Doletová listina

Místo vypuštění Drysice
Vzdálenost 46.441 km
Datum a čas startu 01.08.2017 05:45:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 19°C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 21°C. Postupně J vítr, 35°C. Geom.pole klidné, slun.aktivita -mírně aktivní.
Počet nasazených holubů 1319
Počet chovatelů 271

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 06:37:56.27 877.274 00:52:56.27
2 DE MARQUART & SÖHNE Marlees 06:37:57.69 876.882 00:52:57.69
3 SK ČÁNI Ĺudovít Lajoš 06:37:59.11 876.491 00:52:59.11
4 CZ HLOŽEK Josef Hywin 06:38:07.87 874.082 00:53:07.87
5 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apache 06:38:08.32 873.959 00:53:08.32
6 DE RISING SUN Team RS 5 06:38:10.63 873.326 00:53:10.63
7 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 06:38:14.11 872.374 00:53:14.11
8 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sioux 06:38:14.52 872.262 00:53:14.52
9 IT DOBAI Marian Eppo 06:38:15.31 872.047 00:53:15.31
10 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 06:38:15.54 871.984 00:53:15.54
11 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 06:38:16.29 871.779 00:53:16.29
12 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 06:38:16.62 871.689 00:53:16.62
13 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 06:38:18.29 871.234 00:53:18.29
14 BE TEAM NATURAL Natty 06:38:18.65 871.136 00:53:18.65
15 SK PAVČO Ján Maria* 06:38:19.15 871.000 00:53:19.15
16 BE HESSELS Johan Seppe 06:38:19.60 870.878 00:53:19.60
17 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 06:38:20.99 870.499 00:53:20.99
18 GR ASLANIDIS G & D Grock 06:38:21.04 870.486 00:53:21.04
19 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 06:38:21.33 870.407 00:53:21.33
20 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 06:38:21.87 870.260 00:53:21.87
21 DE FISCHER Lothar Ficelle 06:38:22.35 870.130 00:53:22.35
22 CZ REIN Jan Felix 06:38:22.81 870.005 00:53:22.81
23 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 06:38:23.18 869.904 00:53:23.18
24 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 06:38:23.25 869.885 00:53:23.25
25 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 06:38:23.51 869.815 00:53:23.51
26 AT NÖRES & OFNER Team N 02 06:38:23.75 869.750 00:53:23.75
27 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 06:38:23.95 869.695 00:53:23.95
28 CZ MAYER Antonín Girlstockx 06:38:24.45 869.560 00:53:24.45
29 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel 06:38:24.82 869.459 00:53:24.82
30 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 06:38:25.01 869.408 00:53:25.01
31 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1. 06:38:25.26 869.340 00:53:25.26
32 CZ KONOPÍK Jiří Eva 06:38:25.51 869.272 00:53:25.51
33 AT PILLWEIN Herbert Julio-P 06:38:25.70 869.220 00:53:25.70
34 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 06:38:25.90 869.166 00:53:25.90
35 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček 06:38:26.44 869.020 00:53:26.44
36 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 06:38:26.54 868.993 00:53:26.54
37 DE SCHWARM Claudia Varenne 06:38:27.28 868.792 00:53:27.28
38 DE B & G RACING TEAM Ebony 06:38:27.55 868.719 00:53:27.55
39 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 06:38:27.65 868.692 00:53:27.65
40 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 06:38:28.12 868.565 00:53:28.12
41 BE VANHEE Johan Soes 06:38:28.58 868.440 00:53:28.58
42 SK SELECKÝ Ján Vichor 06:38:28.87 868.362 00:53:28.87
43 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta 06:38:29.25 868.259 00:53:29.25
44 IT PALTRINIERI Cristiano Capox 06:38:29.39 868.221 00:53:29.39
45 IT DOBAI Marian Erokee 06:38:29.55 868.178 00:53:29.55
46 DE K.H.WICHERT Team B Jablonec 06:38:29.74 868.126 00:53:29.74
47 DE TEAM UELSEN Maxx 06:38:29.78 868.116 00:53:29.78
48 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo I. 06:38:30.02 868.051 00:53:30.02
49 AT RADU Constantin Porto Dynamit 06:38:30.34 867.964 00:53:30.34
50 CZ BACHAN František Dan 06:38:30.36 867.959 00:53:30.36
51 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 06:38:30.48 867.926 00:53:30.48
52 SK MAJDÁK Michal Apatit 06:38:30.69 867.870 00:53:30.69
53 NL BAS VAN BEVEREN Power 06:38:30.98 867.791 00:53:30.98
54 BE FAMILIE SCHREEL DS 14 06:38:31.85 867.556 00:53:31.85
55 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 06:38:31.94 867.532 00:53:31.94
56 AT PÖTSCHER Günter Panach 06:38:32.19 867.464 00:53:32.19
57 DE SIELKA Alfred Alfred 2 06:38:32.24 867.451 00:53:32.24
58 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 922 06:38:32.56 867.364 00:53:32.56
59 DE TEAM UELSEN Leon. 06:38:32.62 867.348 00:53:32.62
60 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 06:38:32.91 867.270 00:53:32.91
61 SK JANOŠKO Slavomír Niki 06:38:32.94 867.262 00:53:32.94
62 CZ HLOŽEK Josef Hyguardo 06:38:33.10 867.219 00:53:33.10
63 CZ YOUNG STARS Stella. 06:38:33.22 867.186 00:53:33.22
64 CZ HLOŽEK Josef Hyland 06:38:33.50 867.111 00:53:33.50
65 EU WANDERER Team Donald Tusk 06:38:33.77 867.038 00:53:33.77
66 DE HESSENBOYS Team Colin 06:38:34.11 866.946 00:53:34.11
67 CZ BACHAN František Alenka 06:38:34.47 866.849 00:53:34.47
68 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 06:38:34.68 866.792 00:53:34.68
69 BE DENYS Emiel Baiker 06:38:35.26 866.636 00:53:35.26
70 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 06:38:35.35 866.612 00:53:35.35
71 CZ MAKA NAKI Naki 06:38:35.41 866.596 00:53:35.41
72 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 06:38:35.66 866.528 00:53:35.66
73 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 06:38:36.08 866.415 00:53:36.08
74 NO SAEVAREID Martin MS 13 06:38:36.16 866.393 00:53:36.16
75 AT PILLWEIN Herbert Apolo-P 06:38:36.43 866.321 00:53:36.43
76 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit 06:38:36.71 866.245 00:53:36.71
77 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 06:38:36.76 866.232 00:53:36.76
78 SK VIDHOLD Miroslav Tutovka 06:38:37.05 866.154 00:53:37.05
79 CZ RANDJÁK R & M Viki. 06:38:37.45 866.046 00:53:37.45
80 IT CELLI Pietro Tintin 06:38:37.87 865.933 00:53:37.87
81 DE DEBUS Gerhard Flori 06:38:38.27 865.825 00:53:38.27
82 DE SCHWARM Claudia Lukas 06:38:38.32 865.812 00:53:38.32
83 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly 06:38:38.57 865.745 00:53:38.57
84 DE TEAM UELSEN Emily 06:38:38.61 865.734 00:53:38.61
85 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 06:38:38.75 865.696 00:53:38.75
86 UK CHADWICK Mike Eliza 06:38:38.99 865.632 00:53:38.99
87 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Pipi 06:38:39.27 865.556 00:53:39.27
88 NL WASSENAAR Bram Brace 06:38:40.28 865.285 00:53:40.28
89 SK MATÚŠ Július Miška 06:38:40.53 865.218 00:53:40.53
90 SK PAJTA Vladimír Kačena 06:38:41.19 865.041 00:53:41.19
91 DE K.H.WICHERT Hradec Králové 06:38:41.31 865.008 00:53:41.31
92 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 06:38:41.58 864.936 00:53:41.58
93 DE BRANDT Daniel Brandt 050 06:38:41.73 864.896 00:53:41.73
94 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 06:38:41.80 864.877 00:53:41.80
95 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 06:38:42.75 864.622 00:53:42.75
96 DE MARQUART & SÖHNE Marine 06:38:43.11 864.525 00:53:43.11
97 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 06:38:43.31 864.472 00:53:43.31
98 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 06:38:43.50 864.421 00:53:43.50
99 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 06:38:43.82 864.335 00:53:43.82
100 DE SCHEPER Günter Golden Egy 22 06:38:44.35 864.193 00:53:44.35
101 SK HROZEN Peter Žaneta 06:38:44.55 864.139 00:53:44.55
102 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 06:38:44.98 864.024 00:53:44.98
103 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 06:38:45.02 864.013 00:53:45.02
104 DE B & G RACING TEAM Apachi 06:38:45.52 863.879 00:53:45.52
105 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 06:38:46.04 863.740 00:53:46.04
106 SK HROZEN Peter Darina 06:38:46.18 863.703 00:53:46.18
107 SK NOVÁK Pavel Dunko 06:38:46.44 863.633 00:53:46.44
108 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 06:38:46.51 863.614 00:53:46.51
109 IT CELLI Pietro Triton 06:38:46.57 863.598 00:53:46.57
110 DE GOETZ Guenter Zea 06:38:46.77 863.545 00:53:46.77
111 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Marv 06:38:46.82 863.531 00:53:46.82
112 BE VANHEE Johan Frangipan 06:38:47.02 863.478 00:53:47.02
113 AT GRATZER Marco Luna 06:38:48.11 863.186 00:53:48.11
114 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 06:38:48.17 863.170 00:53:48.17
115 SK FORGÁČ & KASAN Team FM 06:38:48.80 863.002 00:53:48.80
116 CZ KOTÁSEK František Francos 06:38:49.37 862.849 00:53:49.37
117 SK HRNČIAR Peter Nelka 06:38:49.62 862.783 00:53:49.62
118 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 06:38:50.57 862.529 00:53:50.57
119 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 06:38:51.16 862.371 00:53:51.16
120 CZ DUDA Přemysl Peter 06:38:51.50 862.281 00:53:51.50
121 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 06:38:52.19 862.097 00:53:52.19
122 CZ BARTOŠ Radek Saša 06:38:52.35 862.054 00:53:52.35
123 SK BLAŠKO Ivan Sára. 06:38:52.59 861.990 00:53:52.59
124 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 06:38:53.66 861.705 00:53:53.66
125 CZ JAVŮREK Miloš Chicago 06:38:54.05 861.601 00:53:54.05
126 DE HUBER TEAM Steenbergen 06:38:54.52 861.476 00:53:54.52
127 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 06:38:55.13 861.313 00:53:55.13
128 CZ DOHNAL Václav Elda 06:38:55.51 861.212 00:53:55.51
129 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom 06:38:56.31 860.999 00:53:56.31
130 DE GOETZ Guenter Ziggy 06:38:56.51 860.946 00:53:56.51
131 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Répa 06:38:56.70 860.895 00:53:56.70
132 CZ MAČALA Zdeněk Gonstabler 06:38:57.06 860.800 00:53:57.06
133 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 06:38:57.28 860.741 00:53:57.28
134 CZ NERS Jaroslav Neros 06:38:58.08 860.528 00:53:58.08
135 IT LARO Ervin Wector 06:38:58.82 860.332 00:53:58.82
136 CZ FOJTÍK Jan Elys 06:38:59.10 860.257 00:53:59.10
137 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 06:38:59.44 860.167 00:53:59.44
138 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 06:38:59.68 860.103 00:53:59.68
139 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 06:39:00.15 859.979 00:54:00.15
140 CZ GORČÍK František Bára 06:39:00.21 859.963 00:54:00.21
141 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 06:39:00.36 859.923 00:54:00.36
142 SK PAJTA Vladimír Rika 06:39:00.75 859.819 00:54:00.75
143 AT KOCH Josef D 06:39:00.94 859.769 00:54:00.94
144 DE HESSENBOYS Team Olli 06:39:01.76 859.552 00:54:01.76
145 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 06:39:02.18 859.440 00:54:02.18
146 CZ KARAS Antonín Tukaráma 06:39:02.82 859.271 00:54:02.82
147 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 06:39:04.57 858.807 00:54:04.57
148 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 06:39:06.64 858.260 00:54:06.64
149 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 06:39:08.28 857.826 00:54:08.28
150 DE WINGS 2 WIN Gomes 06:39:09.91 857.396 00:54:09.91
