Doletová listina

Místo vypuštění Talent Quatro
Vzdálenost 0.1 km
Datum a čas startu 08.07.2017 12:19:00
Počasí v místě startu O.K.
Počasí v cíli O.K.
Počet nasazených holubů 1382
Počet chovatelů 272

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 SK LESNICKÝ Jozef Jojo 12:20:02.86 95.450 00:01:02.86
2 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Luba 12:24:37.87 17.758 00:05:37.87
3 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 12:24:46.15 17.334 00:05:46.15
4 TR KARAKURT PIGEONS Hatice 12:25:16.17 15.950 00:06:16.17
5 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 12:25:21.42 15.731 00:06:21.42
6 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 12:25:22.48 15.687 00:06:22.48
7 DE SG MEISSNER & SCHEURER Daniel 12:25:22.97 15.667 00:06:22.97
8 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 12:25:26.78 15.513 00:06:26.78
9 BE DENYS Rebecca Allegro 12:25:28.10 15.460 00:06:28.10
10 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 12:25:30.03 15.383 00:06:30.03
11 SK BOROS Štefan Žofka 12:25:35.79 15.160 00:06:35.79
12 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 12:25:36.05 15.150 00:06:36.05
13 CZ HLOŽEK Josef Dromos 12:25:36.61 15.128 00:06:36.61
14 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 12:25:37.47 15.095 00:06:37.47
15 CZ YOUNG STARS Letka 12:25:37.89 15.080 00:06:37.89
16 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Rocky 12:25:38.24 15.066 00:06:38.24
17 CZ HANÁK Milan Kiki 12:25:40.09 14.997 00:06:40.09
18 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 12:25:40.38 14.986 00:06:40.38
19 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 12:25:40.90 14.966 00:06:40.90
20 DE DEBUS Gerhard Maxi. 12:25:41.01 14.962 00:06:41.01
21 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 12:25:41.72 14.936 00:06:41.72
22 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 12:25:42.08 14.922 00:06:42.08
23 AT POSCH Manfred MP 3 12:25:42.42 14.910 00:06:42.42
24 NL WASSENAAR Bram Bradleys 12:25:42.61 14.903 00:06:42.61
25 NL HEINRICHS Team Gijsje 12:25:42.78 14.896 00:06:42.78
26 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 12:25:43.04 14.887 00:06:43.04
27 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanis 12:25:44.08 14.849 00:06:44.08
28 PL KASZUBA Andrej Priam 12:25:44.86 14.820 00:06:44.86
29 ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi 12:25:45.72 14.789 00:06:45.72
30 SK IM MARCIN Imrich IM Marika 12:25:46.49 14.761 00:06:46.49
31 CZ BACHAN František Alenka 12:25:47.72 14.716 00:06:47.72
32 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 12:25:48.96 14.671 00:06:48.96
33 BE DENYS Emiel Bamboo 12:25:49.33 14.658 00:06:49.33
34 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 12:25:51.09 14.595 00:06:51.09
35 CZ LAŇKA Alfons Mirek F 12:25:51.25 14.590 00:06:51.25
36 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel 12:25:51.62 14.577 00:06:51.62
37 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 12:25:51.94 14.565 00:06:51.94
38 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 12:25:52.02 14.562 00:06:52.02
39 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 12:25:52.90 14.531 00:06:52.90
40 BE DENYS Emiel Bacardi 12:25:53.61 14.506 00:06:53.61
41 CZ DUDA Přemysl Marek PD 12:25:55.63 14.436 00:06:55.63
42 IT DOBAI Marian Erongo 12:25:56.47 14.407 00:06:56.47
43 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 052 12:25:56.50 14.406 00:06:56.50
44 CZ BRULÍK Josef Filhammer 12:25:57.43 14.374 00:06:57.43
45 CZ STRNAD Jaroslav Staar Boy 12:25:58.05 14.352 00:06:58.05
46 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 12:25:58.45 14.339 00:06:58.45
47 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 12:25:58.73 14.329 00:06:58.73
48 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 12:25:58.99 14.320 00:06:58.99
49 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 12:25:59.11 14.316 00:06:59.11
50 IT SICILIA INSIEME Team Indy 12:25:59.34 14.308 00:06:59.34
51 PL KONIOR Józef Jozef 12:25:59.68 14.297 00:06:59.68
52 AT KOCH Josef D 12:26:00.02 14.285 00:07:00.02
53 AT GRATZER Marco Kozel 12:26:00.83 14.258 00:07:00.83
54 DE K.H.WICHERT Ostrava 12:26:01.02 14.251 00:07:01.02
55 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 12:26:03.15 14.179 00:07:03.15
56 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 12:26:05.11 14.114 00:07:05.11
57 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 12:26:06.06 14.083 00:07:06.06
58 CZ FOJTÍK Jan Teska 12:26:06.71 14.061 00:07:06.71
59 AT NÖRES & OFNER Team N 03 12:26:07.98 14.019 00:07:07.98
60 SK SELECKÝ Juraj Zajla 12:26:08.18 14.013 00:07:08.18
61 DE RISING SUN Team RS 4 12:26:08.61 13.999 00:07:08.61
62 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 12:26:08.95 13.988 00:07:08.95
63 CZ KOTÁSEK František Kotas 12:26:09.30 13.976 00:07:09.30
64 DE LECKE Theo & Markus Heike 12:26:09.42 13.972 00:07:09.42
65 DE HUBER TEAM Flor 12:26:09.96 13.955 00:07:09.96
66 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 12:26:10.69 13.931 00:07:10.69
67 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 12:26:11.05 13.919 00:07:11.05
68 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 12:26:11.39 13.909 00:07:11.39
69 CZ VÍTEK Jan Míša 12:26:11.52 13.904 00:07:11.52
70 CZ REIN Jan Nela 12:26:11.98 13.890 00:07:11.98
71 EU WANDERER Team Donald Tusk 12:26:13.32 13.847 00:07:13.32
72 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 12:26:13.56 13.839 00:07:13.56
73 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 12:26:14.84 13.798 00:07:14.84
74 CZ LAŇKA Alfons Jirka 12:26:15.50 13.777 00:07:15.50
75 DE WINGS 2 WIN Nani 12:26:16.81 13.736 00:07:16.81
76 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 12:26:18.16 13.694 00:07:18.16
77 IT DOBAI Marian Eppo 12:26:19.48 13.652 00:07:19.48
78 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 12:26:20.40 13.624 00:07:20.40
79 CZ BACHAN František Dan 12:26:20.81 13.611 00:07:20.81
80 NL WASSENAAR Bram Branggo 12:26:21.96 13.576 00:07:21.96
81 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Ahmed 12:26:22.21 13.568 00:07:22.21
82 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 12:26:22.38 13.563 00:07:22.38
83 AT RADU Constantin Porto Dynamit 12:26:22.74 13.552 00:07:22.74
84 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 12:26:22.99 13.544 00:07:22.99
85 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandro 12:26:23.08 13.542 00:07:23.08
86 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 12:26:23.18 13.539 00:07:23.18
87 CZ JANEČEK Petr + František Herkules 12:26:23.31 13.535 00:07:23.31
88 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 12:26:23.53 13.528 00:07:23.53
89 SK LAŠ Vladimír Las 5 12:26:23.69 13.523 00:07:23.69
90 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Fero 12:26:23.84 13.518 00:07:23.84
91 SK BOROS Štefan Turbo 12:26:23.87 13.517 00:07:23.87
92 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 150 12:26:24.02 13.513 00:07:24.02
93 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 921 12:26:24.79 13.490 00:07:24.79
94 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-02 12:26:25.01 13.483 00:07:25.01
95 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 12:26:25.99 13.453 00:07:25.99
96 EU WANDERER Team Antonio Tajani 12:26:26.48 13.438 00:07:26.48
97 AT PÖTSCHER Günter Pado 12:26:26.76 13.430 00:07:26.76
98 CZ LANGER Bohuslav Grippen 12:26:27.86 13.397 00:07:27.86
99 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 12:26:28.20 13.387 00:07:28.20
100 SK NOVÁK Pavel Stano 12:26:28.71 13.372 00:07:28.71
101 NL MOL Ed Jonge Engelsman 12:26:29.96 13.335 00:07:29.96
102 CZ ČECHURA Jaroslav Šumava 12:26:31.04 13.303 00:07:31.04
103 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 12:26:31.44 13.291 00:07:31.44
104 DE B & G RACING TEAM Eclipse 12:26:31.93 13.276 00:07:31.93
105 BE LOFT LEFEVRE Chris 729 12:26:33.06 13.243 00:07:33.06
106 NL VISSER & MEIBOOM Team Jack 12:26:33.24 13.238 00:07:33.24
107 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 12:26:33.41 13.233 00:07:33.41
108 SK NOVÁK Pavel Stanka 12:26:33.67 13.225 00:07:33.67
109 CZ DYNKA Miroslav Alexej 12:26:33.92 13.218 00:07:33.92
110 HU KLAUZ Attila Fakó 12:26:34.11 13.213 00:07:34.11
111 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 6. 12:26:34.34 13.206 00:07:34.34
112 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 12:26:34.85 13.191 00:07:34.85
113 DE TEAM UELSEN Merle. 12:26:35.46 13.173 00:07:35.46
114 SLO STOPA Team Črna Ovca 12:26:35.94 13.160 00:07:35.94
115 CZ HRUDA Jan Bican 12:26:36.44 13.145 00:07:36.44
116 NL WASSENAAR Bram Brace 12:26:38.24 13.094 00:07:38.24
117 SK KUPČO Pavol Avra 12:26:38.61 13.083 00:07:38.61
118 CZ HLOŽEK Josef Lavantus 12:26:39.05 13.070 00:07:39.05
119 CZ ZÁLEŠÁK Josef Bea 12:26:40.28 13.036 00:07:40.28
120 SK NOVÁK Pavel Barbar 12:26:40.78 13.021 00:07:40.78
121 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 12:26:41.48 13.002 00:07:41.48
122 NO SAEVAREID Martin MS 35 12:26:41.49 13.001 00:07:41.49
123 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 12:26:41.63 12.997 00:07:41.63
124 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 12:26:42.25 12.980 00:07:42.25
125 DE RISING SUN Team RS 5 12:26:44.14 12.927 00:07:44.14
126 CZ RYŠAVÝ Roman Rockwood 12:26:44.51 12.917 00:07:44.51
127 IT CELLI Pietro Triton 12:26:44.61 12.914 00:07:44.61
128 CZ GRUBER Simon Simon 12:26:44.93 12.905 00:07:44.93
129 CZ OSIČKA František Skrb 12:26:47.84 12.825 00:07:47.84
130 CZ KYTLICA Jan Ola 12:26:48.36 12.811 00:07:48.36
131 CZ VLČEK Jiří JV 17 12:26:50.20 12.761 00:07:50.20
132 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Honda 12:26:50.25 12.759 00:07:50.25
133 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 12:26:50.59 12.750 00:07:50.59
134 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 12:26:50.91 12.741 00:07:50.91
135 CZ VLČEK Jiří JV 16 12:26:51.18 12.734 00:07:51.18
136 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 12:26:51.33 12.730 00:07:51.33
137 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 12:26:51.91 12.714 00:07:51.91
138 DE K.H.WICHERT Most 12:26:52.26 12.705 00:07:52.26
139 BE DENYS Rebecca Albi 12:26:52.63 12.695 00:07:52.63
140 GR ASLANIDIS G & D Grisu 12:26:53.09 12.683 00:07:53.09
141 SK HROZEN Peter Mária 12:26:53.64 12.668 00:07:53.64
142 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elmut 12:26:54.21 12.653 00:07:54.21
143 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Lang 12:26:54.81 12.637 00:07:54.81
144 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Herirna 12:26:55.15 12.628 00:07:55.15
145 DE HOFLAND & MENNEN Team Hofke 12:26:55.34 12.623 00:07:55.34
146 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 12:26:55.81 12.610 00:07:55.81
147 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 12:26:56.21 12.599 00:07:56.21
148 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 12:26:56.43 12.594 00:07:56.43
149 AT IVANSCHITZ Clemens Mona 12:26:56.75 12.585 00:07:56.75
150 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke 12:26:58.38 12.542 00:07:58.38
151 DE K.H.WICHERT Team B Šternberk 12:26:58.52 12.539 00:07:58.52
