Doletová listina

Místo vypuštění Slavkov Golf I.
Vzdálenost 68.326 km
Datum a čas startu 10.08.2017 09:15:00
Počasí v místě startu Jasno, mírný JV vítr, 23°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný J vítr, 27°C. Později dusno, přes 30°C.
Počet nasazených holubů 1126
Počet chovatelů 266

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 BE DENYS Emiel Bamboo 10:14:38.83 1145.503 00:59:38.83
2 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 921 10:18:01.31 1084.164 01:03:01.31
3 AT GEIST Werner Leo My 10:18:01.60 1084.081 01:03:01.60
4 CZ YOUNG STARS Karolína II. 10:18:02.60 1083.794 01:03:02.60
5 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 10:18:03.06 1083.662 01:03:03.06
6 DE DEBUS Gerhard Claire 10:18:08.42 1082.129 01:03:08.42
7 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 10:18:10.27 1081.601 01:03:10.27
8 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 10:18:19.07 1079.096 01:03:19.07
9 CZ VLČEK Jiří JV 13 10:18:59.22 1067.811 01:03:59.22
10 BE ALINE Celien 2 10:20:28.34 1043.586 01:05:28.34
11 CZ STRNAD Jaroslav Staar Boy 10:20:29.78 1043.203 01:05:29.78
12 SK BOROS Štefan Žofka 10:21:00.07 1035.224 01:06:00.07
13 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 10:21:44.16 1023.825 01:06:44.16
14 CZ KAREL Team AC/DC 10:21:49.31 1022.510 01:06:49.31
15 SK SELECKÝ Juraj Baxo 10:21:54.13 1021.282 01:06:54.13
16 BE HESSELS Johan Rieke 10:21:56.01 1020.804 01:06:56.01
17 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 10:23:09.54 1002.450 01:08:09.54
18 CZ OSIČKA František Skrb 10:23:11.17 1002.051 01:08:11.17
19 CZ REIN Jan Ali 10:23:12.33 1001.767 01:08:12.33
20 DE LECKE Theo & Markus Favorit 10:23:12.76 1001.661 01:08:12.76
21 BE HIMBRECHT PIGEONS Elise 10:23:14.20 1001.309 01:08:14.20
22 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 10:23:15.31 1001.038 01:08:15.31
23 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 10:23:15.72 1000.938 01:08:15.72
24 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 10:23:16.27 1000.803 01:08:16.27
25 DE DEBUS Gerhard Barbie 10:23:16.60 1000.723 01:08:16.60
26 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Luisa 10:23:16.77 1000.681 01:08:16.77
27 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 10:23:17.05 1000.613 01:08:17.05
28 AT GRATZER Marco Little Ben 10:23:17.36 1000.537 01:08:17.36
29 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 10:23:17.75 1000.442 01:08:17.75
30 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 10:23:18.02 1000.376 01:08:18.02
31 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 10:23:18.25 1000.320 01:08:18.25
32 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 150 10:23:18.39 1000.285 01:08:18.39
33 DE SG SCHMIDT - SOMMER Fox 10:23:18.54 1000.249 01:08:18.54
34 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 10:23:18.79 1000.188 01:08:18.79
35 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Doro 10:23:18.96 1000.146 01:08:18.96
36 DE BEHLKE Andreas Storm 10:23:19.14 1000.102 01:08:19.14
37 CZ REIN Jan Felix 10:23:19.31 1000.061 01:08:19.31
38 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vania 10:23:19.53 1000.007 01:08:19.53
39 NL BAS VAN BEVEREN Bas 10:23:19.63 999.983 01:08:19.63
40 DE MARQUART & SÖHNE Marquis 10:23:19.84 999.932 01:08:19.84
41 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 10:23:20.26 999.829 01:08:20.26
42 DE DEBUS Gerhard Krissi 10:23:20.63 999.739 01:08:20.63
43 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 10:23:20.70 999.722 01:08:20.70
44 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 10:23:21.21 999.598 01:08:21.21
45 DE GOETZ Guenter Zanny 10:23:21.28 999.581 01:08:21.28
46 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 10:23:21.71 999.476 01:08:21.71
47 CZ RANDJÁK R & M Nasty 10:23:21.85 999.442 01:08:21.85
48 DE WINGS 2 WIN Nani 10:23:22.48 999.288 01:08:22.48
49 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 10:23:22.84 999.201 01:08:22.84
50 DE B & G RACING TEAM Betty 10:23:23.12 999.132 01:08:23.12
51 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 10:23:23.32 999.084 01:08:23.32
52 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 10:23:23.43 999.057 01:08:23.43
53 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 10:23:23.74 998.981 01:08:23.74
54 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 10:23:23.91 998.940 01:08:23.91
55 AT RADU Constantin Mario 10:23:24.12 998.889 01:08:24.12
56 SK PAJTA Vladimír Lara 10:23:24.51 998.794 01:08:24.51
57 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 10:23:24.92 998.694 01:08:24.92
58 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 10:23:25.21 998.624 01:08:25.21
59 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 10:23:25.48 998.558 01:08:25.48
60 CZ STRNAD Jaroslav Schali 10:23:25.62 998.524 01:08:25.62
61 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 10:23:25.75 998.492 01:08:25.75
62 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 10:23:26.12 998.402 01:08:26.12
63 DE BEHLKE Andreas Rainbow 10:23:26.41 998.332 01:08:26.41
64 CZ VLČEK Jiří JV 16 10:23:26.68 998.266 01:08:26.68
65 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sioux 10:23:26.80 998.237 01:08:26.80
66 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 10:23:27.86 997.979 01:08:27.86
67 NO SAEVAREID Martin MS 39 10:23:28.27 997.880 01:08:28.27
68 BE HESSELS Johan Seppe 10:23:28.95 997.715 01:08:28.95
69 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 10:23:29.21 997.652 01:08:29.21
70 DE BRANDT Daniel Brandt 055 10:23:29.56 997.567 01:08:29.56
71 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 10:23:30.18 997.416 01:08:30.18
72 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit 10:23:30.44 997.353 01:08:30.44
73 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 10:23:30.70 997.290 01:08:30.70
74 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 10:23:31.02 997.212 01:08:31.02
75 UK CHADWICK Mike Teddy 10:23:32.58 996.834 01:08:32.58
76 DE HUBER TEAM Prange 10:23:33.12 996.703 01:08:33.12
77 DE TEAM UELSEN Maxx 10:23:33.76 996.548 01:08:33.76
78 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 10:23:34.06 996.476 01:08:34.06
79 NL VOLLEBEEK Randy Softy 10:23:34.37 996.400 01:08:34.37
80 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:23:34.58 996.350 01:08:34.58
81 CZ BARTL Pavel Spown 3 10:23:34.74 996.311 01:08:34.74
82 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 10:23:34.90 996.272 01:08:34.90
83 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 10:23:35.59 996.105 01:08:35.59
84 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 10:23:36.88 995.793 01:08:36.88
85 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 10:23:37.01 995.761 01:08:37.01
86 SK POLÁČEK Jozef Suny 10:23:41.45 994.689 01:08:41.45
87 DE TEAM UELSEN Brigitte. 10:23:42.15 994.520 01:08:42.15
88 CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout 10:23:43.10 994.291 01:08:43.10
89 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 10:23:47.21 993.301 01:08:47.21
90 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 10:23:48.25 993.050 01:08:48.25
91 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 10:23:48.79 992.920 01:08:48.79
92 CZ VLČEK Jiří JV 15 10:23:56.93 990.967 01:08:56.93
93 IT DOBAI Marian Eppo 10:23:57.95 990.722 01:08:57.95
94 IT DOBAI Marian Erongo 10:24:04.89 989.064 01:09:04.89
95 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 10:24:06.22 988.746 01:09:06.22
96 AT GRATZER Marco Maria Theresia 10:24:15.36 986.572 01:09:15.36
97 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy 10:24:15.58 986.519 01:09:15.58
98 SK NOVÁK Pavel Stanka 10:24:19.09 985.687 01:09:19.09
99 BE TAVEIRNE Francky Cairo 10:24:19.54 985.580 01:09:19.54
100 CZ HLOŽEK Josef Genius 10:24:20.76 985.291 01:09:20.76
101 AT GEIST Werner Benno My 10:24:21.17 985.194 01:09:21.17
102 CZ REIN Jan Nela 10:24:21.32 985.159 01:09:21.32
103 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Stress 10:24:21.56 985.102 01:09:21.56
104 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 10:24:21.97 985.005 01:09:21.97
105 CZ KOTÁSEK František Kotas 10:24:22.30 984.927 01:09:22.30
106 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 10:24:22.65 984.844 01:09:22.65
107 DE HIENZSCH Frank Habel 10:24:22.75 984.820 01:09:22.75
108 CZ BARTL Pavel Spown 11 10:24:23.15 984.726 01:09:23.15
109 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 10:24:23.41 984.664 01:09:23.41
110 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hardy 10:24:23.57 984.626 01:09:23.57
111 CZ YOUNG STARS Lotta 10:24:23.93 984.541 01:09:23.93
112 CZ MAKA NAKI Maka 10:24:24.07 984.508 01:09:24.07
113 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 10:24:24.46 984.416 01:09:24.46
114 DE TEAM UELSEN Emily 10:24:24.66 984.368 01:09:24.66
115 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 10:24:24.85 984.324 01:09:24.85
116 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 10:24:25.02 984.283 01:09:25.02
117 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 10:24:25.23 984.234 01:09:25.23
118 CZ KOVAČÍK Štefan Jara 10:24:25.57 984.153 01:09:25.57
119 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 2 10:24:25.61 984.144 01:09:25.61
120 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 10:24:25.81 984.097 01:09:25.81
121 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 10:24:26.03 984.045 01:09:26.03
122 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 3 10:24:26.25 983.993 01:09:26.25
123 BE DENYS Emiel Baky 10:24:26.68 983.891 01:09:26.68
124 DE LECKE Theo & Markus Berlin 10:24:26.83 983.856 01:09:26.83
125 NO SAEVAREID Martin MS 35 10:24:27.23 983.761 01:09:27.23
126 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 10:24:27.38 983.726 01:09:27.38
127 CZ REIN Jan Miki 10:24:27.94 983.594 01:09:27.94
128 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 10:24:28.03 983.573 01:09:28.03