151 DE B & G RACING TEAM Eclipse 06:39:10.01 857.370 00:54:10.01
152 UK CHADWICK Mike Kim 06:39:10.99 857.111 00:54:10.99
153 NL BAS VAN BEVEREN Chance 06:39:11.45 856.990 00:54:11.45
154 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 06:39:11.77 856.906 00:54:11.77
155 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 06:39:12.02 856.840 00:54:12.02
156 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 06:39:12.82 856.629 00:54:12.82
157 DE K.H.WICHERT Teplice 06:39:13.13 856.547 00:54:13.13
158 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 06:39:13.85 856.358 00:54:13.85
159 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 06:39:14.26 856.250 00:54:14.26
160 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 06:39:15.65 855.884 00:54:15.65
161 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 06:39:16.36 855.698 00:54:16.36
162 DE FISCHER Lothar Figaro 06:39:16.57 855.643 00:54:16.57
163 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 06:39:19.39 854.902 00:54:19.39
164 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 06:39:19.76 854.805 00:54:19.76
165 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 06:39:21.26 854.412 00:54:21.26
166 DE LECKE Theo & Markus Madrid 06:39:21.56 854.334 00:54:21.56
167 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 06:39:22.03 854.210 00:54:22.03
168 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 06:39:22.73 854.027 00:54:22.73
169 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 11 06:39:23.27 853.886 00:54:23.27
170 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P21 06:39:29.97 852.136 00:54:29.97
171 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 06:39:34.35 850.996 00:54:34.35
172 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 06:39:35.45 850.711 00:54:35.45
173 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Babos 06:39:35.50 850.698 00:54:35.50
174 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske 06:39:44.55 848.354 00:54:44.55
175 NL VISSER & MEIBOOM Team Alesi 06:39:48.17 847.420 00:54:48.17
176 CZ VLČEK Jiří JV 15 06:39:56.02 845.401 00:54:56.02
177 NL HEINRICHS Team Tineke 06:40:13.43 840.959 00:55:13.43
178 DE BEHLKE Andreas Sunshine 06:40:15.28 840.490 00:55:15.28
179 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 06:40:31.76 836.333 00:55:31.76
180 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 06:40:32.84 836.062 00:55:32.84
181 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Erato 06:40:33.38 835.926 00:55:33.38
182 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 06:40:33.80 835.821 00:55:33.80
183 SK LAŠ Vladimír Las 1 06:40:34.34 835.686 00:55:34.34
184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy 06:41:09.06 827.073 00:56:09.06
185 SK CHALUPA Pavol Zoro 06:44:54.34 775.236 00:59:54.34
186 CZ GROH Aleš Alda Star 06:44:59.78 774.064 00:59:59.78
187 SK BINDAS Štefan jun. Bambi. 06:45:03.50 773.265 01:00:03.50
188 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 06:45:05.58 772.819 01:00:05.58
189 CZ OSIČKA František Hopka 06:45:08.72 772.146 01:00:08.72
190 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts IV. 06:45:13.24 771.180 01:00:13.24
191 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 928 06:45:14.99 770.807 01:00:14.99
192 SK DREXLEROVÁ Helena Lygia 06:45:18.33 770.096 01:00:18.33
193 SK BINDAS Štefan jun. Delfi 06:45:19.35 769.879 01:00:19.35
194 CZ DYNKA Miroslav Alžběta 06:45:22.94 769.116 01:00:22.94
195 CZ UHERKOVI bratři ZA 2 06:45:23.02 769.099 01:00:23.02
196 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo III. 06:45:27.02 768.251 01:00:27.02
197 DE B & G RACING TEAM Golden Boy 06:45:28.52 767.933 01:00:28.52
198 SK BLAŠKO Miroslav Lea 06:45:31.28 767.349 01:00:31.28
199 SK NEKORANEC Ivan Dida 06:45:32.04 767.189 01:00:32.04
200 ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01 06:45:35.67 766.423 01:00:35.67
201 CZ JAVŮREK Miloš T.G.M. 06:45:36.82 766.180 01:00:36.82
202 DE B & G RACING TEAM Red Horse 06:45:47.09 764.023 01:00:47.09
203 DE BRAND Reinhard & YU TAO Tatjana 06:45:47.91 763.851 01:00:47.91
204 BE TEAM NATURAL Natali 06:45:57.14 761.923 01:00:57.14
205 ES TANDEM IN MEMORIAM Yetty 06:46:05.46 760.194 01:01:05.46
206 BE DENYS Emiel Balki 06:46:06.68 759.941 01:01:06.68
207 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny 06:46:09.05 759.450 01:01:09.05
208 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 06:46:13.64 758.501 01:01:13.64
209 SK DREXLEROVÁ Helena Benoni 06:46:14.24 758.377 01:01:14.24
210 CZ OSIČKA František Marty 06:46:19.31 757.332 01:01:19.31
211 CZ REIN Jan Oli 06:46:20.03 757.184 01:01:20.03
212 SK DROPPA Dušan Dáša 06:46:24.58 756.249 01:01:24.58
213 DE BRAND Reinhard & YU TAO Sven 06:46:25.26 756.109 01:01:25.26
214 SK POLAČEK Viliam & Michal Sacek 06:46:31.35 754.862 01:01:31.35
215 DE TEAM UELSEN Jonas 06:46:43.39 752.408 01:01:43.39
216 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-2 06:46:44.15 752.254 01:01:44.15
217 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia 06:46:48.15 751.442 01:01:48.15
218 DE SG SCHMIDT - SOMMER Crow 06:46:49.06 751.258 01:01:49.06
219 DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party 06:46:52.79 750.503 01:01:52.79
220 IT PALTRINIERI Cristiano Comic 06:47:01.99 748.648 01:02:01.99
221 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 06:47:09.94 747.052 01:02:09.94
222 CZ NOVÁK František Bruno 06:47:11.07 746.826 01:02:11.07
223 DE PREUSSEN DERBY Team Garrick The One 06:47:12.75 746.490 01:02:12.75
224 FR SYLVAIN Henry Moulin 06:47:17.89 745.463 01:02:17.89
225 BE TEAM NATURAL Nathan 06:47:18.52 745.338 01:02:18.52
226 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 06:47:23.85 744.277 01:02:23.85
227 CZ JAVŮREK Miloš Merlose 06:47:25.95 743.859 01:02:25.95
228 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 141 06:47:26.10 743.830 01:02:26.10
229 SK BLAŠKO Ivan Xena. 06:47:29.78 743.100 01:02:29.78
230 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha 06:47:30.79 742.899 01:02:30.79
231 DE HESSENBOYS Team Josef 06:47:33.25 742.413 01:02:33.25
232 SK KUPČO Pavol Linda. 06:47:33.84 742.296 01:02:33.84
233 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 06:47:35.19 742.029 01:02:35.19
234 AT KÖNIGSECKER Leopold Ulli. 06:47:35.81 741.907 01:02:35.81
235 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1 06:47:36.87 741.697 01:02:36.87
236 DE TEAM UELSEN Jan. 06:47:39.49 741.180 01:02:39.49
237 DE SG SCHMIDT - SOMMER Navaho 06:47:40.23 741.034 01:02:40.23
238 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanovic 06:47:44.34 740.225 01:02:44.34
239 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 4 06:47:45.26 740.045 01:02:45.26
240 SK BINDAS Štefan jun. Eliška 06:47:47.87 739.532 01:02:47.87
241 SK KUPČO Pavol Aĺa 06:47:50.92 738.934 01:02:50.92
242 CZ DYNKA Miroslav Anežka 06:47:51.72 738.777 01:02:51.72
243 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa 06:47:54.26 738.280 01:02:54.26
244 IT SICILIA INSIEME Team Ilya 06:47:55.24 738.088 01:02:55.24
245 SK PJ PIGEONS Team PJ Filies 06:47:55.79 737.981 01:02:55.79
246 CZ NERS Jaroslav Louisina 06:47:56.61 737.820 01:02:56.61
247 DE LANG Karl Heinz Margit 06:47:57.60 737.627 01:02:57.60
248 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 142 06:47:59.18 737.319 01:02:59.18
249 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 2 06:47:59.54 737.248 01:02:59.54
250 CZ MAREČEK Karel Luky. 06:47:59.92 737.174 01:02:59.92
251 SK BLAŠKO Ivan Zora 06:48:00.97 736.970 01:03:00.97
252 CZ VLČEK Jiří JV 19 06:48:01.40 736.886 01:03:01.40
253 AT KOCH Josef E 06:48:03.24 736.527 01:03:03.24
254 AT BUCHTELE Matthias Thebian 06:48:03.62 736.453 01:03:03.62
255 CZ ECHTNER Antonín Monte Negro 06:48:04.11 736.358 01:03:04.11
256 SK PAJTA Vladimír Filo 06:48:04.63 736.257 01:03:04.63
257 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 06:48:07.36 735.726 01:03:07.36
258 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bacha Na Me 06:48:07.70 735.660 01:03:07.70
259 DE B & G RACING TEAM Rocket 06:48:08.87 735.433 01:03:08.87
260 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter 06:48:10.05 735.204 01:03:10.05
261 AT GANGL Helmut Regina 06:48:10.83 735.053 01:03:10.83
262 SK ZICHO Ján Radka 06:48:11.03 735.014 01:03:11.03
263 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 06:48:13.62 734.512 01:03:13.62
264 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tiger 06:48:14.39 734.363 01:03:14.39
265 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 06:48:15.27 734.193 01:03:15.27
266 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 06:48:17.09 733.841 01:03:17.09
267 AT PÖTSCHER Günter Pacco 06:48:18.07 733.652 01:03:18.07
268 SK JARIAS Jozef Dodo 06:48:18.56 733.557 01:03:18.56
269 SK BLAŠKO Miroslav Lwiis 06:48:19.90 733.298 01:03:19.90
270 DE B & G RACING TEAM Mira 06:48:23.26 732.650 01:03:23.26
271 CZ HAVLÍK Antonín Eli 2 06:48:24.21 732.467 01:03:24.21
272 CZ BARTOŠ Radek Alex* 06:48:25.25 732.267 01:03:25.25
273 BE DE SCHRYVER - VANDEPITTE Barabas 06:48:27.05 731.921 01:03:27.05
274 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Ebro 06:48:28.46 731.650 01:03:28.46
275 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas New Lucius 06:48:29.28 731.493 01:03:29.28
276 SK MAJDÁK Michal Citrin 06:48:31.35 731.095 01:03:31.35
277 BE DENYS Emiel Baldur 06:48:31.65 731.038 01:03:31.65
278 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 06:48:32.92 730.794 01:03:32.92
279 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Effendi 06:48:33.11 730.758 01:03:33.11
280 DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste 06:48:34.12 730.564 01:03:34.12
281 BE SAUVAGE Laurent Biggy 06:48:36.92 730.028 01:03:36.92
282 CZ GRUBER Simon Toni Junior 06:48:45.54 728.383 01:03:45.54
283 CZ REIN Jan Kuba 06:48:49.93 727.549 01:03:49.93
284 SK BLAŠKO Miroslav Rossi 06:48:52.59 727.044 01:03:52.59
285 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Tjinnie 06:48:55.12 726.564 01:03:55.12
286 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 06:48:59.64 725.709 01:03:59.64
287 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 06:49:19.45 721.984 01:04:19.45
288 SK PRIEHODA Ján & Ivana Rebeka 06:50:03.69 713.802 01:05:03.69
289 GR ASLANIDIS G & D Grisu 06:50:07.82 713.047 01:05:07.82
290 CZ BERNHARD Karel Güda 06:50:10.98 712.471 01:05:10.98
291 NL MOL Ed Grote Witte 06:50:12.84 712.132 01:05:12.84
292 CZ MARŠÁLEK Pavel Donald. 06:50:18.48 711.107 01:05:18.48
293 SK JARIAS Jozef Buco 06:50:19.67 710.891 01:05:19.67
294 DE GRÜTER Herbert Grimal 06:50:23.65 710.170 01:05:23.65
295 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 06:50:24.38 710.038 01:05:24.38
296 CZ KUBÁČEK Lubomír Argema 06:50:29.79 709.061 01:05:29.79
297 NL VOLLEBEEK Randy Billy 06:50:30.10 709.005 01:05:30.10
298 IT SICILIA INSIEME Team Imbri 06:50:35.09 708.106 01:05:35.09
299 BE DENYS Rebecca Abrak 06:50:37.98 707.586 01:05:37.98
300 SK HORŇÁČEK Miroslav Gogo 06:50:40.44 707.144 01:05:40.44
301 CZ BOROVIČKA Ladislav Marge 06:50:41.83 706.895 01:05:41.83
302 SK NEKORANEC Ivan Dante 06:50:45.09 706.311 01:05:45.09
303 AT KOGLER Leopold Diamant K 06:50:45.74 706.195 01:05:45.74
304 SK FIALA Alexander + Tomáš Soni 06:50:59.85 703.678 01:05:59.85