152 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 4 12:27:00.21 12.495 00:08:00.21
153 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 12:27:00.63 12.484 00:08:00.63
154 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 12:27:00.82 12.479 00:08:00.82
155 SK ČÁNI Ĺudovít Dávid. 12:27:01.11 12.471 00:08:01.11
156 AT GEIST Werner Rita My 12:27:02.20 12.443 00:08:02.20
157 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 12:27:02.59 12.433 00:08:02.59
158 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 12:27:02.86 12.426 00:08:02.86
159 BE DENYS Rebecca Alexa 12:27:03.56 12.408 00:08:03.56
160 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P14 12:27:04.73 12.378 00:08:04.73
161 DE TEAM UELSEN Quido 12:27:05.87 12.349 00:08:05.87
162 CZ VLČEK Jiří JV 19 12:27:06.05 12.344 00:08:06.05
163 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 12:27:06.33 12.337 00:08:06.33
164 CZ DUDA Přemysl Michal 12:27:06.71 12.328 00:08:06.71
165 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra. 12:27:07.37 12.311 00:08:07.37
166 DE MARQUART & SÖHNE Marlees 12:27:07.99 12.295 00:08:07.99
167 DE MARQUART & SÖHNE Marine 12:27:09.99 12.245 00:08:09.99
168 DE BRANDT Daniel Brandt 053 12:27:10.18 12.240 00:08:10.18
169 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter 12:27:10.71 12.227 00:08:10.71
170 SK KUPČO Pavol Pavol 12:27:11.96 12.196 00:08:11.96
171 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 12:27:12.95 12.172 00:08:12.95
172 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 12:27:13.44 12.160 00:08:13.44
173 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 504 12:27:14.57 12.132 00:08:14.57
174 CZ HLOŽEK Josef Hywin 12:27:17.62 12.057 00:08:17.62
175 DE K.H.WICHERT Team B Sokolov 12:27:18.43 12.038 00:08:18.43
176 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Erato 12:27:18.76 12.030 00:08:18.76
177 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 12:27:22.92 11.930 00:08:22.92
178 DE SG MEISSNER & SCHEURER Udo 12:27:25.33 11.873 00:08:25.33
179 EU WANDERER Team Mama Merkel 12:27:26.79 11.839 00:08:26.79
180 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 12:27:28.07 11.809 00:08:28.07
181 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta 12:27:28.98 11.788 00:08:28.98
182 AT GRATZER Werner Terios 12:27:29.70 11.772 00:08:29.70
183 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Emilio 12:27:31.04 11.741 00:08:31.04
184 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 12:27:35.01 11.650 00:08:35.01
185 DE BRANDT Daniel Brandt 054 12:27:37.15 11.602 00:08:37.15
186 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 12:27:37.38 11.597 00:08:37.38
187 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Frans 12:27:37.85 11.586 00:08:37.85
188 CZ MAČALA Zdeněk Gracie 12:27:38.61 11.569 00:08:38.61
189 AT GEIST Werner Marc My 12:27:40.10 11.536 00:08:40.10
190 CZ UHERKOVI bratři V 2 12:27:41.39 11.508 00:08:41.39
191 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5 12:27:42.12 11.492 00:08:42.12
192 DE DEBUS Gerhard Krissi 12:27:44.02 11.450 00:08:44.02
193 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl 12:27:44.56 11.438 00:08:44.56
194 UK CHADWICK Mike Andy 12:27:44.67 11.436 00:08:44.67
195 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 12:27:46.75 11.391 00:08:46.75
196 CZ MAYER Antonín Frestockx 12:27:47.93 11.365 00:08:47.93
197 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Yvanlmer 12:27:48.54 11.352 00:08:48.54
198 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hubert 12:27:49.68 11.328 00:08:49.68
199 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 12:27:50.51 11.310 00:08:50.51
200 CZ MAKA NAKI Naki 12:27:51.11 11.297 00:08:51.11
201 DE FISCHER Lothar Ficelle 12:27:51.39 11.291 00:08:51.39
202 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 12:27:51.60 11.287 00:08:51.60
203 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza 12:27:51.85 11.281 00:08:51.85
204 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Lissy 12:27:53.67 11.243 00:08:53.67
205 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 12:27:54.15 11.233 00:08:54.15
206 BE VANHEE Johan Frangipan 12:27:55.48 11.205 00:08:55.48
207 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 12:27:55.64 11.202 00:08:55.64
208 CZ DOHNAL Václav STÝV 12:27:56.45 11.185 00:08:56.45
209 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jochem 12:27:56.69 11.180 00:08:56.69
210 BE TEAM NATURAL Nature 12:27:59.25 11.127 00:08:59.25
211 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Pišta 12:27:59.69 11.117 00:08:59.69
212 IT SICILIA INSIEME Team Icon 12:28:00.83 11.094 00:09:00.83
213 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Naty. 12:28:01.39 11.083 00:09:01.39
214 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 12:28:01.78 11.075 00:09:01.78
215 CZ NESVADBA Petr Jk Cndr 12:28:02.80 11.054 00:09:02.80
216 HU KLAUZ Attila Cuve 12:28:03.75 11.034 00:09:03.75
217 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 12:28:05.78 10.993 00:09:05.78
218 CZ LAŇKA Alfons Marta F 12:28:06.39 10.981 00:09:06.39
219 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petra. 12:28:06.68 10.975 00:09:06.68
220 UK CHADWICK Mike Daisy 12:28:07.55 10.958 00:09:07.55
221 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 12:28:08.24 10.944 00:09:08.24
222 AT GEIST Werner Agnes My 12:28:09.11 10.927 00:09:09.11
223 NL HEINRICHS Team Martha 12:28:09.63 10.916 00:09:09.63
224 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 12:28:10.32 10.903 00:09:10.32
225 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 12:28:11.03 10.889 00:09:11.03
226 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Doro 12:28:11.60 10.877 00:09:11.60
227 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05 12:28:11.90 10.872 00:09:11.90
228 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 12:28:16.12 10.789 00:09:16.12
229 AT PILLWEIN Herbert Berni-P 12:28:16.85 10.775 00:09:16.85
230 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 12:28:17.60 10.760 00:09:17.60
231 SK LAŠ Vladimír Las 3 12:28:18.06 10.752 00:09:18.06
232 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela 12:28:18.48 10.743 00:09:18.48
233 DE TEAM UELSEN Jenni 12:28:18.66 10.740 00:09:18.66
234 SK LESNICKÝ Jozef Silva 12:28:20.39 10.707 00:09:20.39
235 CZ KYTLICA Jan Kája. 12:28:21.36 10.688 00:09:21.36
236 BE HESSELS Johan Seppe 12:28:23.12 10.655 00:09:23.12
237 CZ JAVŮREK Miloš Hawk 12:28:23.38 10.650 00:09:23.38
238 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 12:28:23.78 10.642 00:09:23.78
239 AT NÖRES & OFNER Team KO 1 12:28:24.38 10.631 00:09:24.38
240 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 12:28:24.94 10.621 00:09:24.94
241 DE HIENZSCH Frank Hiram 12:28:25.89 10.603 00:09:25.89
242 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rossa 12:28:26.36 10.594 00:09:26.36
243 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 12:28:27.72 10.569 00:09:27.72
244 GR ASLANIDIS G & D Grock 12:28:28.21 10.559 00:09:28.21
245 CZ KUBÁČEK Lubomír Arakain 12:28:30.18 10.523 00:09:30.18
246 CZ HAVLÍK Antonín Eli 5 12:28:31.68 10.495 00:09:31.68
247 AT GEIST Werner Ida My 12:28:32.27 10.485 00:09:32.27
248 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 12:28:34.24 10.449 00:09:34.24
249 SK JANOŠKO Slavomír Onda 12:28:34.79 10.439 00:09:34.79
250 CZ YOUNG STARS Deny 12:28:38.11 10.379 00:09:38.11
251 NL NICO VAN VEEN Nicot 12:28:38.75 10.367 00:09:38.75
252 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 12 12:28:41.61 10.316 00:09:41.61
253 SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex 12:28:43.57 10.282 00:09:43.57
254 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 12:28:44.27 10.269 00:09:44.27
255 UK CHADWICK Mike Chris 12:28:44.87 10.259 00:09:44.87
256 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 12:28:47.26 10.217 00:09:47.26
257 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 12:28:47.97 10.205 00:09:47.97
258 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 12:28:48.31 10.199 00:09:48.31
259 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 12:28:49.08 10.185 00:09:49.08
260 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 12:28:49.49 10.178 00:09:49.49
261 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 12:28:49.83 10.172 00:09:49.83
262 SK BINDAS Štefan jun. Aleex 12:28:50.02 10.169 00:09:50.02
263 NL MOL Ed Bruintje 12:28:51.29 10.147 00:09:51.29
264 CZ PEJCHAR Luboš Len 12:28:52.91 10.120 00:09:52.91
265 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 12:28:53.05 10.117 00:09:53.05
266 CZ BRULÍK Josef Kadlik 12:28:54.95 10.085 00:09:54.95
267 SK NOVÁK Pavel Dunko 12:28:55.16 10.081 00:09:55.16
268 AT GEIST Werner Fabian My 12:28:56.46 10.059 00:09:56.46
269 DE RISING SUN Team RS 3 12:28:56.57 10.057 00:09:56.57
270 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 12:28:57.76 10.037 00:09:57.76
271 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 12:28:59.03 10.016 00:09:59.03
272 DE B & G RACING TEAM Apachi 12:28:59.69 10.005 00:09:59.69
273 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 12:29:00.48 9.992 00:10:00.48
274 CZ PEJCHAR Luboš Luk 12:29:00.95 9.984 00:10:00.95
275 CZ KAREL Team Šedovous 12:29:01.42 9.976 00:10:01.42
276 SK DZURÁK Martin Agáta 12:29:02.34 9.961 00:10:02.34
277 CZ VÍTEK Jan Naty 12:29:04.27 9.929 00:10:04.27
278 CZ UHERKOVI bratři KB 6 12:29:04.34 9.928 00:10:04.34
279 SK BEŇÁK Vladimír Lili 12:29:04.96 9.918 00:10:04.96
280 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 10 12:29:09.42 9.845 00:10:09.42
281 BE FAMILIE SCHREEL DS 16 12:29:09.85 9.838 00:10:09.85
282 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 12:29:11.30 9.815 00:10:11.30
283 CZ SUCHÁNEK Břetislav Venda 12:29:13.31 9.783 00:10:13.31
284 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 2 12:29:14.09 9.771 00:10:14.09
285 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 12:29:15.96 9.741 00:10:15.96
286 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 12:29:18.38 9.703 00:10:18.38
287 BE ALINE Aline 2 12:29:19.29 9.689 00:10:19.29
288 AT WALDER Florian Kiwi Blue 12:29:20.71 9.666 00:10:20.71
289 SK HROZEN Peter Darina 12:29:22.25 9.642 00:10:22.25
290 DE B & G RACING TEAM Betty 12:29:22.55 9.638 00:10:22.55
291 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 12:29:22.90 9.632 00:10:22.90
292 DE BEHLKE Andreas Moonlight 12:29:24.33 9.610 00:10:24.33
293 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 12:29:25.56 9.591 00:10:25.56
294 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 12:29:26.12 9.583 00:10:26.12
295 AT GEIST Werner Anna My 12:29:26.86 9.572 00:10:26.86
296 AT KOCH Josef E 12:29:35.31 9.444 00:10:35.31
297 DE TEAM SASSE/WELZEL Endflug Super 12:29:36.43 9.428 00:10:36.43
298 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 12:29:36.53 9.426 00:10:36.53
299 SK EVIN Peter + Noemi Peter PN 12:29:37.37 9.414 00:10:37.37
300 DE LECKE Theo & Markus Stefan 12:29:38.02 9.404 00:10:38.02
301 AT GEIST Werner Lea My 12:29:38.69 9.394 00:10:38.69
302 IT LARO Ervin Wector 12:29:40.25 9.371 00:10:40.25
303 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Challenger 12:29:41.17 9.358 00:10:41.17
