86 400.007 12:44:58.86
607 BE ALINE Celien 1 19:30:08.61 397.326 12:50:08.61
608 CZ DYNKA Miroslav Andrej. 19:30:42.23 397.037 12:50:42.23
609 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 921 19:31:44.17 396.506 12:51:44.17
610 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 19:53:19.63 385.715 13:13:19.63
611 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 06:47:47.48 211.355 24:07:47.48
612 CZ YOUNG STARS Letka 06:58:04.07 209.865 24:18:04.07
613 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 07:14:04.03 207.588 24:34:04.03
614 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Emilio 07:15:43.45 207.354 24:35:43.45
615 AT GRATZER Marco Mickey 07:20:20.63 206.707 24:40:20.63
616 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 07:25:41.63 205.963 24:45:41.63
617 CZ SVOBODA Jiří Lucka 07:33:30.71 204.885 24:53:30.71
618 CZ RANDJÁK R & M Probe 07:33:40.97 204.861 24:53:40.97
619 CZ VLČEK Jiří JV 13 07:47:57.77 202.921 25:07:57.77
620 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 07:48:23.75 202.863 25:08:23.75
621 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 922 07:49:17.63 202.742 25:09:17.63
622 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:52:09.81 202.358 25:12:09.81
623 IT DOBAI Marian Eppo 08:02:41.46 200.959 25:22:41.46
624 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 08:02:41.96 200.958 25:22:41.96
625 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 08:11:35.39 199.791 25:31:35.39
626 AT RADU Constantin Mario 08:24:00.46 198.184 25:44:00.46
627 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 08:24:04.03 198.177 25:44:04.03
628 DE SCHEPER Günter Golden Egy 23 08:24:08.31 198.167 25:44:08.31
629 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 08:27:19.64 197.759 25:47:19.64
630 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:29:29.49 197.483 25:49:29.49
631 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 08:40:31.79 196.086 26:00:31.79
632 NL NICO VAN VEEN Nicla 08:41:13.53 195.999 26:01:13.53
633 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 08:41:19.03 195.987 26:01:19.03
634 SK DZURÁK Martin Agáta 08:47:08.73 195.258 26:07:08.73
635 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 08:47:44.34 195.184 26:07:44.34
636 DE LECKE Theo & Markus Berlin 08:47:50.97 195.171 26:07:50.97
637 CZ HLOŽEK Josef Hymack 08:47:56.88 195.158 26:07:56.88
638 BE HESSELS Johan Rieke 09:03:22.03 193.258 26:23:22.03
639 AT GEIST Werner Rita My 09:42:32.36 188.592 27:02:32.36
640 NL NICO VAN VEEN Nicco 09:42:55.71 188.547 27:02:55.71
641 DE K.H.WICHERT Prag. 09:47:26.89 188.023 27:07:26.89
642 CZ LAŇKA Alfons Marta F 09:47:53.88 187.971 27:07:53.88
643 AT POSCH Manfred MP 2 10:24:52.47 183.796 27:44:52.47
644 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 10:25:57.80 183.676 27:45:57.80
645 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 10:26:54.40 183.572 27:46:54.40
646 SK NOVÁK Pavel Dunko 10:35:03.73 182.679 27:55:03.73
647 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 2 10:45:53.66 181.505 28:05:53.66
648 SK KUPČO Pavol Pavol 10:48:15.40 181.251 28:08:15.40
649 CZ KONOPÍK Jiří Eva 11:00:55.37 179.901 28:20:55.37
650 DE TEAM UELSEN Dorette. 11:41:16.56 175.732 29:01:16.56
651 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 11:42:51.81 175.572 29:02:51.81
652 DE K.H.WICHERT Olomouc 11:54:38.50 174.393 29:14:38.50
653 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 3 12:22:54.73 171.628 29:42:54.73
654 GR ASLANIDIS G & D Grock 12:37:35.44 170.227 29:57:35.44
655 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 13:01:51.12 167.960 30:21:51.12
656 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 13:06:17.55 167.551 30:26:17.55