305 SK CHALUPA Pavol Deno. 06:51:00.51 703.561 01:06:00.51
306 SK NEKORANEC Ivan Aida. 06:51:03.03 703.114 01:06:03.03
307 SK DREXLEROVÁ Helena Zalika 06:51:04.13 702.918 01:06:04.13
308 SK LATUS Vladimír Romeo. 06:51:13.78 701.211 01:06:13.78
309 AT GANGL Helmut Helmut 06:51:14.45 701.093 01:06:14.45
310 SK MINÁRIK Jozef Deno 06:51:19.58 700.189 01:06:19.58
311 CZ MACHALA František Karel 06:51:22.80 699.623 01:06:22.80
312 CZ MARŠÁLEK Pavel Ronaldo* 06:51:24.40 699.342 01:06:24.40
313 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer VI. 06:51:27.17 698.857 01:06:27.17
314 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Sisi 06:51:32.09 697.995 01:06:32.09
315 BE LOFT LEFEVRE Chris 730 06:51:36.59 697.209 01:06:36.59
316 BE DENYS Emiel Baby 06:51:38.39 696.896 01:06:38.39
317 CZ M+M KOLÁŘ Team Vojtík 06:51:40.77 696.481 01:06:40.77
318 PL WÓJCIK Piotr Miss 06:51:46.23 695.532 01:06:46.23
319 AT PILLWEIN Herbert Bea-P 06:51:48.22 695.186 01:06:48.22
320 CZ DYNKA Miroslav Aneeta 06:51:49.75 694.921 01:06:49.75
321 SK POLAČEK Viliam & Michal Aneta. 06:51:51.68 694.587 01:06:51.68
322 SK KASAN Jozef Romanka 06:51:52.77 694.398 01:06:52.77
323 NL BAS VAN BEVEREN Rocket. 06:51:55.57 693.914 01:06:55.57
324 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Věra 06:51:57.16 693.639 01:06:57.16
325 CZ HRUDA Jan Kato 06:52:00.80 693.011 01:07:00.80
326 NL WASSENAAR Bram Bragi 06:52:02.34 692.746 01:07:02.34
327 SK VALACHOVIČ Milan Carles 06:52:04.40 692.391 01:07:04.40
328 CZ LOVEČEK Alois Naťa 06:52:06.42 692.044 01:07:06.42
329 CZ JAVŮREK Miloš Pulice 06:52:11.65 691.146 01:07:11.65
330 CZ HRUDA Jan Škoda 06:52:12.08 691.073 01:07:12.08
331 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Safran 06:52:14.30 690.692 01:07:14.30
332 DE K.H.WICHERT Liberec 06:52:17.78 690.097 01:07:17.78
333 NL NICO VAN VEEN Nicki 06:52:19.76 689.759 01:07:19.76
334 DE TEAM UELSEN Quido 06:52:21.69 689.429 01:07:21.69
335 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lumpík 06:52:25.68 688.749 01:07:25.68
336 AT KOCH Josef G 06:52:28.97 688.190 01:07:28.97
337 DE TEAM SASSE/WELZEL Kesp.-Schleswig 06:52:31.76 687.716 01:07:31.76
338 CZ JAVŮREK Miloš Darkin 06:52:34.75 687.209 01:07:34.75
339 CZ HAVLÍK Antonín Eli 1 06:52:36.18 686.967 01:07:36.18
340 SK FORGÁČ & KASAN Team Rezkátor 06:52:39.23 686.450 01:07:39.23
341 SK IM MARCIN Imrich IM Marika 06:52:40.19 686.288 01:07:40.19
342 SK FEKIAČ + KASAN Janka 06:52:44.62 685.540 01:07:44.62
343 SK GEMELA Štefan Bongo 06:52:45.28 685.429 01:07:45.28
344 AT POSCH Manfred MP 4 06:52:45.59 685.377 01:07:45.59
345 SK BINDAS Štefan jun. Pippi 06:52:59.18 683.093 01:07:59.18
346 AT KÖNIGSECKER Thomas Toni 06:53:02.27 682.576 01:08:02.27
347 CZ JANEČEK Petr + František Xena 06:53:04.95 682.128 01:08:04.95
348 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 06:53:49.92 674.701 01:08:49.92
349 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 06:53:53.32 674.146 01:08:53.32
350 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Dodo* 06:54:45.34 665.767 01:09:45.34
351 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 06:59:36.22 622.503 01:14:36.22
352 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 07:00:09.16 617.955 01:15:09.16
353 DE LECKE Theo & Markus Rom 07:00:16.86 616.902 01:15:16.86
354 NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho 07:00:19.05 616.603 01:15:19.05
355 CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic 07:00:21.19 616.311 01:15:21.19
356 SK FLIMEL Miroslav Atos. 07:00:22.51 616.131 01:15:22.51
357 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 07:00:23.03 616.060 01:15:23.03
358 PL KONIOR Józef Basia 07:00:23.98 615.931 01:15:23.98
359 SK BINDAS Štefan jun. Edward 07:00:24.30 615.888 01:15:24.30
360 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 07:00:25.24 615.760 01:15:25.24
361 DE GOETZ Guenter Zeus 07:00:25.72 615.694 01:15:25.72
362 SK PAVČO Ján Ján 07:00:26.24 615.624 01:15:26.24
363 BE FAMILIE SCHREEL DS 16 07:00:26.35 615.609 01:15:26.35
364 SK SKALIČAN Ján Aďka 07:00:26.97 615.524 01:15:26.97
365 SK FIALA Alexander + Tomáš Bambi 07:00:27.32 615.477 01:15:27.32
366 BE TEAM NATURAL Native 07:00:27.78 615.414 01:15:27.78
367 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 07:00:28.18 615.360 01:15:28.18
368 DE WINGS 2 WIN Deco 07:00:28.50 615.316 01:15:28.50
369 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 07:00:29.95 615.119 01:15:29.95
370 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 07:00:31.04 614.971 01:15:31.04
371 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 07:00:31.53 614.905 01:15:31.53
372 CZ ADAMEC Lubomír Drak 07:00:34.45 614.509 01:15:34.45
373 CZ JURA Vladimír Ondra 07:00:34.52 614.499 01:15:34.52
374 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:00:35.24 614.402 01:15:35.24
375 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Hermiene 07:00:35.37 614.384 01:15:35.37
376 AT KOCH Josef C 07:00:35.57 614.357 01:15:35.57
377 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Lissy 07:00:35.94 614.307 01:15:35.94
378 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 07:00:36.27 614.262 01:15:36.27
379 CZ LOVEČEK Alois Toba 07:00:36.60 614.218 01:15:36.60
380 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 3 07:00:37.48 614.099 01:15:37.48
381 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 07:00:37.78 614.058 01:15:37.78
382 CZ HLOŽEK Josef Dromos 07:00:38.05 614.021 01:15:38.05
383 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 07:00:38.37 613.978 01:15:38.37
384 CZ REIN Jan Miki 07:00:38.40 613.974 01:15:38.40
385 AT GEIST Werner Leo My 07:00:38.63 613.943 01:15:38.63
386 BE HESSELS Johan Hanne 07:00:38.97 613.897 01:15:38.97
387 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 07:00:40.08 613.747 01:15:40.08
388 DE GRÜTER Herbert Grigio 07:00:40.92 613.633 01:15:40.92
389 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 07:00:42.13 613.470 01:15:42.13
390 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 07:00:42.61 613.405 01:15:42.61
391 CZ MAČALA Zdeněk Gidran 07:00:42.73 613.389 01:15:42.73
392 TR KARAKURT PIGEONS Ozan 07:00:43.19 613.327 01:15:43.19
393 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 07:00:43.74 613.253 01:15:43.74
394 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 07:00:44.09 613.205 01:15:44.09
395 SK MATÚŠ Július Magda 07:00:44.55 613.143 01:15:44.55
396 SK PJ PIGEONS Team PJ Blikhel 07:00:45.18 613.058 01:15:45.18
397 GR ASLANIDIS G & D Grappa 07:00:46.41 612.892 01:15:46.41
398 CZ SVOBODA Jiří Olga 07:00:55.09 611.724 01:15:55.09
399 DE TEAM SASSE/WELZEL Möll.-Kes.Bro.5 07:00:56.70 611.508 01:15:56.70
400 CZ REIN Jan Nela 07:01:11.50 609.529 01:16:11.50
401 CZ MACHALA František Rocky. 07:01:12.19 609.437 01:16:12.19
402 CZ MACHALA František Mohykán 07:01:15.81 608.954 01:16:15.81
403 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn 07:01:25.12 607.718 01:16:25.12
404 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 07:01:33.47 606.613 01:16:33.47
405 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 8. 07:01:37.51 606.080 01:16:37.51
406 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 07:01:40.47 605.690 01:16:40.47
407 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 07:01:55.72 603.689 01:16:55.72
408 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 07:01:57.18 603.498 01:16:57.18
409 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 07:01:57.86 603.409 01:16:57.86
410 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 5 07:02:00.24 603.099 01:17:00.24
411 AT GRATZER Werner Graden 07:02:01.66 602.913 01:17:01.66
412 GR ASLANIDIS G & D Gritt 07:02:05.61 602.398 01:17:05.61
413 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter 07:02:06.11 602.333 01:17:06.11
414 DE PREUSSEN DERBY Team Tinchen 07:02:06.80 602.243 01:17:06.80
415 CZ SUCHÁNEK Břetislav Beta 07:02:07.33 602.174 01:17:07.33
416 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 07:02:07.92 602.098 01:17:07.92
417 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 07:02:08.49 602.024 01:17:08.49
418 BE DENYS Rebecca Achim 07:02:08.57 602.013 01:17:08.57
419 CZ REIN Jan Rudy 07:02:09.32 601.916 01:17:09.32
420 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 07:02:09.35 601.912 01:17:09.35
421 SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex 07:02:09.69 601.868 01:17:09.69
422 CZ BARTL Pavel Spown 12 07:02:10.40 601.775 01:17:10.40
423 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:02:11.22 601.669 01:17:11.22
424 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 07:02:11.47 601.636 01:17:11.47
425 SK LATUS Vladimír Alica. 07:02:11.72 601.604 01:17:11.72
426 IT LARO Ervin Weg 07:02:11.84 601.588 01:17:11.84
427 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 07:02:12.45 601.509 01:17:12.45
428 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Blonďák 07:02:12.71 601.475 01:17:12.71
429 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 07:02:13.65 601.353 01:17:13.65
430 BE FAMILIE SCHREEL DS 10 07:02:15.42 601.124 01:17:15.42
431 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Stress 07:02:16.04 601.043 01:17:16.04
432 AT WALDER Florian Nala 07:02:16.28 601.012 01:17:16.28
433 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 07:02:16.66 600.963 01:17:16.66
434 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 07:02:16.78 600.947 01:17:16.78
435 BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 07:02:17.24 600.888 01:17:17.24
436 CZ BARTOŠ Radek Meggi 07:02:17.38 600.869 01:17:17.38
437 CZ BARTOŠ Radek Klára 07:02:17.68 600.831 01:17:17.68
438 AT GRATZER Marco Schwejk 07:02:17.85 600.809 01:17:17.85
439 AT POSCH Manfred MP 5 07:02:18.01 600.788 01:17:18.01
440 SK HROZEN Peter Anička 07:02:18.84 600.680 01:17:18.84
441 NO SAEVAREID Martin MS 17 07:02:19.14 600.641 01:17:19.14
442 CZ SATORA Miroslav Blesk 07:02:19.25 600.627 01:17:19.25
443 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 07:02:19.61 600.581 01:17:19.61
444 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 07:02:19.81 600.555 01:17:19.81
445 AT GRATZER Marco Roter Messias 07:02:20.21 600.503 01:17:20.21
446 CZ LAŇKA Alfons Katka 07:02:20.96 600.406 01:17:20.96
447 BE TAVEIRNE Francky Candy 07:02:21.30 600.362 01:17:21.30
448 CZ REIN Jan Klára! 07:02:21.47 600.340 01:17:21.47
449 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 07:02:21.96 600.277 01:17:21.96
450 AT WALDER Florian Electric Blue 07:02:22.23 600.242 01:17:22.23
451 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 07:02:22.50 600.207 01:17:22.50
452 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 1 07:02:23.20 600.116 01:17:23.20
453 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 07:02:23.50 600.078 01:17:23.50
454 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 07:02:23.99 600.014 01:17:23.99
455 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 07:02:24.33 599.970 01:17:24.33
456 SK BINDAS Štefan jun. Aleex 07:02:24.83 599.906 01:17:24.83
457 SK OVŠÁK Anton Jack. 07:02:27.06 599.618 01:17:27.06
458 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 07:02:27.50 599.561 01:17:27.50
459 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela 07:02:27.90 599.509 01:17:27.90