304 AT GRATZER Marco Rübe 12:29:41.41 9.354 00:10:41.41
305 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 12:29:41.55 9.352 00:10:41.55
306 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 12:29:41.81 9.349 00:10:41.81
307 SK LAŠ Vladimír Las 6 12:29:45.48 9.295 00:10:45.48
308 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 8 12:29:47.10 9.272 00:10:47.10
309 NL VISSER & MEIBOOM Team Alesi 12:29:48.43 9.253 00:10:48.43
310 CZ REIN Jan Bimbo 12:29:48.93 9.246 00:10:48.93
311 SK OVŠÁK Anton Jack. 12:29:52.72 9.192 00:10:52.72
312 BE DENYS Emiel Babs 12:29:53.94 9.175 00:10:53.94
313 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 12:29:54.55 9.167 00:10:54.55
314 DE MARQUART & SÖHNE Mars. 12:29:56.26 9.143 00:10:56.26
315 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 12:29:57.63 9.124 00:10:57.63
316 DE HUBER TEAM Steenbergen 12:29:58.40 9.113 00:10:58.40
317 BE SAUVAGE Laurent Bexly 12:30:00.82 9.080 00:11:00.82
318 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 12:30:02.28 9.060 00:11:02.28
319 AT GRATZER Marco Maria Theresia 12:30:04.46 9.030 00:11:04.46
320 DE SIELKA Alfred Alfred 1 12:30:05.42 9.017 00:11:05.42
321 CZ LUNDÁK Pavel Dido 12:30:05.69 9.013 00:11:05.69
322 SLO STOPA Team Kill Patrick 12:30:06.10 9.008 00:11:06.10
323 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 3 12:30:08.59 8.974 00:11:08.59
324 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 12:30:09.27 8.965 00:11:09.27
325 CZ JAVŮREK Miloš Pressident 12:30:09.54 8.961 00:11:09.54
326 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 12:30:12.18 8.926 00:11:12.18
327 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly 12:30:14.15 8.900 00:11:14.15
328 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II. 12:30:15.04 8.888 00:11:15.04
329 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 12:30:15.97 8.876 00:11:15.97
330 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Espace 12:30:17.12 8.861 00:11:17.12
331 DE SIELKA Alfred Alfred 2 12:30:17.76 8.853 00:11:17.76
332 SK HRNČIAR Peter Sima 12:30:19.25 8.833 00:11:19.25
333 CZ HLOŽEK Josef Bonansa 12:30:19.99 8.824 00:11:19.99
334 SK PRIEHODA Ján & Ivana Ariana 12:30:20.02 8.823 00:11:20.02
335 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hardy 12:30:20.41 8.818 00:11:20.41
336 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 12:30:20.95 8.811 00:11:20.95
337 SK GEMELA Štefan Pandora 12:30:21.05 8.810 00:11:21.05
338 BE DENYS Emiel Baddy 12:30:21.89 8.799 00:11:21.89
339 AT KOGLER Leopold Sandora K 12:30:25.03 8.759 00:11:25.03
340 CZ REIN Jan Klára! 12:30:25.73 8.750 00:11:25.73
341 CZ REIN Jan Míťa 12:30:26.59 8.739 00:11:26.59
342 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Epicure 12:30:29.59 8.701 00:11:29.59
343 DE GRÜTER Herbert Grigio 12:30:30.18 8.693 00:11:30.18
344 GR ASLANIDIS G & D Grand 12:30:30.93 8.684 00:11:30.93
345 CZ JANEČEK Petr + František Nazír 12:30:31.24 8.680 00:11:31.24
346 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 12:30:31.56 8.676 00:11:31.56
347 IT DOBAI Marian Erokee 12:30:33.05 8.657 00:11:33.05
348 DE SG SCHMIDT - SOMMER Dogi 12:30:33.99 8.646 00:11:33.99
349 SK BACHÁR Pavol Gabi 6 12:30:34.44 8.640 00:11:34.44
350 SK OVŠÁK Anton Rose. 12:30:34.78 8.636 00:11:34.78
351 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 12:30:35.21 8.630 00:11:35.21
352 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 12:30:35.54 8.626 00:11:35.54
353 DE SG SCHMIDT - SOMMER Cheyenne 12:30:36.31 8.617 00:11:36.31
354 AT KÖNIGSECKER Thomas Fantasy 12:30:39.29 8.580 00:11:39.29
355 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 12:30:39.48 8.578 00:11:39.48
356 CZ KYTLICA Jan Jana* 12:30:39.88 8.573 00:11:39.88
357 AT NÖRES & OFNER Team N 02 12:30:40.22 8.569 00:11:40.22
358 CZ NOVOTNÝ Miloš Ferb 12:30:40.39 8.567 00:11:40.39
359 CZ YOUNG STARS Ella 12:30:40.81 8.562 00:11:40.81
360 CZ BARTL Pavel Spown 10 12:30:41.68 8.551 00:11:41.68
361 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-07 12:30:42.40 8.542 00:11:42.40
362 DE SG SCHMIDT - SOMMER Cherokee 12:30:43.97 8.523 00:11:43.97
363 CZ HANÁK Milan Karola 12:30:44.66 8.515 00:11:44.66
364 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 12:30:45.03 8.510 00:11:45.03
365 CZ BACHAN František Brigitka 12:30:45.41 8.506 00:11:45.41
366 CZ YOUNG STARS Rady 12:30:45.68 8.502 00:11:45.68
367 CZ BARTOŠ Radek Peťula 12:30:47.02 8.486 00:11:47.02
368 DE SCHWARM Claudia Varenne 12:30:47.89 8.476 00:11:47.89
369 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo I. 12:30:48.69 8.466 00:11:48.69
370 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-06 12:30:49.40 8.458 00:11:49.40
371 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 12:30:49.73 8.454 00:11:49.73
372 NL HEINRICHS Team Saskia 12:30:50.18 8.449 00:11:50.18
373 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 12:30:50.99 8.439 00:11:50.99
374 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 12:30:52.36 8.423 00:11:52.36
375 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 12:30:52.52 8.421 00:11:52.52
376 IT SICILIA INSIEME Team Ibarr 12:30:53.05 8.415 00:11:53.05
377 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 12:30:54.06 8.403 00:11:54.06
378 UK CHADWICK Mike Kim 12:30:54.52 8.397 00:11:54.52
379 EU WANDERER Team Mario Draghi 12:30:55.08 8.391 00:11:55.08
380 GR ASLANIDIS G & D Grappa 12:30:56.20 8.378 00:11:56.20
381 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 12:30:56.54 8.374 00:11:56.54
382 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 12:30:57.48 8.363 00:11:57.48
383 UK CHADWICK Mike Eliza 12:30:58.03 8.356 00:11:58.03
384 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 12:30:58.38 8.352 00:11:58.38
385 CZ BARTL Pavel Spown 6 12:30:58.60 8.350 00:11:58.60
386 CZ LAŇKA Alfons Katka 12:30:58.99 8.345 00:11:58.99
387 DE LECKE Theo & Markus Rom 12:30:59.50 8.339 00:11:59.50
388 AT WALDER Florian Graham 12:30:59.51 8.339 00:11:59.51
389 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 12:30:59.97 8.334 00:11:59.97
390 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 051 12:31:02.02 8.310 00:12:02.02
391 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 12:31:03.24 8.296 00:12:03.24
392 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 12:31:04.99 8.276 00:12:04.99
393 AT NÖRES & OFNER Team KO 3 12:31:05.97 8.265 00:12:05.97
394 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 12:31:06.01 8.264 00:12:06.01
395 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 12:31:06.62 8.257 00:12:06.62
396 CZ LAŇKA Alfons Vlasta 12:31:07.07 8.252 00:12:07.07
397 CZ VLČEK Jiří JV 13 12:31:10.04 8.219 00:12:10.04
398 CZ BARTOŠ Radek Lop 12:31:11.15 8.206 00:12:11.15
399 AT GRATZER Marco Yvanka 12:31:11.44 8.203 00:12:11.44
400 UK CHADWICK Mike Lottie 12:31:11.70 8.200 00:12:11.70
401 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske 12:31:13.14 8.184 00:12:13.14
402 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Babos 12:31:13.38 8.181 00:12:13.38
403 AT GEIST Werner Felix My 12:31:13.70 8.178 00:12:13.70
404 BE DENYS Rebecca Aaron 12:31:14.40 8.170 00:12:14.40
405 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Blonďák 12:31:14.87 8.165 00:12:14.87
406 AT WALDER Florian Space Boy 12:31:16.37 8.148 00:12:16.37
407 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 12:31:16.96 8.142 00:12:16.96
408 CZ HLOŽEK Josef Tobak 12:31:17.48 8.136 00:12:17.48
409 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 12:31:17.96 8.131 00:12:17.96
410 AT GRATZER Marco Donald 12:31:18.86 8.121 00:12:18.86
411 CZ SVOBODA Jiří Romana 12:31:20.61 8.101 00:12:20.61
412 CZ KUBÁČEK Lubomír Katapult 12:31:21.80 8.088 00:12:21.80
413 AT POSCH Manfred MP 5 12:31:22.20 8.084 00:12:22.20
414 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 12:31:22.82 8.077 00:12:22.82
415 CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca 12:31:23.08 8.075 00:12:23.08
416 CZ STRNAD Jaroslav Despota 12:31:23.48 8.070 00:12:23.48
417 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 12:31:23.56 8.069 00:12:23.56
418 BE GODDERIS Linda Bravo 12:31:23.97 8.065 00:12:23.97
419 BE TAVEIRNE Francky Candy 12:31:24.05 8.064 00:12:24.05
420 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Eddy 12:31:24.60 8.058 00:12:24.60
421 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 12:31:25.22 8.051 00:12:25.22
422 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 12:31:25.44 8.049 00:12:25.44
423 DE WOLTERINK Gerald Gerald 574 12:31:25.81 8.045 00:12:25.81
424 CZ PEJCHAR Luboš Lub 12:31:26.36 8.039 00:12:26.36
425 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 12:31:26.64 8.036 00:12:26.64
426 SK HRNČIAR Peter Nelka 12:31:28.09 8.020 00:12:28.09
427 BE HESSELS Johan Bart. 12:31:28.62 8.015 00:12:28.62
428 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Mia 12:31:29.21 8.008 00:12:29.21
429 SK FIALA Alexander + Tomáš Bambi 12:31:29.57 8.005 00:12:29.57
430 AT BUCHTELE Matthias Xenon 12:31:29.99 8.000 00:12:29.99
431 CZ OSIČKA František Kučka 12:31:30.02 8.000 00:12:30.02
432 AT GRATZER Marco Roter Messias 12:31:30.37 7.996 00:12:30.37
433 SK SKALIČAN Ján Aďka 12:31:30.42 7.996 00:12:30.42
434 AT PÖTSCHER Günter Parri 12:31:30.64 7.993 00:12:30.64
435 CZ GORČÍK František Bárny 12:31:30.81 7.991 00:12:30.81
436 SK ČÁNI Ĺudovít Lajoš 12:31:32.47 7.974 00:12:32.47
437 CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3 12:31:32.92 7.969 00:12:32.92
438 DE K.H.WICHERT Pilsen 12:31:34.30 7.954 00:12:34.30
439 CZ RANDJÁK R & M Willy 12:31:34.51 7.952 00:12:34.51
440 SK MATÚŠ Július Miška 12:31:34.95 7.948 00:12:34.95
441 IT PALTRINIERI Cristiano Candys 12:31:35.45 7.942 00:12:35.45
442 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 12:31:35.74 7.939 00:12:35.74
443 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 12:31:37.95 7.916 00:12:37.95
444 AT PÖTSCHER Günter Panach 12:31:38.07 7.915 00:12:38.07
445 CZ BARTL Pavel Spown 4 12:31:38.89 7.906 00:12:38.89
446 DE SG SCHMIDT - SOMMER Towa 12:31:39.65 7.898 00:12:39.65
447 AT PÖTSCHER Günter Pacco 12:31:40.95 7.885 00:12:40.95
448 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Roger 12:31:41.33 7.881 00:12:41.33
449 DE HESSENBOYS Team Colin 12:31:42.07 7.873 00:12:42.07
450 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 12:31:42.56 7.868 00:12:42.56
451 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 12:31:42.86 7.865 00:12:42.86
452 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 12:31:43.25 7.861 00:12:43.25
453 CZ DYNKA Miroslav Ambrož 12:31:43.84 7.855 00:12:43.84
454 SK MINÁRIK Jozef Feďa 12:31:44.62 7.847 00:12:44.62
455 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 12:31:45.20 7.841 00:12:45.20
456 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-10 12:31:45.32 7.840 00:12:45.32
457 CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout 12:31:45.63 7.837 00:12:45.63
458 NL HEINRICHS Team Pammie 12:31:45.76 7.835 00:12:45.76
459 DE LECKE Theo & Markus Athen 12:31:46.96 7.823 00:12:46.96
460 CZ SVOBODA Jiří Lucka 12:31:47.29 7.820 00:12:47.29
461 CZ GRUBER Lubomír Marek 12:31:47.79 7.815 00:12:47.79
462 SK POLÁČEK Jozef Olii 12:31:52.94 7.763 00:12:52.94
463 CZ RANDJÁK R & M Lili. 12:31:53.77 7.754 00:12:53.77