129 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 8 10:24:28.42 983.481 01:09:28.42
130 DE GOETZ Guenter Zelda 10:24:28.92 983.363 01:09:28.92
131 DE K.H.WICHERT Pilsen 10:24:28.94 983.358 01:09:28.94
132 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 10:24:29.04 983.334 01:09:29.04
133 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 10:24:29.15 983.308 01:09:29.15
134 NL NICO VAN VEEN Nicot 10:24:29.47 983.233 01:09:29.47
135 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 10:24:29.54 983.216 01:09:29.54
136 CZ DOHNAL Václav STÝV 10:24:29.69 983.181 01:09:29.69
137 SK BINDAS Štefan jun. Edward 10:24:29.93 983.124 01:09:29.93
138 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Blonďák 10:24:30.24 983.051 01:09:30.24
139 AT PÖTSCHER Günter Pacco 10:24:30.62 982.962 01:09:30.62
140 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 10:24:30.86 982.905 01:09:30.86
141 CZ BACHAN František Brigitka 10:24:31.19 982.827 01:09:31.19
142 CZ RANDJÁK R & M Probe 10:24:31.28 982.806 01:09:31.28
143 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 10:24:31.48 982.759 01:09:31.48
144 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 7 10:24:31.78 982.688 01:09:31.78
145 AT WALDER Florian Electric Blue 10:24:31.89 982.663 01:09:31.89
146 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 10:24:32.02 982.632 01:09:32.02
147 NL WASSENAAR Bram Brass 10:24:32.08 982.618 01:09:32.08
148 DE SG SCHMIDT - SOMMER Blackfeet 10:24:32.25 982.578 01:09:32.25
149 CZ YOUNG STARS Eman 10:24:32.49 982.521 01:09:32.49
150 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 10:24:32.55 982.507 01:09:32.55
151 BE DENYS Rebecca Achim 10:24:32.78 982.453 01:09:32.78
152 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 10:24:32.87 982.432 01:09:32.87
153 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza 10:24:33.27 982.338 01:09:33.27
154 SK GEMELA Štefan Pandora 10:24:33.63 982.253 01:09:33.63
155 BE GODDERIS Linda Bravo 10:24:33.79 982.215 01:09:33.79
156 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Hary 10:24:34.11 982.140 01:09:34.11
157 CZ YOUNG STARS Fuči 10:24:34.23 982.112 01:09:34.23
158 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 10:24:34.42 982.067 01:09:34.42
159 DE K.H.WICHERT Brno 10:24:34.69 982.003 01:09:34.69
160 CZ KAREL Team Pidova Hlava 10:24:34.76 981.987 01:09:34.76
161 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Lissy 10:24:34.93 981.947 01:09:34.93
162 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 10:24:35.26 981.869 01:09:35.26
163 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 10:24:35.56 981.799 01:09:35.56
164 SK SKALIČAN Ján Aďka 10:24:35.80 981.742 01:09:35.80
165 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 10:24:36.09 981.674 01:09:36.09
166 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 10:24:36.36 981.611 01:09:36.36
167 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 10:24:36.39 981.604 01:09:36.39
168 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 10:24:36.51 981.576 01:09:36.51
169 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 10:24:36.60 981.554 01:09:36.60
170 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman 10:24:36.68 981.536 01:09:36.68
171 CZ LAŇKA Alfons Marta F 10:24:36.98 981.465 01:09:36.98
172 CZ JURÁSEK - BARBAR Team Marv 10:24:37.31 981.388 01:09:37.31
173 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Káťa 10:24:37.45 981.355 01:09:37.45
174 SK GEMELA Štefan Arlo 10:24:37.52 981.338 01:09:37.52
175 CZ VÍTEK Jan Viky 10:24:37.90 981.249 01:09:37.90
176 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 10:24:38.45 981.120 01:09:38.45
177 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi Boy 10:24:39.08 980.972 01:09:39.08
178 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 10:24:39.10 980.967 01:09:39.10
179 SK LESNICKÝ Jozef Silva 10:24:39.38 980.901 01:09:39.38
180 DE BRANDT Daniel Brandt 049 10:24:39.45 980.885 01:09:39.45
181 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl 10:24:39.59 980.852 01:09:39.59
182 CZ HLOŽEK Josef Tobak 10:24:39.72 980.822 01:09:39.72
183 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Yamaha 10:24:39.92 980.775 01:09:39.92
184 CZ VACEK Josef Čerčil 10:24:39.95 980.768 01:09:39.95
185 SK MINÁRIK Jozef Feďa 10:24:40.15 980.721 01:09:40.15
186 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 10:24:40.21 980.707 01:09:40.21
187 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 10:24:40.26 980.695 01:09:40.26
188 IT DOBAI Marian Esko 10:24:40.49 980.641 01:09:40.49
189 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček 10:24:40.64 980.606 01:09:40.64
190 DE RISING SUN Team RS 2 10:24:40.65 980.603 01:09:40.65
191 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Sergio 10:24:40.94 980.535 01:09:40.94
192 SK HRNČIAR Peter Peter. 10:24:40.96 980.531 01:09:40.96
193 CZ RANDJÁK R & M Lili. 10:24:41.07 980.505 01:09:41.07
194 CZ HANÁK Milan Kiki 10:24:41.16 980.484 01:09:41.16
195 BE SAUVAGE Laurent Berry 10:24:41.37 980.435 01:09:41.37
196 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 10:24:41.40 980.428 01:09:41.40
197 CZ LAŇKA Alfons Katka 10:24:41.58 980.385 01:09:41.58
198 CZ DOHNAL Václav Elda 10:24:41.85 980.322 01:09:41.85
199 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 9 10:24:41.89 980.313 01:09:41.89
200 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 10:24:42.28 980.221 01:09:42.28
201 BE DENYS Rebecca Aaron 10:24:42.56 980.156 01:09:42.56
202 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 10:24:42.62 980.142 01:09:42.62
203 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Luc Junior 10:24:43.45 979.947 01:09:43.45
204 UK CHADWICK Mike Lottie 10:24:43.62 979.907 01:09:43.62
205 IT SICILIA INSIEME Team Icon 10:24:44.05 979.807 01:09:44.05
206 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela 10:24:44.59 979.680 01:09:44.59
207 CZ VÍTEK Jan Míša 10:24:44.98 979.589 01:09:44.98
208 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 10:24:45.21 979.535 01:09:45.21
209 CZ SVOBODA Jiří Lenka 10:24:45.46 979.477 01:09:45.46
210 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1. 10:24:45.76 979.406 01:09:45.76
211 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 10:24:46.50 979.233 01:09:46.50
212 DE K.H.WICHERT Pardubitz 10:24:47.08 979.098 01:09:47.08
213 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 10:24:47.40 979.023 01:09:47.40
214 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 10:24:47.71 978.950 01:09:47.71
215 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 10:24:49.24 978.593 01:09:49.24
216 SK PAJTA Vladimír Filo 10:24:49.97 978.422 01:09:49.97
217 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 10:24:50.27 978.352 01:09:50.27
218 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 10:24:50.64 978.266 01:09:50.64
219 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 10:24:50.68 978.257 01:09:50.68
220 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 10:24:51.64 978.032 01:09:51.64
221 CZ ALBRECHT Jiří Entony 1 10:24:52.02 977.944 01:09:52.02
222 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 10:24:52.86 977.748 01:09:52.86
223 DE BRANDT Daniel Brandt 052 10:24:54.30 977.412 01:09:54.30
224 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petr 10:24:54.98 977.254 01:09:54.98
225 DE LAURA SUNSHINE Team Yvanka. 10:24:55.02 977.244 01:09:55.02
226 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 10:24:55.56 977.119 01:09:55.56
227 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 6 10:24:55.82 977.058 01:09:55.82
228 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Erato 10:24:56.17 976.977 01:09:56.17
229 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 10:24:57.18 976.742 01:09:57.18
230 CZ LAŇKA Alfons Vojta 10:24:57.65 976.632 01:09:57.65
231 DE HUBER TEAM Scheemann 10:24:58.33 976.474 01:09:58.33
232 DE GOETZ Guenter Zara 10:24:58.68 976.393 01:09:58.68
233 DE GRÜTER Herbert Grisu. 10:24:59.31 976.246 01:09:59.31
234 SK LATUS Vladimír Vivien 10:25:00.09 976.065 01:10:00.09
235 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 10:25:00.86 975.886 01:10:00.86
236 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 10:25:01.32 975.779 01:10:01.32
237 SK COMOREK Pavel Havana 10:25:01.55 975.726 01:10:01.55
238 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 10:25:01.82 975.663 01:10:01.82
239 BE DENYS Rebecca Allegro 10:25:02.14 975.589 01:10:02.14
240 AT NÖRES & OFNER Team N 02 10:25:06.25 974.635 01:10:06.25
241 DE RISING SUN Team RS 4 10:25:06.43 974.594 01:10:06.43
242 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 10:25:06.74 974.522 01:10:06.74
243 DE LANG Karl Heinz Oliver 10:25:07.21 974.413 01:10:07.21
244 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Espace 10:25:08.96 974.008 01:10:08.96
245 DE SG SCHMIDT - SOMMER Cheyenne 10:25:09.13 973.968 01:10:09.13
246 NL WASSENAAR Bram Brace 10:25:09.85 973.802 01:10:09.85
246 DE HESSENBOYS Team Josef 10:25:09.85 973.802 01:10:09.85
248 CZ KYTLICA Jan Majda 10:25:10.05 973.756 01:10:10.05
249 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 10:25:10.31 973.696 01:10:10.31
250 GR ASLANIDIS G & D Grappa 10:25:10.94 973.550 01:10:10.94
251 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 10:25:11.13 973.506 01:10:11.13
252 DE K.H.WICHERT Ostrava 10:25:11.38 973.448 01:10:11.38
253 SK BLAŠKO Miroslav Franko 10:25:11.72 973.370 01:10:11.72
254 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 10:25:11.95 973.316 01:10:11.95
255 SK KASAN Jozef Peťa 10:25:12.44 973.203 01:10:12.44
256 BE TAVEIRNE Francky Candy 10:25:12.47 973.196 01:10:12.47
257 CZ LAŇKA Alfons Vlasta 10:25:12.56 973.175 01:10:12.56
258 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 10:25:12.88 973.102 01:10:12.88
259 DE SCHEPER Günter Golden Egy 17 10:25:13.05 973.062 01:10:13.05
260 DE DEBUS Gerhard Maxi. 10:25:13.48 972.963 01:10:13.48