460 SK MATÚŠ Július Filip. 07:02:28.28 599.460 01:17:28.28
461 DE K.H.WICHERT Team B Břeclav 07:02:28.74 599.401 01:17:28.74
462 AT NÖRES & OFNER Team N 03 07:02:29.68 599.280 01:17:29.68
463 BE HESSELS Johan Bart. 07:02:30.99 599.111 01:17:30.99
464 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05 07:02:31.35 599.065 01:17:31.35
465 DE K.H.WICHERT Pardubitz 07:02:32.22 598.953 01:17:32.22
466 DE FISCHER Lothar Fifti 07:02:32.37 598.933 01:17:32.37
467 DE GOETZ Guenter Ziggan 07:02:32.68 598.894 01:17:32.68
468 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gold Veronicia 07:02:32.78 598.881 01:17:32.78
469 CZ REIN Jan Hane 07:02:33.39 598.802 01:17:33.39
470 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 07:02:33.69 598.764 01:17:33.69
471 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 07:02:35.49 598.532 01:17:35.49
472 DE WINGS 2 WIN Ronalda 07:02:35.75 598.499 01:17:35.75
473 AT GRATZER Marco Donald 07:02:36.14 598.449 01:17:36.14
474 DE HESSENBOYS Team Harley 07:02:37.16 598.317 01:17:37.16
475 CZ BARTL Pavel Spown 2 07:02:37.48 598.276 01:17:37.48
476 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 07:02:37.63 598.257 01:17:37.63
477 SK COMOREK Pavel Havana 07:02:37.83 598.231 01:17:37.83
478 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 07:02:38.55 598.139 01:17:38.55
479 DE LECKE Theo & Markus Athen 07:02:40.46 597.894 01:17:40.46
480 PL WÓJCIK Piotr Diablo 07:02:41.17 597.803 01:17:41.17
481 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 07:02:42.05 597.690 01:17:42.05
482 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 07:02:42.43 597.641 01:17:42.43
483 CZ YOUNG STARS Fuči 07:02:42.94 597.576 01:17:42.94
484 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:02:45.75 597.216 01:17:45.75
485 SLO STOPA Team Vision of the Sky 07:02:46.34 597.140 01:17:46.34
486 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 07:02:46.85 597.075 01:17:46.85
487 AT PILLWEIN Herbert Felix-P 07:02:47.38 597.007 01:17:47.38
488 AT GEIST Werner Benno My 07:02:47.54 596.987 01:17:47.54
489 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 07:02:48.80 596.826 01:17:48.80
490 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 07:02:51.89 596.431 01:17:51.89
491 AT NÖRES & OFNER Team N 01 07:02:52.54 596.348 01:17:52.54
492 CZ LAŇKA Alfons Vlasta 07:02:53.09 596.278 01:17:53.09
493 DE SCHWARM Claudia Anna. 07:02:53.46 596.231 01:17:53.46
494 CZ KUBÁČEK Lubomír Arakain 07:02:53.99 596.163 01:17:53.99
495 CZ BARTL Pavel Spown 6 07:02:55.26 596.001 01:17:55.26
496 BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe 07:02:58.94 595.532 01:17:58.94
497 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 07:02:59.82 595.420 01:17:59.82
498 NL NICO VAN VEEN Nicola 07:03:06.58 594.561 01:18:06.58
499 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marina 07:03:08.04 594.376 01:18:08.04
500 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 07:03:24.55 592.290 01:18:24.55
501 DE HUBER TEAM Patrick 07:03:25.89 592.122 01:18:25.89
502 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon 07:03:50.49 589.043 01:18:50.49
503 CZ JAKUBČÍK Petr Lukaas 07:03:53.74 588.638 01:18:53.74
504 CZ DYNKA Miroslav Andrea 07:04:56.12 580.982 01:19:56.12
505 DE SCHWARM Claudia Victory Tilly 07:05:43.26 575.327 01:20:43.26
506 DE DEBUS Gerhard Barbie 07:06:53.25 567.132 01:21:53.25
507 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 07:06:57.78 566.609 01:21:57.78
508 CZ RANDJÁK R & M Nasty 07:06:58.02 566.582 01:21:58.02
509 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 07:06:59.99 566.355 01:21:59.99
510 UK CHADWICK Mike Andy 07:07:01.44 566.188 01:22:01.44
511 CZ STRNAD Jaroslav Staar Boy 07:07:01.76 566.151 01:22:01.76
512 DE GOETZ Guenter Zart 07:07:02.36 566.082 01:22:02.36
513 DE LANG Karl Heinz Oliver 07:07:03.97 565.897 01:22:03.97
514 CZ POLEHŇA František Klára. 07:07:04.15 565.876 01:22:04.15
515 BE TEAM NATURAL Nature 07:07:04.76 565.806 01:22:04.76
516 BE DENYS Rebecca Allegro 07:07:05.51 565.720 01:22:05.51
517 CZ SUCHÁNEK Břetislav Venda 07:07:06.06 565.657 01:22:06.06
518 DE LECKE Theo & Markus Markus. 07:07:07.15 565.532 01:22:07.15
519 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 07:07:07.62 565.478 01:22:07.62
520 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:07:07.76 565.462 01:22:07.76
521 AT GRATZER Marco Yvanka 07:07:08.25 565.406 01:22:08.25
522 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 07:07:08.44 565.384 01:22:08.44
523 SLO STOPA Team Kill Patrick 07:07:08.79 565.344 01:22:08.79
524 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Petite Sezanne 60 07:07:08.91 565.330 01:22:08.91
525 SK HRNČIAR Peter Miro 07:07:09.09 565.309 01:22:09.09
526 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sasso 07:07:09.53 565.259 01:22:09.53
527 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 07:07:10.91 565.101 01:22:10.91
528 NL MOL Ed Edje 07:07:11.45 565.039 01:22:11.45
529 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 07:07:11.91 564.986 01:22:11.91
530 DE HOFLAND & MENNEN Team Hofke 07:07:12.10 564.964 01:22:12.10
531 AT GEIST Werner Anna My 07:07:12.91 564.871 01:22:12.91
532 DE HESSENBOYS Team Benadine 07:07:13.25 564.833 01:22:13.25
533 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 07:07:13.30 564.827 01:22:13.30
534 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:07:13.54 564.799 01:22:13.54
535 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elmut 07:07:13.75 564.775 01:22:13.75
536 CZ ZÁLEŠÁK Josef Bea 07:07:14.51 564.688 01:22:14.51
537 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 07:07:15.05 564.626 01:22:15.05
538 CZ GORČÍK František Bárny 07:07:15.74 564.548 01:22:15.74
539 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 07:07:15.99 564.519 01:22:15.99
540 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 07:07:16.16 564.500 01:22:16.16
541 AT PÖTSCHER Günter Parri 07:07:16.91 564.414 01:22:16.91
542 BE ALINE Celien 1 07:07:17.88 564.303 01:22:17.88
543 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 07:07:18.11 564.277 01:22:18.11
544 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 07:07:18.44 564.239 01:22:18.44
545 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Doro 07:07:18.73 564.206 01:22:18.73
546 DE MARQUART & SÖHNE Marmotte 07:07:18.95 564.181 01:22:18.95
547 SK PAVČO Ján Diana 07:07:19.27 564.144 01:22:19.27
548 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 07:07:19.60 564.106 01:22:19.60
549 DE TEAM UELSEN Jörn 07:07:19.81 564.082 01:22:19.81
550 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 07:07:20.23 564.034 01:22:20.23
551 DE BRANDT Daniel Brandt 051 07:07:21.23 563.920 01:22:21.23
552 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 07:07:21.48 563.892 01:22:21.48
553 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 07:07:21.67 563.870 01:22:21.67
554 CZ RANDJÁK R & M Willy 07:07:21.76 563.860 01:22:21.76
555 DE SCHEPER Günter Golden Egy 18 07:07:22.35 563.793 01:22:22.35
556 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandro 07:07:22.50 563.775 01:22:22.50
557 DE LAURA SUNSHINE Team Yvanka. 07:07:23.08 563.709 01:22:23.08
558 CZ KAREL Team Pidova Hlava 07:07:23.70 563.639 01:22:23.70
559 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 07:07:24.22 563.579 01:22:24.22
560 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 07:07:24.40 563.559 01:22:24.40
561 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 07:07:24.78 563.515 01:22:24.78
562 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 07:07:25.19 563.469 01:22:25.19
563 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 07:07:26.84 563.281 01:22:26.84
564 IT DOBAI Marian Esko 07:07:28.38 563.106 01:22:28.38
565 SK OVŠÁK Anton Rose. 07:07:28.56 563.085 01:22:28.56
566 DE K.H.WICHERT Team B Klatovy 07:07:29.28 563.003 01:22:29.28
567 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 07:07:31.45 562.756 01:22:31.45
568 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petra. 07:07:32.09 562.684 01:22:32.09
569 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 07:07:33.31 562.545 01:22:33.31
570 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 07:07:34.44 562.417 01:22:34.44
571 NL HEINRICHS Team Gijsje 07:07:39.13 561.885 01:22:39.13
572 DE K.H.WICHERT Budweis 07:07:39.45 561.849 01:22:39.45
573 AT WALDER Florian Bruce 07:07:39.98 561.789 01:22:39.98
574 NL NICO VAN VEEN Nicco 07:07:40.21 561.763 01:22:40.21
575 CZ KARAS Antonín Balaráma 07:07:42.62 561.490 01:22:42.62
576 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 07:07:43.09 561.437 01:22:43.09
577 SK FLIMEL Miroslav Alica 07:07:44.07 561.326 01:22:44.07
578 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II. 07:07:44.53 561.274 01:22:44.53
579 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 07:07:49.25 560.741 01:22:49.25
580 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 07:07:49.55 560.707 01:22:49.55
581 CZ REIN Jan Viki 07:07:50.26 560.627 01:22:50.26
582 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 07:07:52.54 560.370 01:22:52.54
583 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 07:08:09.94 558.416 01:23:09.94
584 CZ SZERENCSÉS Josef Stevie 07:08:10.06 558.402 01:23:10.06
585 CZ VÍTEK Jan Darja 07:08:15.75 557.766 01:23:15.75
586 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 07:08:16.62 557.669 01:23:16.62
587 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 1. 07:08:19.21 557.380 01:23:19.21
588 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 07:08:20.97 557.184 01:23:20.97
589 BE PIPA ELITE CENTER PEC 158 07:08:22.63 556.999 01:23:22.63
590 SK EVIN Peter + Noemi Ráchel PN 07:08:43.95 554.635 01:23:43.95
591 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 07:09:11.56 551.604 01:24:11.56
592 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 07:09:23.17 550.339 01:24:23.17
593 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Jana. 07:09:23.49 550.304 01:24:23.49
594 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 07:09:23.69 550.283 01:24:23.69
595 BE FAMILIE SCHREEL DS 12 07:09:24.89 550.152 01:24:24.89
596 SLO STOPA Team Črna Ovca 07:09:27.13 549.909 01:24:27.13
597 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 07:09:28.44 549.767 01:24:28.44
598 SK PAJTA Vladimír Pinka 07:09:28.50 549.760 01:24:28.50
599 DE GRÜTER Herbert Grisu. 07:09:31.85 549.397 01:24:31.85
600 SK GEMELA Štefan Pandora 07:09:49.34 547.509 01:24:49.34
601 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:09:49.80 547.460 01:24:49.80
602 SK COMOREK Pavel Putin 07:10:20.27 544.202 01:25:20.27
603 IT DOBAI Marian Eurico 07:11:33.65 536.513 01:26:33.65
604 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 07:11:34.58 536.417 01:26:34.58
605 CZ LAŇKA Alfons Marta F 07:11:48.45 534.988 01:26:48.45
606 CZ BARTOŠ Radek Bazi 07:12:03.01 533.497 01:27:03.01
607 EU WANDERER Team Mario Draghi 07:12:05.08 533.286 01:27:05.08
608 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 07:12:05.47 533.246 01:27:05.47
609 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Káťa 07:12:05.88 533.204 01:27:05.88
610 CZ BARTL Pavel Spown 10 07:12:06.28 533.163 01:27:06.28
611 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Luisa 07:12:07.43 533.046 01:27:07.43