464 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček 12:31:57.75 7.715 00:12:57.75
465 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 12:31:57.81 7.714 00:12:57.81
466 DE RISING SUN Team RS 1 12:31:58.36 7.709 00:12:58.36
467 CZ YOUNG STARS Pavel 12:31:58.98 7.702 00:12:58.98
468 BE TEAM NATURAL Natalik 12:32:00.22 7.690 00:13:00.22
469 DE GRÜTER Herbert Grisu. 12:32:00.40 7.688 00:13:00.40
470 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 12:32:00.87 7.684 00:13:00.87
471 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 12:32:01.02 7.682 00:13:01.02
472 SK LATUS Vladimír Majka 12:32:03.64 7.657 00:13:03.64
473 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 12:32:05.21 7.641 00:13:05.21
474 DE TEAM UELSEN Leon. 12:32:05.42 7.639 00:13:05.42
475 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 12:32:06.06 7.633 00:13:06.06
476 CZ VÍTEK Jan Viky 12:32:06.87 7.625 00:13:06.87
477 CZ MAKA NAKI Maka 12:32:06.92 7.625 00:13:06.92
478 CZ RYŠAVÝ Roman Roels 12:32:07.17 7.622 00:13:07.17
479 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 502 12:32:07.33 7.621 00:13:07.33
480 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 12:32:07.42 7.620 00:13:07.42
481 CZ MAYER Antonín Girlstockx 12:32:07.62 7.618 00:13:07.62
482 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 12:32:07.93 7.615 00:13:07.93
483 DE GOETZ Guenter Zeus 12:32:07.94 7.615 00:13:07.94
484 DE K.H.WICHERT Teplice 12:32:09.75 7.597 00:13:09.75
485 DE DEBUS Gerhard Claire 12:32:10.38 7.591 00:13:10.38
486 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Heinz 12:32:10.74 7.588 00:13:10.74
487 DE SCHEPER Günter Golden Egy 23 12:32:12.28 7.573 00:13:12.28
488 BE DENYS Rebecca Albee 12:32:12.66 7.569 00:13:12.66
489 CZ MAČALA Zdeněk Gidran 12:32:12.84 7.568 00:13:12.84
490 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 12:32:13.41 7.562 00:13:13.41
491 CZ REIN Jan Rudy 12:32:13.60 7.560 00:13:13.60
492 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 12:32:15.96 7.538 00:13:15.96
493 AT GEIST Werner Leo My 12:32:16.04 7.537 00:13:16.04
494 CZ YOUNG STARS Stella. 12:32:16.55 7.532 00:13:16.55
495 DE B & G RACING TEAM Ebony 12:32:16.85 7.530 00:13:16.85
496 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 12:32:17.82 7.520 00:13:17.82
497 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 12:32:18.16 7.517 00:13:18.16
498 CZ DOHNAL Václav Elda 12:32:18.18 7.517 00:13:18.18
499 IT DOBAI Marian Eurico 12:32:18.95 7.510 00:13:18.95
500 NO SAEVAREID Martin MS 32 12:32:20.78 7.493 00:13:20.78
501 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 12:32:21.54 7.486 00:13:21.54
502 CZ TRUKSA Vítězslav Spiridion 12:32:22.29 7.479 00:13:22.29
503 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 12:32:22.91 7.473 00:13:22.91
504 CZ HRUDA Jan Vízek 12:32:23.13 7.471 00:13:23.13
505 SK LATUS Vladimír Alica. 12:32:23.63 7.466 00:13:23.63
506 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Kajka 12:32:23.88 7.464 00:13:23.88
507 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Dodo* 12:32:24.12 7.462 00:13:24.12
508 AT KOGLER Leopold Smaragd K 12:32:24.45 7.459 00:13:24.45
509 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 12:32:24.74 7.456 00:13:24.74
510 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 12:32:24.83 7.455 00:13:24.83
511 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa 12:32:25.66 7.447 00:13:25.66
512 DE TEAM UELSEN Sarah 12:32:26.38 7.441 00:13:26.38
513 BE PIPA ELITE CENTER PEC 158 12:32:26.71 7.438 00:13:26.71
514 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 12:32:27.08 7.434 00:13:27.08
515 SK HRNČIAR Peter Peter. 12:32:27.65 7.429 00:13:27.65
516 BE GODDERIS Linda Alfa 12:32:27.81 7.427 00:13:27.81
517 IT DOBAI Marian Esprit 12:32:28.21 7.424 00:13:28.21
518 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 12:32:28.37 7.422 00:13:28.37
519 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 12:32:28.68 7.419 00:13:28.68
520 DE SCHWARM Claudia Anna. 12:32:29.59 7.411 00:13:29.59
521 SK PAVČO Ján Diana 12:32:30.02 7.407 00:13:30.02
522 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 12:32:30.35 7.404 00:13:30.35
523 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Luisa 12:32:30.68 7.401 00:13:30.68
524 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 12:32:32.38 7.386 00:13:32.38
525 SLO STOPA Team Van Damme 12:32:32.46 7.385 00:13:32.46
526 CZ VEVERKA Karel Gripen 12:32:32.78 7.382 00:13:32.78
527 IT DOBAI Marian Esko 12:32:33.24 7.378 00:13:33.24
528 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Káťa 12:32:33.57 7.375 00:13:33.57
529 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 12:32:33.75 7.373 00:13:33.75
530 DE K.H.WICHERT Team B Břeclav 12:32:34.50 7.366 00:13:34.50
531 CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic 12:32:35.44 7.358 00:13:35.44
532 BE HIMBRECHT PIGEONS Elise 12:32:36.04 7.353 00:13:36.04
533 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 12:32:37.16 7.343 00:13:37.16
534 DE WINGS 2 WIN Sanches 12:32:38.56 7.330 00:13:38.56
535 CZ MAČALA Zdeněk Gonstabler 12:32:39.49 7.322 00:13:39.49
536 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 12:32:41.57 7.303 00:13:41.57
537 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 12:32:41.99 7.299 00:13:41.99
538 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter 12:32:42.23 7.297 00:13:42.23
539 AT NÖRES & OFNER Team N 01 12:32:42.67 7.293 00:13:42.67
540 SK LESNICKÝ Jozef Mima 12:32:43.21 7.289 00:13:43.21
541 NO SAEVAREID Martin MS 13 12:32:43.70 7.284 00:13:43.70
542 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 12:32:44.01 7.281 00:13:44.01
543 SK COMOREK Pavel Havana 12:32:44.20 7.280 00:13:44.20
544 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 12:32:44.61 7.276 00:13:44.61
545 CZ NERS Jaroslav Louisina 12:32:44.82 7.274 00:13:44.82
546 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 12:32:45.63 7.267 00:13:45.63
547 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 12:32:45.98 7.264 00:13:45.98
548 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 12:32:46.95 7.256 00:13:46.95
549 CZ KAREL Team AC/DC 12:32:47.41 7.252 00:13:47.41
550 CZ KOVAČÍK Štefan Kara 12:32:49.32 7.235 00:13:49.32
551 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 12:32:50.58 7.224 00:13:50.58
552 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 12:32:50.73 7.223 00:13:50.73
553 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 12:32:51.17 7.219 00:13:51.17
554 DE WINGS 2 WIN Gomes 12:32:52.05 7.211 00:13:52.05
555 NL WASSENAAR Bram Brass 12:32:52.96 7.203 00:13:52.96
556 ES TANDEM IN MEMORIAM Gita 12:32:53.16 7.201 00:13:53.16
557 CZ STRNAD Jaroslav Schali 12:32:54.24 7.192 00:13:54.24
558 BE DENYS Emiel Baky 12:32:55.51 7.181 00:13:55.51
559 AT IVANSCHITZ Clemens Merkura 12:32:56.99 7.169 00:13:56.99
560 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 12:32:57.04 7.168 00:13:57.04
561 AT PILLWEIN Herbert Apolo-P 12:32:57.54 7.164 00:13:57.54
562 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apache 12:32:57.70 7.162 00:13:57.70
563 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 12:32:58.12 7.159 00:13:58.12
564 IT PALTRINIERI Cristiano Combo 12:32:59.13 7.150 00:13:59.13
565 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 12:32:59.98 7.143 00:13:59.98
566 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas New Lucius 12:33:00.22 7.141 00:14:00.22
567 DE MARQUART & SÖHNE Maroc 12:33:00.87 7.135 00:14:00.87
568 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 12:33:01.46 7.130 00:14:01.46
569 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Pat 12:33:01.58 7.129 00:14:01.58
570 CZ ADAMEC Lubomír Drak 12:33:02.63 7.121 00:14:02.63
571 DE BEHLKE Andreas Rainbow 12:33:03.18 7.116 00:14:03.18
572 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Dejl 12:33:03.97 7.109 00:14:03.97
573 SK SELECKÝ Juraj Baxo 12:33:04.87 7.102 00:14:04.87
574 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 12:33:05.17 7.099 00:14:05.17
575 AT GEIST Werner Benno My 12:33:05.52 7.096 00:14:05.52
576 GR ASLANIDIS G & D Grego 12:33:06.32 7.090 00:14:06.32
577 CZ GORČÍK František Bára 12:33:07.89 7.076 00:14:07.89
578 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 12:33:08.86 7.068 00:14:08.86
579 AT GRATZER Marco Luna 12:33:09.02 7.067 00:14:09.02
580 CZ BARTOŠ Radek Meggi 12:33:09.78 7.061 00:14:09.78
581 CZ LOVEČEK Alois Toba 12:33:10.05 7.058 00:14:10.05
582 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 12:33:11.05 7.050 00:14:11.05
583 CZ HRUDA Jan Masopust 12:33:12.10 7.041 00:14:12.10
584 SK BINDAS Štefan jun. Toby 12:33:12.94 7.034 00:14:12.94
585 SK DZURÁK Martin Yvon 12:33:16.69 7.004 00:14:16.69
586 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 12:33:17.51 6.997 00:14:17.51
587 SK MINÁRIK Jozef Dada* 12:33:18.56 6.988 00:14:18.56
588 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 12:33:21.76 6.962 00:14:21.76
589 CZ LOVEČEK Alois Aďula 12:33:22.35 6.958 00:14:22.35
590 CZ BARTL Pavel Spown 7 12:33:24.37 6.941 00:14:24.37
591 CZ ALBRECHT Jiří Entony 1 12:33:25.83 6.930 00:14:25.83
592 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudyka 12:33:26.28 6.926 00:14:26.28
593 NL WASSENAAR Bram Bragi 12:33:27.32 6.918 00:14:27.32
594 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 12:33:28.50 6.908 00:14:28.50
595 SK PAJTA Vladimír Kačena 12:33:29.39 6.901 00:14:29.39
596 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Pepa 12:33:29.81 6.898 00:14:29.81
597 SK NEKORANEC Ivan Laky 12:33:30.48 6.893 00:14:30.48
598 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 12:33:35.17 6.856 00:14:35.17
599 CZ BARTOŠ Radek Saly 12:33:35.69 6.852 00:14:35.69
600 SK GEMELA Štefan Bongo 12:33:36.37 6.846 00:14:36.37
601 BE ALINE Chantal 1 12:33:36.55 6.845 00:14:36.55
602 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 12:33:37.03 6.841 00:14:37.03
603 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 12:33:37.79 6.835 00:14:37.79
604 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sioux 12:33:38.45 6.830 00:14:38.45
605 SK FABIAN František Fabia Lara 12:33:38.83 6.827 00:14:38.83
606 AT GEIST Werner Gregor My 12:33:40.18 6.817 00:14:40.18
607 CZ VÍTEK Jan Darja 12:33:41.52 6.806 00:14:41.52
608 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 12:33:42.76 6.797 00:14:42.76
609 CZ RANDJÁK R & M Probe 12:33:43.50 6.791 00:14:43.50
610 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 5 12:33:44.50 6.783 00:14:44.50
611 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 12:33:45.80 6.774 00:14:45.80
612 BE DE SCHRYVER - VANDEPITTE Barabas 12:33:48.28 6.755 00:14:48.28
613 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 12:33:50.64 6.737 00:14:50.64
614 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 12:33:53.15 6.718 00:14:53.15
615 CZ HLOŽEK Josef Patras 12:33:54.03 6.711 00:14:54.03
616 DE SG SCHMIDT - SOMMER Navaho 12:33:54.90 6.705 00:14:54.90
617 BE DENYS Emiel Baiker 12:33:55.06 6.703 00:14:55.06
618 PT SPORTING PIGEONS TEAM Polar 12:33:55.50 6.700 00:14:55.50
619 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Čip 12:33:57.20 6.687 00:14:57.20