261 AT GRATZER Marco Barron 10:25:13.71 972.910 01:10:13.71
262 CZ VEVERKA Karel Gripen 10:25:13.89 972.868 01:10:13.89
263 CZ LAŇKA Alfons Fony 10:25:14.17 972.804 01:10:14.17
264 SK LAŠ Vladimír Las 3 10:25:14.42 972.746 01:10:14.42
265 CZ PEJCHAR Luboš Len 10:25:14.71 972.679 01:10:14.71
266 CZ FOJTÍK Jan Teska 10:25:15.02 972.607 01:10:15.02
267 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom 10:25:15.36 972.529 01:10:15.36
268 AT GEIST Werner Anna My 10:25:15.50 972.497 01:10:15.50
269 NL WASSENAAR Bram Bradleys 10:25:15.68 972.455 01:10:15.68
270 BE HESSELS Johan Hanne 10:25:16.13 972.351 01:10:16.13
271 CZ BARTOŠ Radek Klára 10:25:17.06 972.137 01:10:17.06
272 CZ RYŠAVÝ Roman Roels 10:25:18.16 971.883 01:10:18.16
273 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 10:25:18.39 971.830 01:10:18.39
274 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 10:25:18.52 971.801 01:10:18.52
275 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 10:25:18.78 971.741 01:10:18.78
276 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 10:25:19.15 971.655 01:10:19.15
277 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Champ 10:25:19.51 971.573 01:10:19.51
278 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 10:25:20.10 971.437 01:10:20.10
279 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 10:25:20.16 971.423 01:10:20.16
280 DE GOETZ Guenter Zeus 10:25:20.27 971.398 01:10:20.27
280 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 10:25:20.27 971.398 01:10:20.27
282 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 10:25:20.52 971.340 01:10:20.52
283 DE HIENZSCH Frank Hilton 10:25:20.65 971.310 01:10:20.65
284 SK PAVČO Ján Ján 10:25:20.76 971.285 01:10:20.76
285 DE BRANDT Daniel Brandt 051 10:25:20.79 971.278 01:10:20.79
286 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 10:25:21.10 971.207 01:10:21.10
287 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 10:25:21.25 971.172 01:10:21.25
288 SK LATUS Vladimír Majka 10:25:21.62 971.087 01:10:21.62
289 AT GEIST Werner Gregor My 10:25:22.27 970.937 01:10:22.27
290 DE HUBER TEAM Patrick 10:25:22.92 970.788 01:10:22.92
291 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 1 10:25:23.09 970.749 01:10:23.09
292 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 10:25:23.21 970.721 01:10:23.21
293 CZ JURA Vladimír Ondra 10:25:23.41 970.675 01:10:23.41
294 AT GRATZER Werner Graden 10:25:23.67 970.616 01:10:23.67
295 CZ VLČEK Jiří JV 19 10:25:23.68 970.613 01:10:23.68
296 CZ SZERENCSÉS Josef Spiros 10:25:24.06 970.526 01:10:24.06
297 AT GRATZER Marco Schwejk 10:25:24.24 970.485 01:10:24.24
298 CZ HLOŽEK Josef Hyguardo 10:25:24.44 970.439 01:10:24.44
299 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 10:25:24.62 970.397 01:10:24.62
300 SK HROZEN Peter Anička 10:25:24.91 970.331 01:10:24.91
301 SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex 10:25:25.09 970.289 01:10:25.09
302 CZ BARTL Pavel Spown 9 10:25:25.27 970.248 01:10:25.27
303 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 10:25:25.35 970.230 01:10:25.35
304 DE WINGS 2 WIN Sanches 10:25:25.57 970.179 01:10:25.57
305 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 10:25:25.67 970.156 01:10:25.67
306 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 10:25:25.84 970.117 01:10:25.84
307 SK FLIMEL Miroslav Aďa 10:25:25.85 970.115 01:10:25.85
308 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 10:25:27.81 969.665 01:10:27.81
309 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 10:25:29.65 969.243 01:10:29.65
310 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 10:25:30.40 969.071 01:10:30.40
311 DE LECKE Theo & Markus Rom 10:25:30.77 968.987 01:10:30.77
312 CZ DUDA Přemysl Mirek 10:25:30.81 968.978 01:10:30.81
313 CZ GORČÍK František Bárny 10:25:31.23 968.881 01:10:31.23
314 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 10:25:31.32 968.861 01:10:31.32
315 SLO STOPA Team Črna Ovca 10:25:31.65 968.785 01:10:31.65
316 AT GEIST Werner Ernst My 10:25:31.87 968.735 01:10:31.87
317 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 10:25:34.42 968.151 01:10:34.42
318 NL MOL Ed Edje 10:25:34.67 968.094 01:10:34.67
319 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 2 10:25:34.98 968.023 01:10:34.98
320 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 10:25:38.09 967.313 01:10:38.09
321 CZ FOJTÍK Jan Elys 10:25:39.43 967.007 01:10:39.43
322 SK MATÚŠ Július Magda 10:25:39.68 966.950 01:10:39.68
323 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 10:25:40.26 966.818 01:10:40.26
324 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 10:25:40.55 966.752 01:10:40.55
325 CZ HANÁK Milan Karola 10:25:42.99 966.196 01:10:42.99
326 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 10:25:44.23 965.914 01:10:44.23
327 DE SCHWARM Claudia Anna. 10:25:44.48 965.857 01:10:44.48
328 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marina 10:25:44.75 965.795 01:10:44.75
329 CZ BARTOŠ Radek Alex* 10:25:44.93 965.754 01:10:44.93
330 SK MATÚŠ Július Agáta. 10:25:46.44 965.411 01:10:46.44
331 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 10:25:46.69 965.354 01:10:46.69
332 AT WALDER Florian Graham 10:25:47.08 965.266 01:10:47.08
333 CZ BARTL Pavel Spown 2 10:25:47.72 965.120 01:10:47.72
334 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 10:25:48.61 964.918 01:10:48.61
335 AT GEIST Werner Rita My 10:25:49.79 964.650 01:10:49.79
336 CZ UHERKOVI bratři KB 6 10:25:50.16 964.566 01:10:50.16
337 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 10:25:50.39 964.514 01:10:50.39
338 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 10:25:50.86 964.407 01:10:50.86
339 DE RISING SUN Team RS 5 10:25:50.89 964.400 01:10:50.89
340 DE DEBUS Gerhard Burlie 10:25:51.12 964.348 01:10:51.12
341 AT RADU Constantin Porto Dynamit 10:25:51.77 964.201 01:10:51.77
342 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 10:25:52.32 964.076 01:10:52.32
343 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 10:25:52.33 964.074 01:10:52.33
344 DE SIELKA Alfred Alfred 2 10:25:52.42 964.053 01:10:52.42
345 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 10:25:52.82 963.963 01:10:52.82
346 ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi 10:25:54.01 963.693 01:10:54.01
347 DE LAURA SUNSHINE Team Blue Diamand 10:25:54.34 963.618 01:10:54.34
348 CZ BARTL Pavel Spown 10 10:25:54.79 963.516 01:10:54.79
348 EU WANDERER Team Mama Merkel 10:25:54.79 963.516 01:10:54.79
350 IT DOBAI Marian Eurico 10:25:55.25 963.412 01:10:55.25
351 CZ GORČÍK František Bára 10:25:55.35 963.390 01:10:55.35
352 SK JANOŠKO Slavomír Niki 10:25:55.80 963.288 01:10:55.80
353 AT WALDER Florian Kiwi Blue 10:25:56.24 963.188 01:10:56.24
354 BE VANHEE Johan Soes 10:25:56.49 963.132 01:10:56.49
355 DE SCHWARM Claudia Varenne 10:25:56.74 963.075 01:10:56.74
356 BE TEAM NATURAL Natty 10:25:56.91 963.037 01:10:56.91
357 DE BRANDT Daniel Brandt 054 10:25:57.21 962.969 01:10:57.21
358 AT KOCH Josef C 10:25:57.48 962.908 01:10:57.48
359 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 10:25:57.54 962.894 01:10:57.54
360 AT PÖTSCHER Günter Pansch 10:25:57.88 962.817 01:10:57.88
361 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 10:25:58.38 962.704 01:10:58.38
362 CZ SATORA Miroslav Blesk 10:25:58.52 962.672 01:10:58.52
363 SK DZURÁK Martin Yvon 10:25:59.66 962.415 01:10:59.66
364 DE HUBER TEAM Adamos 10:26:00.86 962.144 01:11:00.86
365 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 10:26:01.34 962.035 01:11:01.34
366 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 10:26:01.59 961.979 01:11:01.59
367 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 10:26:02.19 961.844 01:11:02.19
368 DE LECKE Theo & Markus Stefan 10:26:03.10 961.638 01:11:03.10
369 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 10:26:03.33 961.586 01:11:03.33
370 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 10:26:03.99 961.438 01:11:03.99
371 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 10:26:04.04 961.426 01:11:04.04
372 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 10:26:04.31 961.365 01:11:04.31
373 CZ MAKA NAKI Naki 10:26:04.71 961.275 01:11:04.71
374 EU WANDERER Team Donald Tusk 10:26:04.83 961.248 01:11:04.83
375 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 10:26:05.05 961.199 01:11:05.05
376 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 10:26:05.26 961.151 01:11:05.26
377 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 10:26:05.55 961.086 01:11:05.55
378 CZ PŘÍVARA Vladimír Růža 10:26:05.81 961.027 01:11:05.81
379 DE K.H.WICHERT Teplice 10:26:06.58 960.854 01:11:06.58
380 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 10:26:07.18 960.719 01:11:07.18
381 DE K.H.WICHERT Team B Jablonec 10:26:08.18 960.494 01:11:08.18
382 CZ BARTL Pavel Spown 6 10:26:08.45 960.433 01:11:08.45
383 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 10:26:08.69 960.379 01:11:08.69
384 NL BAS VAN BEVEREN Power 10:26:09.85 960.118 01:11:09.85
385 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 10:26:10.45 959.983 01:11:10.45
386 DE BEHLKE Andreas Sunshine 10:26:11.26 959.801 01:11:11.26
387 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 10:26:11.52 959.743 01:11:11.52
388 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 10:26:11.92 959.653 01:11:11.92
389 NO SAEVAREID Martin MS 32 10:26:12.16 959.599 01:11:12.16
390 NL VISSER & MEIBOOM Team Alesi 10:26:12.22 959.585 01:11:12.22
391 DE K.H.WICHERT Olomouc 10:26:12.50 959.523 01:11:12.50
392 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 10:26:12.64 959.491 01:11:12.64
393 CZ LOVEČEK Alois Aďula 10:26:12.92 959.428 01:11:12.92
394 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 10:26:13.21 959.363 01:11:13.21
395 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 10:26:13.43 959.314 01:11:13.43
396 SK SELECKÝ Ján Kika 10:26:13.91 959.206 01:11:13.91
397 CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3 10:26:14.09 959.166 01:11:14.09