612 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Champ 07:12:08.98 532.888 01:27:08.98
613 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Cocky 07:12:11.54 532.627 01:27:11.54
614 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 07:12:28.76 530.880 01:27:28.76
615 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vanius 07:13:09.31 526.810 01:28:09.31
616 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 07:13:10.88 526.653 01:28:10.88
617 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 07:13:11.13 526.629 01:28:11.13
618 BE ALINE Aline 2 07:13:11.55 526.587 01:28:11.55
619 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 07:13:12.67 526.475 01:28:12.67
620 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 07:13:14.04 526.339 01:28:14.04
621 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 07:13:15.76 526.168 01:28:15.76
622 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hardy 07:13:16.93 526.052 01:28:16.93
623 DE TEAM UELSEN Dorette. 07:13:17.15 526.030 01:28:17.15
624 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 07:13:17.44 526.001 01:28:17.44
625 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 07:13:17.54 525.991 01:28:17.54
626 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Lotr 07:13:18.22 525.924 01:28:18.22
627 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jochem 07:13:18.54 525.892 01:28:18.54
628 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 07:13:18.90 525.856 01:28:18.90
629 CZ DUDA Přemysl Zdenek 07:13:18.95 525.851 01:28:18.95
630 SK PRIEHODA Ján & Ivana Ariana 07:13:19.10 525.836 01:28:19.10
631 AT KÖNIGSECKER Thomas Fantasy 07:13:20.18 525.729 01:28:20.18
632 CZ STRNAD Jaroslav Despota 07:13:21.12 525.636 01:28:21.12
633 CZ SZERENCSÉS Josef Spiros 07:13:21.16 525.632 01:28:21.16
634 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 07:13:21.72 525.577 01:28:21.72
635 DE DEBUS Gerhard Krissi 07:13:21.93 525.556 01:28:21.93
636 CZ YOUNG STARS Deny 07:13:22.36 525.513 01:28:22.36
637 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:13:22.85 525.465 01:28:22.85
638 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 07:13:23.04 525.446 01:28:23.04
639 UK CHADWICK Mike Chris 07:13:23.60 525.390 01:28:23.60
640 SK GEMELA Štefan Deisy 07:13:24.19 525.332 01:28:24.19
641 SK DZURÁK Martin Agáta 07:13:24.93 525.259 01:28:24.93
642 BE TAVEIRNE Francky Callas 07:13:25.04 525.248 01:28:25.04
643 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 07:13:25.37 525.215 01:28:25.37
644 SK HROZEN Peter Jana 07:13:25.59 525.193 01:28:25.59
645 CZ BARTL Pavel Spown 9 07:13:25.97 525.156 01:28:25.97
646 DE LECKE Theo & Markus Berlin 07:13:26.22 525.131 01:28:26.22
647 DE GRÜTER Herbert Grisby 07:13:26.57 525.096 01:28:26.57
648 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 07:13:27.40 525.014 01:28:27.40
649 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza 07:13:28.16 524.939 01:28:28.16
650 AT GRATZER Marco Rübe 07:13:28.25 524.930 01:28:28.25
651 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 07:13:28.51 524.904 01:28:28.51
652 SK FIALA Alexander + Tomáš Toma 07:13:28.80 524.876 01:28:28.80
653 DE KAMP v.d. Horst Elke 07:13:30.16 524.741 01:28:30.16
654 DE HUBER TEAM Smiley 07:13:30.37 524.720 01:28:30.37
655 DE K.H.WICHERT Olomouc 07:13:30.42 524.716 01:28:30.42
656 CZ RANDJÁK R & M Tomek 07:13:30.61 524.697 01:28:30.61
657 CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3 07:13:30.87 524.671 01:28:30.87
658 DE BEHLKE Andreas Rainbow 07:13:31.24 524.635 01:28:31.24
659 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Sugar 07:13:31.86 524.573 01:28:31.86
660 CZ HANÁK Milan Karola 07:13:32.18 524.542 01:28:32.18
661 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 051 07:13:32.38 524.522 01:28:32.38
662 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 07:13:32.68 524.492 01:28:32.68
663 SK DZURÁK Martin Evon 07:13:32.76 524.484 01:28:32.76
664 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 07:13:33.31 524.430 01:28:33.31
665 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Vespa 07:13:34.62 524.301 01:28:34.62
666 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petr 07:13:35.12 524.252 01:28:35.12
667 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 07:13:35.52 524.212 01:28:35.52
668 CZ YOUNG STARS Maty. 07:13:35.75 524.189 01:28:35.75
669 AT GRATZER Werner Grabenrust 07:13:36.17 524.148 01:28:36.17
670 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 07:13:36.26 524.139 01:28:36.26
671 SK FEKIAČ + KASAN Dodo. 07:13:36.70 524.096 01:28:36.70
672 AT GEIST Werner Ida My 07:13:36.92 524.074 01:28:36.92
673 DE BEHLKE Andreas Moonlight 07:13:37.21 524.046 01:28:37.21
674 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 07:13:38.35 523.933 01:28:38.35
675 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 07:13:38.56 523.912 01:28:38.56
676 CZ HLOŽEK Josef Bonansa 07:13:39.06 523.863 01:28:39.06
677 SK BINDAS Štefan jun. Toby 07:13:39.89 523.782 01:28:39.89
678 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Mirka 07:13:44.31 523.347 01:28:44.31
679 NL HEINRICHS Team Saskia 07:13:44.42 523.336 01:28:44.42
680 DE SG SCHMIDT - SOMMER Kiowa 07:13:44.95 523.284 01:28:44.95
681 DE SG SCHMIDT - SOMMER Cheyenne 07:13:45.67 523.213 01:28:45.67
682 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Pat 07:13:46.24 523.157 01:28:46.24
683 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 07:13:46.85 523.097 01:28:46.85
684 NO SAEVAREID Martin MS 32 07:13:47.03 523.079 01:28:47.03
685 UK CHADWICK Mike Teddy 07:13:47.39 523.044 01:28:47.39
686 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 07:13:47.94 522.990 01:28:47.94
687 DE LECKE Theo & Markus Stefan 07:13:48.23 522.962 01:28:48.23
688 CZ BRULÍK Josef Filhammer 07:13:49.24 522.863 01:28:49.24
689 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 07:13:49.52 522.835 01:28:49.52
690 CZ BARTOŠ Radek Peťula 07:13:52.18 522.574 01:28:52.18
691 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 07:13:52.62 522.531 01:28:52.62
692 DE SCHEPER Günter Golden Egy 23 07:13:52.77 522.516 01:28:52.77
693 DE TEAM SASSE/WELZEL Hill.Gö.-Hurri 8 07:13:53.17 522.477 01:28:53.17
694 DE TEAM UELSEN Jenni 07:13:54.07 522.389 01:28:54.07
695 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 07:13:54.61 522.336 01:28:54.61
696 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 052 07:13:54.76 522.322 01:28:54.76
697 HU KLAUZ Attila Cuve 07:13:55.46 522.253 01:28:55.46
698 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 07:13:56.16 522.184 01:28:56.16
699 DE K.H.WICHERT Most 07:13:56.97 522.105 01:28:56.97
700 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 07:13:57.66 522.038 01:28:57.66
701 SK GEMELA Štefan Arlo 07:13:58.94 521.913 01:28:58.94
702 IT DOBAI Marian Esprit 07:13:59.82 521.827 01:28:59.82
703 DE MARQUART & SÖHNE Mars. 07:14:02.66 521.549 01:29:02.66
704 CZ SVOBODA Jiří Lucka 07:14:05.45 521.277 01:29:05.45
705 AT GRATZER Marco Barron 07:14:08.74 520.956 01:29:08.74
706 SK PJ PIGEONS Team PJ Capri 07:14:09.07 520.924 01:29:09.07
707 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 07:14:09.35 520.897 01:29:09.35
708 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 07:14:09.71 520.862 01:29:09.71
709 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 07:14:11.89 520.650 01:29:11.89
710 CZ BRULÍK Josef Kadlik 07:14:18.42 520.015 01:29:18.42
711 CZ UHERKOVI bratři KB 6 07:14:22.79 519.591 01:29:22.79
712 PT SPORTING PIGEONS TEAM Polar 07:14:34.11 518.497 01:29:34.11
713 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Dejl 07:14:37.57 518.163 01:29:37.57
714 CZ HLOŽEK Josef Rivero 07:14:48.07 517.154 01:29:48.07
715 DE GOETZ Guenter Zeppo 07:16:28.84 507.659 01:31:28.84
716 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 07:17:27.28 502.311 01:32:27.28
717 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 07:17:41.51 501.026 01:32:41.51
718 SK COMOREK Pavel Krym 07:18:15.44 497.988 01:33:15.44
719 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 07:19:24.38 491.927 01:34:24.38
720 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 07:19:28.61 491.560 01:34:28.61
721 BE LOFT LEFEVRE Chris 732 07:19:53.75 489.389 01:34:53.75
722 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 3 07:23:03.27 473.624 01:38:03.27
723 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 07:24:00.12 469.092 01:39:00.12
724 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 6. 07:24:32.63 466.538 01:39:32.63
725 CZ RANDJÁK R & M Probe 07:24:33.81 466.446 01:39:33.81
726 DE DEBUS Gerhard Maxi. 07:25:59.35 459.861 01:40:59.35
727 SK NOVÁK Pavel Stano 07:26:37.45 456.988 01:41:37.45
728 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 07:26:38.98 456.873 01:41:38.98
729 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 07:26:41.02 456.720 01:41:41.02
730 CZ VÍTEK Jan Naty 07:26:41.62 456.675 01:41:41.62
731 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Sergio 07:26:45.04 456.420 01:41:45.04
732 SK BOROS Štefan Žofka 07:26:52.77 455.842 01:41:52.77
733 SK MATÚŠ Július Agáta. 07:26:53.20 455.810 01:41:53.20
734 NL HEINRICHS Team Pammie 07:26:55.83 455.614 01:41:55.83
735 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 07:26:59.13 455.369 01:41:59.13
736 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 07:27:06.66 454.809 01:42:06.66
737 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 07:27:07.08 454.778 01:42:07.08
738 DE MARQUART & SÖHNE Marquis 07:27:47.10 451.827 01:42:47.10
739 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 07:33:15.49 428.984 01:48:15.49
740 DE LAURA SUNSHINE Team Blue Diamand 07:33:47.42 426.885 01:48:47.42
741 CZ YOUNG STARS Ella 07:34:32.81 423.937 01:49:32.81
742 DE BEHLKE Andreas Lightning 07:34:36.06 423.728 01:49:36.06
743 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi Boy 07:34:43.88 423.225 01:49:43.88
744 CZ HRUDA Jan Masopust 07:35:06.78 421.758 01:50:06.78
745 DE HIENZSCH Frank Hilton 07:36:01.44 418.297 01:51:01.44
746 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:36:03.62 418.160 01:51:03.62
747 CZ DYNKA Miroslav Alois 07:38:09.85 410.386 01:53:09.85
748 CZ TRUKSA Vítězslav Spiridion 07:38:17.32 409.935 01:53:17.32
749 ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi 07:38:18.02 409.893 01:53:18.02
750 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 07:38:19.96 409.776 01:53:19.96
751 DE K.H.WICHERT Prag. 07:38:21.44 409.687 01:53:21.44
752 DE HIENZSCH Frank Haakon 07:38:21.50 409.683 01:53:21.50
753 BE ALINE Aline 1 07:38:22.34 409.633 01:53:22.34
754 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 07:38:40.06 408.568 01:53:40.06
755 CZ BARTL Pavel Spown 8 07:38:46.19 408.201 01:53:46.19
756 CZ PEJCHAR Luboš Luk 07:41:08.82 399.847 01:56:08.82
757 AT GEIST Werner Rita My 07:41:10.06 399.776 01:56:10.06
758 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 07:41:50.31 397.480 01:56:50.31
759 CZ KUBÁČEK Lubomír Katapult 07:42:05.09 396.644 01:57:05.09
760 CZ KAREL Team AC/DC 07:42:07.53 396.506 01:57:07.53
761 SK PAVLÍČEK Ladislav Šíp 07:42:46.73 394.307 01:57:46.73
762 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 07:42:49.88 394.131 01:57:49.88