620 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 12:34:00.29 6.665 00:15:00.29
621 ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01 12:34:01.28 6.657 00:15:01.28
622 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 12:34:04.87 6.631 00:15:04.87
623 CZ POLEHŇA František Klára. 12:34:05.29 6.628 00:15:05.29
624 SK BINDAS Štefan jun. Delfi 12:34:07.02 6.615 00:15:07.02
625 SK JANOŠKO Slavomír Niki 12:34:07.63 6.611 00:15:07.63
626 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Hermiene 12:34:08.66 6.603 00:15:08.66
627 SK POLAČEK Viliam & Michal Branco Boy 12:34:09.14 6.600 00:15:09.14
628 DE MÜLLER Wolfgang Muck 12:34:09.70 6.596 00:15:09.70
629 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 12:34:10.99 6.586 00:15:10.99
630 SK BLAŠKO Ivan Zora 12:34:12.57 6.575 00:15:12.57
631 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 1. 12:34:15.17 6.556 00:15:15.17
632 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 12:34:17.06 6.543 00:15:17.06
633 SK HRNČIAR Peter Miro 12:34:22.78 6.502 00:15:22.78
634 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 12:34:23.33 6.498 00:15:23.33
635 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 12:34:23.77 6.495 00:15:23.77
636 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 12:34:26.24 6.478 00:15:26.24
637 SK KUPČO Pavol Aĺa 12:34:26.69 6.475 00:15:26.69
638 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 928 12:34:30.23 6.450 00:15:30.23
639 BE FAMILIE SCHREEL DS 12 12:34:34.22 6.422 00:15:34.22
640 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 12:34:34.71 6.419 00:15:34.71
641 CZ NOVÁK František Bruno 12:34:36.50 6.407 00:15:36.50
642 NO SAEVAREID Martin MS 39 12:34:37.21 6.402 00:15:37.21
643 DE WINGS 2 WIN Ronalda 12:34:37.96 6.397 00:15:37.96
644 DE TEAM UELSEN Emily 12:34:39.03 6.390 00:15:39.03
645 CZ DYNKA Miroslav Alžběta 12:34:40.25 6.381 00:15:40.25
646 CZ JAKUBČÍK Petr Bivoj 12:34:42.75 6.364 00:15:42.75
647 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 12:34:44.39 6.353 00:15:44.39
648 IT SICILIA INSIEME Team Ilya 12:34:46.47 6.339 00:15:46.47
649 SK GEMELA Štefan Skywalker 12:34:46.53 6.339 00:15:46.53
650 SK MINÁRIK Jozef Deno 12:34:47.44 6.333 00:15:47.44
651 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 12:34:47.78 6.331 00:15:47.78
652 SK FIALA Alexander + Tomáš Šanka 12:34:48.21 6.328 00:15:48.21
653 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Tamy 12:34:48.97 6.323 00:15:48.97
654 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha 12:34:49.33 6.320 00:15:49.33
655 SK DREXLEROVÁ Helena Tau 12:34:50.63 6.312 00:15:50.63
656 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts IV. 12:34:52.59 6.299 00:15:52.59
657 CZ PROFI TEAM Ajka 12:34:54.53 6.286 00:15:54.53
658 CZ REIN Jan Ali 12:35:01.70 6.239 00:16:01.70
659 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 922 12:35:02.43 6.234 00:16:02.43
660 DE GOETZ Guenter Zelda 12:35:10.60 6.182 00:16:10.60
661 DE SCHEPER Günter Golden Egy 18 12:35:14.07 6.160 00:16:14.07
662 SK PJ PIGEONS Team PJ Filies 12:35:15.40 6.151 00:16:15.40
663 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 12:35:15.52 6.151 00:16:15.52
664 DE SG SCHMIDT - SOMMER Blackfeet 12:35:16.42 6.145 00:16:16.42
665 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Effendi 12:35:18.41 6.132 00:16:18.41
666 SK MATÚŠ Július Magda 12:35:22.51 6.107 00:16:22.51
667 DE LECKE Theo & Markus Favorit 12:35:25.54 6.088 00:16:25.54
668 CZ HAVLÍK Antonín Eli 2 12:35:27.41 6.077 00:16:27.41
669 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic Blue Bastek 12:35:30.41 6.058 00:16:30.41
670 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny 12:35:31.80 6.050 00:16:31.80
671 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 12:35:33.07 6.042 00:16:33.07
672 SK BINDAS Štefan jun. Bambi. 12:35:35.41 6.028 00:16:35.41
673 DE SG SCHMIDT - SOMMER Crow 12:35:39.38 6.004 00:16:39.38
674 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 12:35:42.05 5.988 00:16:42.05
675 CZ DUDA Přemysl Zdenek 12:35:44.39 5.974 00:16:44.39
676 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Arnošt 12:35:47.54 5.955 00:16:47.54
677 SK DROPPA Dušan Dáša 12:35:48.74 5.948 00:16:48.74
678 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 12:35:50.21 5.939 00:16:50.21
679 BE HESSELS Johan Rieke 12:35:52.28 5.927 00:16:52.28
680 CZ REIN Jan Miki 12:35:53.62 5.919 00:16:53.62
681 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 12:35:57.10 5.899 00:16:57.10
682 SK JARIAS Jozef Dodo 12:35:57.79 5.895 00:16:57.79
683 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 12:35:58.49 5.891 00:16:58.49
684 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 12:35:58.74 5.890 00:16:58.74
685 CZ BARTOŠ Radek Saša 12:35:59.96 5.883 00:16:59.96
686 GR ASLANIDIS G & D Gritt 12:36:00.17 5.881 00:17:00.17
687 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia 12:36:01.31 5.875 00:17:01.31
688 DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party 12:36:05.71 5.850 00:17:05.71
689 AT GRATZER Marco Little Ben 12:36:06.45 5.845 00:17:06.45
690 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 12:36:08.37 5.834 00:17:08.37
691 DE BRAND Reinhard & YU TAO Sven 12:36:09.73 5.827 00:17:09.73
692 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 12:36:10.88 5.820 00:17:10.88
693 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 12:36:12.27 5.812 00:17:12.27
694 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 12:36:18.31 5.779 00:17:18.31
695 CZ UHERKOVI bratři ZA 2 12:36:18.61 5.777 00:17:18.61
696 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandy 12:36:20.54 5.766 00:17:20.54
697 SK DREXLEROVÁ Helena Lygia 12:36:21.08 5.763 00:17:21.08
698 CZ GROH Aleš Alda Star 12:36:24.01 5.747 00:17:24.01
699 DE HUBER TEAM Adamos 12:36:25.39 5.739 00:17:25.39
700 DE TEAM UELSEN Jan. 12:36:25.88 5.737 00:17:25.88
701 DE TEAM UELSEN Jonas 12:36:29.85 5.715 00:17:29.85
702 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Lucas Go 12:36:32.44 5.701 00:17:32.44
703 NL BAS VAN BEVEREN Chance 12:36:32.90 5.699 00:17:32.90
704 FR SYLVAIN Henry Moulin 12:36:36.81 5.677 00:17:36.81
705 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 12:36:37.39 5.674 00:17:37.39
706 CZ MAČALA Zdeněk Gradina 12:36:37.76 5.672 00:17:37.76
707 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 12:36:38.70 5.667 00:17:38.70
708 BE HESSELS Johan Broes 12:36:40.72 5.657 00:17:40.72
709 UK CHADWICK Mike Teddy 12:36:44.01 5.639 00:17:44.01
710 CZ BARTL Pavel Spown 1 12:36:44.64 5.636 00:17:44.64
711 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 12:36:47.03 5.623 00:17:47.03
712 CZ JAVŮREK Miloš Pulice 12:36:48.21 5.617 00:17:48.21
713 CZ JAVŮREK Miloš Merlose 12:36:49.42 5.611 00:17:49.42
714 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 12:36:50.99 5.602 00:17:50.99
715 AT GRATZER Marco Mickey 12:36:51.36 5.600 00:17:51.36
716 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 12:36:52.11 5.596 00:17:52.11
717 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 12:36:55.26 5.580 00:17:55.26
718 CZ MACHALA František Rocky. 12:36:55.70 5.578 00:17:55.70
719 CZ GRUBER Lubomír Luboš 12:36:58.15 5.565 00:17:58.15
720 BE DENYS Emiel Balki 12:36:58.90 5.561 00:17:58.90
721 DE KAMP v.d. Horst Elke 12:36:59.36 5.559 00:17:59.36
722 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 12:37:01.51 5.548 00:18:01.51
723 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 12:37:04.32 5.533 00:18:04.32
724 SK MAJDÁK Michal Citrin 12:37:04.74 5.531 00:18:04.74
725 DE B & G RACING TEAM Rocket 12:37:05.79 5.526 00:18:05.79
726 DE FISCHER Lothar Figaro 12:37:08.21 5.514 00:18:08.21
727 BE ALINE Celien 2 12:37:11.11 5.499 00:18:11.11
728 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 12:37:12.81 5.490 00:18:12.81
729 DE SCHEPER Günter Golden Egy 17 12:37:15.81 5.475 00:18:15.81
730 AT BUCHTELE Matthias Thebian 12:37:19.18 5.459 00:18:19.18
731 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 12:37:24.22 5.434 00:18:24.22
732 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 12:37:33.31 5.389 00:18:33.31
733 SK DREXLEROVÁ Helena Benoni 12:37:37.77 5.368 00:18:37.77
734 CZ KOTÁSEK František Francos 12:37:39.19 5.361 00:18:39.19
735 BE HESSELS Johan Dirk 12:37:44.29 5.337 00:18:44.29
736 DE DEBUS Gerhard Burlie 12:37:45.16 5.333 00:18:45.16
737 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 12:37:54.53 5.289 00:18:54.53
738 SK KUPČO Pavol Linda. 12:37:55.68 5.283 00:18:55.68
739 BE DENYS Emiel Baldur 12:37:59.04 5.268 00:18:59.04
740 SK BLAŠKO Miroslav Rossi 12:38:04.37 5.243 00:19:04.37
741 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 12:38:17.52 5.183 00:19:17.52
742 CZ REIN Jan Oli 12:38:19.95 5.173 00:19:19.95
743 SK BINDAS Štefan jun. Marko 12:38:22.83 5.160 00:19:22.83
744 CZ OSIČKA František Marty 12:38:28.29 5.136 00:19:28.29
745 CZ KRATOCHVÍL Dušan Vitál 12:38:29.60 5.130 00:19:29.60
746 DE DEBUS Gerhard Flori 12:38:32.32 5.118 00:19:32.32
747 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bacha Na Me 12:38:32.89 5.116 00:19:32.89
748 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 12:38:33.46 5.113 00:19:33.46
749 IT PALTRINIERI Cristiano Capox 12:38:34.97 5.107 00:19:34.97
750 BE DENYS Rebecca Accent 12:38:35.29 5.105 00:19:35.29
751 CZ SZERENCSÉS Josef Spiros 12:38:37.42 5.096 00:19:37.42
752 CZ DUDA Přemysl Mirek 12:38:39.43 5.087 00:19:39.43
753 CZ HLOŽEK Josef Athlon 12:38:40.01 5.085 00:19:40.01
754 DE SCHWARM Claudia Egon 12:38:41.73 5.077 00:19:41.73
755 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Hary 12:38:44.76 5.064 00:19:44.76
756 NO SAEVAREID Martin MS 37 12:38:48.44 5.049 00:19:48.44
757 CZ REIN Jan Viki 12:38:49.20 5.045 00:19:49.20
758 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 12:38:52.49 5.031 00:19:52.49
759 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Ebro 12:38:54.96 5.021 00:19:54.96
760 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 12:38:55.32 5.020 00:19:55.32
761 DE MARQUART & SÖHNE Marmotte 12:38:57.45 5.011 00:19:57.45
762 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 12:39:00.38 4.998 00:20:00.38
763 CZ VACEK Josef Merlin 12:39:00.64 4.997 00:20:00.64
764 CZ OSIČKA František Hopka 12:39:03.49 4.986 00:20:03.49
765 BE VANHEE Johan Eclair 12:39:04.22 4.982 00:20:04.22
766 PL KONIOR Józef Aga 12:39:09.23 4.962 00:20:09.23
767 BE DENYS Rebecca Achim 12:39:09.83 4.959 00:20:09.83
768 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 12:39:11.12 4.954 00:20:11.12
769 CZ HLOŽEK Josef Hyguardo 12:39:12.97 4.947 00:20:12.97
770 SK LAŠ Vladimír Las 4 12:39:16.84 4.931 00:20:16.84
771 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gaggi Jo 12:39:17.42 4.928 00:20:17.42
772 BE ALINE Celien 1 12:39:18.67 4.923 00:20:18.67
773 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 12:39:24.65 4.899 00:20:24.65
774 DE K.H.WICHERT Team B Klatovy 12:39:32.89 4.867 00:20:32.89
775 UK CHADWICK Mike Richard 12:39:35.46 4.856 00:20:35.46
776 AT IVANSCHITZ Clemens Saturn 12:39:47.13 4.811 00:20:47.13
777 CZ JAVŮREK Miloš Marcois 12:39:48.42 4.806 00:20:48.42
778 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 12:39:55.50 4.779 00:20:55.50
779 TR KARAKURT PIGEONS Ozan 12:40:03.63 4.748 00:21:03.63