398 DE B & G RACING TEAM Eclipse 10:26:14.43 959.089 01:11:14.43
399 AT NÖRES & OFNER Team KO 2 10:26:14.68 959.033 01:11:14.68
400 UK CHADWICK Mike Eliza 10:26:15.39 958.874 01:11:15.39
401 CZ BARTL Pavel Spown 4 10:26:15.58 958.831 01:11:15.58
402 CZ BARTOŠ Radek Saly 10:26:16.68 958.585 01:11:16.68
403 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 10:26:18.11 958.264 01:11:18.11
404 DE TEAM UELSEN Jörn 10:26:18.60 958.155 01:11:18.60
405 SLO STOPA Team Vision of the Sky 10:26:20.67 957.691 01:11:20.67
406 DE GRÜTER Herbert Grisby 10:26:22.68 957.242 01:11:22.68
407 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 10:26:25.15 956.690 01:11:25.15
408 CZ KONOPÍK Jiří Heli 10:26:25.61 956.587 01:11:25.61
409 DE LECKE Theo & Markus Markus. 10:26:25.79 956.547 01:11:25.79
410 CZ LANGER Bohuslav Grippen 10:26:32.84 954.976 01:11:32.84
411 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 10:26:34.71 954.560 01:11:34.71
412 IT CELLI Pietro Triton 10:26:37.20 954.007 01:11:37.20
413 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5 10:26:37.70 953.896 01:11:37.70
414 CZ BACHAN František Dan 10:26:39.18 953.568 01:11:39.18
415 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 10:26:39.92 953.404 01:11:39.92
416 SK PAJTA Vladimír Rika 10:26:41.39 953.078 01:11:41.39
417 CZ HLOŽEK Josef Hymack 10:26:42.94 952.735 01:11:42.94
418 AT POSCH Manfred MP 2 10:26:43.13 952.693 01:11:43.13
419 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 10:26:43.34 952.646 01:11:43.34
420 CZ DUDA Přemysl Marek PD 10:26:43.98 952.504 01:11:43.98
421 DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste 10:26:44.47 952.396 01:11:44.47
422 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 10:26:45.39 952.192 01:11:45.39
423 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 10:26:45.98 952.062 01:11:45.98
424 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 10:26:47.30 951.770 01:11:47.30
425 DE TEAM UELSEN Leon. 10:26:47.73 951.675 01:11:47.73
426 CZ DUDA Přemysl Michal 10:26:49.41 951.304 01:11:49.41
427 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 10:26:49.55 951.273 01:11:49.55
428 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05 10:26:52.78 950.561 01:11:52.78
429 DE BRANDT Daniel Brandt 050 10:26:53.02 950.508 01:11:53.02
430 SK FLIMEL Miroslav Alica 10:26:53.52 950.398 01:11:53.52
431 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 10:26:55.42 949.979 01:11:55.42
432 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II. 10:26:55.56 949.949 01:11:55.56
433 SK MINÁRIK Jozef Deno 10:26:56.67 949.704 01:11:56.67
434 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 10:26:57.82 949.451 01:11:57.82
435 CZ BRULÍK Josef Kadlik 10:26:58.28 949.350 01:11:58.28
436 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 10:27:00.49 948.865 01:12:00.49
437 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 10:27:00.96 948.761 01:12:00.96
438 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 10:27:02.29 948.469 01:12:02.29
439 IT DOBAI Marian Erokee 10:27:04.99 947.877 01:12:04.99
440 CZ SVOBODA Jiří Lucka 10:27:06.56 947.533 01:12:06.56
441 AT POSCH Manfred MP 1 10:27:30.87 942.239 01:12:30.87
442 CZ TRUKSA Vítězslav Spiridion 10:27:33.44 941.683 01:12:33.44
443 AT GEIST Werner Felix My 10:27:35.66 941.203 01:12:35.66
444 CZ DYNKA Miroslav Ambrož 10:27:37.45 940.816 01:12:37.45
445 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 10 10:27:39.17 940.445 01:12:39.17
446 NL HEINRICHS Team Tineke 10:27:42.08 939.818 01:12:42.08
447 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 10:27:45.04 939.180 01:12:45.04
448 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 10:27:45.37 939.109 01:12:45.37
449 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 10:27:45.52 939.077 01:12:45.52
450 SK HORŇÁČEK Miroslav Burg 10:27:45.79 939.019 01:12:45.79
451 HU KLAUZ Attila Rose 10:27:46.40 938.888 01:12:46.40
452 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 10:27:47.44 938.664 01:12:47.44
453 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 10:27:47.54 938.643 01:12:47.54
454 AT PÖTSCHER Günter Parri 10:27:48.31 938.477 01:12:48.31
455 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Petite Sezanne 60 10:27:48.93 938.344 01:12:48.93
456 SK OVŠÁK Anton Rose. 10:27:49.09 938.310 01:12:49.09
457 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Pat 10:27:49.70 938.179 01:12:49.70
458 CZ ADAMEC Lubomír Elen 10:27:50.45 938.018 01:12:50.45
459 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 10:27:54.52 937.145 01:12:54.52
460 AT WALDER Florian Nala 10:27:57.22 936.567 01:12:57.22
461 SK PAVČO Ján Matúš 10:27:57.44 936.520 01:12:57.44
462 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 10:27:57.74 936.456 01:12:57.74
463 SK GEMELA Štefan Saimon 10:27:57.90 936.422 01:12:57.90
464 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 10:27:58.10 936.379 01:12:58.10
465 DE K.H.WICHERT Team B Klatovy 10:28:01.41 935.671 01:13:01.41
466 DE KAMP v.d. Horst Elke 10:28:01.96 935.554 01:13:01.96
467 DE MÜLLER Wolfgang Muck 10:28:04.17 935.082 01:13:04.17
468 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 10:28:06.71 934.541 01:13:06.71
469 CZ SVOBODA Jiří Olga 10:28:08.26 934.211 01:13:08.26
470 CZ BARTOŠ Radek Bazi 10:28:08.84 934.087 01:13:08.84
471 SK PRIEHODA Ján & Ivana Rebeka 10:28:09.51 933.945 01:13:09.51
472 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 10:28:10.75 933.681 01:13:10.75
473 DE GOETZ Guenter Ziggy 10:28:17.16 932.320 01:13:17.16
474 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 4 10:28:25.32 930.593 01:13:25.32
475 CZ LANGER Bohuslav Bolt 10:28:50.59 925.285 01:13:50.59
476 CZ SUCHÁNEK Břetislav Beta 10:29:37.48 915.595 01:14:37.48
477 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Lucas Go 10:29:39.12 915.260 01:14:39.12
478 DE HUBER TEAM Steenbergen 10:29:39.87 915.107 01:14:39.87
479 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 10:29:40.40 914.999 01:14:40.40
480 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 10:29:41.29 914.817 01:14:41.29
481 BE DENYS Rebecca Accent 10:29:41.78 914.717 01:14:41.78
482 AT GRATZER Marco Roter Messias 10:29:42.14 914.643 01:14:42.14
483 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 10:29:43.46 914.374 01:14:43.46
484 SK DZURÁK Martin Agáta 10:29:43.73 914.319 01:14:43.73
485 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 10:29:44.27 914.209 01:14:44.27
486 BE ALINE Celien 1 10:29:44.46 914.170 01:14:44.46
487 CZ DYNKA Miroslav Andrej. 10:29:44.88 914.085 01:14:44.88
488 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 10:29:45.46 913.966 01:14:45.46
489 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 10:29:45.65 913.928 01:14:45.65
490 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 10:29:46.53 913.748 01:14:46.53
491 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hubert 10:29:47.21 913.610 01:14:47.21
492 SLO STOPA Team Kill Patrick 10:29:48.14 913.421 01:14:48.14
493 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra. 10:29:48.48 913.352 01:14:48.48
494 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 10:29:48.68 913.311 01:14:48.68
495 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 10:29:48.81 913.284 01:14:48.81
496 CZ YOUNG STARS Letka 10:29:49.20 913.205 01:14:49.20
497 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 10:29:49.45 913.154 01:14:49.45
498 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 10:29:49.54 913.136 01:14:49.54
499 CZ JAVŮREK Miloš Stan 10:29:49.88 913.067 01:14:49.88
500 DE LANG Karl Heinz Olaf 10:29:50.30 912.981 01:14:50.30
501 DE HIENZSCH Frank Haakon 10:29:51.30 912.778 01:14:51.30
502 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 10:29:51.50 912.737 01:14:51.50
503 DE GOETZ Guenter Zeppo 10:29:51.99 912.638 01:14:51.99
504 SK FIALA Alexander + Tomáš Bambi 10:29:52.18 912.599 01:14:52.18
505 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Čip 10:29:52.55 912.524 01:14:52.55
506 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 10:29:52.71 912.492 01:14:52.71
507 BE VANHEE Johan Tompoes 10:29:54.33 912.163 01:14:54.33
508 UK CHADWICK Mike Chris 10:29:54.83 912.061 01:14:54.83
509 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 10:29:56.93 911.635 01:14:56.93
510 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 2 10:29:57.40 911.540 01:14:57.40
511 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-10 10:29:57.54 911.512 01:14:57.54
512 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 10:29:58.32 911.354 01:14:58.32
513 CZ MACHALA František Rocky. 10:29:58.73 911.271 01:14:58.73
514 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elio 10:29:59.81 911.052 01:14:59.81
515 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 10:30:00.67 910.878 01:15:00.67
516 BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe 10:30:03.82 910.241 01:15:03.82
517 CZ HLOŽEK Josef Dromos 10:30:05.04 909.994 01:15:05.04
518 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 10:30:07.74 909.449 01:15:07.74
519 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:30:11.67 908.657 01:15:11.67
520 SK FABIAN František Fabia Lara 10:30:12.86 908.417 01:15:12.86
521 CZ YOUNG STARS Ella 10:30:13.02 908.385 01:15:13.02
522 CZ POLEHŇA František Klára. 10:30:16.47 907.691 01:15:16.47
523 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 10:30:56.48 899.721 01:15:56.48
524 SK LATUS Vladimír Alica. 10:30:56.59 899.699 01:15:56.59
525 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Emilio 10:30:58.31 899.360 01:15:58.31
526 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 12 10:30:58.42 899.338 01:15:58.42
527 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 10:30:58.72 899.279 01:15:58.72
528 SK PAVČO Ján Maria* 10:30:59.55 899.115 01:15:59.55
529 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 10:31:00.61 898.906 01:16:00.61