763 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:42:50.52 394.095 01:57:50.52
764 CZ DUDA Přemysl Mirek 07:42:55.13 393.839 01:57:55.13
765 NL NICO VAN VEEN Nicot 07:43:07.96 393.126 01:58:07.96
766 DE TEAM UELSEN Merle. 07:43:10.02 393.012 01:58:10.02
767 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 07:43:15.76 392.694 01:58:15.76
768 CZ VACEK Josef Merlin 07:43:39.23 391.399 01:58:39.23
769 IT SICILIA INSIEME Team Icon 07:43:46.21 391.016 01:58:46.21
770 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 07:44:03.33 390.079 01:59:03.33
771 NL BAS VAN BEVEREN Bas 07:44:22.11 389.056 01:59:22.11
772 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 07:44:27.88 388.743 01:59:27.88
773 EU WANDERER Team Mama Merkel 07:44:34.72 388.372 01:59:34.72
774 CZ YOUNG STARS Hvězda 07:44:37.03 388.247 01:59:37.03
775 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 07:44:40.02 388.085 01:59:40.02
776 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 07:44:45.92 387.767 01:59:45.92
777 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 07:44:55.21 387.266 01:59:55.21
778 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Teri 07:45:03.10 386.842 02:00:03.10
779 CZ LAŇKA Alfons Vojta 07:47:31.51 379.032 02:02:31.51
780 NL HEINRICHS Team Daan 07:49:54.82 371.785 02:04:54.82
781 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 07:51:37.37 366.766 02:06:37.37
782 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 07:51:44.18 366.438 02:06:44.18
783 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 07:53:08.99 362.396 02:08:08.99
784 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gaggi Jo 07:53:16.30 362.052 02:08:16.30
785 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 07:53:25.46 361.621 02:08:25.46
786 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 07:53:46.60 360.632 02:08:46.60
787 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 2 07:54:58.75 357.296 02:09:58.75
788 CZ ADAMEC Lubomír Elen 07:54:59.19 357.276 02:09:59.19
789 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Herirna 07:55:04.46 357.034 02:10:04.46
790 DE SG SCHMIDT - SOMMER Blackfeet 07:55:16.05 356.505 02:10:16.05
791 SK BLAŠKO Miroslav Franko 07:55:16.58 356.481 02:10:16.58
792 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 07:55:18.49 356.394 02:10:18.49
793 CZ KAREL Team Smrtihlav 07:55:21.42 356.260 02:10:21.42
794 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 055 07:55:54.31 354.768 02:10:54.31
795 DE BEHLKE Andreas Storm 07:56:00.83 354.474 02:11:00.83
796 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elio 07:56:01.47 354.445 02:11:01.47
797 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 3 07:56:19.82 353.620 02:11:19.82
798 AT GEIST Werner Agnes My 07:56:27.54 353.274 02:11:27.54
799 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5 07:57:25.84 350.682 02:12:25.84
800 CZ VEVERKA Karel Gripen 07:57:52.61 349.504 02:12:52.61
801 DE GRÜTER Herbert Gringo 07:57:53.99 349.444 02:12:53.99
802 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:00:14.87 343.377 02:15:14.87
803 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 08:00:15.89 343.334 02:15:15.89
804 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 08:00:16.15 343.323 02:15:16.15
805 DE HUBER TEAM Adamos 08:00:16.58 343.305 02:15:16.58
806 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 08:00:19.46 343.183 02:15:19.46
807 DE SCHWARM Claudia Abano As 08:00:21.47 343.098 02:15:21.47
808 SK LATUS Vladimír Majka 08:00:21.94 343.078 02:15:21.94
809 DE K.H.WICHERT Pilsen 08:00:22.76 343.043 02:15:22.76
810 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 08:00:26.96 342.866 02:15:26.96
811 CZ BARTL Pavel Spown 3 08:00:28.62 342.796 02:15:28.62
812 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 08:00:33.06 342.609 02:15:33.06
813 DE DEBUS Gerhard Burlie 08:00:38.15 342.395 02:15:38.15
814 CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout 08:00:40.20 342.309 02:15:40.20
815 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 08:00:40.86 342.281 02:15:40.86
816 AT GEIST Werner Fabian My 08:00:41.66 342.247 02:15:41.66
817 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:00:42.25 342.222 02:15:42.25
818 SK PAVLÍČEK Ladislav Viktoria 08:01:01.79 341.403 02:16:01.79
819 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Espace 08:01:09.34 341.088 02:16:09.34
820 DE B & G RACING TEAM Betty 08:01:21.19 340.593 02:16:21.19
821 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-08 08:01:31.61 340.160 02:16:31.61
822 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 08:02:02.30 338.891 02:17:02.30
823 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 2 08:04:08.34 333.774 02:19:08.34
824 DE RISING SUN Team RS 3 08:04:10.53 333.687 02:19:10.53
825 DE MARQUART & SÖHNE Marten 08:04:13.71 333.560 02:19:13.71
826 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl 08:04:14.32 333.535 02:19:14.32
827 AT GRATZER Marco Kozel 08:04:16.10 333.464 02:19:16.10
828 CZ KUBÁČEK Lubomír Tři Sestry 08:04:19.35 333.335 02:19:19.35
829 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 08:04:19.59 333.325 02:19:19.59
830 IT PALTRINIERI Cristiano Combo 08:04:20.73 333.280 02:19:20.73
831 NL HEINRICHS Team Martha 08:04:21.02 333.268 02:19:21.02
832 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:04:21.57 333.246 02:19:21.57
833 AT NÖRES & OFNER Team KO 2 08:04:21.91 333.232 02:19:21.91
834 SK ČÁNI Ĺudovít Dávid. 08:04:23.24 333.179 02:19:23.24
835 AT PÖTSCHER Günter Pansch 08:04:27.01 333.029 02:19:27.01
836 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 08:04:32.24 332.821 02:19:32.24
837 IT SICILIA INSIEME Team Ibarr 08:04:32.50 332.811 02:19:32.50
838 CZ LOVEČEK Alois Aďula 08:04:37.61 332.608 02:19:37.61
839 CZ LANGER Bohuslav Bolt 08:05:30.04 330.539 02:20:30.04
840 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 12 08:05:34.41 330.368 02:20:34.41
841 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 08:05:35.16 330.339 02:20:35.16
842 CZ PROFI TEAM Ajka 08:05:35.82 330.313 02:20:35.82
843 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 08:05:59.50 329.388 02:20:59.50
844 CZ POLEHŇA František Mery 08:10:18.12 319.617 02:25:18.12
845 BE HIMBRECHT PIGEONS Elise 08:10:21.29 319.501 02:25:21.29
846 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 08:10:39.22 318.845 02:25:39.22
847 DE SG SCHMIDT - SOMMER Hopi 08:10:40.47 318.800 02:25:40.47
848 CZ PEJCHAR Luboš Len 08:10:40.62 318.794 02:25:40.62
849 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 08:10:40.69 318.792 02:25:40.69
850 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 08:10:41.60 318.759 02:25:41.60
851 DE MARQUART & SÖHNE Maroc 08:10:58.68 318.137 02:25:58.68
852 CZ MAČALA Zdeněk Gabin 08:11:55.06 316.102 02:26:55.06
853 DE GOETZ Guenter Zelda 08:11:57.04 316.031 02:26:57.04
854 CZ SATORA Miroslav Egon. 08:12:21.27 315.165 02:27:21.27
855 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra. 08:12:22.04 315.138 02:27:22.04
856 CZ HRUDA Jan Vízek 08:12:24.04 315.066 02:27:24.04
857 SK BINDAS Štefan jun. Marko 08:12:26.30 314.986 02:27:26.30
858 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 08:12:26.93 314.963 02:27:26.93
859 BE DENYS Rebecca Arno 08:15:40.94 308.205 02:30:40.94
860 CZ DUDA Přemysl Marek PD 08:15:47.23 307.990 02:30:47.23
861 AT PILLWEIN Herbert Bella-P 08:15:53.13 307.790 02:30:53.13
862 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 08:16:27.70 306.619 02:31:27.70
863 GR ASLANIDIS G & D Grand 08:17:59.58 303.550 02:32:59.58
864 UK CHADWICK Mike Richard 08:18:31.18 302.508 02:33:31.18
865 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 08:19:32.55 300.506 02:34:32.55
866 CZ DYNKA Miroslav Andrej. 08:21:11.50 297.333 02:36:11.50
867 DE HIENZSCH Frank Habel 08:21:21.51 297.016 02:36:21.51
868 CZ ALBRECHT Jiří Entony 1 08:21:24.38 296.925 02:36:24.38
869 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 08:26:17.14 287.943 02:41:17.14
870 SK LATUS Vladimír Vivien 08:26:22.83 287.773 02:41:22.83
871 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 08:26:26.91 287.652 02:41:26.91
872 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-10 08:26:27.58 287.632 02:41:27.58
873 UK CHADWICK Mike Ralph 08:26:56.85 286.766 02:41:56.85
874 CZ LUNDÁK Pavel Jennifer 08:30:26.37 280.713 02:45:26.37
875 BE TAVEIRNE Francky Cairo 08:32:53.02 276.626 02:47:53.02
876 SK KUPČO Pavol Avra 08:33:04.90 276.300 02:48:04.90
877 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 08:33:07.73 276.223 02:48:07.73
878 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 6 08:33:23.34 275.796 02:48:23.34
879 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 08:35:14.95 272.783 02:50:14.95
880 DE BEHLKE Andreas Thunder 08:35:17.26 272.721 02:50:17.26
881 BE ALINE Celien 2 08:35:18.71 272.682 02:50:18.71
882 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo 08:35:20.66 272.630 02:50:20.66
883 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Hary 08:39:34.77 266.016 02:54:34.77
884 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 4 08:41:51.07 262.599 02:56:51.07
885 CZ YOUNG STARS Karolína II. 08:41:58.34 262.420 02:56:58.34
886 CZ JANEČEK Petr + František Nazír 08:46:29.06 255.895 03:01:29.06
887 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 08:46:31.08 255.848 03:01:31.08
888 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Čip 08:50:51.75 249.868 03:05:51.75
889 CZ STRNAD Jaroslav Schali 08:51:07.12 249.524 03:06:07.12
890 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandy 08:51:11.74 249.420 03:06:11.74
891 CZ VLČEK Jiří JV 16 08:53:00.42 247.017 03:08:00.42
892 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Honda 08:53:12.89 246.745 03:08:12.89
893 CZ BARTL Pavel Spown 11 08:53:34.13 246.281 03:08:34.13
894 CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca 08:54:45.91 244.729 03:09:45.91
895 SLO STOPA Team Van Damme 08:54:47.90 244.686 03:09:47.90
896 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 08:54:51.95 244.599 03:09:51.95
897 SK HROZEN Peter Mária 08:54:52.12 244.595 03:09:52.12
898 DE DEBUS Gerhard Claire 08:55:38.06 243.613 03:10:38.06
899 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 08:56:33.79 242.432 03:11:33.79
900 SK PAVČO Ján Filip 08:59:33.34 238.703 03:14:33.34
901 IT SICILIA INSIEME Team Indy 08:59:52.24 238.317 03:14:52.24
902 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 09:00:18.61 237.781 03:15:18.61
903 DE GOETZ Guenter Zara 09:02:02.68 235.688 03:17:02.68
904 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 09:06:16.35 230.737 03:21:16.35
905 CZ YOUNG STARS Lotta 09:06:40.23 230.282 03:21:40.23
906 CZ GRUBER Lubomír Marek 09:08:35.29 228.112 03:23:35.29
907 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Sir Assat 09:11:41.73 224.683 03:26:41.73
908 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 09:12:02.60 224.306 03:27:02.60
909 DE BRANDT Daniel Brandt 055 09:13:17.23 222.966 03:28:17.23
910 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman 09:16:08.77 219.947 03:31:08.77
911 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Suzuki 09:19:34.90 216.426 03:34:34.90
912 BE SAUVAGE Laurent Berry 09:19:43.64 216.279 03:34:43.64
913 BE GODDERIS Linda Bravo 09:19:51.16 216.153 03:34:51.16