780 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 12:40:05.70 4.740 00:21:05.70
781 DE HESSENBOYS Team Olli 12:40:16.95 4.699 00:21:16.95
782 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 12:40:20.95 4.684 00:21:20.95
783 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 09 12:40:27.32 4.661 00:21:27.32
784 SK GEMELA Štefan Deisy 12:40:31.20 4.647 00:21:31.20
785 SK LATUS Vladimír Raketa 12:40:39.49 4.617 00:21:39.49
786 BE DENYS Rebecca Abrak 12:40:44.84 4.598 00:21:44.84
787 CZ HLOŽEK Josef Rumor 12:40:51.35 4.575 00:21:51.35
788 DE SCHWARM Claudia Victory Tilly 12:40:51.98 4.573 00:21:51.98
789 CZ GRUBER Simon Tereza 12:41:16.46 4.489 00:22:16.46
790 SK HROZEN Peter Žaneta 12:41:20.43 4.476 00:22:20.43
791 CZ ECHTNER Antonín JackyG 12:41:29.78 4.445 00:22:29.78
792 CZ LAŇKA Alfons Petra 12:41:33.55 4.433 00:22:33.55
793 CZ HRUDA Jan Viktor. 12:41:36.79 4.422 00:22:36.79
794 CZ OSIČKA František Verva 12:41:41.15 4.408 00:22:41.15
795 SK BINDAS Štefan jun. Pippi 12:41:45.53 4.394 00:22:45.53
796 SK LATUS Vladimír Romeo. 12:41:47.67 4.387 00:22:47.67
797 SK NEKORANEC Ivan Aida. 12:41:50.91 4.377 00:22:50.91
798 CZ JAVŮREK Miloš Darkin 12:41:54.19 4.366 00:22:54.19
799 SK HORŇÁČEK Miroslav Gogo 12:42:00.70 4.346 00:23:00.70
800 CZ KUBÁČEK Lubomír Argema 12:42:07.26 4.325 00:23:07.26
801 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Shenzou 12:42:11.85 4.311 00:23:11.85
802 SK FEKIAČ + KASAN Janka 12:42:14.54 4.302 00:23:14.54
803 SK FIALA Alexander + Tomáš Soni 12:42:18.53 4.290 00:23:18.53
804 AT PILLWEIN Herbert Bea-P 12:42:23.74 4.274 00:23:23.74
805 BE LOFT LEFEVRE Chris 730 12:42:27.29 4.264 00:23:27.29
806 SK VALACHOVIČ Milan Carles 12:42:33.91 4.244 00:23:33.91
807 CZ BERNHARD Karel Güda 12:42:36.03 4.237 00:23:36.03
808 CZ BOROVIČKA Ladislav Marge 12:42:39.18 4.228 00:23:39.18
809 SK DREXLEROVÁ Helena Zalika 12:42:45.44 4.209 00:23:45.44
810 AT KOCH Josef G 12:42:48.51 4.200 00:23:48.51
811 PL KASZUBA Andrej Pyrus 12:42:54.82 4.182 00:23:54.82
812 CZ LOVEČEK Alois Naťa 12:42:57.51 4.174 00:23:57.51
813 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 12:43:01.71 4.162 00:24:01.71
814 DE PREUSSEN DERBY Team Snakebite 12:43:09.34 4.140 00:24:09.34
815 CZ VACEK Josef Vojda 12:43:25.52 4.094 00:24:25.52
816 DE LANG Karl Heinz Oliver 12:43:31.27 4.078 00:24:31.27
817 DE K.H.WICHERT Kladno 12:43:31.78 4.077 00:24:31.78
818 DE WOLF Team Wolf 12:43:38.14 4.059 00:24:38.14
819 DE K.H.WICHERT Liberec 12:43:45.98 4.038 00:24:45.98
820 DE HUBER TEAM Troster 12:43:49.01 4.030 00:24:49.01
821 CZ SUCHÁNEK Břetislav Anny 12:43:54.01 4.016 00:24:54.01
822 CZ DYNKA Miroslav Alice 12:43:58.31 4.005 00:24:58.31
823 CZ MAREČEK Karel Šimi 12:44:01.77 3.995 00:25:01.77
824 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Bale 12:44:05.95 3.984 00:25:05.95
825 BE TAVEIRNE Francky Cairo 12:44:06.78 3.982 00:25:06.78
826 CZ VALENTA Jiří Terinka 12:44:07.80 3.979 00:25:07.80
827 SK LAŠ Vladimír Las 1 12:44:14.04 3.963 00:25:14.04
828 SK PRIEHODA Ján & Ivana Niké 12:44:14.57 3.962 00:25:14.57
829 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Picollo 12:44:16.27 3.957 00:25:16.27
830 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 12:44:19.25 3.949 00:25:19.25
831 SK JARIAS Jozef Buco 12:44:21.83 3.943 00:25:21.83
832 CZ KYTLICA Jan Kaťa. 12:44:24.97 3.935 00:25:24.97
833 DE HESSENBOYS Team Harley 12:44:26.14 3.931 00:25:26.14
834 BE TAVEIRNE Francky Capo 12:44:28.03 3.927 00:25:28.03
835 DE BEHLKE Andreas Storm 12:44:29.03 3.924 00:25:29.03
836 CZ MACHALA František Karel 12:44:29.95 3.922 00:25:29.95
837 NL NICO VAN VEEN Nicki 12:44:41.99 3.891 00:25:41.99
838 CZ JAKUBČÍK Petr Peetra 12:44:42.88 3.889 00:25:42.88
839 CZ KOVAČÍK Štefan Beta. 12:44:49.63 3.872 00:25:49.63
840 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 12:44:50.95 3.869 00:25:50.95
841 SK FORGÁČ & KASAN Team Rezkátor 12:44:51.60 3.867 00:25:51.60
842 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic Blue 28 12:44:53.21 3.863 00:25:53.21
843 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 12:44:56.19 3.856 00:25:56.19
844 DE HIENZSCH Frank Haakon 12:44:56.55 3.855 00:25:56.55
845 SK FEKIAČ + KASAN Frederika 12:44:58.25 3.850 00:25:58.25
846 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Teri 12:45:01.22 3.843 00:26:01.22
847 CZ LAŇKA Alfons Vojta 12:45:01.57 3.842 00:26:01.57
848 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Mirka 12:45:01.73 3.842 00:26:01.73
849 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 12:45:02.96 3.839 00:26:02.96
850 SK FLIMEL Miroslav Atos. 12:45:03.48 3.838 00:26:03.48
851 TR KARAKURT PIGEONS Karakurt 12:45:04.49 3.835 00:26:04.49
852 BE DENYS Emiel Bandit 12:45:07.29 3.828 00:26:07.29
853 BE VANHEE Johan Tompoes 12:45:07.84 3.827 00:26:07.84
854 IT LARO Ervin Weg 12:45:11.24 3.819 00:26:11.24
855 CZ POLEHŇA František Mery 12:45:14.13 3.812 00:26:14.13
856 CZ GRUBER Simon Dynamit. 12:45:17.95 3.802 00:26:17.95
857 DE PREUSSEN DERBY Team Tinchen 12:45:18.65 3.801 00:26:18.65
858 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Sergio 12:45:19.04 3.800 00:26:19.04
859 PL WÓJCIK Piotr Diablo 12:45:19.80 3.798 00:26:19.80
860 CZ HLOŽEK Josef Elixer 12:45:22.66 3.791 00:26:22.66
861 PL WÓJCIK Piotr Miss 12:45:25.65 3.784 00:26:25.65
862 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Red - Gun 12:45:27.90 3.779 00:26:27.90
863 CZ MARŠÁLEK Pavel Ronaldo* 12:45:30.75 3.772 00:26:30.75
864 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer VI. 12:45:32.75 3.767 00:26:32.75
865 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 12:45:33.02 3.766 00:26:33.02
866 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 12:45:33.39 3.766 00:26:33.39
867 CZ LAŇKA Alfons Fony 12:45:33.80 3.765 00:26:33.80
868 DE LANG Karl Heinz Margit 12:45:38.29 3.754 00:26:38.29
869 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 12:45:38.51 3.753 00:26:38.51
870 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 12:45:39.08 3.752 00:26:39.08
871 CZ JURA Vladimír Princezna 12:45:39.76 3.751 00:26:39.76
872 BE SAUVAGE Laurent Berry 12:45:41.34 3.747 00:26:41.34
873 DE MARQUART & SÖHNE Marouff 12:45:41.84 3.746 00:26:41.84
874 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 12:45:42.03 3.745 00:26:42.03
875 CZ PŘÍVARA Vladimír Růža 12:45:43.29 3.742 00:26:43.29
876 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 12:45:45.14 3.738 00:26:45.14
877 DE SCHWARM Claudia Queen L 12:45:46.48 3.735 00:26:46.48
878 AT WALDER Florian Bruce 12:45:47.13 3.733 00:26:47.13
879 DE GRÜTER Herbert Grimal 12:45:47.58 3.732 00:26:47.58
880 DE HIENZSCH Frank Habel 12:45:48.32 3.731 00:26:48.32
881 CZ MARŠÁLEK Pavel Donald. 12:45:52.09 3.722 00:26:52.09
882 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 12:45:52.89 3.720 00:26:52.89
883 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Sisi 12:45:54.67 3.716 00:26:54.67
884 DE TEAM SASSE/WELZEL Möll.-Kes.Bro.5 12:45:57.28 3.710 00:26:57.28
885 SK PAJTA Vladimír Rutinka 12:45:59.64 3.705 00:26:59.64
886 DE HUBER TEAM Patrick 12:46:00.09 3.703 00:27:00.09
887 NL VOLLEBEEK Randy Billy 12:46:00.34 3.703 00:27:00.34
888 PT SPORTING PIGEONS TEAM Porto 12:46:00.87 3.702 00:27:00.87
889 DE GRÜTER Herbert Gringo 12:46:01.38 3.701 00:27:01.38
890 SK MAJDÁK Michal Jantar 12:46:04.71 3.693 00:27:04.71
891 CZ DYNKA Miroslav Andrea 12:46:05.68 3.691 00:27:05.68
892 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Chilly 12:46:06.38 3.689 00:27:06.38
893 SK MAKOŠ Ján + Ĺubica Ĺubica 12:46:07.04 3.688 00:27:07.04
894 DE GOETZ Guenter Zart 12:46:07.60 3.686 00:27:07.60
895 DE LECKE Theo & Markus Wien 12:46:08.90 3.683 00:27:08.90
896 BE DENYS Rebecca Abbi 12:46:13.08 3.674 00:27:13.08
897 AT KÖNIGSECKER Thomas Toni 12:46:13.51 3.673 00:27:13.51
898 DE MÜLLER Tim + Uwe Timul 12:46:13.91 3.672 00:27:13.91
899 DE TEAM SASSE/WELZEL Kesp.-Schleswig 12:46:19.42 3.660 00:27:19.42
900 AT ANZENBERGER Franz Ernst 12:46:23.90 3.650 00:27:23.90
901 DE LANG Karl Heinz Olaf 12:46:25.21 3.647 00:27:25.21
902 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 12:46:25.68 3.646 00:27:25.68
903 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 12:46:26.51 3.644 00:27:26.51
904 BE SAUVAGE Laurent Boa 12:46:28.48 3.640 00:27:28.48
905 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Věra 12:46:28.94 3.639 00:27:28.94
906 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 12:46:32.62 3.631 00:27:32.62
907 DE HUBER TEAM Juliani 12:46:36.29 3.623 00:27:36.29
908 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom 12:46:37.10 3.621 00:27:37.10
909 SK PAJTA Vladimír Rika 12:46:38.19 3.618 00:27:38.19
910 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 12:46:40.32 3.614 00:27:40.32
911 DE RISING SUN Team RS 2 12:46:42.03 3.610 00:27:42.03
912 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 142 12:46:43.22 3.607 00:27:43.22
913 BE DENYS Emiel Baby 12:46:43.48 3.607 00:27:43.48
914 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Top Fighter 12:46:43.96 3.606 00:27:43.96
915 CZ KOCIÁN Milan Dynamit 12:46:44.93 3.604 00:27:44.93
916 NL HEINRICHS Team Tineke 12:46:45.71 3.602 00:27:45.71
917 SK POLAČEK Viliam & Michal Aneta. 12:46:49.66 3.594 00:27:49.66
918 NL MOL Ed Grote Witte 12:46:49.87 3.593 00:27:49.87
919 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn 12:46:50.97 3.591 00:27:50.97
920 CZ HAVLÍK Antonín Eli 1 12:46:55.29 3.581 00:27:55.29
921 SK CHALUPA Pavol Deno. 12:46:55.83 3.580 00:27:55.83
922 CZ MAYER Antonín Šarlstockx 12:46:57.33 3.577 00:27:57.33
923 NO SAEVAREID Martin MS 17 12:46:58.22 3.575 00:27:58.22
924 SK MAKOŠ Ján + Ĺubica Dominika 12:47:00.63 3.570 00:28:00.63
925 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Safran 12:47:02.44 3.566 00:28:02.44
926 AT KOCH Josef F 12:47:05.26 3.560 00:28:05.26
927 DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste 12:47:07.47 3.556 00:28:07.47
928 CZ BERNHARD Karel Horsta 12:47:07.94 3.555 00:28:07.94
929 SK VIDHOLD Miroslav Tutovka 12:47:08.85 3.553 00:28:08.85
930 AT GANGL Helmut Helmut 12:47:11.40 3.547 00:28:11.40
931 CZ KAREL Team Valivoko 12:47:13.99 3.542 00:28:13.99
932 CZ RANDJÁK R & M Viki. 12:47:14.31 3.541 00:28:14.31
933 DE LECKE Theo & Markus Berlin 12:47:19.56 3.530 00:28:19.56
934 DE TEAM UELSEN Dorette. 12:47:20.28 3.529 00:28:20.28
935 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lumpík 12:47:20.55 3.528 00:28:20.55
936 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Pipi 12:47:22.46 3.524 00:28:22.46
937 CZ M+M KOLÁŘ Team Vojtík 12:47:22.51 3.524 00:28:22.51
938 SLO STOPA Team Figara 12:47:26.60 3.516 00:28:26.60
939 IT SICILIA INSIEME Team Imbri 12:47:27.71 3.513 00:28:27.71
940 CZ HRUDA Jan Kato 12:47:32.02 3.505 00:28:32.02
941 SK BOROS Štefan Mazsola 12:47:33.65 3.501 00:28:33.65
942 CZ LAŇKA Alfons David 12:47:36.03 3.496 00:28:36.03
943 CZ JANEČEK Petr + František Xena 12:47:37.87 3.493 00:28:37.87
944 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 12:47:42.19 3.484 00:28:42.19
945 SK PAVČO Ján Maria* 12:47:44.98 3.478 00:28:44.98
946 DE MARQUART & SÖHNE Marten 12:47:45.08 3.478 00:28:45.08
947 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 12:47:48.79 3.471 00:28:48.79