530 GR ASLANIDIS G & D Gritt 10:31:01.58 898.715 01:16:01.58
531 DE HESSENBOYS Team Harley 10:31:08.38 897.377 01:16:08.38
532 DE HUBER TEAM Troster 10:31:14.69 896.139 01:16:14.69
533 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke 10:31:17.97 895.497 01:16:17.97
534 SK BINDAS Štefan jun. Marko 10:31:44.73 890.293 01:16:44.73
535 BE FAMILIE SCHREEL DS 12 10:32:41.10 879.526 01:17:41.10
536 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 4 10:32:45.26 878.742 01:17:45.26
537 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 10:32:49.98 877.854 01:17:49.98
538 CZ LAŇKA Alfons Laura 10:33:04.75 875.086 01:18:04.75
539 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 10:33:05.75 874.899 01:18:05.75
540 EU WANDERER Team Mario Draghi 10:33:06.28 874.800 01:18:06.28
541 NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho 10:33:07.08 874.651 01:18:07.08
542 DE K.H.WICHERT Hradec Králové 10:33:08.26 874.431 01:18:08.26
543 AT GEIST Werner Fabian My 10:33:08.99 874.295 01:18:08.99
544 NL HEINRICHS Team Saskia 10:33:12.23 873.691 01:18:12.23
545 DE LECKE Theo & Markus Athen 10:33:12.84 873.578 01:18:12.84
546 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter 10:33:13.35 873.483 01:18:13.35
547 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Elmut 10:33:20.10 872.228 01:18:20.10
548 DE TEAM UELSEN Dorette. 10:33:20.59 872.137 01:18:20.59
549 BE TEAM NATURAL Native 10:33:20.95 872.071 01:18:20.95
550 DE GOETZ Guenter Zea 10:33:21.46 871.976 01:18:21.46
551 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 10:33:22.87 871.715 01:18:22.87
552 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 10:33:23.72 871.557 01:18:23.72
553 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 10:33:25.58 871.212 01:18:25.58
554 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 10:33:28.25 870.718 01:18:28.25
555 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 10:33:29.17 870.548 01:18:29.17
556 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 10:33:31.96 870.033 01:18:31.96
557 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Mirka 10:33:35.89 869.308 01:18:35.89
558 SK PAJTA Vladimír Kačena 10:33:53.86 866.008 01:18:53.86
559 DE MARQUART & SÖHNE Marten 10:33:55.67 865.677 01:18:55.67
560 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 10:33:58.04 865.244 01:18:58.04
561 CZ HRUDA Jan Masopust 10:33:59.06 865.058 01:18:59.06
562 DE LANG Karl Heinz Margit 10:34:15.03 862.152 01:19:15.03
563 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Hornet 10:34:32.11 859.067 01:19:32.11
564 SK MAJDÁK Michal Citrin 10:34:32.94 858.917 01:19:32.94
565 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 10:34:33.29 858.854 01:19:33.29
566 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 10:34:33.38 858.838 01:19:33.38
567 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 10:34:33.98 858.730 01:19:33.98
568 SK KUPČO Pavol Avra 10:34:35.05 858.538 01:19:35.05
569 DE GOETZ Guenter Ziggan 10:34:36.72 858.237 01:19:36.72
570 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 10:34:37.49 858.099 01:19:37.49
571 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 10:34:39.57 857.726 01:19:39.57
572 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 10:34:43.07 857.098 01:19:43.07
573 SK FEKIAČ + KASAN Dodo. 10:34:43.46 857.028 01:19:43.46
574 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 10:34:43.78 856.971 01:19:43.78
575 SK MAJDÁK Michal Jantar 10:34:44.14 856.906 01:19:44.14
576 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 10:34:44.83 856.783 01:19:44.83
577 DE BEHLKE Andreas Thunder 10:34:45.29 856.700 01:19:45.29
578 AT GRATZER Marco Mickey 10:34:47.34 856.334 01:19:47.34
579 GR ASLANIDIS G & D Grand 10:34:47.95 856.224 01:19:47.95
580 DE SCHWARM Claudia Victory Tilly 10:34:49.49 855.949 01:19:49.49
581 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 10:34:50.34 855.797 01:19:50.34
582 CZ YOUNG STARS Pavel 10:34:50.93 855.692 01:19:50.93
583 CZ BRULÍK Josef Filhammer 10:34:52.18 855.469 01:19:52.18
584 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 10:34:52.89 855.342 01:19:52.89
585 CZ BARTOŠ Radek Meggi 10:34:53.27 855.274 01:19:53.27
586 AT PILLWEIN Herbert Felix-P 10:34:54.05 855.135 01:19:54.05
587 CZ BARTOŠ Radek Bára. 10:34:55.87 854.810 01:19:55.87
588 CZ MAČALA Zdeněk Gabin 10:34:59.55 854.155 01:19:59.55
589 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 10:35:02.13 853.696 01:20:02.13
590 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 10:35:05.43 853.110 01:20:05.43
591 AT GANGL Helmut Helmut 10:35:15.22 851.375 01:20:15.22
592 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 10:35:24.83 849.680 01:20:24.83
593 SK GEMELA Štefan Bongo 10:35:32.72 848.292 01:20:32.72
594 IT SICILIA INSIEME Team Imbri 10:35:35.59 847.789 01:20:35.59
595 NL VOLLEBEEK Randy Billy 10:35:37.67 847.424 01:20:37.67
596 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn 10:35:38.97 847.197 01:20:38.97
597 CZ JANEČEK Petr + František Xena 10:35:40.66 846.901 01:20:40.66
598 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 10:35:42.07 846.654 01:20:42.07
599 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Věra 10:35:42.62 846.558 01:20:42.62
600 SK FIALA Alexander + Tomáš Soni 10:35:44.14 846.293 01:20:44.14
601 AT KOCH Josef G 10:35:45.36 846.080 01:20:45.36
602 CZ BOROVIČKA Ladislav Marge 10:35:49.83 845.300 01:20:49.83
603 BE LOFT LEFEVRE Chris 730 10:35:50.25 845.227 01:20:50.25
604 AT POSCH Manfred MP 4 10:35:53.80 844.608 01:20:53.80
605 CZ HAVLÍK Antonín Eli 1 10:35:54.67 844.457 01:20:54.67
606 NL WASSENAAR Bram Bragi 10:35:57.18 844.021 01:20:57.18
607 SK CHALUPA Pavol Deno. 10:35:58.19 843.845 01:20:58.19
608 AT KÖNIGSECKER Thomas Toni 10:36:01.73 843.231 01:21:01.73
609 BE DENYS Rebecca Abrak 10:36:02.83 843.040 01:21:02.83
610 CZ MARŠÁLEK Pavel Ronaldo* 10:36:05.31 842.610 01:21:05.31
611 CZ LOVEČEK Alois Naťa 10:36:06.79 842.354 01:21:06.79
612 CZ MARŠÁLEK Pavel Donald. 10:36:09.86 841.823 01:21:09.86
613 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 10:36:10.40 841.730 01:21:10.40
614 AT PILLWEIN Herbert Babsi-P 10:36:13.41 841.210 01:21:13.41
615 CZ FOJTÍK Jan Walter 10:36:13.72 841.156 01:21:13.72
616 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 10:36:14.39 841.041 01:21:14.39
617 SK NEKORANEC Ivan Dante 10:36:14.50 841.022 01:21:14.50
618 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 10:36:17.22 840.553 01:21:17.22
619 CZ BERNHARD Karel Güda 10:36:18.37 840.354 01:21:18.37
620 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 10:36:19.31 840.193 01:21:19.31
621 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 8. 10:36:19.60 840.143 01:21:19.60
622 SK LAŠ Vladimír Las 1 10:36:20.29 840.024 01:21:20.29
623 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lumpík 10:36:21.18 839.871 01:21:21.18
624 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vanius 10:36:21.34 839.843 01:21:21.34
625 CZ HRUDA Jan Bican 10:36:21.75 839.773 01:21:21.75
626 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 10:36:23.48 839.475 01:21:23.48
627 NL NICO VAN VEEN Nicla 10:36:23.95 839.394 01:21:23.95
628 CZ DYNKA Miroslav Andrea 10:36:24.44 839.310 01:21:24.44
629 CZ RANDJÁK R & M Viki. 10:36:25.84 839.070 01:21:25.84
630 DE LECKE Theo & Markus Heike 10:36:26.07 839.030 01:21:26.07
631 DE WINGS 2 WIN Gomes 10:36:26.63 838.934 01:21:26.63
632 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gold Veronicia 10:36:26.96 838.877 01:21:26.96
633 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 10:36:27.10 838.853 01:21:27.10
634 DE SCHWARM Claudia Abano As 10:36:27.52 838.781 01:21:27.52
635 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 10:36:28.70 838.579 01:21:28.70
636 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 10:36:29.51 838.440 01:21:29.51
637 CZ RANDJÁK R & M Tomek 10:36:30.05 838.347 01:21:30.05
638 SK PAVLÍČEK Ladislav Viktoria 10:36:31.34 838.126 01:21:31.34
639 CZ HLOŽEK Josef Rivero 10:36:32.09 837.998 01:21:32.09
640 CZ BARTL Pavel Spown 1 10:36:34.17 837.642 01:21:34.17
641 BE DENYS Emiel Baby 10:36:35.49 837.416 01:21:35.49
642 NL NICO VAN VEEN Nicco 10:36:35.86 837.352 01:21:35.86
643 CZ VACEK Josef Merlin 10:36:37.09 837.142 01:21:37.09
644 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 10:36:37.91 837.002 01:21:37.91
645 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 10:36:42.13 836.281 01:21:42.13
646 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 10:36:42.99 836.135 01:21:42.99
647 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 10:36:46.42 835.550 01:21:46.42
648 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 10:36:49.20 835.077 01:21:49.20
649 SK NEKORANEC Ivan Aida. 10:36:49.94 834.951 01:21:49.94
650 SK KASAN Jozef Romanka 10:36:54.42 834.190 01:21:54.42
651 PL KASZUBA Andrej Priam 10:36:54.84 834.119 01:21:54.84
652 SK LAŠ Vladimír Las 6 10:36:55.46 834.014 01:21:55.46
653 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 10:36:56.45 833.846 01:21:56.45
654 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 10:36:56.74 833.796 01:21:56.74
655 CZ HLOŽEK Josef Hywin 10:36:57.16 833.725 01:21:57.16
656 CZ NERS Jaroslav Louisina 10:36:57.27 833.707 01:21:57.27
657 CZ REIN Jan Viki 10:36:57.68 833.637 01:21:57.68
658 SK BEŇÁK Vladimír Lili 10:36:57.83 833.612 01:21:57.83
659 DE SCHEPER Günter Golden Egy 23 10:36:58.26 833.539 01:21:58.26
660 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:36:59.69 833.296 01:21:59.69
661 BE FAMILIE SCHREEL DS 10 10:37:00.22 833.207 01:22:00.22
662 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa 10:37:01.31 833.022 01:22:01.31
663 CZ RANDJÁK R & M Willy 10:37:01.64 832.966 01:22:01.64
664 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 10:37:01.85 832.931 01:22:01.85
665 DE B & G RACING TEAM Ebony 10:37:02.33 832.849 01:22:02.33
666 CZ YOUNG STARS Stella. 10:37:03.94 832.577 01:22:03.94
667 SK DREXLEROVÁ Helena Zalika 10:37:04.99 832.400 01:22:04.99