657 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 14:13:52.67 161.572 31:33:52.67
658 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 14:25:40.12 160.573 31:45:40.12
659 DE BEHLKE Andreas Rainbow 14:29:30.59 160.250 31:49:30.59
660 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 14:56:35.89 158.008 32:16:35.89
661 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 15:40:06.83 154.536 33:00:06.83
662 DE SG SCHMIDT - SOMMER Hopi 15:47:00.52 153.999 33:07:00.52
663 NL HEINRICHS Team Saskia 09:08:23.28 101.043 50:28:23.28
664 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 09:09:27.79 101.007 50:29:27.79
665 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 09:10:36.05 100.969 50:30:36.05
666 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 11:06:40.98 97.245 52:26:40.98
667 SK PAJTA Vladimír Rika 12:28:52.59 94.769 53:48:52.59
668 IT DOBAI Marian Erokee 18:17:25.35 85.536 59:37:25.35
669 CZ MAYER Antonín Šarlstockx 18:15:55.83 32.776 155:35:55.83
670 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 18:15:59.63 32.776 155:35:59.63
671 NL HEINRICHS Team Tineke 18:16:06.98 32.776 155:36:06.98
672 AT PILLWEIN Herbert Bella-P 18:17:05.63 32.772 155:37:05.63
673 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 1 18:17:51.55 32.770 155:37:51.55
674 CZ HLOŽEK Josef Hyland 09:43:21.00 26.146 195:03:21.00
675 SK MATÚŠ Július Magda 16:28:46.00 25.271 201:48:46.00
676 CZ VEVERKA Karel Mig 09:10:01.00 23.341 218:30:01.00
677 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 09:10:21.23 23.340 218:30:21.23
678 CZ BARTOŠ Radek Peťula 09:10:55.12 23.339 218:30:55.12
679 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 15:30:00.00 22.683 224:50:00.00
680 CZ PEJCHAR Luboš Luk 13:14:17.00 16.009 318:34:17.00
681 DE RISING SUN Team RS 5 08:08:19.00 15.112 337:28:19.00
682 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 17:38:50.27 10.921 466:58:50.27
683 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 14:16:28.74 10.459 487:36:28.74
684 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 09:58:02.30 10.053 507:18:02.30
685 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 13:37:13.00 7.512 678:57:13.00
686 AT GEIST Werner Fabian My 17:14:14.00 6.759 754:34:14.00
687 AT KOCH Josef C 15:43:11.00 6.563 777:03:11.00
688 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 15:44:19.00 6.563 777:04:19.00
689 UK CHADWICK Mike Teddy 11:45:00.00 2.382 838:59:59.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho
ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl
GR ASLANIDIS G & D Gritt
GR ASLANIDIS G & D Grappa
GR ASLANIDIS G & D Grand
DE B & G RACING TEAM Apachi
DE B & G RACING TEAM Golden Boy
CZ BACHAN František Brigitka
CZ BARTL Pavel Spown 2
SK BINDAS Štefan jun. Eliška
SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit
SK BLAŠKO Miroslav Rossi
SK BLAŠKO Miroslav Lea
SK BLAŠKO Ivan Xena.
DE BRAND Reinhard & YU TAO Tatjana
BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia
IT CELLI Pietro Tintin
SK COMOREK Pavel Krym
CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic
CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior
DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman
BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny
BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke
BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1
BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marina
BE DENYS Emiel Balki
IT DOBAI Marian Eurico
SK DREXLEROVÁ Helena Lygia
NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Hornet
NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter
CZ ECHTNER Antonín Monte Negro
NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10
SK FEKIAČ + KASAN Dodo.
BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 141
AT GEIST Werner Benno My
AT GEIST Werner Marc My
IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Effendi
DE GOETZ Guenter Zara
DE GOETZ Guenter Zanuss
DE GOETZ Guenter Zart
DE GOETZ Guenter Ziggan
DE GOETZ Guenter Zeus
AT GRATZER Marco Schwejk
AT GRATZER Marco Maria Theresia
AT GRATZER Marco Luna
CZ GROH Aleš Alda Star
CZ GRUBER Simon Toni Junior
CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3
CZ HAVLÍK Antonín Eli 2
NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn
NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter
DE HIENZSCH Frank Habel
BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe
CZ HLOŽEK Josef Bonansa
CZ HLOŽEK Josef Hyguardo
SK HROZEN Peter Anička
SK HROZEN Peter Mária
DE HUBER TEAM Prange
UK CHADWICK Mike Eliza
SK CHALUPA Pavol Max*
SK JARIAS Jozef Dodo
CZ JAVŮREK Miloš T.G.M.
NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske
CZ JURA Vladimír Ondra
DE K.H.WICHERT Team B Klatovy
DE K.H.WICHERT Hradec Králové
DE K.H.WICHERT Team B Jablonec
SK KASAN Jozef Peťa
PL KASZUBA Andrej Priam
CZ KONOPÍK Jiří Soňa
CZ KOVAČÍK Štefan Jara
CZ KOVAČÍK Štefan Kara
CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout
DE LANG Karl Heinz Oliver
CZ LAŇKA Alfons Katka
CZ LAŇKA Alfons Vojta
DE LECKE Theo & Markus Rom
SK LESNICKÝ Jozef Jojo
CZ MAČALA Zdeněk Gabin
CZ MACHALA František Mohykán
SK MAJDÁK Michal Jantar
DE MARQUART & SÖHNE Maroc
DE MARQUART & SÖHNE Marquis
NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo
SK NEKORANEC Ivan Dida
AT NÖRES & OFNER Team KO 2
AT NÖRES & OFNER Team KO 3
CZ NOVÁK František Bruno
CZ OSIČKA František Hopka
IT PALTRINIERI Cristiano Comic
SK PJ PIGEONS Team PJ Filies
SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex
AT POSCH Manfred MP 3
DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party
CZ REIN Jan Klára!
CZ REIN Jan Kuba
DE RISING SUN Team RS 3
ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly
ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy
CZ RYŠAVÝ Roman Roels
CZ RYŠAVÝ Roman Rockwood
NO SAEVAREID Martin MS 17
NO SAEVAREID Martin MS 32
CZ SATORA Miroslav Egon.
CZ SATORA Miroslav Blesk
SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček
SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela
SK SELECKÝ Juraj Zajla
DE SG SCHMIDT - SOMMER Blackfeet
DE SG SCHMIDT - SOMMER Fox
DE SG SCHMIDT - SOMMER Kiowa
DE SCHEPER Günter Golden Egy 17
DE SCHEPER Günter Golden Egy 22
DE SCHWARM Claudia Victory Tilly
IT SICILIA INSIEME Team Ilya
CZ STRNAD Jaroslav Despota
CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca
CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta
CZ SZERENCSÉS Josef Stevie
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra.
ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01
ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi
BE TEAM NATURAL Natali
DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel
DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste
DE TEAM UELSEN Jan.
DE TEAM UELSEN Brigitte.
DE TEAM UELSEN Maxx
IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco
BE VANHEE Johan Tompoes
CZ VÍTEK Jan Míša
CZ VLČEK Jiří JV 15
CZ VLČEK Jiří JV 16
AT WALDER Florian Electric Blue
DE WINGS 2 WIN Gomes
DE WINGS 2 WIN Ronalda
CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05
CZ YOUNG STARS Fuči
CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom
CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 8.
CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro


Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ALBRECHT Jiří Entony 1 18:16:44
CZ BARTOŠ Radek Bazi 18:17:03
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 18:15:42
DE HESSENBOYS Team Benadine 18:16:55
CZ KAREL Team AC/DC 18:17:12
AT KOGLER Leopold Sandora K 18:16:23
CZ KYTLICA Jan Jana* 18:24:27
CZ LUNDÁK Pavel Jennifer 18:16:28
BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 12:20:46
SK PRIEHODA Ján & Ivana Ariana 18:17:10
CZ REIN Jan Rudy 10:41:39
BE SAUVAGE Laurent Bexly 18:16:45
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Champ 18:16:03