948 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 12:47:50.73 3.467 00:28:50.73
949 CZ BARTOŠ Radek Bára. 12:47:51.05 3.466 00:28:51.05
950 CZ RANDJÁK R & M Nasty 12:47:52.68 3.463 00:28:52.68
951 AT KOCH Josef C 12:47:53.23 3.462 00:28:53.23
952 SK PAVČO Ján Filip 12:47:53.62 3.461 00:28:53.62
953 SK SELECKÝ Ján Joojo 12:47:59.02 3.450 00:28:59.02
954 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Adolf 12:48:00.10 3.448 00:29:00.10
955 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pogo 12:48:00.54 3.447 00:29:00.54
956 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 1 12:48:04.44 3.439 00:29:04.44
957 CZ BARTL Pavel Spown 3 12:48:04.57 3.439 00:29:04.57
958 CZ NERS Jaroslav Neros 12:48:05.31 3.438 00:29:05.31
959 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1 12:48:05.76 3.437 00:29:05.76
960 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Cocky 12:48:06.31 3.436 00:29:06.31
961 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 12:48:06.54 3.435 00:29:06.54
962 BE DENYS Rebecca Arno 12:48:06.76 3.435 00:29:06.76
963 DE GOETZ Guenter Zanuss 12:48:07.59 3.433 00:29:07.59
964 SK DZURÁK Martin Evon 12:48:08.66 3.431 00:29:08.66
965 CZ REIN Jan Hane 12:48:10.03 3.429 00:29:10.03
966 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 12:48:11.12 3.426 00:29:11.12
967 BE FAMILIE SCHREEL DS 10 12:48:12.45 3.424 00:29:12.45
968 CZ MAČALA Zdeněk Gabin 12:48:13.40 3.422 00:29:13.40
969 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 12:48:18.43 3.412 00:29:18.43
970 BE HESSELS Johan Hanne 12:48:18.72 3.412 00:29:18.72
971 CZ JANEČEK Petr + František Atoom 12:48:19.08 3.411 00:29:19.08
972 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 12:48:20.35 3.408 00:29:20.35
973 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 12:48:21.17 3.407 00:29:21.17
974 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 7 12:48:21.34 3.406 00:29:21.34
975 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 055 12:48:21.51 3.406 00:29:21.51
976 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 12:48:21.77 3.406 00:29:21.77
977 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 12:48:22.36 3.405 00:29:22.36
978 NL MOL Ed De Witte 12:48:22.47 3.404 00:29:22.47
979 AT PILLWEIN Herbert Felix-P 12:48:23.84 3.402 00:29:23.84
980 SLO STOPA Team Vision of the Sky 12:48:25.02 3.399 00:29:25.02
981 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 12:48:25.92 3.398 00:29:25.92
982 NL BAS VAN BEVEREN Rocket. 12:48:26.52 3.397 00:29:26.52
983 SK MAJDÁK Michal Apatit 12:48:27.02 3.396 00:29:27.02
984 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Muška 12:48:27.30 3.395 00:29:27.30
985 BE TEAM NATURAL Native 12:48:27.63 3.394 00:29:27.63
986 CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior 12:48:27.95 3.394 00:29:27.95
987 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 12:48:28.28 3.393 00:29:28.28
988 CZ JAVŮREK Miloš Frank 12:48:29.10 3.392 00:29:29.10
989 DE SCHWARM Claudia Markus* 12:48:29.53 3.391 00:29:29.53
990 CZ YOUNG STARS Hvězda 12:48:29.69 3.390 00:29:29.69
991 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 12:48:30.17 3.390 00:29:30.17
992 CZ YOUNG STARS Karolína II. 12:48:31.28 3.387 00:29:31.28
993 AT WALDER Florian Electric Blue 12:48:32.03 3.386 00:29:32.03
994 SK FEKIAČ + KASAN Dodo. 12:48:33.02 3.384 00:29:33.02
995 CZ KUBÁČEK Lubomír Tři Sestry 12:48:34.32 3.382 00:29:34.32
996 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 12:48:34.80 3.381 00:29:34.80
997 DE HUBER TEAM Tutas 12:48:36.43 3.378 00:29:36.43
998 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 12:48:36.85 3.377 00:29:36.85
999 AT GEIST Werner Ernst My 12:48:37.34 3.376 00:29:37.34
1000 CZ SATORA Miroslav Blesk 12:48:38.46 3.374 00:29:38.46
1001 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 6 12:48:39.93 3.371 00:29:39.93
1002 BE TEAM NATURAL Natty 12:48:40.25 3.370 00:29:40.25
1003 SK MATÚŠ Július Agáta. 12:48:40.43 3.370 00:29:40.43
1004 SK NOVÁK Pavel Barka 12:48:40.63 3.370 00:29:40.63
1005 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elio 12:48:41.47 3.368 00:29:41.47
1006 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 12:48:42.74 3.366 00:29:42.74
1007 SK BLAŠKO Ivan Sára. 12:48:43.95 3.363 00:29:43.95
1008 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 12:48:44.39 3.362 00:29:44.39
1009 BE DENYS Rebecca Adeline 12:48:45.16 3.361 00:29:45.16
1010 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Suzuki 12:48:45.95 3.360 00:29:45.95
1011 DE GOETZ Guenter Zara 12:48:47.52 3.357 00:29:47.52
1012 SK EVIN Peter + Noemi Noemka PN 12:48:48.11 3.355 00:29:48.11
1013 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 12:48:48.91 3.354 00:29:48.91
1014 CZ LAŇKA Alfons Laura 12:48:49.47 3.353 00:29:49.47
1015 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 12:48:51.76 3.349 00:29:51.76
1016 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vanius 12:48:52.78 3.347 00:29:52.78
1017 SK HROZEN Peter Anička 12:48:53.65 3.345 00:29:53.65
1018 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 11 12:48:55.01 3.343 00:29:55.01
1019 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 12:48:55.80 3.341 00:29:55.80
1020 CZ JURA Vladimír Ondra 12:48:56.41 3.340 00:29:56.41
1021 SK PRIEHODA Ján & Ivana Rebeka 12:49:02.92 3.328 00:30:02.92
1022 BE SAUVAGE Laurent Biggy 12:49:04.71 3.325 00:30:04.71
1023 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 12:49:05.10 3.324 00:30:05.10
1024 CZ REIN Jan Felix 12:49:06.18 3.322 00:30:06.18
1025 BE ALINE Aline 1 12:49:08.47 3.318 00:30:08.47
1026 DE BEHLKE Andreas Sunshine 12:49:11.13 3.313 00:30:11.13
1027 NL BAS VAN BEVEREN Power 12:49:11.29 3.313 00:30:11.29
1028 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 12:49:11.61 3.312 00:30:11.61
1029 AT PÖTSCHER Günter Pansch 12:49:12.25 3.311 00:30:12.25
1030 DE GOETZ Guenter Zanny 12:49:13.34 3.309 00:30:13.34
1031 DE BRANDT Daniel Brandt 052 12:49:13.59 3.308 00:30:13.59
1032 BE VANHEE Johan Soes 12:49:15.40 3.305 00:30:15.40
1033 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 12:49:16.63 3.303 00:30:16.63
1034 AT POSCH Manfred MP 2 12:49:18.55 3.299 00:30:18.55
1035 SK HORŇÁČEK Miroslav Burg 12:49:19.25 3.298 00:30:19.25
1036 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petr 12:49:20.82 3.295 00:30:20.82
1037 CZ REIN Jan Sally 12:49:21.49 3.294 00:30:21.49
1038 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 12:49:21.93 3.293 00:30:21.93
1039 CZ MACHALA František Mohykán 12:49:22.87 3.292 00:30:22.87
1040 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 2 12:49:23.40 3.291 00:30:23.40
1041 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 12:49:23.80 3.290 00:30:23.80
1042 CZ BARTOŠ Radek Mrňka 12:49:24.07 3.289 00:30:24.07
1043 BE TAVEIRNE Francky Calvin 12:49:25.07 3.288 00:30:25.07
1044 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gold Veronicia 12:49:27.35 3.283 00:30:27.35
1045 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Šibal 12:49:30.50 3.278 00:30:30.50
1046 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 12:49:30.54 3.278 00:30:30.54
1047 DE WINGS 2 WIN Deco 12:49:31.11 3.277 00:30:31.11
1048 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Motobecane 12:49:31.83 3.275 00:30:31.83
1049 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy 12:49:32.05 3.275 00:30:32.05
1050 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit 12:49:33.43 3.273 00:30:33.43
1051 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 12:49:34.38 3.271 00:30:34.38
1052 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 12:49:34.96 3.270 00:30:34.96
1053 CZ LUNDÁK Pavel Adele 12:49:35.35 3.269 00:30:35.35
1054 CZ HLOŽEK Josef Hymack 12:49:35.70 3.269 00:30:35.70
1055 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 12:49:37.03 3.266 00:30:37.03
1056 NL BAS VAN BEVEREN Bas 12:49:37.29 3.266 00:30:37.29
1057 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 12:49:37.83 3.265 00:30:37.83
1058 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 12:49:40.21 3.260 00:30:40.21
1059 CZ HLOŽEK Josef Hyland 12:49:41.97 3.257 00:30:41.97
1060 CZ KYTLICA Jan Majda 12:49:45.01 3.252 00:30:45.01
1061 CZ KRATOCHVÍL Dušan Milián 12:49:46.18 3.250 00:30:46.18
1062 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 12:49:48.50 3.246 00:30:48.50
1063 PL KONIOR Józef Basia 12:49:48.77 3.245 00:30:48.77
1064 DE K.H.WICHERT Brno 12:49:50.74 3.242 00:30:50.74
1065 BE LOFT LEFEVRE Chris 732 12:49:51.64 3.240 00:30:51.64
1066 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 12:49:51.98 3.240 00:30:51.98
1067 BE FAMILIE SCHREEL DS 14 12:49:52.30 3.239 00:30:52.30
1068 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 3 12:49:52.70 3.239 00:30:52.70
1069 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1. 12:49:54.55 3.235 00:30:54.55
1070 CZ BARTOŠ Radek Bazi 12:49:55.57 3.234 00:30:55.57
1071 AT NÖRES & OFNER Team KO 2 12:49:56.14 3.233 00:30:56.14
1072 DE SCHWARM Claudia Abano As 12:49:56.90 3.231 00:30:56.90
1073 DE HUBER TEAM Scheemann 12:49:57.15 3.231 00:30:57.15
1074 SK PJ PIGEONS Team PJ Blikhel 12:50:00.32 3.225 00:31:00.32
1075 SK BLAŠKO Miroslav Franko 12:50:01.02 3.224 00:31:01.02
1076 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Répa 12:50:02.95 3.221 00:31:02.95
1077 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 12:50:03.07 3.220 00:31:03.07
1078 SK HROZEN Peter Jana 12:50:03.47 3.220 00:31:03.47
1079 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Stáša 12:50:04.29 3.218 00:31:04.29
1080 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Jana. 12:50:04.76 3.218 00:31:04.76
1081 BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe 12:50:05.23 3.217 00:31:05.23
1082 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Yamaha 12:50:05.71 3.216 00:31:05.71
1083 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 12:50:06.04 3.215 00:31:06.04
1084 DE HESSENBOYS Team Josef 12:50:06.98 3.214 00:31:06.98
1085 SK COMOREK Pavel Krym 12:50:08.04 3.212 00:31:08.04
1086 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 12:50:08.30 3.211 00:31:08.30
1087 CZ YOUNG STARS Lotta 12:50:08.60 3.211 00:31:08.60
1088 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Marv 12:50:08.88 3.210 00:31:08.88
1089 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Aplaus 12:50:10.41 3.208 00:31:10.41
1090 SK FLIMEL Miroslav Aďa 12:50:11.22 3.206 00:31:11.22
1091 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 12:50:11.56 3.206 00:31:11.56
1092 CZ HLOŽEK Josef Rivero 12:50:12.02 3.205 00:31:12.02
1093 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 12:50:12.92 3.204 00:31:12.92
1094 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 12:50:13.36 3.203 00:31:13.36
1095 AT GRATZER Werner Graden 12:50:15.19 3.200 00:31:15.19
1096 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Stress 12:50:16.03 3.198 00:31:16.03
1097 DE TEAM UELSEN Jörn 12:50:16.76 3.197 00:31:16.76
1097 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 12:50:16.76 3.197 00:31:16.76
1099 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 12:50:17.06 3.196 00:31:17.06
1100 CZ VLČEK Jiří JV 15 12:50:19.12 3.193 00:31:19.12
1101 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 12:50:19.77 3.192 00:31:19.77