914 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 09:20:20.97 215.654 03:35:20.97
915 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 09:20:36.62 215.393 03:35:36.62
916 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 09:20:38.98 215.354 03:35:38.98
917 AT GRATZER Marco Maria Theresia 09:21:44.96 214.261 03:36:44.96
918 SK SELECKÝ Ján Joojo 09:22:18.41 213.712 03:37:18.41
919 UK CHADWICK Mike Lottie 09:24:16.68 211.791 03:39:16.68
920 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 09:24:17.10 211.784 03:39:17.10
921 CZ JAVŮREK Miloš Stan 09:24:17.67 211.775 03:39:17.67
922 AT GEIST Werner Lea My 09:24:18.49 211.761 03:39:18.49
923 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 09:24:20.40 211.731 03:39:20.40
924 NL VOLLEBEEK Randy Softy 09:24:22.20 211.702 03:39:22.20
925 CZ HLOŽEK Josef Hymack 09:27:00.15 209.191 03:42:00.15
926 NL NICO VAN VEEN Nicla 09:28:25.60 207.858 03:43:25.60
927 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 09:34:12.32 202.617 03:49:12.32
928 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Hope Fighter 09:34:31.45 202.336 03:49:31.45
929 CZ YOUNG STARS Eman 09:34:34.64 202.289 03:49:34.64
930 DE SCHWARM Claudia Egon 09:34:47.44 202.101 03:49:47.44
931 CZ BARTL Pavel Spown 1 09:34:49.19 202.076 03:49:49.19
932 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 09:34:51.94 202.035 03:49:51.94
933 BE DENYS Emiel Baky 09:34:54.20 202.002 03:49:54.20
934 CZ BARTOŠ Radek Saly 09:34:55.18 201.988 03:49:55.18
935 CZ KONOPÍK Jiří Soňa 09:34:57.77 201.950 03:49:57.77
936 CZ RANDJÁK R & M Lili. 09:34:59.24 201.929 03:49:59.24
937 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 09:35:00.92 201.904 03:50:00.92
938 SK LESNICKÝ Jozef Silva 09:35:04.01 201.859 03:50:04.01
939 SK MATÚŠ Július Július 09:35:06.21 201.827 03:50:06.21
940 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 09:35:34.81 201.409 03:50:34.81
941 CZ HLOŽEK Josef Tobak 09:39:13.58 198.274 03:54:13.58
942 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 09:40:01.46 197.601 03:55:01.46
943 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 09:40:02.50 197.586 03:55:02.50
944 CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior 09:40:05.91 197.538 03:55:05.91
945 CZ LAŇKA Alfons Laura 09:40:06.93 197.524 03:55:06.93
946 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 09:40:09.10 197.494 03:55:09.10
947 SK FLIMEL Miroslav Aďa 09:40:12.69 197.444 03:55:12.69
948 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 09:40:14.88 197.413 03:55:14.88
949 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 09:40:15.13 197.409 03:55:15.13
950 SK FABIAN František Fabia Lara 09:40:16.68 197.388 03:55:16.68
951 BE DENYS Rebecca Aaron 09:40:21.64 197.318 03:55:21.64
952 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 09:40:38.27 197.086 03:55:38.27
953 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:40:59.34 196.793 03:55:59.34
954 CZ KYTLICA Jan Jana* 09:42:25.80 195.599 03:57:25.80
955 CZ REIN Jan Ali 09:42:45.34 195.331 03:57:45.34
956 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 09:44:49.22 193.649 03:59:49.22
957 SK HRNČIAR Peter Peter. 09:44:57.90 193.532 03:59:57.90
958 CZ OSIČKA František Skrb 09:49:02.26 190.303 04:04:02.26
959 CZ KOVAČÍK Štefan Jara 10:01:31.08 181.044 04:16:31.08
960 CZ BARTL Pavel Spown 7 10:02:21.27 180.455 04:17:21.27
961 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 10:02:44.84 180.180 04:17:44.84
962 DE LECKE Theo & Markus Favorit 10:02:45.58 180.172 04:17:45.58
963 NO SAEVAREID Martin MS 35 10:02:46.34 180.163 04:17:46.34
964 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 10:03:03.94 179.958 04:18:03.94
965 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 9 10:04:56.67 178.657 04:19:56.67
966 DE RISING SUN Team RS 4 10:04:57.19 178.651 04:19:57.19
967 AT WALDER Florian Graham 10:11:50.98 174.034 04:26:50.98
968 CZ BARTL Pavel Spown 4 10:11:51.86 174.025 04:26:51.86
969 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke 10:12:04.53 173.887 04:27:04.53
970 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 10:14:19.22 172.438 04:29:19.22
971 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 10:16:19.42 171.165 04:31:19.42
972 CZ PŘÍVARA Vladimír Růža 10:17:35.81 170.365 04:32:35.81
973 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 10:29:47.66 163.069 04:44:47.66
974 CZ HANÁK Milan Kiki 10:29:55.83 162.991 04:44:55.83
975 CZ YOUNG STARS Rady 10:32:01.06 161.805 04:47:01.06
976 HU KLAUZ Attila Fakó 10:32:55.55 161.295 04:47:55.55
977 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 10:33:16.76 161.097 04:48:16.76
978 AT GRATZER Marco Mickey 10:33:18.46 161.081 04:48:18.46
979 CZ DYNKA Miroslav Ambrož 10:33:18.80 161.078 04:48:18.80
980 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vania 10:39:04.80 157.920 04:54:04.80
981 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Emilio 10:49:29.94 152.516 05:04:29.94
982 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 8 10:58:26.02 148.169 05:13:26.02
983 SK DZURÁK Martin Yvon 11:04:06.20 145.536 05:19:06.20
984 SK HRNČIAR Peter Sima 11:16:02.61 140.287 05:31:02.61
985 SK SELECKÝ Ján Kika 11:19:02.16 139.030 05:34:02.16
986 AT GEIST Werner Marc My 11:27:12.71 135.708 05:42:12.71
987 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 11:37:06.49 131.894 05:52:06.49
988 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 11:45:32.25 128.810 06:00:32.25
989 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 7 12:10:29.89 120.470 06:25:29.89
990 AT GRATZER Marco Little Ben 12:26:13.20 115.749 06:41:13.20
991 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 150 12:51:55.89 108.779 07:06:55.89
992 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 13:12:38.08 103.748 07:27:38.08
993 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 13:17:40.68 102.592 07:32:40.68
994 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 13:17:44.11 102.579 07:32:44.11
995 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Dream Fighter 13:42:47.91 97.198 07:57:47.91
996 DE WINGS 2 WIN Nani 13:48:32.19 96.044 08:03:32.19
997 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 13:53:35.23 95.052 08:08:35.23
998 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 14:44:32.50 86.075 08:59:32.50
999 SK KUPČO Pavol Pavol 15:17:39.20 81.098 09:32:39.20
1000 HU KLAUZ Attila Rose 16:17:58.76 73.369 10:32:58.76
1001 SK GEMELA Štefan Saimon 16:23:22.46 72.749 10:38:22.46
1002 NO SAEVAREID Martin MS 39 16:31:50.18 71.797 10:46:50.18
1003 SK POLÁČEK Jozef Olii 16:35:18.63 71.414 10:50:18.63
1004 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 16:44:00.85 70.470 10:59:00.85
1005 AT WALDER Florian Space Boy 16:48:09.20 70.031 11:03:09.20
1006 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 16:48:26.57 70.000 11:03:26.57
1007 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 16:52:01.02 69.625 11:07:01.02
1008 DE DEBUS Gerhard Debby 16:59:57.91 68.805 11:14:57.91
1009 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 17:31:52.75 65.699 11:46:52.75
1010 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 10 17:43:27.05 64.640 11:58:27.05
1011 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 18:05:01.66 62.756 12:20:01.66
1012 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 18:20:49.11 61.445 12:35:49.11
1013 NO SAEVAREID Martin MS 37 18:34:04.43 60.386 12:49:04.43
1014 SK BACHÁR Pavol Gabi 6 19:00:53.25 58.351 13:15:53.25
1015 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Hornet 19:05:02.04 58.049 13:20:02.04
1016 SK BEŇÁK Vladimír Lili 19:05:07.59 58.042 13:20:07.59
1017 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 19:06:36.36 57.935 13:21:36.36
1018 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 19:09:50.58 57.702 13:24:50.58
1019 IT DOBAI Marian Erongo 19:10:16.71 57.671 13:25:16.71
1020 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 19:13:03.07 57.473 13:28:03.07
1021 CZ LANGER Bohuslav Grippen 19:13:17.62 57.456 13:28:17.62
1022 DE HUBER TEAM Scheemann 19:15:07.54 57.326 13:30:07.54
1023 AT GEIST Werner Felix My 19:18:12.39 57.108 13:33:12.39
1024 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 19:22:40.65 56.796 13:37:40.65
1025 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 19:24:21.03 56.680 13:39:21.03
1026 DE TEAM UELSEN Brigitte. 19:27:35.63 56.457 13:42:35.63
1027 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 19:33:41.14 56.042 13:48:41.14
1028 SK CHALUPA Pavol Max* 19:37:28.92 55.786 13:52:28.92
1029 AT POSCH Manfred MP 1 19:38:34.13 55.713 13:53:34.13
1030 CZ DOHNAL Václav STÝV 19:45:21.25 55.264 14:00:21.25
1031 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 921 19:48:54.74 55.031 14:03:54.74
1032 BE VANHEE Johan Tompoes 20:07:15.45 53.860 14:22:15.45
1033 DE BRANDT Daniel Brandt 052 20:29:19.62 52.516 14:44:19.62
1034 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 20:34:40.84 52.200 14:49:40.84
1035 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 20:40:24.20 51.866 14:55:24.20
1036 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Lucas Go 20:40:26.99 51.863 14:55:26.99
1037 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanis 20:40:54.85 51.836 14:55:54.85
1038 DE SCHEPER Günter Golden Egy 17 07:13:28.26 30.384 25:28:28.26
1039 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 07:13:28.82 30.384 25:28:28.82
1040 CZ KYTLICA Jan Majda 07:13:38.14 30.381 25:28:38.14
1041 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Yamaha 07:14:08.86 30.371 25:29:08.86
1042 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 07:14:14.91 30.369 25:29:14.91
1043 BE DENYS Rebecca Adeline 07:16:12.49 30.330 25:31:12.49
1044 CZ JAVŮREK Miloš Frank 07:17:00.49 30.314 25:32:00.49
1045 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:17:03.34 30.313 25:32:03.34
1046 CZ VÍTEK Jan Míša 07:18:57.22 30.275 25:33:57.22
1047 SK KASAN Jozef Peťa 07:20:53.06 30.237 25:35:53.06
1048 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 07:21:01.71 30.234 25:36:01.71
1049 CZ VLČEK Jiří JV 13 07:21:13.38 30.231 25:36:13.38
1050 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 07:21:21.29 30.228 25:36:21.29
1051 DE LECKE Theo & Markus Heike 07:22:05.67 30.213 25:37:05.67
1052 CZ FOJTÍK Jan Teska 07:23:49.80 30.179 25:38:49.80
1053 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 07:24:39.81 30.163 25:39:39.81
1054 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 07:24:51.32 30.159 25:39:51.32
1055 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 07:25:10.32 30.153 25:40:10.32
1056 NL WASSENAAR Bram Brass 07:25:32.42 30.146 25:40:32.42
1057 SK MINÁRIK Jozef Feďa 07:25:36.69 30.145 25:40:36.69
1058 CZ VALENTA Jiří Fénix 07:26:08.55 30.134 25:41:08.55
1059 CZ KOTÁSEK František Kotas 07:26:35.31 30.125 25:41:35.31
1060 PL KASZUBA Andrej Priam 07:27:11.25 30.114 25:42:11.25
1061 BE DENYS Rebecca Albee 07:28:58.65 30.079 25:43:58.65
1062 AT NÖRES & OFNER Team KO 1 07:29:09.95 30.075 25:44:09.95
1063 SK PAVČO Ján Matúš 07:29:36.47 30.067 25:44:36.47
1064 DE BRANDT Daniel Brandt 049 07:30:25.59 30.051 25:45:25.59
1065 CZ OSIČKA František Kučka 07:30:29.24 30.049 25:45:29.24
1066 AT GRATZER Werner Terios 07:30:39.61 30.046 25:45:39.61