668 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 10:37:07.09 832.045 01:22:07.09
669 PL WÓJCIK Piotr Diablo 10:37:07.54 831.969 01:22:07.54
670 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 10:37:09.01 831.721 01:22:09.01
671 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 10:37:10.95 831.394 01:22:10.95
672 SK BINDAS Štefan jun. Toby 10:37:11.32 831.331 01:22:11.32
673 CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca 10:37:12.63 831.110 01:22:12.63
674 BE DENYS Rebecca Adeline 10:37:18.55 830.114 01:22:18.55
675 CZ BARTL Pavel Spown 8 10:37:36.16 827.165 01:22:36.16
676 CZ GROH Aleš Alda Star 10:37:37.18 826.994 01:22:37.18
677 DE HUBER TEAM Smiley 10:37:39.26 826.648 01:22:39.26
678 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha 10:37:46.16 825.499 01:22:46.16
679 SK CHALUPA Pavol Zoro 10:37:47.15 825.334 01:22:47.15
680 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 10:37:48.33 825.138 01:22:48.33
681 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 141 10:37:50.32 824.808 01:22:50.32
682 DE B & G RACING TEAM Mira 10:37:52.68 824.417 01:22:52.68
683 BE DENYS Emiel Baldur 10:37:55.16 824.006 01:22:55.16
684 CZ JAVŮREK Miloš Merlose 10:37:57.79 823.570 01:22:57.79
685 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 10:38:00.30 823.155 01:23:00.30
686 SK BLAŠKO Ivan Zora 10:38:01.27 822.995 01:23:01.27
687 DE SG SCHMIDT - SOMMER Crow 10:38:02.99 822.711 01:23:02.99
688 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bacha Na Me 10:38:05.70 822.264 01:23:05.70
689 DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party 10:38:07.52 821.964 01:23:07.52
690 SK BINDAS Štefan jun. Eliška 10:38:10.29 821.507 01:23:10.29
691 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanovic 10:38:13.11 821.043 01:23:13.11
692 AT BUCHTELE Matthias Thebian 10:38:14.71 820.780 01:23:14.71
693 BE DENYS Emiel Balki 10:38:18.13 820.219 01:23:18.13
694 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 10:38:18.61 820.140 01:23:18.61
695 CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic 10:38:19.54 819.987 01:23:19.54
696 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia 10:38:20.54 819.823 01:23:20.54
697 HU KLAUZ Attila Fakó 10:38:24.33 819.203 01:23:24.33
698 SK JARIAS Jozef Dodo 10:38:24.65 819.150 01:23:24.65
699 CZ VÍTEK Jan Darja 10:38:25.32 819.041 01:23:25.32
700 DE BRAND Reinhard & YU TAO Tatjana 10:38:27.13 818.744 01:23:27.13
701 CZ REIN Jan Oli 10:38:31.72 817.995 01:23:31.72
702 DE DEBUS Gerhard Flori 10:38:32.49 817.869 01:23:32.49
703 CZ OSIČKA František Marty 10:38:33.13 817.765 01:23:33.13
704 CZ BACHAN František Alenka 10:38:35.07 817.448 01:23:35.07
705 DE SG SCHMIDT - SOMMER Navaho 10:38:36.32 817.245 01:23:36.32
706 SK BINDAS Štefan jun. Bambi. 10:38:39.06 816.798 01:23:39.06
707 ES TANDEM IN MEMORIAM Yetty 10:38:42.64 816.216 01:23:42.64
708 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo 10:38:44.06 815.985 01:23:44.06
709 SK DROPPA Dušan Dáša 10:38:45.74 815.713 01:23:45.74
710 SK BLAŠKO Miroslav Lwiis 10:38:49.04 815.177 01:23:49.04
711 SK ZICHO Ján Radka 10:38:51.41 814.793 01:23:51.41
712 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Effendi 10:38:53.79 814.408 01:23:53.79
713 FR SYLVAIN Henry Moulin 10:38:56.71 813.936 01:23:56.71
714 BE TEAM NATURAL Nathan 10:38:58.79 813.600 01:23:58.79
715 SK BLAŠKO Miroslav Rossi 10:39:01.23 813.206 01:24:01.23
716 SK HROZEN Peter Žaneta 10:39:02.34 813.027 01:24:02.34
717 GR ASLANIDIS G & D Grock 10:39:04.40 812.695 01:24:04.40
718 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-2 10:39:04.53 812.674 01:24:04.53
719 BE ALINE Aline 1 10:39:05.68 812.489 01:24:05.68
720 CZ REIN Jan Kuba 10:39:09.09 811.940 01:24:09.09
721 IT DOBAI Marian Esprit 10:39:11.48 811.556 01:24:11.48
722 AT KÖNIGSECKER Leopold Ulli. 10:39:11.82 811.502 01:24:11.82
723 DE TEAM UELSEN Jan. 10:39:13.64 811.209 01:24:13.64
724 CZ ECHTNER Antonín Monte Negro 10:39:15.28 810.946 01:24:15.28
725 SK BINDAS Štefan jun. Delfi 10:39:18.04 810.504 01:24:18.04
726 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 10:39:19.08 810.337 01:24:19.08
727 SK DREXLEROVÁ Helena Benoni 10:39:24.34 809.495 01:24:24.34
728 SK KUPČO Pavol Aĺa 10:39:26.12 809.211 01:24:26.12
729 CZ MAREČEK Karel Luky. 10:39:28.60 808.815 01:24:28.60
730 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Tjinnie 10:39:30.14 808.569 01:24:30.14
731 DE BRAND Reinhard & YU TAO Sven 10:39:33.47 808.039 01:24:33.47
732 SK NEKORANEC Ivan Dida 10:39:35.54 807.709 01:24:35.54
733 DE TEAM UELSEN Jonas 10:39:37.29 807.431 01:24:37.29
734 SK DREXLEROVÁ Helena Lygia 10:39:39.17 807.132 01:24:39.17
735 CZ HAVLÍK Antonín Eli 2 10:39:41.57 806.751 01:24:41.57
736 AT GANGL Helmut Regina 10:39:42.91 806.538 01:24:42.91
737 CZ JAVŮREK Miloš T.G.M. 10:39:45.34 806.153 01:24:45.34
738 SK BLAŠKO Miroslav Lea 10:39:46.46 805.975 01:24:46.46
739 DE MARQUART & SÖHNE Maroc 10:39:48.21 805.698 01:24:48.21
740 SK KUPČO Pavol Linda. 10:39:50.35 805.359 01:24:50.35
741 IT PALTRINIERI Cristiano Comic 10:39:51.26 805.215 01:24:51.26
742 DE PREUSSEN DERBY Team Garrick The One 10:39:54.99 804.626 01:24:54.99
743 BE TEAM NATURAL Natali 10:39:56.89 804.326 01:24:56.89
744 DE GRÜTER Herbert Grigio 10:39:58.87 804.013 01:24:58.87
745 DE B & G RACING TEAM Golden Boy 10:39:59.06 803.983 01:24:59.06
746 DE B & G RACING TEAM Rocket 10:40:00.09 803.821 01:25:00.09
747 SK HROZEN Peter Mária 10:40:03.25 803.323 01:25:03.25
748 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Lorenzo Ebro 10:40:03.86 803.227 01:25:03.86
749 CZ UHERKOVI bratři ZA 2 10:40:05.35 802.993 01:25:05.35
750 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny 10:40:07.20 802.702 01:25:07.20
751 CZ DYNKA Miroslav Anežka 10:40:09.95 802.270 01:25:09.95
752 CZ NOVÁK František Bruno 10:40:11.58 802.014 01:25:11.58
753 CZ OSIČKA František Hopka 10:40:13.10 801.776 01:25:13.10
754 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 928 10:40:16.62 801.224 01:25:16.62
755 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 10:40:17.21 801.132 01:25:17.21
756 CZ DYNKA Miroslav Alžběta 10:40:20.94 800.548 01:25:20.94
757 AT PILLWEIN Herbert Apolo-P 10:40:21.38 800.480 01:25:21.38
758 ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01 10:40:22.30 800.336 01:25:22.30
759 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 10:40:23.08 800.214 01:25:23.08
760 SK PJ PIGEONS Team PJ Filies 10:40:24.97 799.919 01:25:24.97
761 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 10:40:25.26 799.874 01:25:25.26
762 CZ GRUBER Simon Toni Junior 10:40:26.15 799.735 01:25:26.15
763 CZ MACHALA František Mohykán 10:40:26.90 799.618 01:25:26.90
764 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tiger 10:40:29.30 799.244 01:25:29.30
765 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 10:40:30.22 799.100 01:25:30.22
766 DE B & G RACING TEAM Red Horse 10:40:34.71 798.401 01:25:34.71
767 IT SICILIA INSIEME Team Ilya 10:40:35.68 798.251 01:25:35.68
768 SK POLAČEK Viliam & Michal Sacek 10:40:39.53 797.653 01:25:39.53
769 NO SAEVAREID Martin MS 17 10:40:41.14 797.403 01:25:41.14
770 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo III. 10:40:41.97 797.274 01:25:41.97
771 SK BLAŠKO Ivan Xena. 10:40:42.27 797.228 01:25:42.27
772 CZ LOVEČEK Alois Toba 10:40:42.52 797.189 01:25:42.52
773 DE B & G RACING TEAM Apachi 10:40:48.04 796.334 01:25:48.04
774 BE DE SCHRYVER - VANDEPITTE Barabas 10:40:48.72 796.229 01:25:48.72
775 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 10:41:10.15 792.929 01:26:10.15
776 SK PAVČO Ján Diana 10:41:22.75 791.001 01:26:22.75
777 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 10:41:23.72 790.853 01:26:23.72
778 CZ BARTOŠ Radek Peťula 10:41:25.31 790.610 01:26:25.31
779 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 10:41:27.55 790.269 01:26:27.55
780 CZ LUNDÁK Pavel Jennifer 10:41:48.47 787.095 01:26:48.47
781 BE DENYS Rebecca Albi 10:41:54.07 786.250 01:26:54.07
782 PL KONIOR Józef Basia 10:41:57.37 785.752 01:26:57.37
783 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 10:41:58.88 785.525 01:26:58.88
784 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 10:42:00.65 785.259 01:27:00.65
785 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 10:42:04.93 784.615 01:27:04.93
786 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 10:43:16.60 773.998 01:28:16.60
787 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 6. 10:43:20.35 773.451 01:28:20.35
788 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM "B" Marc Decoene Herirna 10:43:22.94 773.073 01:28:22.94
789 DE WINGS 2 WIN Ronalda 10:43:23.14 773.044 01:28:23.14
790 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 10:43:24.06 772.910 01:28:24.06
791 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 10:43:24.77 772.806 01:28:24.77
792 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 10:43:26.22 772.595 01:28:26.22
793 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 10:43:26.59 772.541 01:28:26.59
794 DE GRÜTER Herbert Gringo 10:45:58.78 751.003 01:30:58.78
795 CZ VALENTA Jiří Fénix 10:46:17.20 748.477 01:31:17.20
796 SK MATÚŠ Július Filip. 10:46:28.87 746.886 01:31:28.87
797 CZ DUDA Přemysl Peter 10:46:33.92 746.199 01:31:33.92
798 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 10:46:38.86 745.529 01:31:38.86
799 CZ REIN Jan Klára! 10:47:02.24 742.373 01:32:02.24
800 CZ BARTL Pavel Spown 7 10:47:22.31 739.684 01:32:22.31
801 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 10:47:41.13 737.181 01:32:41.13
802 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 10:48:13.72 732.886 01:33:13.72
803 SK PAJTA Vladimír Rutinka 10:48:14.58 732.774 01:33:14.58
804 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 10:48:15.21 732.691 01:33:15.21
805 CZ YOUNG STARS Deny 10:48:16.01 732.586 01:33:16.01
806 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 10:48:17.68 732.368 01:33:17.68