1102 NL NICO VAN VEEN Nicla 12:50:20.74 3.190 00:31:20.74
1103 CZ RANDJÁK R & M Tomek 12:50:21.58 3.189 00:31:21.58
1104 CZ YOUNG STARS Eman 12:50:22.52 3.187 00:31:22.52
1105 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 4 12:50:22.95 3.186 00:31:22.95
1106 DE K.H.WICHERT Prag. 12:50:23.54 3.185 00:31:23.54
1107 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 12:50:24.14 3.184 00:31:24.14
1108 IT CELLI Pietro Tintin 12:50:26.41 3.181 00:31:26.41
1109 CZ YOUNG STARS Fuči 12:50:27.19 3.179 00:31:27.19
1110 SK MATÚŠ Július Rebeka. 12:50:27.79 3.178 00:31:27.79
1111 SK CHALUPA Pavol Max* 12:50:28.12 3.178 00:31:28.12
1112 DE LAURA SUNSHINE Team Blue Diamand 12:50:28.69 3.177 00:31:28.69
1113 CZ SATORA Miroslav Egon. 12:50:30.20 3.174 00:31:30.20
1114 DE BEHLKE Andreas Thunder 12:50:32.88 3.170 00:31:32.88
1115 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Petite Sezanne 60 12:50:34.03 3.168 00:31:34.03
1116 AT POSCH Manfred MP 1 12:50:34.68 3.167 00:31:34.68
1117 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 12:50:36.19 3.164 00:31:36.19
1118 SK PAVLÍČEK Ladislav Viktoria 12:50:36.68 3.163 00:31:36.68
1119 DE HIENZSCH Frank Hilton 12:50:37.09 3.163 00:31:37.09
1120 CZ SZERENCSÉS Josef Stevie 12:50:39.18 3.159 00:31:39.18
1121 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 12:50:40.28 3.157 00:31:40.28
1122 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 12:50:40.31 3.157 00:31:40.31
1123 DE SCHEPER Günter Golden Egy 22 12:50:41.13 3.156 00:31:41.13
1124 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 12:50:41.63 3.155 00:31:41.63
1125 AT RADU Constantin Mario 12:50:42.70 3.153 00:31:42.70
1126 DE K.H.WICHERT Team B Jablonec 12:50:43.86 3.151 00:31:43.86
1127 DE K.H.WICHERT Hradec Králové 12:50:44.24 3.151 00:31:44.24
1128 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 2 12:50:45.09 3.149 00:31:45.09
1129 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 12:50:45.72 3.148 00:31:45.72
1130 DE K.H.WICHERT Olomouc 12:50:46.20 3.148 00:31:46.20
1131 SK BLAŠKO Ivan Dede 12:50:46.53 3.147 00:31:46.53
1132 DE HUBER TEAM Smiley 12:50:46.78 3.147 00:31:46.78
1133 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 12:50:46.81 3.147 00:31:46.81
1134 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 12:50:47.11 3.146 00:31:47.11
1135 DE GRÜTER Herbert Grisby 12:50:47.57 3.145 00:31:47.57
1136 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 12:50:47.63 3.145 00:31:47.63
1137 SK PAJTA Vladimír Pinka 12:50:48.01 3.145 00:31:48.01
1138 DE HESSENBOYS Team Benadine 12:50:52.04 3.138 00:31:52.04
1139 SK PJ PIGEONS Team PJ Capri 12:50:52.62 3.137 00:31:52.62
1140 CZ JAKUBČÍK Petr Lukaas 12:50:52.80 3.137 00:31:52.80
1141 DE BRANDT Daniel Brandt 049 12:50:57.91 3.128 00:31:57.91
1142 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 3 12:50:58.29 3.128 00:31:58.29
1143 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 12:51:00.64 3.124 00:32:00.64
1144 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 12:51:04.13 3.118 00:32:04.13
1145 CZ RYŠAVÝ Roman Rocketto 12:51:06.45 3.115 00:32:06.45
1146 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman 12:51:07.54 3.113 00:32:07.54
1147 CZ HLOŽEK Josef Genius 12:51:08.93 3.111 00:32:08.93
1148 CZ KONOPÍK Jiří Soňa 12:51:10.55 3.108 00:32:10.55
1149 NL MOL Ed Edje 12:51:11.29 3.107 00:32:11.29
1150 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 12:51:11.66 3.106 00:32:11.66
1151 CZ VACEK Josef Čerčil 12:51:13.01 3.104 00:32:13.01
1152 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 12:51:18.92 3.095 00:32:18.92
1153 CZ BARTL Pavel Spown 9 12:51:20.85 3.091 00:32:20.85
1154 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 12:51:21.59 3.090 00:32:21.59
1155 DE BRANDT Daniel Brandt 050 12:51:23.27 3.088 00:32:23.27
1156 SK MATÚŠ Július Július 12:51:23.65 3.087 00:32:23.65
1157 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo 12:51:23.86 3.087 00:32:23.86
1158 DE BRANDT Daniel Brandt 051 12:51:24.03 3.086 00:32:24.03
1159 AT GRATZER Marco Barron 12:51:24.54 3.086 00:32:24.54
1160 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 12:51:26.17 3.083 00:32:26.17
1161 NL NICO VAN VEEN Nicco 12:51:28.92 3.079 00:32:28.92
1162 CZ BARTL Pavel Spown 12 12:51:31.63 3.074 00:32:31.63
1163 AT GRATZER Marco Schwejk 12:51:33.09 3.072 00:32:33.09
1164 NL NICO VAN VEEN Nicola 12:51:33.12 3.072 00:32:33.12
1165 DE FISCHER Lothar Fifti 12:51:34.86 3.069 00:32:34.86
1166 SK FIALA Alexander + Tomáš Toma 12:51:35.43 3.068 00:32:35.43
1167 SK LATUS Vladimír Vivien 12:51:35.55 3.068 00:32:35.55
1168 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 12:51:36.23 3.067 00:32:36.23
1169 NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho 12:51:37.88 3.065 00:32:37.88
1170 SK PAVČO Ján Ján 12:51:38.18 3.064 00:32:38.18
1171 DE BEHLKE Andreas Lightning 12:51:38.65 3.063 00:32:38.65
1172 SK KASAN Jozef Peťa 12:51:38.76 3.063 00:32:38.76
1173 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 12:51:42.82 3.057 00:32:42.82
1174 SK GEMELA Štefan Arlo 12:51:44.39 3.054 00:32:44.39
1175 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Sir Assat 12:51:45.03 3.053 00:32:45.03
1176 CZ BEZDĚK Antonín Lumeo 12:51:45.65 3.052 00:32:45.65
1177 CZ SVOBODA Jiří Lenka 12:51:46.35 3.051 00:32:46.35
1178 DE TEAM SASSE/WELZEL Hill.Gö.-Hurri 8 12:51:47.98 3.049 00:32:47.98
1179 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Hope Fighter 12:51:48.79 3.048 00:32:48.79
1180 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 12:51:50.33 3.045 00:32:50.33
1181 DE TEAM UELSEN Maxx 12:51:57.24 3.035 00:32:57.24
1182 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 12:51:58.43 3.033 00:32:58.43
1183 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Champ 12:52:01.85 3.027 00:33:01.85
1184 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 12:52:03.07 3.026 00:33:03.07
1185 SK MATÚŠ Július Filip. 12:52:06.92 3.020 00:33:06.92
1186 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 6 12:52:08.72 3.017 00:33:08.72
1187 CZ KARAS Antonín Tukaráma 12:52:14.73 3.008 00:33:14.73
1188 CZ RYŠAVÝ Roman Roch 12:52:16.30 3.006 00:33:16.30
1189 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 12:52:16.85 3.005 00:33:16.85
1190 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 12:52:20.86 2.999 00:33:20.86
1191 DE GOETZ Guenter Ziggy 12:52:21.37 2.998 00:33:21.37
1192 SK HROZEN Peter Aneta 12:52:25.88 2.991 00:33:25.88
1193 BE TAVEIRNE Francky Callas 12:52:26.85 2.990 00:33:26.85
1194 SK SELECKÝ Ján Vichor 12:52:30.37 2.985 00:33:30.37
1195 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 12:52:31.96 2.982 00:33:31.96
1196 AT GRATZER Werner Royal 12:52:32.99 2.981 00:33:32.99
1197 DE TEAM UELSEN Brigitte. 12:52:42.20 2.967 00:33:42.20
1198 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 12:52:43.23 2.966 00:33:43.23
1199 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-08 12:52:44.64 2.963 00:33:44.64
1200 CZ BARTOŠ Radek Klára 12:52:47.27 2.960 00:33:47.27
1201 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 12:52:47.83 2.959 00:33:47.83
1202 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 12:52:56.91 2.946 00:33:56.91
1203 CZ BARTONĚK Jaroslav Bek 12:52:58.09 2.944 00:33:58.09
1204 HU KLAUZ Attila Rose 12:53:11.01 2.925 00:34:11.01
1205 AT ANZENBERGER Franz Fabian 12:53:15.16 2.919 00:34:15.16
1206 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 12:53:22.71 2.909 00:34:22.71
1207 AT WALDER Florian Nala 12:53:30.46 2.898 00:34:30.46
1208 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Luc Junior 12:53:32.27 2.895 00:34:32.27
1209 DE LECKE Theo & Markus Madrid 12:53:36.02 2.890 00:34:36.02
1210 DE HUBER TEAM Prange 12:53:37.66 2.888 00:34:37.66
1211 CZ HLOŽEK Josef Mulan 12:53:41.32 2.883 00:34:41.32
1212 AT PILLWEIN Herbert Babsi-P 12:53:49.90 2.871 00:34:49.90
1213 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 12:54:13.12 2.839 00:35:13.12
1214 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P21 12:54:27.55 2.820 00:35:27.55
1215 CZ BARTL Pavel Spown 11 12:54:30.51 2.816 00:35:30.51
1216 CZ VALENTA Jiří Fénix 12:54:39.61 2.804 00:35:39.61
1217 DE BRANDT Daniel Brandt 055 12:54:46.12 2.796 00:35:46.12
1218 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 12:54:49.42 2.791 00:35:49.42
1219 SK BINDAS Štefan jun. Edward 12:55:22.39 2.749 00:36:22.39
1220 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Fofr 12:55:26.72 2.744 00:36:26.72
1221 DE GOETZ Guenter Zea 12:55:43.34 2.723 00:36:43.34
1222 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 12:55:56.92 2.706 00:36:56.92
1223 DE HESSENBOYS Team Leon 12:56:31.86 2.664 00:37:31.86
1224 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon 12:57:28.51 2.599 00:38:28.51
1225 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Sugar 12:58:19.20 2.543 00:39:19.20
1226 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 12:59:01.49 2.498 00:40:01.49
1227 CZ BARTOŠ Radek Alex* 12:59:30.29 2.469 00:40:30.29
1228 DE K.H.WICHERT Budweis 12:59:40.57 2.458 00:40:40.57
1229 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 12:59:47.47 2.452 00:40:47.47
1230 CZ ADAMEC Lubomír Elen 12:59:48.66 2.450 00:40:48.66
1231 DE DEBUS Gerhard Barbie 12:59:58.95 2.440 00:40:58.95
1232 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 13:01:01.68 2.379 00:42:01.68
1233 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 13:01:37.12 2.346 00:42:37.12
1234 DE GOETZ Guenter Ziggan 13:02:17.88 2.310 00:43:17.88
1235 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 13:02:34.73 2.295 00:43:34.73
1236 CZ BARTL Pavel Spown 8 13:04:13.35 2.211 00:45:13.35
1237 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts I. 13:04:34.53 2.194 00:45:34.53
1238 SK PAJTA Vladimír Lara 13:05:56.51 2.130 00:46:56.51
1239 CZ KAREL Team Smrtihlav 13:06:39.99 2.098 00:47:39.99
1240 SK COMOREK Pavel Putin 13:06:45.52 2.094 00:47:45.52
1241 CZ KAREL Team Pidova Hlava 13:09:14.56 1.990 00:50:14.56
1242 SK POLÁČEK Jozef Suny 13:12:01.06 1.886 00:53:01.06
1243 BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 13:13:00.89 1.851 00:54:00.89
1244 SK LAŠ Vladimír Las 2 13:15:13.55 1.779 00:56:13.55
1245 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 13:15:20.93 1.775 00:56:20.93
1246 CZ SVOBODA Jiří Petra* 13:15:24.76 1.773 00:56:24.76
1247 CZ JAVŮREK Miloš Milka 13:15:55.41 1.757 00:56:55.41
1248 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 13:16:19.57 1.744 00:57:19.57
1249 NL HEINRICHS Team Daan 13:16:23.31 1.743 00:57:23.31
1250 SK FORGÁČ & KASAN Team FM 13:17:48.86 1.700 00:58:48.86
1251 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 13:18:34.54 1.679 00:59:34.54
1252 CZ BARTL Pavel Spown 2 13:21:06.21 1.610 01:02:06.21
1253 NL VOLLEBEEK Randy Softy 13:21:14.32 1.607 01:02:14.32
1254 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo III. 13:21:18.81 1.605 01:02:18.81
1255 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 13:21:53.46 1.590 01:02:53.46
1256 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanovic 13:22:51.01 1.566 01:03:51.01
1257 AT KÖNIGSECKER Leopold Ulli. 13:23:09.48 1.559 01:04:09.48
1258 CZ KARAS Antonín Balaráma 13:23:13.83 1.557 01:04:13.83
1259 CZ