1067 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:30:40.59 30.046 25:45:40.59
1068 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 07:30:50.22 30.043 25:45:50.22
1069 DE WINGS 2 WIN Sanches 07:33:43.62 29.987 25:48:43.62
1070 CZ HRUDA Jan Bican 07:36:11.93 29.939 25:51:11.93
1071 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 07:37:22.46 29.916 25:52:22.46
1072 NL WASSENAAR Bram Bradleys 07:37:22.93 29.916 25:52:22.93
1073 CZ SVOBODA Jiří Lenka 07:37:31.63 29.913 25:52:31.63
1074 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 07:41:51.96 29.830 25:56:51.96
1075 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 07:41:52.32 29.830 25:56:52.32
1076 DE MÜLLER Wolfgang Muck 07:44:03.28 29.788 25:59:03.28
1077 CZ YOUNG STARS Letka 07:47:22.20 29.725 26:02:22.20
1078 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 07:47:23.64 29.724 26:02:23.64
1079 SK SELECKÝ Juraj Zajla 07:47:59.87 29.713 26:02:59.87
1080 CZ HLOŽEK Josef Genius 07:48:15.38 29.708 26:03:15.38
1081 AT RADU Constantin Mario 07:49:29.96 29.684 26:04:29.96
1082 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 07:49:38.42 29.682 26:04:38.42
1083 DE SG SCHMIDT - SOMMER Fox 07:52:19.30 29.631 26:07:19.30
1084 CZ BARTOŠ Radek Bára. 07:52:46.72 29.622 26:07:46.72
1085 AT GEIST Werner Gregor My 07:52:48.81 29.622 26:07:48.81
1086 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 07:53:31.38 29.608 26:08:31.38
1087 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 07:53:48.45 29.603 26:08:48.45
1088 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 07:54:30.50 29.590 26:09:30.50
1089 DE K.H.WICHERT Ostrava 07:59:58.99 29.487 26:14:58.99
1090 CZ KRATOCHVÍL Dušan Milián 07:59:59.15 29.487 26:14:59.15
1091 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 08:00:09.28 29.483 26:15:09.28
1092 SK POLÁČEK Jozef Suny 08:04:37.41 29.400 26:19:37.41
1093 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 08:05:27.90 29.384 26:20:27.90
1094 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 5 08:13:46.03 29.231 26:28:46.03
1095 SK PAJTA Vladimír Rutinka 08:17:31.19 29.162 26:32:31.19
1096 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 08:23:10.44 29.059 26:38:10.44
1097 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 08:24:07.91 29.041 26:39:07.91
1098 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 08:32:45.16 28.886 26:47:45.16
1099 BE DENYS Rebecca Albi 08:33:24.44 28.874 26:48:24.44
1100 DE BRANDT Daniel Brandt 054 08:33:26.79 28.873 26:48:26.79
1101 DE HUBER TEAM Troster 08:38:24.82 28.784 26:53:24.82
1102 CZ BACHAN František Brigitka 08:38:45.81 28.778 26:53:45.81
1103 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 08:39:10.31 28.771 26:54:10.31
1104 BE DENYS Emiel Bacardi 08:45:38.82 28.656 27:00:38.82
1105 CZ YOUNG STARS Pavel 08:46:15.92 28.645 27:01:15.92
1106 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Luc Junior 08:46:35.57 28.639 27:01:35.57
1107 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 08:47:46.49 28.618 27:02:46.49
1108 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 08:50:05.04 28.578 27:05:05.04
1109 CZ VÍTEK Jan Viky 08:56:16.88 28.469 27:11:16.88
1110 CZ VLČEK Jiří JV 17 09:02:23.02 28.363 27:17:23.02
1111 CZ MAKA NAKI Maka 09:06:55.22 28.285 27:21:55.22
1112 AT WALDER Florian Kiwi Blue 09:08:54.61 28.250 27:23:54.61
1113 DE HUBER TEAM Prange 09:37:32.99 27.767 27:52:32.99
1114 SK PAJTA Vladimír Lara 09:37:47.77 27.762 27:52:47.77
1115 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 09:38:45.94 27.746 27:53:45.94
1116 BE DENYS Emiel Bamboo 09:41:16.18 27.705 27:56:16.18
1117 AT GEIST Werner Ernst My 09:53:49.98 27.499 28:08:49.98
1118 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 10:04:43.70 27.323 28:19:43.70
1119 CZ LAŇKA Alfons Fony 10:34:37.10 26.850 28:49:37.10
1120 CZ FOJTÍK Jan Walter 10:42:50.71 26.723 28:57:50.71
1121 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 10:57:58.40 26.493 29:12:58.40
1122 CZ LAŇKA Alfons Jirka 11:04:54.34 26.388 29:19:54.34
1123 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 11:10:31.14 26.304 29:25:31.14
1124 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 11:16:22.88 26.217 29:31:22.88
1125 SK SELECKÝ Juraj Baxo 11:42:30.77 25.836 29:57:30.77
1126 DE RISING SUN Team RS 2 11:55:36.25 25.649 30:10:36.25
1127 CZ VACEK Josef Čerčil 11:55:45.02 25.647 30:10:45.02
1128 BE DENYS Rebecca Accent 12:13:15.72 25.402 30:28:15.72
1129 SK LAŠ Vladimír Las 3 13:05:24.26 24.697 31:20:24.26
1130 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 14:15:53.27 23.805 32:30:53.27
1131 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 16:02:37.63 22.570 34:17:37.63
1132 DE K.H.WICHERT Brno 16:17:14.17 22.411 34:32:14.17
1133 BE HESSELS Johan Rieke 17:55:01.40 21.401 36:10:01.40
1134 CZ DUDA Přemysl Michal 18:39:38.56 20.970 36:54:38.56
1135 CZ UHERKOVI bratři V 2 19:01:06.40 20.769 37:16:06.40
1136 CZ RYŠAVÝ Roman Roels 19:10:12.32 20.685 37:25:12.32
1137 CZ LAŇKA Alfons Jaruš 19:31:58.46 20.486 37:46:58.46
1138 CZ KAREL Team Šedovous 19:55:32.31 20.275 38:10:32.31
1139 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 07:06:55.74 15.679 49:21:55.74
1140 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 07:25:50.12 15.580 49:40:50.12
1141 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hubert 07:42:14.49 15.495 49:57:14.49
1142 DE K.H.WICHERT Team B Šternberk 07:54:41.23 15.431 50:09:41.23
1143 AT PILLWEIN Herbert Babsi-P 08:25:56.06 15.272 50:40:56.06
1144 CZ LAŇKA Alfons David 08:48:00.00 15.162 51:03:00.00
1145 DE LANG Karl Heinz Olaf 09:13:50.33 15.035 51:28:50.33
1146 AT POSCH Manfred MP 2 19:00:00.00 12.637 61:15:00.00
1147 DE GOETZ Guenter Zanny 19:00:01.00 12.637 61:15:01.00
1148 SK HORŇÁČEK Miroslav Burg 19:00:05.00 12.637 61:15:05.00
1149 SK NOVÁK Pavel Barbar 19:00:10.00 12.636 61:15:10.00
1150 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 19:00:00.00 9.079 85:15:00.00
1151 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 6 19:01:00.00 9.078 85:16:00.00
1152 SK NOVÁK Pavel Stanka 19:02:00.00 9.076 85:17:00.00
1153 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 10:00:00.00 6.230 124:15:00.00
1154 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 18:14:00.00 4.289 180:29:00.00
1155 CZ REIN Jan Sally 13:43:06.00 3.121 247:58:06.00
1156 DE TEAM UELSEN Sarah 08:50:03.00 2.898 267:05:03.00
1157 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Arnošt 10:36:58.00 2.643 292:51:58.00
1158 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 20:12:44.00 2.559 302:27:44.00
1159 CZ KOVAČÍK Štefan Kara 08:21:35.00 2.286 338:36:35.00
1160 DE HIENZSCH Frank Higgins 18:54:01.00 2.217 349:09:01.00
1161 SK NOVÁK Pavel Barka 18:48:25.00 2.075 373:03:25.00
1162 AT NÖRES & OFNER Team KO 3 09:42:40.00 1.995 387:57:40.00
1163 CZ VEVERKA Karel Mig 09:45:40.00 1.995 388:00:40.00
1164 DE K.H.WICHERT Team B Trutnov 10:08:36.00 1.993 388:23:36.00
1165 CZ MAČALA Zdeněk Gracie 09:55:20.00 1.878 412:10:20.00
1166 AT POSCH Manfred MP 3 09:55:30.00 1.878 412:10:30.00
1167 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Tamy 08:40:33.00 1.603 482:55:33.00
1168 AT BUCHTELE Matthias Xenon 10:44:09.00 1.596 484:59:09.00
1169 CZ FOJTÍK Jan Ivanka 11:35:48.00 1.593 485:50:48.00
1170 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Aplaus 08:15:00.00 1.459 530:30:00.00
1171 CZ LUNDÁK Pavel Dido 09:40:16.00 1.392 555:55:16.00
1172 CZ RYŠAVÝ Roman Rockwood 18:08:25.00 1.131 684:23:25.00
1173 AT KOGLER Leopold Sandora K 18:16:23.00 0.883 838:59:59.00
1174 DE HUBER TEAM Tutas 13:37:19.00 0.553 838:59:59.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Heinz
ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Lang
BE ALINE Chantal 1
AT ANZENBERGER Franz Fabian
NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic Blue Bastek
NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P14
GR ASLANIDIS G & D Grego
CZ BARTONĚK Jaroslav Bek
CZ BARTOŠ Radek Lop
CZ BARTOŠ Radek Mrňka
CZ BEZDĚK Antonín Lumeo
SK BLAŠKO Ivan Dede
SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hyena
SK BOROS Štefan Turbo
DE BRANDT Daniel Brandt 053
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Stáša
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Picollo
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Šibal
DE DAUM Thorsten & Finn Leon Bale
BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Frans
BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Red - Gun
BE DENYS Emiel Babs
BE DENYS Rebecca Alexa
SK DREXLEROVÁ Helena Tau
CZ DYNKA Miroslav Alexej
CZ ECHTNER Antonín JackyG
NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Eddy
SK EVIN Peter + Noemi Peter PN
SK EVIN Peter + Noemi Noemka PN
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05
SK FEKIAČ + KASAN Frederika
SK FIALA Alexander + Tomáš Šanka
FR FLAVIGNY M.S.L. Team Rocky
SK FLIMEL Miroslav Amanda
BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 502
BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 504
SK GEMELA Štefan Skywalker
IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Epicure
BE GODDERIS Linda Alfa
AT GRATZER Werner Royal
CZ GRUBER Simon Tereza
CZ GRUBER Simon Simon
CZ GRUBER Lubomír Luboš
CZ HAVLÍK Antonín Eli 5
BE HESSELS Johan Broes
BE HESSELS Johan Dirk
DE HIENZSCH Frank Hiram
CZ HLOŽEK Josef Lavantus
CZ HLOŽEK Josef Mulan
SK HROZEN Peter Aneta
CZ HRUDA Jan Viktor.
DE HUBER TEAM Flor
DE HUBER TEAM Juliani
UK CHADWICK Mike Daisy
AT IVANSCHITZ Clemens Mona
AT IVANSCHITZ Clemens Merkura
CZ JAKUBČÍK Petr Bivoj
CZ JAKUBČÍK Petr Peetra
CZ JANEČEK Petr + František Herkules
CZ JAVŮREK Miloš Hawk
CZ JAVŮREK Miloš Marcois
CZ JAVŮREK Miloš Milka
CZ JURA Vladimír Princezna
CZ JURÁSEK - BARBAR Team Adolf
DE K.H.WICHERT Team B Sokolov
DE K.H.WICHERT Team B Kolín
TR KARAKURT PIGEONS Hatice
TR KARAKURT PIGEONS Karakurt
CZ KOCIÁN Milan Dynamit
AT KOGLER Leopold Smaragd K
AT KOCH Josef F
CZ KONEČNÝ Vlastimil Rossa
CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis
AT KÖNIGSECKER Thomas Lacrima
PL KONIOR Józef Aga
PL KONIOR Józef Jozef
CZ KOVAČÍK Štefan Beta.
CZ KRATOCHVÍL Dušan Vitál
CZ KYTLICA Jan Ola
CZ KYTLICA Jan Kája.
CZ LAŇKA Alfons Petra
CZ LAŇKA Alfons Mirek F
SK LAŠ Vladimír Las 5
SK LESNICKÝ Jozef Mima
CZ LUNDÁK Pavel Adele
CZ MAČALA Zdeněk Gradina
SK MAKOŠ Ján + Ĺubica Ĺubica
CZ MAREČEK Karel Šimi
DE MARQUART & SÖHNE Marouff
SK MATÚŠ Július Rebeka.
CZ MAYER Antonín Frestockx
SK MINÁRIK Jozef Dada*
SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Top Fighter
NL MOL Ed Jonge Engelsman
NL MOL Ed Bruintje
NL MOL Ed De Witte
DE MÜLLER Tim + Uwe Timul
DE MÜLLER Tim + Uwe Uwemul
SK NEKORANEC Ivan Leri
SK NEKORANEC Ivan Laky
CZ NESVADBA Petr Jk Cndr
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Pišta
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Pepa
IT PALTRINIERI Cristiano Candys
AT PILLWEIN Herbert Berni-P
SK POLAČEK Viliam & Michal Branco Boy
AT PÖTSCHER Günter Pado
SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Muška
CZ REIN Jan Míťa
CZ REIN Jan Bimbo
DE RISING SUN Team RS 1
ES ROC TEAM JORDI-TOLO Ahmed
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Mia
CZ RYŠAVÝ Roman Roch
CZ RYŠAVÝ Roman Rocketto
DE SG MEISSNER & SCHEURER Daniel
DE SG MEISSNER & SCHEURER Udo
DE SG SCHMIDT - SOMMER Cherokee
DE SG SCHMIDT - SOMMER Towa