807 AT GRATZER Marco Kozel 10:48:21.81 731.828 01:33:21.81
808 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apache 10:48:23.95 731.548 01:33:23.95
809 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 10:48:25.23 731.381 01:33:25.23
810 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske 10:48:38.09 729.707 01:33:38.09
811 DE SG SCHMIDT - SOMMER Hopi 10:49:23.79 723.819 01:34:23.79
812 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 10:50:35.94 714.715 01:35:35.94
813 CZ SATORA Miroslav Egon. 10:51:17.46 709.578 01:36:17.46
814 BE DENYS Rebecca Albee 10:51:25.50 708.592 01:36:25.50
815 AT GEIST Werner Marc My 10:51:29.82 708.063 01:36:29.82
816 CZ HRUDA Jan Vízek 10:51:34.63 707.476 01:36:34.63
817 BE DENYS Rebecca Arno 10:51:36.02 707.306 01:36:36.02
818 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 10:51:55.92 704.886 01:36:55.92
819 SK SELECKÝ Ján Joojo 10:52:03.03 704.025 01:37:03.03
820 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 10:52:05.72 703.700 01:37:05.72
821 CZ YOUNG STARS Rady 10:55:53.72 677.197 01:40:53.72
822 AT GRATZER Marco Luna 10:56:00.56 676.433 01:41:00.56
823 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 10:59:13.24 655.590 01:44:13.24
824 CZ PEJCHAR Luboš Luk 11:02:25.25 636.059 01:47:25.25
825 PT SPORTING PIGEONS TEAM Polar 11:10:21.35 592.306 01:55:21.35
826 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 11:10:21.59 592.286 01:55:21.59
827 SLO STOPA Team Van Damme 11:10:24.63 592.026 01:55:24.63
828 BE BODDAERT - LOGGHE II. B-L 11 11:10:28.42 591.702 01:55:28.42
829 SK BLAŠKO Ivan Sára. 11:10:29.89 591.576 01:55:29.89
830 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 11:10:30.42 591.531 01:55:30.42
831 DE BEHLKE Andreas Moonlight 11:10:32.94 591.316 01:55:32.94
832 SK POLÁČEK Jozef Olii 11:10:35.05 591.136 01:55:35.05
833 BE DENYS Emiel Bacardi 11:10:39.45 590.762 01:55:39.45
834 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 11:10:48.67 589.978 01:55:48.67
835 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 11:11:43.04 585.397 01:56:43.04
836 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 11:11:46.57 585.102 01:56:46.57
837 DE MARQUART & SÖHNE Marine 11:11:49.03 584.897 01:56:49.03
838 CZ UHERKOVI bratři V 2 11:13:27.63 576.783 01:58:27.63
839 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 11:15:33.72 566.729 02:00:33.72
840 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Sir Assat 11:15:37.11 566.464 02:00:37.11
841 IT SICILIA INSIEME Team Ibarr 11:15:53.69 565.169 02:00:53.69
842 NL NICO VAN VEEN Nicola 11:29:26.96 508.191 02:14:26.96
843 SK CHALUPA Pavol Max* 11:30:08.73 505.574 02:15:08.73
844 SK GEMELA Štefan Deisy 11:30:12.60 505.332 02:15:12.60
845 DE BEHLKE Andreas Lightning 11:31:12.11 501.653 02:16:12.11
846 SK NOVÁK Pavel Stano 11:31:42.17 499.814 02:16:42.17
847 AT GRATZER Werner Grabenrust 11:50:19.90 439.872 02:35:19.90
848 CZ OSIČKA František Kučka 11:51:43.29 435.971 02:36:43.29
849 SK MAJDÁK Michal Apatit 11:51:43.51 435.961 02:36:43.51
850 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 11:51:48.62 435.724 02:36:48.62
851 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 11:51:49.81 435.669 02:36:49.81
852 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 11:57:06.74 421.473 02:42:06.74
853 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 11:57:08.94 421.378 02:42:08.94
854 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 11:58:27.69 417.994 02:43:27.69
855 CZ LAŇKA Alfons Jirka 12:06:07.16 399.289 02:51:07.16
856 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 12:18:26.86 372.455 03:03:26.86
857 CZ KONOPÍK Jiří Eva 12:21:06.25 367.138 03:06:06.25
858 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 12:24:57.35 359.694 03:09:57.35
859 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 12:24:58.98 359.643 03:09:58.98
860 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1 12:24:59.10 359.639 03:09:59.10
861 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 12:25:00.47 359.596 03:10:00.47
862 DE LECKE Theo & Markus Madrid 12:25:02.81 359.522 03:10:02.81
863 CZ YOUNG STARS Hvězda 12:25:03.02 359.515 03:10:03.02
864 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 12:25:03.73 359.493 03:10:03.73
865 BE VANHEE Johan Frangipan 12:25:06.20 359.415 03:10:06.20
866 DE K.H.WICHERT Budweis 12:25:14.67 359.148 03:10:14.67
867 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 12:25:15.44 359.124 03:10:15.44
868 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon 12:25:17.73 359.052 03:10:17.73
869 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Dodo* 12:27:34.49 354.802 03:12:34.49
870 SK HRNČIAR Peter Sima 12:34:09.79 343.065 03:19:09.79
871 AT GRATZER Marco Rübe 12:45:46.18 324.174 03:30:46.18
872 CZ YOUNG STARS Maty. 12:54:10.49 311.742 03:39:10.49
873 UK CHADWICK Mike Ralph 12:54:48.39 310.846 03:39:48.39
874 CZ ADAMEC Lubomír Drak 12:54:49.96 310.809 03:39:49.96
875 CZ POLEHŇA František Mery 12:57:19.34 307.329 03:42:19.34
876 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 12:57:26.75 307.158 03:42:26.75
877 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 13:08:04.88 293.142 03:53:04.88
878 SK COMOREK Pavel Krym 13:10:33.23 290.065 03:55:33.23
879 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 13:10:38.36 289.960 03:55:38.36
880 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Dream Fighter 13:33:32.74 264.271 04:18:32.74
881 DE K.H.WICHERT Most 13:43:41.54 254.291 04:28:41.54
882 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 13:50:14.26 248.244 04:35:14.26
883 DE GOETZ Guenter Zart 13:50:18.99 248.173 04:35:18.99
884 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 5 13:56:19.18 242.877 04:41:19.18
885 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 14:09:37.92 231.903 04:54:37.92
886 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 14:09:41.59 231.855 04:54:41.59
887 BE BODDAERT - LOGGHE I. B-L 6 14:14:40.17 228.005 04:59:40.17
888 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 14:32:17.78 215.338 05:17:17.78
889 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Vespa 14:56:54.61 199.836 05:41:54.61
890 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 14:59:08.25 198.543 05:44:08.25
891 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 15:00:01.01 198.037 05:45:01.01
892 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 15:24:18.92 185.007 06:09:18.92
893 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 15:28:15.63 183.052 06:13:15.63
894 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 15:33:08.34 180.690 06:18:08.34
895 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 142 15:40:23.58 177.289 06:25:23.58
896 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 15:42:01.31 176.543 06:27:01.31
897 AT GRATZER Marco Donald 15:43:36.97 175.819 06:28:36.97
898 SK BACHÁR Pavol Gabi 6 15:43:58.33 175.658 06:28:58.33
899 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 15:45:28.09 174.985 06:30:28.09
900 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 16:17:49.76 161.592 07:02:49.76
901 DE DEBUS Gerhard Debby 16:38:06.89 154.195 07:23:06.89
902 CZ PROFI TEAM Ajka 17:14:10.91 142.589 07:59:10.91
903 AT WALDER Florian Space Boy 17:44:09.05 134.196 08:29:09.05
904 CZ MAYER Antonín Girlstockx 17:49:06.94 132.900 08:34:06.94
905 CZ KARAS Antonín Tukaráma 17:54:39.28 131.483 08:39:39.28
906 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel 18:05:40.58 128.753 08:50:40.58
907 SK NOVÁK Pavel Barbar 18:39:53.23 120.955 09:24:53.23
908 DE SCHWARM Claudia Lukas 18:39:56.83 120.942 09:24:56.83
909 CZ KAREL Team Smrtihlav 18:40:19.79 120.860 09:25:19.79
910 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 18:40:50.66 120.751 09:25:50.66
911 DE K.H.WICHERT Prag. 18:40:57.80 120.725 09:25:57.80
912 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 18:41:32.49 120.602 09:26:32.49
913 DE FISCHER Lothar Figaro 18:41:38.78 120.580 09:26:38.78
914 BE HESSELS Johan Bart. 18:42:57.89 120.300 09:27:57.89
915 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 18:43:41.83 120.145 09:28:41.83
916 IT CELLI Pietro Tintin 18:46:25.47 119.571 09:31:25.47
917 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 18:48:40.59 119.102 09:33:40.59
918 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 18:49:08.64 119.005 09:34:08.64
919 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Hermiene 18:50:09.29 118.796 09:35:09.29
920 AT KOCH Josef D 19:00:37.52 116.672 09:45:37.52
921 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 19:14:01.57 114.062 09:59:01.57
922 CZ KONOPÍK Jiří Soňa 19:42:33.17 108.877 10:27:33.17
923 SK NOVÁK Pavel Dunko 07:14:13.05 51.793 21:59:13.05
924 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 07:14:26.89 51.784 21:59:26.89
925 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 07:15:08.22 51.757 22:00:08.22
926 DE TEAM UELSEN Merle. 07:15:17.04 51.751 22:00:17.04
927 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 07:15:42.32 51.734 22:00:42.32
928 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta 07:16:05.61 51.719 22:01:05.61
929 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 07:17:20.17 51.671 22:02:20.17
930 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 07:17:31.98 51.663 22:02:31.98
931 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 07:17:36.27 51.660 22:02:36.27
932 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 07:17:45.97 51.654 22:02:45.97
933 AT GEIST Werner Lea My 07:17:54.43 51.648 22:02:54.43
934 CZ STRNAD Jaroslav Despota 07:18:01.48 51.644 22:03:01.48
935 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 07:18:04.82 51.642 22:03:04.82
936 CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior 07:20:38.92 51.542 22:05:38.92
937 AT GEIST Werner Agnes My 07:21:46.20 51.498 22:06:46.20
938 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 07:22:55.77 51.453 22:07:55.77
939 CZ KARAS Antonín Balaráma 07:24:39.24 51.386 22:09:39.24
940 CZ DYNKA Miroslav Alois 07:26:24.41 51.319 22:11:24.41
941 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 07:26:56.56 51.298 22:11:56.56
942 IT LARO Ervin Weg 07:27:07.12 51.291 22:12:07.12
943 AT GEIST Werner Ida My 07:27:13.84 51.287 22:12:13.84
944 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 07:27:23.49 51.281 22:12:23.49
945 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter 07:27:49.87 51.264 22:12:49.87
946 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 07:40:17.46 50.789 22:25:17.46
947 SK DZURÁK Martin Evon 07:42:51.62 50.692 22:27:51.62
948 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly 07:43:57.67 50.651 22:28:57.67
949 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 07:46:15.84 50.565 22:31:15.84
950 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:49:58.61 50.426 22:34:58.61
951 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 07:50:56.63 50.390 22:35:56.63
952 BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Suzuki 07:53:44.74 50.286 22:38:44.74
953 SK FLIMEL Miroslav Atos. 07:57:32.28 50.146 22:42:32.28
954 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 07:59:03.37 50.090 22:44:03.37
955 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 08:01:21.92 50.006 22:46:21.92
956 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 08:03:55.19 49.912 22:48:55.19
957 SK HRNČIAR Peter Miro 08:04:26.43 49.893 22:49:26.43
958 DE SCHEPER Günter Golden Egy 22 08:09:44.44 49.701 22:54:44.44
959 NL HEINRICHS Team Martha 08:09:46.37 49.700 22:54:46.37
960 AT PÖTSCHER Günter Panach 08:11:03.17 49.654 22:56:03.17
961 NO SAEVAREID Martin MS 13 08:11:14.24 49.647 22:56:14.24
962 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 08:23:20.82 49.214 23:08:20.82
963 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:36:29.83 48.752 23:21:29.83
964 BE SAUVAGE Laurent Biggy 08:40:49.82 48.602 23:25:49.82
965 DE RISING SUN Team RS 3 08:46:09.40 48.418 23:31:09.40
966 BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 08:46:25.84 48.409 23:31:25.84
967 NL HEINRICHS Team Gijsje 08:47:35.86 48.369 23:32:35.86
968 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 09:10:04.97 47.611 23:55:04.97
969 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 09:23:41.67 47.164 24:08:41.67
970 UK CHADWICK Mike Andy 09:28:43.83 47.000 24:13:43.83
971 SK HROZEN Peter Jana 09:29:47.72 46.966 24:14:47.72
972 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sasso 09:33:12.20 46.856 24:18:12.20
973 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:33:26.73 46.849 24:18:26.73
974 NL HEINRICHS Team Pammie 09:44:17.90 46.502 24:29:17.90
975 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 09:56:44.44 46.112 24:41:44.44
976 IT PALTRINIERI Cristiano Capox 09:56:58.68 46.105 24:41:58.68
977 CZ SUCHÁNEK Břetislav Venda 09:57:37.44 46.085 24:42:37.44
978 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 09:58:55.81 46.044 24:43:55.81
979 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 09:58:57.95 46.043 24:43:57.95
980 SK SELECKÝ Juraj Zajla 10:03:37.21 45.899 24:48:37.21
981 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Teri 10:07:40.89 45.774 24:52:40.89
982 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandro 10:12:04.55 45.640 24:57:04.55
983 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 10:15:09.99 45.546 25:00:09.99
984 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 10:19:59.25 45.400 25:04:59.25
985 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 10:20:55.84 45.371 25:05:55.84
986 CZ HLOŽEK Josef Bonansa 10:28:57.97 45.130 25:13:57.97
987 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 10:29:10.73 45.124 25:14:10.73
988 SK SELECKÝ Ján Vichor 11:28:14.06 43.430 26:13:14.06
989 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 11:51:18.11 42.803 26:36:18.11
990 CZ VÍTEK Jan Naty 11:52:04.75 42.782 26:37:04.75
991 GR ASLANIDIS G & D Grisu 13:11:06.12 40.765 27:56:06.12
992 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 14:48:49.68 38.519 29:33:49.68
993 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 15:51:40.09 37.201 30:36:40.09
994 UK CHADWICK Mike Richard 16:15:38.95 36.722 31:00:38.95
995 IT LARO Ervin Wector 16:44:29.96 36.161 31:29:29.96
996 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 16:49:06.21 36.073 31:34:06.21
997 CZ SZERENCSÉS Josef Stevie 16:58:06.68 35.902 31:43:06.68
998 DE HESSENBOYS Team Olli 17:01:34.05 35.837 31:46:34.05
999 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 19:06:23.13 33.635 33:51:23.13
1000 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 19:06:55.40 33.626 33:51:55.40
1001 SK OVŠÁK Anton Jack. 19:07:24.99 33.618 33:52:24.99
1002 SK HRNČIAR Peter Nelka 19:39:24.29 33.097 34:24:24.29
1003 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts IV. 08:45:00.00 23.974 47:30:00.00
1004 BE FLY-4-US Pollin - Denduyver Fly 922 08:48:53.83 23.941 47:33:53.83
1005 DE HESSENBOYS Team Colin 08:49:00.87 23.940 47:34:00.87
1006 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 18:48:03.30 19.787 57:33:03.30
1007 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 18:49:34.47 19.778 57:34:34.47
1008 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 18:50:00.00 19.776 57:35:00.00
1009 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 10:05:08.07 15.635 72:50:08.07
1010 CZ KOTÁSEK František Francos 10:06:21.52 15.630 72:51:21.52
1011 BE FAMILIE SCHREEL DS 16 10:21:07.80 15.578 73:06:07.80
1012 CZ HLOŽEK Josef Hyland 12:23:46.11 15.154 75:08:46.11
1013 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 12:00:00.00 11.532 98:45:00.00
1014 DE GOETZ Guenter Zanuss 10:28:34.00 6.729 169:13:34.00
1015 SK KUPČO Pavol Pavol 14:00:00.00 4.653 244:45:00.00
1016 CZ JAKUBČÍK Petr Lukaas 12:43:40.00 4.257 267:28:40.00
1017 DE SG SCHMIDT - SOMMER Kiowa 08:05:03.00 2.975 382:50:03.00
1018 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 051 08:05:21.00 2.975 382:50:21.00
1019 CZ KUBÁČEK Lubomír Tři Sestry 08:05:39.00 2.974 382:50:39.00
1020 AT PILLWEIN Herbert Bella-P 08:07:07.00 2.974 382:52:07.00
1021 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Jana. 08:07:28.00 2.974 382:52:28.00
1022 CZ KYTLICA Jan Jana* 18:00:00.00 2.330 488:45:00.00
1023 CZ REIN Jan Rudy 10:41:39.00 1.753 649:26:39.00
1024 DE HESSENBOYS Team Benadine 18:16:55.00 1.733 657:01:55.00
1025 SK PRIEHODA Ján & Ivana Ariana 18:17:10.00 1.733 657:02:10.00
1026 CZ KUBÁČEK Lubomír Katapult 10:42:56.00 0.846 838:59:59.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
BE ALINE Aline 2
NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P21
CZ BARTL Pavel Spown 12
CZ BARTOŠ Radek Saša
NL BAS VAN BEVEREN Chance
NL BAS VAN BEVEREN Rocket.
SK BINDAS Štefan jun. Aleex
SK BINDAS Štefan jun. Pippi
BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo I.
SK COMOREK Pavel Putin
SK ČÁNI Ĺudovít Dávid.
SK ČÁNI Ĺudovít Lajoš
BE DENYS Emiel Baiker
CZ DUDA Přemysl Zdenek
NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jochem
CZ DYNKA Miroslav Aneeta
SK EVIN Peter + Noemi Ráchel PN
BE FAMILIE SCHREEL DS 14
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11
SK FEKIAČ + KASAN Janka
SK FIALA Alexander + Tomáš Toma
DE FISCHER Lothar Ficelle
DE FISCHER Lothar Fifti
BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 052
BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 055
SK FORGÁČ & KASAN Team FM
AT GRATZER Werner Terios
DE GRÜTER Herbert Grimal
NL HEINRICHS Team Daan
DE HOFLAND & MENNEN Team Hofke
SK HORŇÁČEK Miroslav Gogo
SK HROZEN Peter Darina
CZ HRUDA Jan Škoda
UK CHADWICK Mike Kim
SK IM MARCIN Imrich IM Marika
CZ JANEČEK Petr + František Nazír
SK JARIAS Jozef Buco
CZ JAVŮREK Miloš Chicago
CZ JAVŮREK Miloš Pulice
NL JM VOS BRABANT RACERS Team Pipi
NL JM VOS BRABANT RACERS Team Cocky
DE K.H.WICHERT Team B Břeclav
TR KARAKURT PIGEONS Ozan
HU KLAUZ Attila Cuve
AT KOCH Josef E
CZ KRATOCHVÍL Dušan Petra.
CZ KUBÁČEK Lubomír Argema
CZ KUBÁČEK Lubomír Arakain
SK LATUS Vladimír Romeo.
BE LOFT LEFEVRE Chris 732
CZ M+M KOLÁŘ Team Vojtík
CZ MAČALA Zdeněk Gidran
CZ MAČALA Zdeněk Gonstabler
DE MARQUART & SÖHNE Mars.
DE MARQUART & SÖHNE Marmotte
DE MARQUART & SÖHNE Marlees
SK MATÚŠ Július Július
SK MATÚŠ Július Miška
SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Hope Fighter
CZ NERS Jaroslav Neros
NL NICO VAN VEEN Nicki
AT NÖRES & OFNER Team KO 1
AT NÖRES & OFNER Team N 01
AT NÖRES & OFNER Team N 03
SK PAJTA Vladimír Pinka
SK PAVČO Ján Filip
SK PAVLÍČEK Ladislav Šíp
AT PILLWEIN Herbert Bea-P
AT PILLWEIN Herbert Julio-P
CZ PÍŠTĚK Vítězslav Sisi
SK PJ PIGEONS Team PJ Blikhel
SK PJ PIGEONS Team PJ Capri
SK POLAČEK Viliam & Michal Aneta.
AT POSCH Manfred MP 5
DE PREUSSEN DERBY Team Tinchen
CZ REIN Jan Hane
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Safran
DE SCHEPER Günter Golden Egy 18
DE SCHWARM Claudia Egon
IT SICILIA INSIEME Team Indy
ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanis
BE TAVEIRNE Francky Callas
BE TEAM NATURAL Nature
DE TEAM SASSE/WELZEL Möll.-Kes.Bro.5
DE TEAM UELSEN Jenni
DE TEAM UELSEN Quido
BE VAN DER LINDEN - DESMEDT Honda
SK VIDHOLD Miroslav Tutovka
HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Babos
HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Répa
CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas New Lucius
AT WALDER Florian Bruce
DE WINGS 2 WIN Deco
PL WÓJCIK Piotr Miss
CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-08
CZ ZÁLEŠÁK Josef Bea
CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 5
CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 1.
CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Lotr


Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ GRUBER Lubomír Marek 10:36:30
CZ JURÁSEK - BARBAR Team Arnošt 10:36:58
SK LESNICKÝ Jozef Jojo 14:22:11
CZ MAYER Antonín Šarlstockx 07:18:13
CZ REIN Jan Sally 13:43:06
DE TEAM UELSEN Sarah 08:50:03
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 20:12:44